Νέα

Χειροδύναμες Ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blflyer00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Έχεις μήνυμα από Ντάρια: "να πα να γαμηθεί ο μαλάκας ο κομπλεξικός, ποιός ξέρει πόσο ξύλο τρώει στο σπίτι απ'τη γυναίκα του". :2funny:

Δυστυχώς για σένα δεν υπάρχει κατάστημα που να προσφέρει ηλεκτροσόκ. :2funny: 

συγνώμη πιου δεν ξεχνώ οτι δεν είσαι και ο βγενόπουλος
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Έχεις μήνυμα από Ντάρια: "να πα να γαμηθεί ο μαλάκας ο κομπλεξικός, ποιός ξέρει πόσο ξύλο τρώει στο σπίτι απ'τη γυναίκα του". :2funny:

τι κανει το χρυσο μου δωσε φιλια πες της να παιξουμε ρακετες :-*

εσυ πιξι εχεις μυνημα απο τα αρχιδια μου αλλα δε θα το πω σιγα μη τους κανω προμοσιον
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Προς το παρόν παίξε με το πουλάκι σου όπως κάνεις τόσα χρόνια.

Το μήνυμα κάντο ρολό και βάλτο στον πάτο σου.

αν ηταν εξυπνη η νταρια τωρα θα σου τραβαγε μια αναστροφη να σου ανακατεψει τα δοντια. να μαθεις να προτεινεις αλλες για χεροδυναμες. τοσα χρονια προπονηση σερβις και ρεβερ. να σου βαλει και τη ρακετα στον κωλο για κερασακι.
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
ρε φιλε να γαμησεις θες η να παλεψεις? :o
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Προς το παρόν παίξε με το πουλάκι σου όπως κάνεις τόσα χρόνια.

Το μήνυμα κάντο ρολό και βάλτο στον πάτο σου.

Εσύ έχεις πιάσει το τζάκποτ: είσαι All of the Above. :2funny:

σκάσε τσάκα
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
όταν ήμουν 18-19 χρονών είχα πάρει την Χειλουδάκη χωρίς βέβαια να γνωρίζω τι και πως,
κάποια στιγμή όταν μπήκε μέσα έπιασε το κρεβάτι και το έσπρωξε με εμένα επάνω  :2funny:

μετά όταν τη βγάλανε στη τηλεόραση μου λύθηκε η απορία πως μπόρεσε να σπρώξει το κρεβάτι  :2funny: :2funny:
το θεμα ειναι να μην εσπρωξε μονο εσενα ;) ;)
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
δούλεψε φίλος, άστο το έχουμε τσεκάρει πολλοί συναγωνιστές, και να σου πω και χρονολογία 1992 - 1993

Σωστός φίλε... η Χειλουδάκη δούλευε Φυλής. Θυμάμαι είχαμε πάει μετά από Φωκίωνος Νέγρη μπουρδελότσαρκα κια βλέπουμε έξω από ένα υπόγειο μπουρδέλο μία μπλε Ζ3 ΒΜW κάμπριο  πάθαμε πλάκα. Μπήκαμε στο μπουρδέλο και βγήκε η Τζένη η οποία ήταν ήδη γνωστή. Μείναμε μαλάκες. Γαμώ τα μουνιά. Την πάταγες εύκολα αν δεν την ήξερες.  Είχαμε σχολείο την άλλη μέρα και κάνεμε πλάκα αλλά είμασταν όλοι χώμα  :jerking: :jerking: :jerking:

Α  ρε τι μου θυμίσατε. Παρέες και μπουρδελότσαρκες απίστευτες.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Καλησπέρα σε όλους.. Νέος στο site, αλλά αναγνώστης ως επισκέπτης εδώ και 2-3 μήνες.
Ο καθένας μας την βρίσκει με κάτι διαφορετικό.. Εγώ την βρίσκω με τις δυνατές γυναίκες. Θα παρακαλούσα θερμά, όσοι έχουν τον χρόνο και την διάθεση, να μοιραστούν εμπειρίες με κοπέλες που ήταν ιδιαίτερα δυνατές στο σώμα και ιδίως στα χέρια και στα πόδια. Από οποιοδήποτε χώρο.. μασάζ, στούντιο, στριπ, κλπ.. Έτυχε ποτέ να βρεθείτε με κάποια κοπέλα που σας εξέπληξε με την δύναμή της? Υπήρξε ποτέ κάποια που ίσως ήταν και δυνατότερη από εσάς? Και αν ναι, θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια/ες να συναντήσω?
Καταλαβαίνω πως ίσως κάποιοι το πάρουν στον χαβαλέ και θα κράξουν.. Δεκτός ο χαβαλές, αλλά θα εκτιμούσα αν έστω και ελάχιστα μέλη έχουν απάντηση στην ερώτησή μου.
Αν νομίζει η διαχείριση πως μπορώ να κάνω μια παρόμοια ερώτηση σε μια ακόμα κατηγορία (μασάζ πχ, που ίσως έχω πιθανότητες να πετύχω αυτό που ψάχνω) αν είναι εύκολο ας μου πει κάποιος πως επιτρέπεται, για να μην γεμίζω αυθαίρετα το site με το ίδιο θέμα σε πολλά σημεία.

Ευχαριστώ.

Αβραμη?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
και που να δεις τι πάθαμε όταν την είδαμε στη τηλεόραση με τον συνάδελφο mpouzoklido, αυτός ο πούστης με πήρε στο λαιμό του, μπήκε πρώτος και μετά μου είπε να μπω και εγώ  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

ο συνάδελφος mpouzoklidos φταίει για όλα αυτός σε πέρνει συνεχώς στον λαιμό του :grin:
 
OP
OP
B

blflyer00

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2012
Μηνύματα
58
Like
8
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την συμμετοχή. Πέραν του απαιτούμενου χαβαλέ, είχαμε και καλή -πιστεύω- πληροφόρηση. Βαρβάρα από Βούρβαχη, Μαρίνα από Φυλής, Ηλιάνα από Πατησίων (μασάζ). Άρα υπάρχουν επιλογές για τα ..γούστα μου! Εντάξει, σε πολλούς φαίνεται παράξενο, αλλά ...άβυσσος οι ορμές του ανθρώπου. Και σε τελική, δεν είναι κάτι τόσο ντροπιαστικό ή εξωφρενικό.. Ούτε παιδεραστής είμαι ούτε βιαστής.. Υπάρχουν αμέτρητα τρελά βίτσια.. Μέχρι και για κωφάλαλες είδα θέμα.. Και , γιατί όχι, στη μετακόμιση θα είναι πολύ πιο χρήσιμη μια χειροδύναμη γυναίκα, από το να κάθεται και να διατάζει πού θα μπει τί και ποια κούτα να κουβαλήσεις τώρα...  :sunglasses:
 

vasilisgo4

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
καμμια πολυ γυμνασμενη υπαρχει ??
στυλ πετρουλακη
η καλυτερα με αθλητικο κορμι
οχι μποντυμπιλντερου

αλλα στεγνη που να γυμναζεται

αλλα που χρονος για γυμναστηρια
οταν εισαι πιπα κολο και εμπλοκη

ασε απαντησα μονος μου
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Πριν καναδυο καλοκαίρια θα ήταν , μας έφερε ο δρόμος  από Αλκαμένους  και πετύχαμε στην αρχή της βάρδιας την Εύα να μπαίνει στο πορνάδικο  κρατώντας μια εξάδα εμφιαλωμένα νερά του 1,5λ .  Τα πήγαινε με πολύ άνεση .
Μου έκανε εντύπωση ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom