Νέα

Άργος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΧΧΧ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ναι ρε συ ,καμιά παρεξηγηση.
Απλά η Σπηλια με τον λυκο ή την αλεπου είναι απο τα πασιγνωστα μερη της περιοχής.Κατι σαν τη βραστη γιδα ή τον Αρδάμη στον κολοσουρτη.Τα σουβλάκια στους Μυλους κλπ.
Και εγώ δεν είμαι Αργίτης,φτου φτου μακρυά  :2funny:  .
 

alaman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
γνωριζουμε κοστος? ποιες ωρες ειναι ανοιχτα?
 

alaman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
χμ εχω κανει 2 μερες ενα post αλλα δεν εμφανιζετε...
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Κανενας ντοπιος επισκεφθηκε το μαγαζι να μοιραστει την εμπειρια του?
 

alaman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
ειναι ανοιχτα? ενας γνωστος ειχε παει πριν μερες και ναι μεν ειχε ανοιχτα κατι φωτα αλλα στο χτυπιμα του κουδουνιου δεν απαντουσε κανεις....
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Τελευταια φορα που πηγα και ηταν ανοιχτα ηταν οταν εγραψα την συντομη κριτικη παραπανω. Απο τοτε δεν ξαναπηγα για αυτο ρωτησα
 

alaman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
χμ οκ ελπιζω συντομα να ειπαρχουν νεα!

κανα νεο γενικος απο πορτοκαλιες?
Καμια νεα κορασιδα η τα ιδια και τα ιδια?

επισεις nas0s τι τιμη πεζει στα studio στα 30 η στα 50?
 

alaman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Καμια νες κορασιδα στις πορτοκαλιες?

Και καμια νεα κριτικη για το νεο studio?

Επισεις σε προηγουμενες σελιδες γραφανε και για καπιο studio στην δαλαμαναρα υπαρχει κατι?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Καμια νες κορασιδα στις πορτοκαλιες?

Και καμια νεα κριτικη για το νεο studio?

Επισεις σε προηγουμενες σελιδες γραφανε και για καπιο studio στην δαλαμαναρα υπαρχει κατι?
Νέκρα τύπε  :rockon:
 

unisex1000

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2014
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
0
διπλη επισκεψη-τσαρκα στο καταστημα προς κεφαλάρι(το αλλο δεν ειχει ανοιξει ακομη) σε διαστημα 10 ημερων.....την πρωτη η τιμη ηταν 40€ για απλο με μια μπαμπατσικη κοπελα...την δευτερη μου ζητησαν 30€ για καποια αλλη  κοποελα....απο οτι καταλαβα κατεβαζει κοπελα απο αθηνα για καμμια βδομαδα....δεν περασα  αλλα απο οτι ειδα παιζει πολυ νεκρα ...
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Συναντηση με την Μπιανκα στο studio, 26χρονο Ρουμανακι με πιασιματα και πολυ καλη πιπα, υποδειγματικη θα ελεγα. Απλο προγραμμα και ανεση χρονου. Να επαναλαβω τον πεντακαθαρο χωρο που δεν εχει καμια σχεση με τις πορτοκαλιες.. Στα αρνητικα οτι παιζει μονο μια κοπελα επομενως οι επιλογες ειναι εξαιρετικα περιορισμενες.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
13:44

Πυργέλλας 13, αριστερά, κλειστό. Δεξιά, κλειστό.
Πυργέλλας 14, μπροστά, η Καίτη, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, αδύνατη και καλοσχηματισμένη, μ' έγχρωμα τατουάζ στο σώμα. Απλό στα 20 ευρώ κι ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ (δεν είπε τιμή).

DSC00744.jpg


Πλάγια αριστερά, η ρουμανόφωνη Λάουρα —από Φυλής 84 δεξιά (ισόγειο), πρόσφατα—, με ίσιο ξανθό μαλλί πιασμένο πίσω, καλούτσικο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με καμπύλες, φαρδουλό κώλο. Δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Πυργέλλας 15, η Γκαμπριέλα, με μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, μετριότατο πρόσωπο, μεσαίο μυτερό στήθος, κοιλίτσα, φαρδουλό κώλο. Απλό στα 20, ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 25, ΚΩΛΟΣ στα 30. Η Αντελίνα —από Φυλής 84 δεξιά (ισόγειο), πρόσφατα—, με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, καλούτσικο πρόσωπο, μεγαλούτσικο στήθος, κανονικό σώμα. 'Ιδιο πρόγραμμα.

DSC00746.jpg


Πυργέλλας 23, η 'Αρτεμις, μία Ρωσίδα στο μέσον της πέμπτης δεκαετίας της ζωής της, με ξανθό μαλλί πάνω απ' τους ώμους, μετριότατο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, χοντροκόκαλη με διάσπαρτα ταττού στο σώμα της. Απλό στα 25 (είκοσι πέντε), ενώ είδα και σύνεργα αυταρχικού (χειροπέδες, μαστίγιο, μάσκες, πλαστικούς φαλλούς).
Πυργέλλας 25, η Ιζαμπέλλα, μία νεαρή με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, γλυκό πρόσωπο, μικρομεσαίο καλοσχηματισμένο στήθος, καλοφτιαγμένο αδύνατο κορμί στολισμένο με τατουάζ. Απλό στα 20 και ΚΩΛΟ στα 30.
Πληρώθηκε...

DSC00754.jpg


DSC00748.jpg


Πυργέλλας 24, η Κλάρα, από Ουγγαρία, με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, νταρντανοειδής. Απλό στα 20. Θα είναι μέχρι τις 1:30 π.μ.
Πυργέλλας 22, η Στέλλα, με ξανθό κοντό μαλλί, φιλήδονο πρόσωπο, μικρό στήθος, μέτριο ανάστημα, αδύνατη και καλοσχηματισμένη. Σε 69, ισπανική στα 20 και ΚΩΛΟ στα 30.
Πυργέλλας 21, η μιλφ Τζούλια/Ράνια —από Λιοσίων 79 όροφος, Εξηκίου 18 δεξιά (ισόγειο), πρόσφατα—, με ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, μετριότατο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, χαμηλομέτριο ανάστημα, γεματούλα. Σε 69, ισπανική και ΚΩΛΟ (δεν μου είπε τιμές, αλλά μάλλον ισχύουν το 20άρικο και το τριαντάρι αντίστοιχα).
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Φανούρη Τζούρα, η συνεισφορά σου είναι πάντα ουσιαστική και πάντα πολύτιμη!
Ένα μεγάλο εύγε που κάνεις και ρεπορτάζ εκτός Αθηνών!  :hi: :hi: :hi:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.565
Πόντοι
5.097
Mύστη φανούρη πελώριο ρισπεκτ για επαρχιώτικη ενημέρωση  :orchestra: :erection: :erection:,έτσι όπως βλέπω τις φωτό μου φαίνοται πολύ ρομαντικά τα τσαρδιά στο άργος  :wanker: :wanker: :grin: :grin:. Βολτίτσα χαλαρή ή είσαι για δουλειές  :rolleyes: :think:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Φανούρη Τζούρα, η συνεισφορά σου είναι πάντα ουσιαστική και πάντα πολύτιμη!
Ένα μεγάλο εύγε που κάνεις και ρεπορτάζ εκτός Αθηνών!  :hi: :hi: :hi:
Σ' ευχαριστώ πολύ :hi:

Mύστη φανούρη πελώριο ρισπεκτ για επαρχιώτικη ενημέρωση  :orchestra: :erection: :erection:,
[...]
Να 'σαι καλά kostaki :hi:

[...]
έτσι όπως βλέπω τις φωτό μου φαίνοται πολύ ρομαντικά τα τσαρδιά στο άργος  :wanker: :wanker: :grin: :grin:.
[...]
:bottom:
Χε χε χε, αστειεύομαι...

[...]
Βολτίτσα χαλαρή ή είσαι για δουλειές  :rolleyes: :think:
Βολτίτσα χαλαρή ;)


12:45

Πυργέλλας 23, η 'Αρτεμις.

DSC00758.jpg


DSC00786.jpg


DSC00783.jpg


DSC00778.jpg


Πληρώθηκε...

DSC00790.jpg


DSC00771.jpg


DSC00774.jpg



Πυργέλλας 24

DSC00761.jpg



Πυργέλλας 25

DSC00762.jpg



Πυργέλλας 22

DSC00765.jpg



Πυργέλλας 21

DSC00769.jpg


Ωραίος ο σκύλος...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Ολοι οι οικοι στον ιδιο δρομο ειναι γιγαντα??
Η φυλης της πελοπονησου δηλαδη?? :2funny:
 

psofozachos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
9
Like
219
Πόντοι
280
Φίλε Φανούρη πρέπει να είσαι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ της Κα Γκε Μπε. Εγώ στο Άργος στις πορτοκαλιές δεν ξαναπάω γιατί οι τσατσάδες όχι φωτογραφίες και πληροφορίες δεν με άφησαν, αλλά παραλίγο να φάω και ξύλο γιατί λέει περνάω την πόρτα του μπουρδέλου και δεν κάθομαι να τους τα σκάσω με το ζόρι.
ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΛΕΦΤΑ απλά διαλέγω την κοπέλα που μου αρέσει. ΕΥΓΕΝΙΚΟΤΑΤΟΣ, ΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΚΥΡΙΟΥ, ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ. Καταγγέλω λοιπόν τα εν λόγω καταστηματα ως ΤΡΩΓΛΕΣ και τις εν λόγω κυρίες ως τις ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ τσατσάδες στην Ελλάδα. ΓΚΕΤΟ ΓΙΑ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕΣ.
ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΑΣ ΛΑΒΟΥΝ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom