Νέα

Χαλκίδα παίζει τίποτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yannodm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Άνοιξε καινουργιο στούντιο στη Χαλκίδα ? Πήγα Χαλκίδα Παρασκευή και παρατήρησα ταμπέλα STUDIO λίγο πρίν το γνωστό
Erotica Sex House στο 2ο χλμ. παλαιάς οδού Χαλκίδας-Αθήνας. Ενώ η φωτεινή επιγραφή ήταν αναμένη, η αυλόπορτα ήταν κλειστή οπότε δεν μπορούσες να μπεις μέσα. Ξερει κανείς αν είναι καινούργιο ή αν μεταφέρετε το ηδη υπάρχων παραδίπλα ?
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Για το ήδη υπάρχον σπιτάκι γνωρίζει κανείς ωράριο λειτουργίας;
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
Οταν ήμουν φαντάρος στον Αυλώνα το ταξί μας είχε πάει στην Γλύφα αλλά δεν ξέρω αν έχει ακόμα.
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Οταν ήμουν φαντάρος στον Αυλώνα το ταξί μας είχε πάει στην Γλύφα αλλά δεν ξέρω αν έχει ακόμα.

Mωρέ υπήρχε πριν 2 μήνες που πέρασα δλδ το είδα περαστικός με αυτοκίνητο. Ωράριο αν ξέρουμε ρωτάω...
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω. Έχω την αίσθηση ότι πρίν περίπου μία εβδομάδα πού πέρασα η γκαραζόπορτα ήταν ανοικτή καί τά φωτάκια αναμμένα, αλλά δέν μπήκα μέσα. Άρα λειτουργούσε. Η θέση του είναι ακριβώς πάνω στήν δεξιά στροφή του δρόμου που οδηγεί στήν ευθεία που βρίσκεται το παλιό στούντιο, καί στά δεξιά τού δρόμου πηγαίνοντας γιά Χαλκίδα.

Ακριβως. Ξαναπερασα και εγω το ονομαζουνε Venue και λειτουργει κανονικα αλλα δεν μπηκα μεσα. Υπαρχουν λοιπον πλεον 2 στουντιο το ενα κοντα στο αλλο στην εισοδο της πολης και τα 2 γνωστα μπουρδελα στη γλυφα.
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Μάγκες από υπηρεσίες αξίζει κάποιο από τα στούντιο που υπάρχουν τώρα στη Χαλκίδα;

Επίσης κάνα μιλφ παίζει;

Υπάρχει κάποιος γνώστης;
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Πηγα τελικα στο Venue χθες. Πολυ ωραιος χωρος, πολυ ωραια δωματια με ξεχωριστο δωματιο για ντουζιερα. Εχει στο δωματιο παντοφλιτσες και σου δινει και η κυρια της υπηρεσιας μια πετσετα για το ντουζ.
Τα προγραμματα

30 ευρω απλο
40 ευρω χτρα χρονο
50 ευρω με μασαζ
60 ευρω με μασαζ και 69
100 ευρω μασαζ, 69, διπλη εκτονωση

Αυταρχικα κτλ προγραμματα δεν διατιθεντε οπως ουτε πρωκτικο

Αφου περιμενα λιγο βγηκε η κοπελα. Μετριου αναστηματος, ξανθια, λεπτο κορμακι, μικρο βυζακι στητο και μικρο αλλα στητο κωλαρακι. Δυστυχως δεν μπορω να θυμηθω το ονομα με το οποιο συστηθηκε (Μιρνα ? καπως ετσι) ειναι λεει απο Ρουμανια και δουλευει και Αθηνα εκτος απο Χαλκιδα.

Πηρα τελικα το προγραμμα με τα 50 και περασα στο δωματιο για ενα ελαφρυ ντουζακι και να περιμενω το μωρο. Ηρθε σχεδον με το που τελιεωσα να σκουπιζομαι. Ξαπλωσε διπλα μου αφηνωντας με να γλυφω τις ρωγες της και αυτη επαιξε λιγο με το οργανο για να ερθω σε στυση. Μετα μου φορεσε προφυλακτικο για την πιπα η οποια ηταν καπως περισσοτερο διεκπερωτικη και δεν κρατησε και πολυ ωρα. Αρχισαμε το σεξ, στην αρχη αυτη απο πανω, μετα στα 4 (γρηγορα ζητησε να αλλαξουμε σταση ομως) μετα εγω απο πανω σταση που κρατησε την περισσοτερη ωρα. Οση ωρα ημουν απο πανω αρχισε τα προστυχολογα, να μου δαγκωνει το χερι, να σφαλιαριζει ειτε το στηθος μου ειτε τον κωλο μου πραγμα που με εφτιαξε τρελα αλλα για λογο που δεν καταλαβαινω μου ηταν αδυνατο να τελειωσω. Την γυρισα στο πλαι και συνεχισαμε για λιγη ωρα ετσι αλλα καπου ξενερωσα επειδη δεν τελειωνα και τα παρατησα. Μετα αρχισε το μασαζ με λαδακι, οχι τιποτα το τρομερο αλλα γενικοτερα αρκετα καλο. Σε καποια φαση ακουσαμε μουσικη (συνιαλο για να τελειωνουμε) και καπου εκει τελειωσε η εμπειρια μου με το εν λογω στουντιο. Θα το ξαναεπισκεφτω

Οταν βγηκα περιμεναν 5 ατομα στο σαλονι, 2 παπουδες και 3 πιτσιρικια 20αριδες περιπου.

Το στουντιο Ερως πιο διπλα ηταν κλειστο, επισης απο τα μπουρδελα στη Γλυφα μονο το ενα ηταν ανοιχτο αλλα δεν μπηκα αφου ειχα σκοπο να παω στο στουντιο.
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
Εχει επισκεφτει κανεις συναγωνιστης τα μπουρδελακια απεναντι απο το κτημα ναουμ τωρα τελευταια να μας πει τι παιζει?
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Προς τα εκει μερια κανα call girl γνωριζει κανενας?? η μασατζιδικο με εξτρα υπηρεσιες
Θα παω για δουλεια την αλλη βδομαδα και θα χρειαζομαι relax
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
ξερει κανεις αν παιζει τιποτα στο cassie?
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Μια μαλακια και μιση. Ενας αλβανος (νομιζω το εχει). Ειχε μια ελληνιδα καπως καλη αλλα απο οσο ξερω εφυγε.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.739
Πόντοι
6.186
Χθες το βράδυ έκανα βόλτα κ είδα στην ιχθυόσκαλα 3 κοπέλες κ μου φάνηκαν πώς κάνουν πιάτσα. Πριν λίγο πέρασα πάλι από εκεί κ ήταν πάλι εκεί ξέρει κανείς τπτ; Έχει δει κανένας άλλος κάτι ;
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
Χθες το βράδυ έκανα βόλτα κ είδα στην ιχθυόσκαλα 3 κοπέλες κ μου φάνηκαν πώς κάνουν πιάτσα. Πριν λίγο πέρασα πάλι από εκεί κ ήταν πάλι εκεί ξέρει κανείς τπτ; Έχει δει κανένας άλλος κάτι ;
τελικά φίλε έμαθες τίποτα περισσότερο?
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
Χθες το βράδυ έκανα βόλτα κ είδα στην ιχθυόσκαλα 3 κοπέλες κ μου φάνηκαν πώς κάνουν πιάτσα. Πριν λίγο πέρασα πάλι από εκεί κ ήταν πάλι εκεί ξέρει κανείς τπτ; Έχει δει κανένας άλλος κάτι ;
περιμένουν να έρθουν τα καίκια να φορτώσουν....ψαροκασέλες!!!!!
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
οι μυημένοι γνωρίζουν τι παίζει στη Χαλκίδα.....επειδή όμως έχουμε σκυλιά του πολέμου εδώ μέσα θα δώσω...μισή πληροφορία....την άλλη μισή ας την ανακαλύψουν....ε τι μασημένη τροφή;;
Στη Λιανή αμμο στο μπουζουκλερί που άνοιξε πρόσφατα πριν το ΑΒ μπείτε και αναζητήστε τον Τάκη τον ψηλό.....τα υπόλοιπα μόνοι σας.....γατάκια πάλι σας έφτιαξα.....αν πάλι θέλετε κάτι πιο σπέσιαλ πάμε προς βόρεια......(συνέχεια άλλη μέρα)
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.739
Πόντοι
6.186
οι μυημένοι γνωρίζουν τι παίζει στη Χαλκίδα.....επειδή όμως έχουμε σκυλιά του πολέμου εδώ μέσα θα δώσω...μισή πληροφορία....την άλλη μισή ας την ανακαλύψουν....ε τι μασημένη τροφή;;
Στη Λιανή αμμο στο μπουζουκλερί που άνοιξε πρόσφατα πριν το ΑΒ μπείτε και αναζητήστε τον Τάκη τον ψηλό.....τα υπόλοιπα μόνοι σας.....γατάκια πάλι σας έφτιαξα.....αν πάλι θέλετε κάτι πιο σπέσιαλ πάμε προς βόρεια......(συνέχεια άλλη μέρα)
για πες ποιος είναι ο τακης ο ψηλός γιατί εγώ ξέρω τον χοντρό που το έχει, θα μάθω αύριο πληροφορίες, εάν θες στείλε ινμποξ
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
για πες ποιος είναι ο τακης ο ψηλός γιατί εγώ ξέρω τον χοντρό που το έχει, θα μάθω αύριο πληροφορίες, εάν θες στείλε ινμποξ
άμα ξέρεις ρε παίχτη τον Αλέκο θα στο δώσει prive όποιο διαλέξεις....αύριο βράδυ θα περάσω από εκεί.....θα ρωτήσω τον Αλέκο και και τον τάκη αν πέρασε ο Δημήτρης ο μπουρδελιάρης!!!!εκτός και αν το Δημήτρης είναι...καλλιτεχνικό!!!
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
οι μυημένοι γνωρίζουν τι παίζει στη Χαλκίδα.....επειδή όμως έχουμε σκυλιά του πολέμου εδώ μέσα θα δώσω...μισή πληροφορία....την άλλη μισή ας την ανακαλύψουν....ε τι μασημένη τροφή;;
Στη Λιανή αμμο στο μπουζουκλερί που άνοιξε πρόσφατα πριν το ΑΒ μπείτε και αναζητήστε τον Τάκη τον ψηλό.....τα υπόλοιπα μόνοι σας.....γατάκια πάλι σας έφτιαξα.....αν πάλι θέλετε κάτι πιο σπέσιαλ πάμε προς βόρεια......(συνέχεια άλλη μέρα)
Η μπουζουκλερι φίλε μου είναι το fix live stage?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
οι μυημένοι γνωρίζουν τι παίζει στη Χαλκίδα.....επειδή όμως έχουμε σκυλιά του πολέμου εδώ μέσα θα δώσω...μισή πληροφορία....την άλλη μισή ας την ανακαλύψουν....ε τι μασημένη τροφή;;
Στη Λιανή αμμο στο μπουζουκλερί που άνοιξε πρόσφατα πριν το ΑΒ μπείτε και αναζητήστε τον Τάκη τον ψηλό.....τα υπόλοιπα μόνοι σας.....γατάκια πάλι σας έφτιαξα.....αν πάλι θέλετε κάτι πιο σπέσιαλ πάμε προς βόρεια......(συνέχεια άλλη μέρα)
Γνήσια επαρχιωτικα μπουζούκια τυπε.
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
Γνήσια επαρχιωτικα μπουζούκια τυπε.
Ο φαίδωνας και το παλιό Ρίο του Κώστα Παπαδόπουλου ήταν κολέγια!!!!ρώτα να μάθεις αν δεν γνωρίζεις αφού πρώτα δεις και γευτείς τις νέες καβάτζες....
παιχταρά μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom