Νέα

Cambodia trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kykladesgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
τι συνεβει πε παιδια σαυτο το βιντεο?
 

geogoku

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2011
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
ψιλοασχετο αλλα εβλεπα ενα επεισοδειο της σειρας ντοκυμαντερ Taboo στο National Geographic και εδειχνε ενα μερος στην καμποτζη οπου ο πατερας με το που μπει στην εφηβια η κορη της χτιζει καλυβα για να μενει κ καθε βραδυ γινονται τα χειροτερα (ή μηπως τα καλυτερα..?) με τα κοριτσακια να καλουν τα αγορακια σε βραδιες απολαυσης...κ ολα αυτα εις γνωση των γονιων...
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
αμεση πληροφορηση απο το μετωπο  :grin:
Πεθανε ο βασιλιας τους και εχουν πενθος.
πολλα αρνητικα σε σχεση με Ταυλανδη.
15 ωρες με το λεωφορειο απο ΒΚΚ.
Καμια σχεση η νυχτερινη ζωη εκει με Ται.
Λιγα μπαρ,γκομενες και προσφερομενες υπηρεσιες με αποτελεσμα μεγαλυτερες τιμες και καμια διαθεση για παζαρια.
Περναει το αμερικανικο δολλαριο και ζητουν 50+ !! για σορτ στα μπαρ!
Ισως απατειται χρονος για να βρει καποιος ακρες συμφερουσες και αν,ο γνωστος μου τα παραταει και γυριζει Ται.
Τελικα δεν θελουν τα αποτελεσματα της Ται στη χωρα τους  :think:
 

fareast

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
θα ηθελα να προσθεσω εχοντας παει στο siem riep για καμια βδομαδουλα οτι η sex σκηνη στην πολη εχει ως εξης.υπαρχουν μερικες freelancers που βγαινουν την νυχτα στον κεντρικο δρομο μπροστα απο την night market υπαρχουν καραοκε bar που σου στοιχιζει ο κουκος αηδονι λογικα, υπαρχουν κατι παραγκες μπουρδελα που εχουν 2 3 κοπελες μεσα και ειναι χωμενα σε κατι στενακια με χωματοδρομους που ουτε φως δεν εχει στον δρομο και σε πανε οι ταριφες και αν θυμαμαι καλα παιρναν 15 $ αλλα δεν μπηκα..και απεξω που παιρνας χεζεσε λιγο επανω σου....ασε που συνθηκες υγεινης ειναι ανυπαρκτες σιγουρα σε τετοια μερη,και επισης οταν ειχα παει εγω υπηρχε 1 μεγαλο μαγαζι χωμενο και αυτο το οποιο δεν θυμαμαι το ονομα του τωρα και ειχε μεσα καμια 30 κοπελες μεσα,εμπαινες διαλεγες το μαλλι ηταν αναλογα την κοπελα, εγω πηρα 1 60$ το μαλλι!!!!για 1 φορα.απλα το μαγαζι ηταν πεντακαθαρο και περιποιημενο εφαμιλλο με ενα καλο μασατζιδικο ταυλανδης...γενικοτερα απο τα λιγα που ειδα τα πραγματα ηταν πολυ πιο μαζεμενα σε σχεση με την ταυλανδη..στην καμποτζη εχουν πεσει ολες οι οργανωσεις για την προστασια των παιδιων γιατι ως γνωστον εχει γινει ο προορισμος των παιδοφιλων :Sαυτα τα τερατα χρειαζονται :s&m_2:και κρεμασμα.απο τις λιγες μερες που καθησα σιεμ ριεπ ευτυχως δεν ειδα κατι τετοιο.τα παιδια της καμποτζης ζητιανευουν παντου βρισκονται στους ναους,στους δρομους,παντου για ζητιανια..εβγαινα απο το μαρκετ με τροφιμα και αισθανομουν περιεργα.....σιγουρα δεν ειναι προορισμος της ξεφρενης διασκεδασης της thai..μεσος μισθος για 1 μηνα 30$!!!!!!!!!!!!!ειναι καλο ταξιδι απο την thai αν θες να δεις τους ναους του angkor μες την ζουγκλα και ειναι πραγματι πολυ εντυπωσιακοι!!!για οποιον γουσταρει καλη φαση ειναι να ανεβεις στο αεροστατο που εχουν στους ναους να δεις ολη την περιοχη απο ψηλα!!!20$ το μαλι προτογνωρη εμπειρια!!!!!επισης οταν μπαινεις στην καμποτζη απο ταυλανδη εχεις επιλογη για να πας σιεμ ριεπ ως εξης..η βανακι που το χεις κλεισει απο πριν απο πρακτορειο μαζι με αλλους η λεοφωρειο... η ταξι.εγω μαζι με ενα ζευγαρι αργεντινων πηραμε μαζι 1 ταξι ως το σιεμ ριεπ.στο δρομο συνηδητοποιεις οτι κατεβαινεις απο την δεξια μερια του δρομου οπως κ εδω..δεν εχουν το αγγλικο συστημα...ομως επειδη δεν εχουν λεφτα αγοραζουν μεταχειρισμενα αυτοκινητα απο ταυλανδη δηλ δεξιοστροφα!!!οποτε οποιος καθεται μπροστα λεει στον οδηγο αν ερχεται κανενας απο αντιθετο για να κανει προσπεραση!!!!!!!!!!!!!!!επισης οταν περασαμε τα συνορα ειμασταν περιπου 200 ατομα..εκει λοιπον ερχονται οι αστυνομικοι και σου λενε να τους λαδωσεις για να παρεις βιζα σε 5 λεπτα...400 βατ το μαλλι η περιμενεις κανα 2 ωρο κατω απο τον καυτο ηλιο!!!!!!!!οι μονοι που λαδωσαν ημουν εγω και οι αργεντινοΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΓΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ :)ανγκορ τσιγαρα και μπυρα ειναι super.1πακετο 1$ 5 λιτρα μπυρα 8$ σε μαγαζι.guesthouse 10$ hotel διπλα στο night market 15$ τιμες 2010.εισοδος στην περιοχη angkor 30$ τηνμερα.3 ημερο pass λιγο πιο οικονομικο.ταριφας απο το πρωι ως που να νυχτωσει για περιοχη ανγκορ 20 με 30$ με παζαρι.βρισκεις μακεδονικο ταχινι!!!!!!!!!!και ελιες καλαμων!!!!!!!!!!σε μαρκετ 2 πλασια τιμη βεβαια απο οτι εδω..
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Siem reap.
Η πολη αρκετα καθαρη, η ανθρωποι υπεροχοι κ φιλικοι.τα παντα σε δολλαρια κ ακριβα. οι ναοι φοβεροι σε μια μερα κανεις τον μικρο κυκλο, θελεις αλλη μια για τον μεγαλο κ ισως κ μια 3 μερα για τους υπολοιπους ναους.εισοδο 20 ντολαρσ. απο πουτανες δεν παιζουν πουθενα. μονο στο micky's οι οποιες μετα πανε στο hip hop classic. στο temple bar παιζουν πολλοι απλυτοι κ δεν σταυρωνεις γκομενα με τιποτα. σε chicken farm δεν πηγα.εκει γαμας σαν σε μπουρδελο με καμια 30 ντολαρσ. τα μασατζιδικα δεν κανουν εξτραδακια-αυτα του κεντρου-εκτος κεντρου θα βρειτε καποια προς angor wat. γενικα οι γομενες ειναι σαν να εχουν πατησει ξεχασμενη ναρκη με την μουρη κ να επιβιωσαν.οι χειροτερες γομενες που εχω δει στην ζωη μου. ελπιζω στην πρωτευουσα τα πραγματα να ειναι καλυτερα, που μαλλον θα ειναι.
 

chrisa60

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
69
Πόντοι
0
παιδια εχει κανεις πληροφοριες για koh kong? :zfuck:στειλτε μου please :kissass2:
 

xxaris

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως παίζουν τελευταίες πληροφορίες για SihanoukVille. Μαθαίνω ότι αναπτύσσεται στα πρότυπα της Pattaya με την συνδρομή πρώην Ρώσων συντρόφων?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μήπως παίζουν τελευταίες πληροφορίες για SihanoukVille. Μαθαίνω ότι αναπτύσσεται στα πρότυπα της Pattaya με την συνδρομή πρώην Ρώσων συντρόφων?
εκει θα σε φανε λαχανο οι κομμουνιστες τυπε :S

khmer-rouge_atrocities_severed_head_cambodia.jpg
 

gagas

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι μου.μετα την ταυλανδη το ταξίδι συνεχιστηκε για σιεπ ριεμ και Πνομ πεν.λοιπον τα πράματα είναι απλά.κλεινετα ξενοδοχείο στην παραποτάμια λεωφόρο.οσο πιο κοντά μπορειται στην οδό 136 που είναι το κέντρο του παιχνιδιού.ειναι μια μικρογραφία του soi 4,soi cowboy της Μπανγκόκ.εχει go go μπαρς beer bars κτλ.φτωχεια μεγάλη.και βρομα σε όλους τους δρόμους εχτος παραλιακού και που μεγάλου δρόμου των πρεσβειών.εγω προσωπικά έκλεισα ξενοδοχείο στην οδό 136,που είναι κοντά στο πεδίο βολής τα μαγαζιά αρχίζουν το πρόγραμμα μόλις νυχτώσει.ενδικτυκα αναφερω μπύρα 4$ και μπαρ fine 12 dollar.εγω φόρτωσα από το μπαρ 136.ακριβως στη γωνία.ρωτας με τρόπο το μωρό που σε ενδιαφέρει are you barfined??μπορεί να πει και όχι.!!!!(μπα)στην αρχή είπε 50 $ 1 ώρα 100$ολο. Το βράδυ...έκανα ότι έπαθα καρδιακή προσβολή και μετά από λίγο έγινε 80$ μετά 60$ και τελικά 50$ όλο το βράδυ.α στα ξενοδοχεία πάντα κλείνω δίκλινο για δύο άτομα και δεν έχω πρόβλημα με τα μωρά.
 

Συνημμένα

  • IMG_20190811_210302.jpg
    IMG_20190811_210302.jpg
    200,8 KB · Εμφανίσεις: 104
  • IMG_20190811_210357.jpg
    IMG_20190811_210357.jpg
    241,9 KB · Εμφανίσεις: 154
  • Screenshot_2019-08-11-21-01-41-837_com.google.android.apps.maps.png
    Screenshot_2019-08-11-21-01-41-837_com.google.android.apps.maps.png
    298,2 KB · Εμφανίσεις: 76

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
0
Αν παει η βρισκεται καποιος Καμποτζη τελη του μηνα εως μεσα Φλεβαρη, ας μου στειλει μηνυμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom