Νέα

Χαλκίδα παίζει τίποτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yannodm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
16
Πέρασα τις προάλλες απο εκει, λογω νεας γέφυρας ειχα χρονια να περάσω. Η Αλλατίνη λέγεται πια Εlbisco! τώρα τα μπουρδέλα που ειναι; σε εκεινο το ύψος στην απέναντι μεριά; δώστε τα ΄φώτα σας!
 

sv398

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακο εκτος απο το μπουρδελο της αλλατινης στην γλυφα που ειπαμε πιο πανω,αν θες να γαμησεις στα σιγουρα,πηγαινε στο μπαρ μαριαννα στην αρτακη.με 50 ευρω γαμας στο καβατζοδωματιο που εχει διπλα.εχει καμια 15αρια κομματια αλλα 3-4 ειναι λιγο καλες.

Εννοείς Νέα Αρτάκη? Λίγο πιο βόρεια από Χαλκίδα?

Αν είναι εκει, που περίπου είναι το μπαράκι ρε παιδιά?

 

poutse

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα φιλοι λοιπον επιδει ειμαι χαλκιδεως μακρια μαγκες δεν παιζει τιποτα τσαμπα θα γυρνατε γυρο γυρο...
υπαρχουν οντως 2 μπουρδελακια στα 30 γιουργια η εκτονωση, αλλα τιποτα το αξιολογο! για τα κωλομπαρα που εχει γεμισει η χαλκιδα για μια φραπα η μια πιπιλα το 50αρικο χωρις τα ποτακια σας σχεδον σε ολα και απο γυναικες οι περισοτερες σαυρες 1000 φορες ατα στην αθηνα συμφερει κ οικονομικα και εχεις φουλ επιλογες καλες τσαρκες...
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
650
Πόντοι
96
καλησπερα φιλοι λοιπον επιδει ειμαι χαλκιδεως μακρια μαγκες δεν παιζει τιποτα τσαμπα θα γυρνατε γυρο γυρο...
υπαρχουν οντως 2 μπουρδελακια στα 30 γιουργια η εκτονωση, αλλα τιποτα το αξιολογο! για τα κωλομπαρα που εχει γεμισει η χαλκιδα για μια φραπα η μια πιπιλα το 50αρικο χωρις τα ποτακια σας σχεδον σε ολα και απο γυναικες οι περισοτερες σαυρες 1000 φορες ατα στην αθηνα συμφερει κ οικονομικα και εχεις φουλ επιλογες καλες τσαρκες...
:rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
καλησπερα φιλοι λοιπον επιδει ειμαι χαλκιδεως μακρια μαγκες δεν παιζει τιποτα τσαμπα θα γυρνατε γυρο γυρο...
υπαρχουν οντως 2 μπουρδελακια στα 30 γιουργια η εκτονωση, αλλα τιποτα το αξιολογο! για τα κωλομπαρα που εχει γεμισει η χαλκιδα για μια φραπα η μια πιπιλα το 50αρικο χωρις τα ποτακια σας σχεδον σε ολα και απο γυναικες οι περισοτερες σαυρες 1000 φορες ατα στην αθηνα συμφερει κ οικονομικα και εχεις φουλ επιλογες καλες τσαρκες...

Το dolls υπάρχει ακόμα; Δίπλα σ' ένα κλαμπ που είναι. Θυμάμαι είχε ωραία μουνιά αλλά ξεπαραδιαζόσουν για να ακουμπήσουν ένα κύτταρο του πουλιού σου
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
650
Πόντοι
96
Το dolls υπάρχει ακόμα; Δίπλα σ' ένα κλαμπ που είναι. Θυμάμαι είχε ωραία μουνιά αλλά ξεπαραδιαζόσουν για να ακουμπήσουν ένα κύτταρο του πουλιού σου
dolls ??πρώτη φορά το ακούω...για πες κ άλλα..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
dolls ??πρώτη φορά το ακούω...για πες κ άλλα..

Dolls, baby dolls, κάπως έτσι, δε θυμάμαι καλά, έχω να πάω χρόνια. Απέναντι έχει θάλασσα. Μια φορά είχαμε ανταλλάξει τηλέφωνα με μία από 'κει και με παιρνε τηλέφωνο κάθε μεσάνυχτα μες τον ύπνο μου  :headbang:
Κάτι άλλα που θυμάμαι ήταν τελείως παρακμιακά με δύο-τρεις κοπέλες μέσα, συνήθως μπάζα, οπότε παίζει να 'χουν κλείσει τώρα.
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Λοιπόν..........
Ας τα πάρουμε με τι σειρά...

Ψαχνά δεν υπάρχει τίποτα πλέον..Υπήρχε μέχρι πέρσι ανάμεσα Ψαχνά-Καστέλα το Stork Live Show..
Αρτάκη έχει Alfa Live Show και Moulin Rouge Live Show (σχετικά νέα άφιξη)

Επίσης ανάμεσα Αρτάκη-Ψαχνά υπάρχει το Μαριάννας Bar (κωλομπαρο) καποιοι λένε ότι μπορεί να μαμησεις η έστω να σε τσι..κωσουν αλλα με πολλά λεφτά..δεν έχω πάει άρα δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη..

Ανάμεσα χαλκίδα-Αρτάκη υπάρχει το Πωλινα επίσης κωλομπαρο, ισχύει ότι και από πάνω..

Και το Coctail Live Show στη Χαλκίδα(λιανή άμμος)

Όλα τα παραπάνω είναι στην Ευθεία Από Χαλκίδα Προς Ψαχνά..


Για μπουρδέλα όντως υπάρχουν 2 στη Γλύφα. Όπως μπαίνεις από παλαιά(χαμηλή) γέφυρα για χαλκίδα λίγο πιο κάτω στο δεξί μας χέρι  έχει 2 μικρές μονοκατοικίες διπλα διπλα..Το βραδυ η μια έχει ένα κόκκινο φως απέξω και η άλλη ένα άσπρο.Κάνουν bam..τώρα αν περάσεις πρωί παίζει να μην τα πάρεις πρέφα.
Μια τσάρκα έχω κάνει από εκεί..Στο ένα είχε ένα MILF και σαν λάτρεις του είδους κατέθεσα το 30αρι για να συνουσιαστώ σε ένα καθαρό δωμάτιο με την ευχάριστη ιερόδουλο να προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες..τα πλην ήταν η υπηρεσία που ήταν κατσούφα και το κρεμοσαπουνο στο νιπτήρα του δωματίου που ήταν το μισό νερό το άλλο μισό σαπούνι..

Στο διπλανό ήταν μια νεαρά ιερόδουλος που μου φάνηκε ψιλοαπειρη, ψιλοκαινουρια , ψιλοψαρωμενη που δε με χάλαγε αλλα δεν άντεχα δεύτερο γύρω τόσο σύντομα, οποτε δε δοκίμασα!

Πάντως από συμφοιτητές μου που πάνε συχνά ξέρω ότι υπάρχουν και μαυρουλες στα εν λόγω μαγαζιά...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!!!!



λοιπον, καλημερα-καλησπερα σε ολους! ειμαι φοιτητης στο τει χαλκιδας κ εχθες λογω εξεταστικης αποφασισαμε με τα παιδια απο το τει αφου θα διανυκτερευαμε στη χαλκιδα να παμε για καμια μπουρδελοτσαρκα. συμβουλευτικα λοιπον το φορουμ αυτο και αφου δεν βρηκαμε τιποτα τελικα περα απο το στριπτιτζαδικο κοκτεϊλ ειπαμε να δοκιμασουμε να παμε σε κανενα κωλομπαρο μπας και γινει τιποτα. πηγαμε αρχικα στο πωλινα. ειμασταν μονοι μας χωρις κοσμο και με το που μπαινουμε μεσα νομιζαμε οτι μας εκαναν πλακα! οχι απλα δεν θα πληρωνα για να κανω σεξ με τις γυναικες αυτες οι οποιες ηταν γυρω στα 60 αλλα ηταν και τελειος για τα μπαζα! με το μπηκαμε λοιπον μεσα μας αρπαξαν σαν τα κορακια αλλα ειπαμε οχι και φυγαμε οσο προλαβαιναμε... μετα πηγαμε στο μαριαννας μπαρ και εκει τα κοριτσια ηταν λιγο καλυτερα με την εννοια οτι υπηρχαν καλα κορμια κ ηλικια γυρω στα 30-35. δεν μας χαλασε! αλλα θελανε πολλα λεφτα για ενα γρηγορο στη τουαλετα ή στ αμαξι τα οποια δεν τ αξιζαν αν πεις οτι στη φυλης εχει κατι κοπελαρες που με 20 ευρω μπορεις να ξεσκισεις κ σε κρεβατι! με τα λιγα φιλοι μου δεν εγινε τιποτα τελικα! στην επιστροφη περασαμε απο το κοκτεϊλ που εινα στριπτιτζαδικο κ ειδαμε απο ενα χωρο (αρκετα καλος) γυρισαμε σπιτι. συμπερασμα...για να πηδηξεις στη χαλκιδα ή θα παρεις call girl ή θα εχεις στανταρ γκομενα απο το τει ή απο αλλού!
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Οι 2 οίκοι ανοχής της Χαλκίδας[/size]


15:06-15:10

Σήμερα είχα προγραμματισμένη πρωινή δουλειά στη Χαλκίδα. Οπότε ήταν ευκαιρία να ψάξω για τα 2 σπιτάκια που είχα διαβάσει σε αυτό το θέμα.
Λοιπόν, καθώς κάποιος οδηγάει προς Χαλκίδα, τα συναντάει στην περιοχή της Γλύφας, λίγο πριν από το εργοστάσιο της Elbisco, απέναντι από το "κτήμα Ναούμ"...

10691855653_876ce4145a_c.jpg


Πρόκειται για ένα πολύ όμορφο μοντέρνο κτιριακό συγκρότημα τριών οίκων, από τους οποίους λειτουργούν οι δύο ακριανοί (ο αριστερός -όπως βλέπουμε το συγκρότημα- και ο δεξιός) ενώ ο μεσαίος είναι κλειστός...

10691699846_0de1b05c7c_c.jpg


Πάρκαρα άνετα μπροστά.

Αριστερό σπιτάκι...

10691937493_91ba081151_c.jpg


10691558416_a262a3a047_c.jpg


Παρουσιάστηκε η Αλεξάνδρα˙ μία 24άχρονη ρουμάνα, που μου είπε ότι είχε δουλέψει για λίγο στο Αχαρνών 106 (και όχι 104 στο "προεδρικό") με ίσιο ξανθό μαλλί σε πολύ κοντή αλογοουρά, όμορφο φιλήδονο πρόσωπο με λεπτά χείλη, μικρό στήθος, αδύνατο καλλίγραμμο κορμάκι, ωραίο κωλαράκι, χυτά πόδια. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 30 και ΚΩΛΟΣ στα 50.
Πληρώθηκε...

10691638034_48f4a88480_c.jpg


10691775203_232a78562f_c.jpg


10691566935_5117520fc9_c.jpg



Δεξιό σπιτάκι...

10691729116_089f5a6d9f_c.jpg


Δούλευε η νεαρή μελαψή Ιζαμπέλα˙ με μακρύ ράστα μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο με ανάγλυφα χείλη, μικρό στηθος, αδύνατο καλοσχηματισμένο κορμί μ' ένα κόσμημα καρφωτό στον αφαλό κι μ' ένα ταττού στην πλάτη, ωραίο κωλαράκι, καλογραμμένα πόδια. Απλό στα 30 και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 40.
Οι κοπέλες θα δουλεύουν μέχρι τις 2 το πρωί.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Ξανά στη Χαλκίδα[/size]


14:05-14:30 και 16:02-16:25

Δεξιό σπιτάκι: Η Ιζαμπέλλα, από Φωκαίας 19 το καλοκαίρι, όπως μου είπε, μία νεαρή μελαχρινή με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, ομορφούλα με ίσως προβληματικά δόντια, μεσαίο σιλικονάτο στήθος, αδύνατο καλοσχηματισμένο κορμάκι μ' ένα... πώς το είχε πει ο dimmits;... Τέλος πάντων, ένα καρφωτό κόσμημα στον αφαλό και μ' ένα τατουάζ κατά μήκος της πλάτης της δεξιά, ωραίο κωλαράκι. Απλό στα 30 κι ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 40.
Πληρώθηκε γι' απλό...

1_DSC06186.jpg


2_DSC06178.jpg


3_DSC06184.jpg


Αριστερό σπιτάκι: Η Διονυσία, απ' το υπόγειο της Κολωνού 11, τα 15, το ισόγειο της Ιάσονος 37, όπως μου είπε, με μαύρο μαλλί ράστα μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλούτσικο πρόσωπο μ' ένα πίρσινγκ στο αριστερό της φρύδι, μεσαίο φυσικό στήθος, κοιλίτσα, σώμα με πιασιματάκια (όχι χοντρή), αφράτος κώλος. Απλό στα 30.
Πληρώθηκε...

7_DSC06196.jpg


8_DSC06190.jpg


6_DSC06194.jpg


Σημείωση: Συνεχίζει να υπάρχει μια βάρδια με μία κοπέλα: Από τις 13:00 μέχρι τις 2:00.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
απαιχτος ο παιχτης
respect :rockon:
 

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
έχει παίξει μια σχετική ανακαίνιση στα σπίτια από θέμα χώρου, έχει γίνει το ίδιο και από πλευρά υπηρεσιών?
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Από πέρυσι ήταν ανακαινισμένα. 'Οσον αφορά τις υπηρεσίες, ιδίως της Ιζαμπέλλας, αρκετά καλές!
 

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1

pitsirikos70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Λιγα πράματα στι Χαλκίδα.  :) 2 μπορδελα όλα κ όλα...κ αυτά μέτρια..σπάνια ωραία μωρα έχουν. Μαρίνα στο εροτικα είναι μωρακλα...και Σίλβια είναι baby τρελο
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
14:10

4ο χιλ Χαλκίδας-Σχηματαρίου αριστερά, η Ιζαμπέλλα —από Φωκαίας 19, την οποία είχα δει στο διπλανό μπουρδέλο τον Νοέμβριο του '13, όπως και τον Οκτώβριο του '14—, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, φιλήδονο πρόσωπο, μικρομεσαίο στητό στήθος, μέτριου αναστήματος, αδύνατη, καλλίκορμη, μ' ένα ταττού (λουλούδια) κατά μήκος της πλάτης της. Απλό στα 30 ευρώ — δεν ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό.
4ο χιλ Χαλκίδας-Σχηματαρίου δεξιά, η Μαρία, μία νεαρή με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο φυσικό στήθος, μέτριο ύψος, κανονικό σώμα με ωραία φαρδουλή κωλάρα. Απλό στα 30 ευρώ, ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 40 ευρώ, ενώ «με 50 ευρώ, κάθεται λίγο παραπάνω».
Πληρώθηκε σε απλό...

DSC00685.jpg


DSC00675.jpg


Erotica Sex House (studio) —2ο χλμ. παλαιάς οδού Χαλκίδας-Αθήνας—, η Μελίνα, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, μέτριο έκφυλο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, χαμηλομέτριο ανάστημα, αδύνατο καλοφτιαγμένο κορμί. Απλό στα 30 ευρώ, «πιο χαλαρωτικό» στα 40, μασάζ στα 50, εξήντα εννιά στα 60, μασάζ και 69 στα 80, δύο εκτονώσεις και χρόνος 40 λεπτά στα 100, τζακούζι και χρόνος μία ώρα στα 150. Στις 19:00 αλλάζουν οι κοπέλες.

DSC00692.jpg


DSC00690.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom