Νέα

Αρνητικές απόψεις γιά μέλη του bou

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ακροατής_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 513
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.484
Like
3.445
Πόντοι
456
Βγήκε η πατσαβούρα η πρεζού, καί έλεγε έχω χρήμα καί 3 γυναίκες!! :2funny:
Καί ο μαλάκας τής Ερμού από κοντά. Ο ξεκωλιάρης!! :2funny:
Καί τόν θεωρεί εξαιρετικό μέλος. Πού βρίζει Μητέρες!!
Μοιράζουν τήν ζά τά γαμιόλια.
Καί τό παίζουν, Expert σέ παιδάκια!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.030
Πόντοι
17.311
Παλεύεις κι εσύ στο νήμα σου και λες κάτσε να φέρω εδώ τον Ντόναλντ με καμιά παράθεση. :2funny:
Είναι και μονότονο να ασελγώ σε κάποια κουφάρια στο νήμα του "τι τρέχει" και να τους τρέχω.
Που να την βρουν την γκόμενα; μήπως την πέφτουν κάποιοι δειλοί ή σάμπως φέρονται νορμάλ ; :2funny:
η ουσία είναι ότι ΟΛΟΙ τις θέλουν τις γκόμενες για να γαμήσουν ΠΟΙΟΤΙΚΑ!!! :rockon:
Μην λένε μαλακίες μεγάλοι άνθρωποι ότι και καλά βρήκαν την λύση μόνο στις πουτάνες. Αυτά αλλού!
Εδώ μέσα ορισμένοι όταν ακούν για γκόμενες, βγάζουν σπυριά από την ανυπαρξία τους
και δεν θέλουν να το θυμούνται.:confused:
Πόσα και πόσα μέλη πρόσφεραν και μόλις μιλούσαν για γκόμενα, τους θεωρούσαν εξωγήινους.
Να ένα παράδειγμα!

screen-11.58.01[20.03.2024].png


:rockon:
απλα αν δεν το ζησουν - εχουν ζησει, δε μπορουν να το καταλαβουν.
επομενως τσαμπα σαλιο.

ο χρυσαργος μεγας μαστορας στη γραφη, οπως και τακμαν.
φοβερες και ιδιαιτερες προσωπικοτητες.

btw, τι αλλα σκρινσοτς εχεις δικα μου ρε καρxιολη ????????????????? :2funny::2funny::2funny:
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
απλα αν δεν το ζησουν - εχουν ζησει, δε μπορουν να το καταλαβουν.
επομενως τσαμπα σαλιο.

ο χρυσαργος μεγας μαστορας στη γραφη, οπως και τακμαν.
φοβερες και ιδιαιτερες προσωπικοτητες.

btw, τι αλλα σκρινσοτς εχεις δικα μου ρε καρxιολη ????????????????? :2funny::2funny::2funny:
Έχει φάκελο για όλους
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.484
Like
3.445
Πόντοι
456
απλα αν δεν το ζησουν - εχουν ζησει, δε μπορουν να το καταλαβουν.
επομενως τσαμπα σαλιο.

ο χρυσαργος μεγας μαστορας στη γραφη, οπως και τακμαν.
φοβερες και ιδιαιτερες προσωπικοτητες.

btw, τι αλλα σκρινσοτς εχεις δικα μου ρε καρxιολη ????????????????? :2funny::2funny::2funny:
Καλά εσένα σέ έλεγε σαλιάρη. Οτι πάς στά νήματα μέ τίς γκόμενες καί κάτι τέτοια.
Φαντάσου πόσο γαμιολίκι είναι. Ο ξεκωλιάρης τής Ερμού.
Μέ τήν πιατσόβια πρεζού!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.030
Πόντοι
17.311
Καλά εσένα σέ έλεγε σαλιάρη. Οτι πάς στά νήματα μέ τίς γκόμενες καί κάτι τέτοια.
Φαντάσου πόσο γαμιολίκη είναι. Ο ξεκωλιάρης τής Ερμού.
Μέ τήν πιατσόβια πρεζού!!
εγω ξερω ποιος ειναι.
ασε τι ελεγε για μενα... πολλοι λενε ετσι κι αλλιως.
και εσυ μπορεις να πεις.
δημοσιο ειναι το φορουμ και οτι θελει μπορει να πει ο καθενας.
προσωπικα δε με πειραζει αυτο, ποστ θελω να δω... αν με πιανεις.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.484
Like
3.445
Πόντοι
456
εγω ξερω ποιος ειναι
ασε τι ελεγε για μενα... πολλοι λενε ετσι κι αλλιως.
και εσυ μπορεις να πεις.
δημοσιο ειναι το φορουμ και οτι θελει μπορει να πει ο καθενας.
προσωπικα δε με πειραζει αυτο, ποστ θελω να δω... αν με πιανεις.
Ολοι μού τά έλεγαν, γιά τό πόσο μουνόπανο είναι!!
Αλλά εγώ πέρα βρέχει. Τώρα πήρα χαμπάρι τί παίζει.
Είναι μεγάλη ξεκωλιάρα, καί ψεύτης!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.030
Πόντοι
17.311
Ολοι μού τά έλεγαν, γιά τό πόσο μουνόπανο είναι!!
Αλλά εγώ πέρα βρέχει. Τώρα πήρα χαμπάρι τί παίζει.
Είναι μεγάλη ξεκωλιάρα, καί ψεύτης!!
μην πιστευεις τους "ολους" ...αυτο μονο εχω να σου πω (φιλοσοφησε το λιγο).
ολα τα αλλα, καλυτερα να τα μαθεις-μαθαινεις μονος σου.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.484
Like
3.445
Πόντοι
456
μην πιστευεις τους "ολους" ...αυτο μονο εχω να σου πω (φιλοσοφησε το λιγο).
ολα τα αλλα, καλυτερα να τα μαθεις-μαθαινεις μονος σου.
Εχεις απόλυτο δίκιο. Ετσι είναι.
Υπάρχει πολύ μεγάλη βρωμιά στά άτομα. Καί εδώ καί έξω από εδώ!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.030
Πόντοι
17.311
Εχεις απόλυτο δίκιο. Ετσι είναι.
Υπάρχει πολύ μεγάλη βρωμιά στά άτομα. Καί εδώ καί έξω από εδώ!!
μα αφου υπαρχει εξω, γιατι να μην υπαρχει εδω που μπορεις να την καμουφλαρεις ωραια και απο τον καναπε σου κιολας, οπως επισης και με την ανεση σου ?
το μουνοπανο δεν το υπολογιζω btw.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Εχεις απόλυτο δίκιο. Ετσι είναι.
Υπάρχει πολύ μεγάλη βρωμιά στά άτομα. Καί εδώ καί έξω από εδώ!!
Φίλε Ακροατή εγώ το είχα γράψει και σε άλλο μέλος πριν κάποιες μέρες. Δεν είχες καταλάβει για τον συγκεκριμένο τι "φρούτο" είναι?
Ρε άραξε, είπαμε δηλαδή... Αυτά που γράφονται στις τελευταίες σελίδες και από τους 2 σας δε θέλω να τα χαρακτηρίσω. Και ξέρεις τη γνώμη μου για τον τύπο. Και εμένα μου έγραψε μια μλκια για τη μάνα μου. Και τι έγινε? Δίνει κάποιος σημασία σε τέτοια σχόλια?
Κάνω παράθεση εσένα γιατί χθες και εγώ έκανα χαβαλέ με το τατουάζ σου και έδειξες να κατάλαβες ότι πραγματικά ήταν αυτό. Χαβαλές. Όχι φυσικά ότι ο συγκεκριμένος κάνει χαβαλέ. Εσύ είσαι 24 και ελπίζω και πιστεύω ότι καταλαβαίνεις. Ο άλλος είναι 45αρης και κάθεται και βρίζει μάνες κλπ και τα εννοεί κιόλας.
Για αυτό το γράφω σε εσένα, γιατί πιστεύω να καταλαβαίνεις ότι αυτά που γράφεις είναι τελείως τραγικά και κάποιος πρέπει να κάνει την αρχή και να το σταματήσει αυτό. Άσε τον άλλον, δεν αξίζει αυτή η ξεφτίλα :hi:
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.484
Like
3.445
Πόντοι
456
Φίλε Ακροατή εγώ το είχα γράψει και σε άλλο μέλος πριν κάποιες μέρες. Δεν είχες καταλάβει για τον συγκεκριμένο τι "φρούτο" είναι?
Ετσι είναι ακριβώς.
Νά βρίζει τίς Μάνες ?
Η τελειωμένη πρεζού, καί ο μαλάκας τής Ερμού νά λέει εξαιρετικό μέλος ?
Μιλάμε όχι γιά βούρκο πού λέει ο brabus, αλλά...ακόμα χειρότερα!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
απλα αν δεν το ζησουν - εχουν ζησει, δε μπορουν να το καταλαβουν.
επομενως τσαμπα σαλιο.

ο χρυσαργος μεγας μαστορας στη γραφη, οπως και τακμαν.
φοβερες και ιδιαιτερες προσωπικοτητες.

btw, τι αλλα σκρινσοτς εχεις δικα μου ρε καρxιολη ????????????????? :2funny::2funny::2funny:
Σιγά μην έχω τα πάντα. Απλά ότι βρίσκω το απομνημονεύω αυτόματα και θυμάμαι που βρισκεται. :2funny:Αρκεί να είναι σωστό ή πετυχημένο. Εσύ ας πούμε με αυτό που έγραψες, ισοπέδωσες εντελώς την ήδη σακατεμενη ψυχολογία κάποιων εγκεφαλικά νεκρών :2funny: για αυτό και σε μίσησαν. Κοινώς, συμφωνώ μαζί σου σε πολλά αλλά και διαφωνώ σε άλλα. Αυτή είναι η λογική στον σχολιασμό. Οι παθητικοί νενέκοι που ψάχνουν συμπαράσταση εδώ μέσα, είναι κι αυτοί ιδεολογικοί εχθροί μου. Ήταν μεγάλο λάθος που σταμάτησες την ενημέρωση. Έπρεπε με τόσες που έχεις κάνει να συνεχίσεις να κεραυνοβολείς τις παπάτζες κάποιων για να τους γαμάς ότι ελπίδα τους έχει απομείνει. :rockon: Αν δεν υπήρχε μοντερεισον θα τους είχα ξεράνει με μονοψήφιο αριθμό ποστ. Στημένα τα γαμήσια τους, στημένο και το ίντερνετ. :confused: Τώρα τι λέει ο καθένας...σημασία έχει να κινείσαι έξυπνα και γέλα με όσους σκοτώνονται.

:rockon:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Ετσι είναι ακριβώς.
Νά βρίζει τίς Μάνες ?
Η τελειωμένη πρεζού, καί ο μαλάκας τής Ερμού νά λέει εξαιρετικό μέλος ?
Μιλάμε όχι γιά βούρκο πού λέει ο brabus, αλλά...ακόμα χειρότερα!!
Και αυτό είναι το λιγότερο. Σκέψου να είσαι κόρη/γιος και να έχεις για πατέρα έναν τέτοιον "άνθωπο".
Εγώ τα έχω πει. Μην ξεχνάτε τις καπότες τύποι. Δεν είναι μόνο για ΣΜΝ. Τα παιδιά τι φταίνε?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.030
Πόντοι
17.311
Σιγά μην έχω τα πάντα. Απλά ότι βρίσκω το απομνημονεύω αυτόματα και θυμάμαι που βρισκεται. :2funny:Αρκεί να είναι σωστό ή πετυχημένο. Εσύ ας πούμε με αυτό που έγραψες, ισοπέδωσες εντελώς την ήδη σακατεμενη ψυχολογία κάποιων εγκεφαλικά νεκρών :2funny: για αυτό και σε μίσησαν. Κοινώς, συμφωνώ μαζί σου σε πολλά αλλά και διαφωνώ σε άλλα. Αυτή είναι η λογική στον σχολιασμό. Οι παθητικοί νενέκοι που ψάχνουν συμπαράσταση εδώ μέσα, είναι κι αυτοί ιδεολογικοί εχθροί μου. Ήταν μεγάλο λάθος που σταμάτησες την ενημέρωση. Έπρεπε με τόσες που έχεις κάνει να συνεχίσεις να κεραυνοβολείς τις παπάτζες κάποιων για να τους γαμάς ότι ελπίδα τους έχει απομείνει. :rockon: Αν δεν υπήρχε μοντερεισον θα τους είχα ξεράνει με μονοψήφιο αριθμό ποστ. Στημένα τα γαμήσια τους, στημένο και το ίντερνετ. :confused: Τώρα τι λέει ο καθένας...σημασία έχει να κινείσαι έξυπνα και γέλα με όσους σκοτώνονται.

:rockon:
για ενημερωσεις τα εχουμε πει πιο παλια μαη μαν.
το οτι ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει βγει να διαψευσει κατι, μου φτανει.
για τους "αλλους"... μια βολτα απο εκει, βλεπεις τι γινεται.
και δεν εχω χαϊδεψει κανενα κωλαρακι τοσο καιρο εδω μεσα.
τραβαω ποστ και απλα ερχεται το ξεβρακωμα, ομορφα-ωραια-χαρμοσυνα και αγγελικα.
απο εκει και περα οι τυποι-ναυαγια ειναι τυφλοι και θελουν τον κυκλωπα τους για καθοδηγηση.
γιατι να μπω στη μεση ?
γιατι να γραψω τα αυτονοητα και να χαλασω το γλυκο ?
για ποιο λογο ? ...αφου δεν καταλαβαινουν.
το εκανα στις αρχες και δεν εβγαλα ακρη με την παρανοια τους.
τελος λοιπον.
προσωπικα, με βολευουν και οι 2 πλευρες ετσι.
τα βλεπω και γελαω, μου αρκει :2funny::2funny::2funny:

για τις γκομενες, οποιος συγκρινει τις "κανονικες" με τις πουτανες, εχει απλα προβλημα (χωρις πολλα πολλα και σαλτσες).
ειναι το ιδιο με τους χορηγους-πυρφορους και τους μη, που πιστευουν οτι γαμανε ποιοτικα βαζοντας το χερι στην τσεπη. αυτοι σηκωνουν ποιοτικο δουλεμα... το οποιο βαριεμαι :2funny::2funny::2funny:
. και -
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
για ενημερωσεις τα εχουμε πει πιο παλια μαη μαν.
το οτι ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει βγει να διαψευσει κατι, μου φτανει.
για τους "αλλους"... μια βολτα απο εκει, βλεπεις τι γινεται.
και δεν εχω χαϊδεψει κανενα κωλαρακι τοσο καιρο εδω μεσα.
τραβαω ποστ και απλα ερχεται το ξεβρακωμα, ομορφα-ωραια-χαρμοσυνα και αγγελικα.
απο εκει και περα οι τυποι-ναυαγια ειναι τυφλοι και θελουν τον κυκλωπα τους για καθοδηγηση.
γιατι να μπω στη μεση ?
γιατι να γραψω τα αυτονοητα και να χαλασω το γλυκο ?
για ποιο λογο ? ...αφου δεν καταλαβαινουν. το εκανα στις αρχες και δεν εβγαλα ακρη με την παρανοια τους.
τελος λοιπον.
προσωπικα, με βολευουν και οι 2 πλευρες ετσι.
τα βλεπω και γελαω, μου αρκει :2funny::2funny::2funny:

για τις γκομενες, οποιος συγκρινει τις "κανονικες" με τις πουτανες, εχει απλα προβλημα (χωρις πολλα πολλα και σαλτσες).
ειναι το ιδιο με τους χορηγους-πυρφορους και τους μη, που πιστευουν οτι γαμανε ποιοτικα βαζοντας το χερι στην τσεπη. αυτοι σηκωνουν ποιοτικο δουλεμα... το οποιο βαριεμαι :2funny::2funny::2funny:
. και -
Φτάσαμε να λέμε τα πλέον αυτονόητα. :rockon:Έφτιαξαν και το παραμύθι κάποιοι ότι θέλω να επιβάλλω απόψεις (το 99,9% του πλανήτη συμφωνεί στα πλέον αυτονόητα). Κάποιοι τυχάρπαστοι
κλωνο-πατέρες
που (πάμε ξανά) :2funny:
με σκυλοβριζαν, στρεψοδικούσαν, άνοιξαν θρεντ να με διώξουν και έγινα ήρωας, δεν εμφανίστηκαν ποτέ να αποδείξουν τίποτα
οι κότες και τελικά όπου γράφω κάτι, σέρνονται. :2funny:Έχω βαρεθεί να τους πίνω
το αίμα με το πουρι της σόμπας. Πάλι καλά που εναλλάσσεται η μαλακία που τους δέρνει και δεν ξεμένω από ηλίθιους.

:2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.030
Πόντοι
17.311
Φτάσαμε να λέμε τα πλέον αυτονόητα. :rockon:Έφτιαξαν και το παραμύθι κάποιοι ότι θέλω να επιβάλλω απόψεις (το 99,9% του πλανήτη συμφωνεί στα πλέον αυτονόητα). Κάποιοι τυχάρπαστοι
κλωνο-πατέρες
που (πάμε ξανά) :2funny:
με σκυλοβριζαν, στρεψοδικούσαν, άνοιξαν θρεντ να με διώξουν και έγινα ήρωας, δεν εμφανίστηκαν ποτέ να αποδείξουν τίποτα
οι κότες και τελικά όπου γράφω κάτι, σέρνονται. :2funny:Έχω βαρεθεί να τους πίνω
το αίμα με το πουρι της σόμπας. Πάλι καλά που εναλλάσσεται η μαλακία που τους δέρνει και δεν ξεμένω από ηλίθιους.

:2funny:
καποτε μου ειχες πει για το "μπαρουτοκαπνισμενος" και σε ειχα ρωτησει τι εννοεις.
αυτο λοιπον.
 
OP
OP
Ακροατής_

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.484
Like
3.445
Πόντοι
456
Φτάσαμε να λέμε τα πλέον αυτονόητα. :rockon:Έφτιαξαν και το παραμύθι κάποιοι ότι θέλω να επιβάλλω απόψεις (το 99,9% του πλανήτη συμφωνεί στα πλέον αυτονόητα). Κάποιοι τυχάρπαστοι
κλωνο-πατέρες
που (πάμε ξανά) :2funny:
με σκυλοβριζαν, στρεψοδικούσαν, άνοιξαν θρεντ να με διώξουν και έγινα ήρωας, δεν εμφανίστηκαν ποτέ να αποδείξουν τίποτα
οι κότες και τελικά όπου γράφω κάτι, σέρνονται. :2funny:Έχω βαρεθεί να τους πίνω
το αίμα με το πουρι της σόμπας. Πάλι καλά που εναλλάσσεται η μαλακία που τους δέρνει και δεν ξεμένω από ηλίθιους.

:2funny:
Εσύ μωρή γαμιόλα μισογύνη είσαι γιά τά μπάζα!!
Πού συμφωνείς μέ τήν πρεζού, όταν βρίζει Μάνες!!
Ξεκωλομήτρα τού ελέους!! :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
καποτε μου ειχες πει για το "μπαρουτοκαπνισμενος" και σε ειχα ρωτησει τι εννοεις.
αυτο λοιπον.
Το κάποτε είναι πολύ κοντά στο ποτέ όπως είχε πει
κι ο Άγγελος Κρεούζης στο Ορατότης μηδέν. Στο παρόν λοιπόν δείχνεις έτσι
κατά τον σχολιασμό που δικαιούμαι να κάνω (όπως όλοι).

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Καταπληκτική η απάντηση μου περί των γαμομάνων που έπεσαν. Θυμίζω ότι θεωρώ εξαιρετικό μέλος τον ALX79 για τους λόγους που προανέφερα στο άλλο νήμα ενώ οι εκατέρωθεν γαμομάνες που έπεσαν δεν μπορώ να γνωρίζω που οφείλονται διότι στο ίντερνετ δεν δύναται να υπάρχουν αποδείξεις. :rockon:
Μιλάμε δηλαδή για Τσάμπιονς Λιγκ ποστάρισμα. Οτιδήποτε άλλο λένε κάποιοι είναι για να κλαίγονται σαν μογγολάκια που παραμυθιάζουν τον κόσμο ότι όπου πάνε τους κοιτούν οι γκόμενες και τους μιλούν κιόλας πρώτες :2funny:αλλά στις αποδείξεις...δεν εμφανίζονται δημόσια!!! :2funny:
Νέα κατηγορία λοιπόν
μετά τους πορωμένους πουτανάκηδες και σοσια-λούληδες. Οι πορωμένοι ψευδαισθητικοί.
Καθήστε τώρα να κλαίτε. Απαντήση πήρατε.
Πάω να αράξω.

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom