Νέα

Αθηναϊκόν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.419
Πόντοι
5.097

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Εμ βεβαια δεν σας συνφερη!!
Ας ημουνα χακερηστρια και τοτε θα ξεπροδιαζοσασταν οσοι κοροηδευεται τους υπολοιπους...ΚΟΜΠΛΕΞΗΚΕ μου εσυ και οσοι σε ακολουθουν...
χαρη/χαρουλα θελουν χακερισμο τα μουνοπανα καλα τα λες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μετα τις 4 κανας ψωλαρας να με σκίσει ;
τι 4 ρε φιλε εκεινη την ωρα ειμαστα στα μπυρελια και τα πιτογυρα και περιμενουμε ενισχυμενες αποδοσεις για να πιασουμε στοιχημα και να εχουμε λεφτα να παμε στα ιδρυματα
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
αξίζει τον κόπο το σινεμά για στρέιτ;
Σε τσονταδικα μονο αντρες (gay & bisexual) θα βρεις, αντε και κανενα cross. Γυναικα δεν υπαρχει περιπτωση.
Αν θες να πηδηξεις κανεναν θυληπρεπη ανδρα ή κανενα cross της κακιας ωρας, σιγουρα θα βρεις αρκετους προθυμους.
Ωστοσο οι ανδρες (ακομα και οι καθαρα ενεργητικοι/κωλομπαραδες) που εχουν οποιουδηποτε ειδους ερωτικες περιπτυξεις με αλλους ανδρες δεν ειναι straight (νομιζουν οτι ειναι και το τονιζουν σε καθε ευκαιρια, για αυτο-επιβεβαιωση) αλλα gay ή bisexual (εφοσον πανε και με γυναικες)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.419
Πόντοι
5.097
Σε τσονταδικα μονο αντρες (gay & bisexual) θα βρεις, αντε και κανενα cross. Γυναικα δεν υπαρχει περιπτωση.
Αν θες να πηδηξεις κανεναν θυληπρεπη ανδρα ή κανενα cross της κακιας ωρας, σιγουρα θα βρεις αρκετους προθυμους.
Ωστοσο οι ανδρες (ακομα και οι καθαρα ενεργητικοι/κωλομπαραδες) που εχουν οποιουδηποτε ειδους ερωτικες περιπτυξεις με αλλους ανδρες δεν ειναι straight (νομιζουν οτι ειναι και το τονιζουν σε καθε ευκαιρια, για αυτο-επιβεβαιωση) αλλα gay ή bisexual (εφοσον πανε και με γυναικες)
Εσύ τύπε που βάζεις τον εαυτό σου ως πελάτης τσονταδικου??
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Εσύ τύπε που βάζεις τον εαυτό σου ως πελάτης τσονταδικου??
Δεν απευθύνθηκα σε εσενα και δεν σε αφορα αυτο. Εκανα νυξη για τους "τυπους" (ακου "τυπε") που θεωρουν τους εαυτους τους "straight" ενω συχναζουν σε τσονταδικα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.419
Πόντοι
5.097
Δεν απευθύνθηκα σε εσενα και δεν σε αφορα αυτο. Εκανα νυξη για τους "τυπους" (ακου "τυπε") που θεωρουν τους εαυτους τους "straight" ενω συχναζουν σε τσονταδικα
Εσύ τύπε τι είσαι?? Στρέιτ,μπαι, γκέι,κρος??
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: tkis

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
93
Like
87
Πόντοι
0
Σημερα μεσημερι κατα τις 2:30 θα ναι κανα κρος η θηλυπρεπης για ξεσκισμα?
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
281
Like
285
Πόντοι
21
Καλησπερα στους ΠΑΙΔΑΡΟΥΣ μικρους και μεγαλους.
Ενδιαφερεται να βρεθουμε κανενας απο Δευτερα και μετα να με ΓΑΜΗΣΗ σε αμαξη για λογους οικονομηκους το κανω .
 

Συνημμένα

  • 20230724_102319-01.jpeg
    20230724_102319-01.jpeg
    181,1 KB · Εμφανίσεις: 32

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Καλησπερα στους ΠΑΙΔΑΡΟΥΣ μικρους και μεγαλους.
Ενδιαφερεται να βρεθουμε κανενας απο Δευτερα και μετα να με ΓΑΜΗΣΗ σε αμαξη για λογους οικονομηκους το κανω .
στο μπουντρουμι του αθηναικου δεν θες γαμησι?
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
έχει μπουντρούμι το Αθηναικόν;
25232.gif

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ακολουθάς τις κραυγές πόνου και τα κλαψουρίσματα από τα βάρβαρα ξεκωλιάσματα και το βρίσκεις εύκολα τύπε.
εκει που οι κραυγες πονου και ηδονης γινονται ενα
 
OP
OP
gay_johnjohn

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
επειδή είμαι τακτικός πελάτης να πω λίγα λόγια γιατί διαβάζω πολλές μαλακίες…. μη περιμένετε να βρείτε τους σούπερ γαμιάδες η τους ψωλαράδες που θα σας ξεσκίσουν… απλά είναι ιδανικό μέρος για foul kinky ανώμαλες φάσεις… π.χ. πήγα την περασμενη Κυριακη το πρωί κατα τις 12… στο πατάρι γδύθηκα τελείως και έμεινα ολόγυμνος για μιάμιση ώρα έως που έφυγα…τσιμπούκωσα καβλωμένους Πακιστανούς, με γάμησαν και δύο, μου έβαζαν συνεχεια κωλοδαχτυλα οποιος γουσταρε και κυριως γεροι που εχει πολλους και αλλοδαποι… μέχρι στο πάτωμα με ξαπλωσαν και με εχυσαν… για τετοιες φασεις ειναι ιδανικο … οχι για τρελα ξεσκισματα κλπ που διαβαζω απο διαφορους…
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Ρε φιλε πλακα μας κανεις γραφεις τσιμπούκωσα καβλωμένους Πακιστανούς, με γάμησαν και δύο, μου έβαζαν συνεχεια κωλοδαχτυλα οποιος γουσταρε και κυριως γεροι που εχει πολλους και αλλοδαποι… μέχρι στο πάτωμα με ξαπλωσαν και με εχυσαν

και αμεσως μετα οχι για τρελα ξεσκισματα κλπ που διαβαζω απο διαφορους…

δηλαδη τι αλλο θες να σου κανουν οι γαμιαδες για να πεις οτι σε ξεσκισαν?
επειδή είμαι τακτικός πελάτης να πω λίγα λόγια γιατί διαβάζω πολλές μαλακίες…. μη περιμένετε να βρείτε τους σούπερ γαμιάδες η τους ψωλαράδες που θα σας ξεσκίσουν… απλά είναι ιδανικό μέρος για foul kinky ανώμαλες φάσεις… π.χ. πήγα την περασμενη Κυριακη το πρωί κατα τις 12… στο πατάρι γδύθηκα τελείως και έμεινα ολόγυμνος για μιάμιση ώρα έως που έφυγα…τσιμπούκωσα καβλωμένους Πακιστανούς, με γάμησαν και δύο, μου έβαζαν συνεχεια κωλοδαχτυλα οποιος γουσταρε και κυριως γεροι που εχει πολλους και αλλοδαποι… μέχρι στο πάτωμα με ξαπλωσαν και με εχυσαν… για τετοιες φασεις ειναι ιδανικο … οχι για τρελα ξεσκισματα κλπ που διαβαζω απο διαφορους…
 

jo.ka287

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Νεαροι αλλοδαποί παίζουν; και αν ναι τι ωρες;
 

jo.ka287

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις... σκέφτομαι να πάω για πρώτη φορά αλλα θα θελα αλλοδαπούς κοντά στην ηλικια μου (30). Επίσης επδ διαβασα διαφορα παιζουν κλοπες και τετοια; θα μαι μετα τη δουλεια και θα χω μι τσαντα πλατης μην μου την πεσουν και τρεχω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom