Νέα

Χειροδύναμες Ιερόδουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blflyer00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
Μη λέτε μαλακίες. Η Χειλουδάκη δε δούλεψε ποτέ Φυλής.
Στη Ρόδο είχε σπίτι.
τι λες ?
Στη Φυλης σε ενα που εχει κλεισει και εφερνε ,φουλ μεταλαγμενα ,δε θυμαμαι νουμερο στο αριστερο σου χερι και ηταν και απο τα πρωτα  hi μπουρδελα,απο υπηρεσιες βεβαια ηταν σαν να βαζεις τον πουτσο σου σε εφημεριδα που εχει μεινει 24 ωρες στην καταψυξη ,αλλα ηταν μουναρος ,ο ατιμος.
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
έτσι ακριβώς
Φυλής δούλευε όταν την είχε βγάλει ο Τράγκας στη τηλεόραση και στο καπάκι έβγαλε και την Αφροδίτη, άλλη τρανς.
Μουφα του Τραγκα ,οταν την εβγαλε ειχε προσοντα και το εκρυβε ,ΑΡΑ δεν το εψαξε καλα το θεμα ο Θειος.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
βαρβαρα απο βουρβαχη
Η Βαρβαρα πρεπει να ειναι η πιο δυνατη γυναικα που παιζει στην πιατσα.
Ειναι πολυ θηλυκη και καυλιαρα αλλα η δυναμη της ειναι απιστευτη.
Εχει μια χερουκλα να! Μια φορα την ειχα μετρησει με το δικο μου χερι και το δικο της ηταν μεγαλυτερο.
Εχει μεγαλα δαχτυλα. Παλια ασχολιοταν με το χαντμπωλ απο οτι ξερω.
Ευτυχως τα χρησιμοποιει μονο για να ικανοποιει τους αντρες.
Αλοιμονο σε οποιον ζητησει αυταρχικο.(ξυλο κτλ). :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Ακριβώς τότε αναφέρομαι και εγώ. Τότε πρέπει να ήταν Αθήνα, στην Ρόδο έγινε το σκάνδαλο το 1997 με τον Σακελαρόπουλο ο οποίος ήταν αντεισαγγελέας Ρόδου. Μετά το σκάνδαλο τα κανάλια ανέφεραν ότι πριν δούλευε φυλής...

Το 2004-5, μπορεί και 2006 δούλευε πάλι στο σπιτάκι στην Ρόδο. Όλες οι σειρές των στρατοπέδων στην Ρόδο εκεί πήγαιναν
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.572
Κριτικές
61
Like
39.339
Πόντοι
21.555
Μη λέτε μαλακίες. Η Χειλουδάκη δε δούλεψε ποτέ Φυλής.
Στη Ρόδο είχε σπίτι.

Αγαπητέ δούλεψε... τήν είχα τιμήση τήν κυρία......
άχ έποχές ..... Farkeliiiiiii έλα να θυμηθούμε τα νιάτα μας ρεεεεεεεεεεεεεεε

Στό συγκεκριμένο μαγαζί δέν θυμάμαι νούμερο δούλευε καί ή Αντζελα άπό 104 !!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
όταν ήμουν 18-19 χρονών είχα πάρει την Χειλουδάκη χωρίς βέβαια να γνωρίζω τι και πως,
κάποια στιγμή όταν μπήκε μέσα έπιασε το κρεβάτι και το έσπρωξε με εμένα επάνω  :2funny:

μετά όταν τη βγάλανε στη τηλεόραση μου λύθηκε η απορία πως μπόρεσε να σπρώξει το κρεβάτι  :2funny: :2funny:
Κάτι μου λέει ότι ακόμα και άρσεις να έκανε με εσένα πάνω στο κρεβάτι, δεν θα το  καταλάβαινες.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
όταν ήμουν 18-19 χρονών είχα πάρει την Χειλουδάκη χωρίς βέβαια να γνωρίζω τι και πως,
κάποια στιγμή όταν μπήκε μέσα έπιασε το κρεβάτι και το έσπρωξε με εμένα επάνω  :2funny:

μετά όταν τη βγάλανε στη τηλεόραση μου λύθηκε η απορία πως μπόρεσε να σπρώξει το κρεβάτι  :2funny: :2funny:

:tooth: :tooth: :tooth:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Καλησπέρα σε όλους.. Νέος στο site, αλλά αναγνώστης ως επισκέπτης εδώ και 2-3 μήνες.
Ο καθένας μας την βρίσκει με κάτι διαφορετικό.. Εγώ την βρίσκω με τις δυνατές γυναίκες. Θα παρακαλούσα θερμά, όσοι έχουν τον χρόνο και την διάθεση, να μοιραστούν εμπειρίες με κοπέλες που ήταν ιδιαίτερα δυνατές στο σώμα και ιδίως στα χέρια και στα πόδια. Από οποιοδήποτε χώρο.. μασάζ, στούντιο, στριπ, κλπ.. Έτυχε ποτέ να βρεθείτε με κάποια κοπέλα που σας εξέπληξε με την δύναμή της? Υπήρξε ποτέ κάποια που ίσως ήταν και δυνατότερη από εσάς? Και αν ναι, θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια/ες να συναντήσω?
Καταλαβαίνω πως ίσως κάποιοι το πάρουν στον χαβαλέ και θα κράξουν.. Δεκτός ο χαβαλές, αλλά θα εκτιμούσα αν έστω και ελάχιστα μέλη έχουν απάντηση στην ερώτησή μου.
Αν νομίζει η διαχείριση πως μπορώ να κάνω μια παρόμοια ερώτηση σε μια ακόμα κατηγορία (μασάζ πχ, που ίσως έχω πιθανότητες να πετύχω αυτό που ψάχνω) αν είναι εύκολο ας μου πει κάποιος πως επιτρέπεται, για να μην γεμίζω αυθαίρετα το site με το ίδιο θέμα σε πολλά σημεία.

Ευχαριστώ.

πανω που λεω οτι ταχω δει ολα τα θεματα εδω μεσα. τυπε δε παιζεσαι.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
kerveras ήσουν μικρός τότε που να ήξερες τι kinder έκπληξη σου έκρυβε η Τζένη :2funny: :2funny:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
91
Like
2.772
Πόντοι
5.195
kerveras ήσουν μικρός τότε που να ήξερες τι kinder έκπληξη σου έκρυβε η Τζένη :2funny: :2funny:
και που να δεις τι πάθαμε όταν την είδαμε στη τηλεόραση με τον συνάδελφο mpouzoklido, αυτός ο πούστης με πήρε στο λαιμό του, μπήκε πρώτος και μετά μου είπε να μπω και εγώ  :2funny:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Ή Πίπι πού σήκωνε τό άλογο στό σίριαλ έγινε μιλφ καί ή Τζένη πού παραμέριζε τό κρεβάτι στό Φυλής καί Αγαθουπόλεως(εκεί δέν ήταν?) έγινε θρύλος. :o

tumblr_m541qq3cFT1qhk74b.jpg


URL]]
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.572
Κριτικές
61
Like
39.339
Πόντοι
21.555
Πέραν της πλάκας, η Μαρίνα από το Φυλής 104 είναι πολύ δυνατή κοπέλα.

Ρέ πίξι έχεις γίμη χειρότερος άπό έμένα στό προμόσιον......

Ειπαμε μόνο ένας μαλάκας τά κάνει αύτά ..ΕΓΩ  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom