Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FURLOVER

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
20
Πόντοι
0
επειδή είμαι τακτικός πελάτης να πω λίγα λόγια γιατί διαβάζω πολλές μαλακίες…. μη περιμένετε να βρείτε τους σούπερ γαμιάδες η τους ψωλαράδες που θα σας ξεσκίσουν… απλά είναι ιδανικό μέρος για foul kinky ανώμαλες φάσεις… π.χ. πήγα την περασμενη Κυριακη το πρωί κατα τις 12… στο πατάρι γδύθηκα τελείως και έμεινα ολόγυμνος για μιάμιση ώρα έως που έφυγα…τσιμπούκωσα καβλωμένους Πακιστανούς, με γάμησαν και δύο, μου έβαζαν συνεχεια κωλοδαχτυλα οποιος γουσταρε και κυριως γεροι που εχει πολλους και αλλοδαποι… μέχρι στο πάτωμα με ξαπλωσαν και με εχυσαν… για τετοιες φασεις ειναι ιδανικο … οχι για τρελα ξεσκισματα κλπ που διαβαζω απο διαφορους…
Efxaristo gia tin ilikrini enimerosi !! Akougete poli endiaferousa fasi!
 

FURLOVER

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
20
Πόντοι
0
Κυριακή στις 3 μπήκα στο Αθηναϊκό μετά την απογοήτευση στο Video Show. Ήταν η δεύτερη φορά που πήγαινα αν και τη πρώτη δεν μου είχε προξενήσει καλή εντύπωση. Στο ισόγειο και στο υπόγειο με πλησίασαν για "παρέα επί πληρωμή" που τις αρνήθηκα. Ανέβηκα στο πάνω όροφο και μετά από λίγο βλέπω ένα ηλικιωμένο (καλοστεκούμενο και καθαρό) να τη βγάζει έξω και να αρχίσει να τη παίζει. Τον πλησίασα και τον ρώτησα αν τον ενδιαφέρει να του κάνω πίπα. Μου έγνεψε καταφατικά και τότε γονάτισα και άρχισα τη πίπα. Μετά από 2 λεπτά νοιώθω ένα χέρι να μπαίνει πίσω από το παντελόνι μου και να μου βάζει κωλοδάκτυλο. Ξαφνιάστηκα αλλά συνέχισα τη πίπα. Όταν κουράστηκα (άβολο το γονάτισμα) ο τύπος που με κωλοδακτύλιαζε με πήγε σε μιά σκοτεινή γωνία που είχε ενα μικρό καναπεδάκι, κατέβασα το παντελόνι ξάπλωσα στο πλάι και άρχισε να με γαμάει πολύ αργά χωρίς καμμία βιασύνη, Αν και είχα χάσει την αίσθηση του χρόνου πρέπει να κράτησε περίπου 30 λεπτά. Στό μεταξύ είχε σχηματιστεί μία ουρά που έβλεπε το γαμήσι και κάβλωναν. Μόλις τελείωσε ήρθε ο επόμενος και άρχισε και αυτός το γαμήσι. Για να μην τα πολυλογώ με πέρασαν νουμεράδα 6 άτομα (όλοι με προφυλακτικό μιας και είχα προμηθευτεί) μέχρι που δεν άντεχα άλλο και η κωλοτρυπίδα μου έτσουζε.
Όταν βγήκα έξω τα πόδια μου δεν με πήγαιναν, ο κώλος μου πονούσε (αλλά 9 μέρες είναι αυτές θα το υπομείνω :cheesy:, και μετά θα ξαναπάω) αλλά το ευχαριστήθηκα με τη ψυχή μου.
Axx exists to oniro vre filenada!!
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Τύπε ακουληθησε τις οδηγίες και χορτάσεις καβλι :fuck1::fuck1::2funny::2funny:.
Τύπε τι είσαι λαθρομετανάστης, αγράμματος, ανορθογραφος, δυσλεκτικός και εκφράζεσαι έτσι; Μάθε πρώτα να μιλάς και να γράφεις σωστά Ελληνικά και μετά να ασχολείσαι με posts σε νήματα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Τύπε τι είσαι λαθρομετανάστης, αγράμματος, ανορθογραφος, δυσλεκτικός και εκφράζεσαι έτσι; Μάθε πρώτα να μιλάς και να γράφεις σωστά Ελληνικά και μετά να ασχολείσαι με posts σε νήματα.
Τύπε ακολούθησε τις οδηγίες και θα χορτάσεις καβλι :fuck1::fuck1:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Rafelo

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
280
Like
284
Πόντοι
21
Κυριακή στις 3 μπήκα στο Αθηναϊκό μετά την απογοήτευση στο Video Show. Ήταν η δεύτερη φορά που πήγαινα αν και τη πρώτη δεν μου είχε προξενήσει καλή εντύπωση. Στο ισόγειο και στο υπόγειο με πλησίασαν για "παρέα επί πληρωμή" που τις αρνήθηκα. Ανέβηκα στο πάνω όροφο και μετά από λίγο βλέπω ένα ηλικιωμένο (καλοστεκούμενο και καθαρό) να τη βγάζει έξω και να αρχίσει να τη παίζει. Τον πλησίασα και τον ρώτησα αν τον ενδιαφέρει να του κάνω πίπα. Μου έγνεψε καταφατικά και τότε γονάτισα και άρχισα τη πίπα. Μετά από 2 λεπτά νοιώθω ένα χέρι να μπαίνει πίσω από το παντελόνι μου και να μου βάζει κωλοδάκτυλο. Ξαφνιάστηκα αλλά συνέχισα τη πίπα. Όταν κουράστηκα (άβολο το γονάτισμα) ο τύπος που με κωλοδακτύλιαζε με πήγε σε μιά σκοτεινή γωνία που είχε ενα μικρό καναπεδάκι, κατέβασα το παντελόνι ξάπλωσα στο πλάι και άρχισε να με γαμάει πολύ αργά χωρίς καμμία βιασύνη, Αν και είχα χάσει την αίσθηση του χρόνου πρέπει να κράτησε περίπου 30 λεπτά. Στό μεταξύ είχε σχηματιστεί μία ουρά που έβλεπε το γαμήσι και κάβλωναν. Μόλις τελείωσε ήρθε ο επόμενος και άρχισε και αυτός το γαμήσι. Για να μην τα πολυλογώ με πέρασαν νουμεράδα 6 άτομα (όλοι με προφυλακτικό μιας και είχα προμηθευτεί) μέχρι που δεν άντεχα άλλο και η κωλοτρυπίδα μου έτσουζε.
Όταν βγήκα έξω τα πόδια μου δεν με πήγαιναν, ο κώλος μου πονούσε (αλλά 9 μέρες είναι αυτές θα το υπομείνω :cheesy:, και μετά θα ξαναπάω) αλλά το ευχαριστήθηκα με τη ψυχή μου.
Καλησπερα φυλεναδα και καλη Σαρακοστη.
Δεν μου λες ντηνεσαι και βαφεσε εκη η πας ετημη;
Υ.Γ. Συγνωμη για την ορθογραφια μου.
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Τύπε ακολούθησε τις οδηγίες και θα χορτάσεις κ

Τύπε ακολούθησε τις οδηγίες και θα χορτάσεις καβλι :fuck1::fuck1:
Κάποιος σε βοήθησε να το γράψεις γιατί δε σε έχω ικανό να γράψεις πάνω από δύο λέξεις σωστά. Τελείωσε πρώτα το Δημοτικό σχολείο και ξαναέλα.
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Καλησπερα φυλεναδα και καλη Σαρακοστη.
Δεν μου λες ντηνεσαι και βαφεσε εκη η πας ετημη;
Υ.Γ. Συγνωμη για την ορθογραφια μου.
Μη ζητάς συγνώμη γιατί είσαι καλοπροαίρετη σε σχέση με άλλα τσογλάνια . Δεν γνωρίζω γιατί δεν ντύνομαι ή βάφομαι. Τώρα αν θέλεις να πας crossdressed θα πρέπει να πας έτοιμη αλλά δεν μπορώ να σου εγγυηθώ αντιδράσεις.
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
280
Like
284
Πόντοι
21
Μη ζητάς συγνώμη γιατί είσαι καλοπροαίρετη σε σχέση με άλλα τσογλάνια . Δεν γνωρίζω γιατί δεν ντύνομαι ή βάφομαι. Τώρα αν θέλεις να πας crossdressed θα πρέπει να πας έτοιμη αλλά δεν μπορώ να σου εγγυηθώ αντιδράσεις.
Ευχαρηστω.Αρα αυτο σημαινη οτι θα πρεπει να εισαι αρκετα θυληπρεπεις ενφανησιακα αλλα και ως των τροπο που φερεσαι οταν ειναι για σεξ ετση;Οπως εγω...
Υ.Γ. Θα ηθελες να γνωρηστουμε απο κοντα καποια στηγμη;
Εδω στο σαητ μεχρη τωρα μονο απογοητευσης εχω απο ολους και ολες!!
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Ευχαρηστω.Αρα αυτο σημαινη οτι θα πρεπει να εισαι αρκετα θυληπρεπεις ενφανησιακα αλλα και ως των τροπο που φερεσαι οταν ειναι για σεξ ετση;Οπως εγω...
Υ.Γ. Θα ηθελες να γνωρηστουμε απο κοντα καποια στηγμη;
Εδω στο σαητ μεχρη τωρα μονο απογοητευσης εχω απο ολους και ολες!!
Θηλυπρεπής δεν είμαι και ούτε δείχνω. Στο σεξ όμως είναι διαφορετικά, δίνομαι εξ ολοκλήρου στο ταίρι μου. Στη πρόταση φιλίας που μου έκανες θα την αποδεχτώ ευχαρίστως και να γνωριστούμε από κοντά.
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
280
Like
284
Πόντοι
21
Θηλυπρεπής δεν είμαι και ούτε δείχνω. Στο σεξ όμως είναι διαφορετικά, δίνομαι εξ ολοκλήρου στο ταίρι μου. Στη πρόταση φιλίας που μου έκανες θα την αποδεχτώ ευχαρίστως και να γνωριστούμε από κοντά.
Ενταξη οποτε θα το δουμε.
Χαρηκα λοιπων.Θα το δουμε...
Αυτα προς το παρων....
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
280
Like
284
Πόντοι
21
Καλη σαρακοστη και απο κωλο και απο μουνι
Αυτο ξαναπεστο!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και εγώ. Όποτε θέλεις μου στέλνεις προσωπικό μήνυμα και τα λέμε μετά με την ησυχία μας.
Εγηνε.
 

kostisfetishes

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2024
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα ψήνει κανείς για Πέμπτη πρωί με το άνοιγμα 21/03;; Ξεκωλιάζω! 35 αρης μελαχρινός εδω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Χθες πήγα στο αθηναϊκόν, όλοι ήθελαν να γαμησουν επί πληρωμή και δνε παίχτηκε κάτι δυστυχώς. Έπαιζα σε δύο χώρους μόνο με τα εσώρουχα με την σφήνα μου και καμιά κινηση
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Τύπε @jojolie56 όλα καλά τα έγραψες, αυτές τις καποτες όμως δεν τις είχες καμία ανάγκη :rockon::rockon::2funny::2funny:. Την επόμενη φορά μπες με φανέλα Ολυμπιακού και μην αγοράσεις καποτες.
Έχω εγώ 4 κούτες καποτες να σου κάνω τον κλανιά σαν βουλγαρικο τούνελ μπουργκαζ Αλεξανδρούπολης.αντε παλιόβακετα που θα μιλήσεις εσύ μωρη αρπραχτρα για Ολυμπιακό..
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Χθες πήγα στο αθηναϊκόν, όλοι ήθελαν να γαμησουν επί πληρωμή και δνε παίχτηκε κάτι δυστυχώς. Έπαιζα σε δύο χώρους μόνο με τα εσώρουχα με την σφήνα μου και καμιά κινηση
Κούκλα μου και εμένα μου έχει τύχει το ίδιο στο Αθηναϊκόν. Προχτές ήταν η τυχερή μου μέρα.
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
455
Like
885
Πόντοι
81
Χθες πήγα στο αθηναϊκόν, όλοι ήθελαν να γαμησουν επί πληρωμή και δνε παίχτηκε κάτι δυστυχώς. Έπαιζα σε δύο χώρους μόνο με τα εσώρουχα με την σφήνα μου και καμιά κινηση
τετοια μερα που πηγες και εσυ τι περιμενεις,μονο εκδιδομενους θα ειχε οι υπολοιποι ηταν ντιρλα στην φασολαδα και το κρασι,μηπως σε απαξιωσαν γιατι το επαιζες δυσκολη?κουνηθηκες αρκετα στην πασαρελα?πηγες στο μπουντρουμι του πονου και της ηδονης?
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
455
Like
885
Πόντοι
81
Κούκλα μου και εμένα μου έχει τύχει το ίδιο στο Αθηναϊκόν. Προχτές ήταν η τυχερή μου μέρα.
φιλε αν πατε στο αθηναικον και σας πλησιασουν ρακοσυλλεκτες και τους διωξετε θα σας απαξιωσει ολο το σινεμα μετα,αν πας οπως πηγες εσυ προχτες και δεν ηξερες ποιος σε πηδαει και απο που τοτε θα παρασετε καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom