Νέα

Άργος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΧΧΧ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
47
Like
172
Πόντοι
0
Βόλτα χθες στα σπιτάκια στην Πυργελας, πέρασα από τα πρώτα αυτά που είναι στο στενό δρομάκι. Είδα από έξω δυο πτώματα προφανώς τσατσές πήρα δρόμο και ακόμα τρέχω. Πήγα στη συνέχεια στα επόμενα και καρφί στην Γκαμπριέλα που εσχάτως έγινε Μπέλα. Αυτή είναι στο πίσω σπιτάκι. Μου είπε ότι η τιμή έγινε 25 το απλό πέρασα μεσα είπα 20 έχω την επόμενη φορά θα δώσω 25. Στο δια ταύτα η κύρια κοντη αδύνατη 35αρα περίπου με τατουάζ βυζι με σιλικόνη και στον αγώνα λίγα πράγματα. Για ξαλάφρωμα μέχρι εκεί. Το στούντιο στη Δαλαμαναρα είχε ταμπέλα ανοιχτό.
 

Geosal40

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
133
Like
87
Πόντοι
1
Βόλτα χθες στα σπιτάκια στην Πυργελας, πέρασα από τα πρώτα αυτά που είναι στο στενό δρομάκι. Είδα από έξω δυο πτώματα προφανώς τσατσές πήρα δρόμο και ακόμα τρέχω. Πήγα στη συνέχεια στα επόμενα και καρφί στην Γκαμπριέλα που εσχάτως έγινε Μπέλα. Αυτή είναι στο πίσω σπιτάκι. Μου είπε ότι η τιμή έγινε 25 το απλό πέρασα μεσα είπα 20 έχω την επόμενη φορά θα δώσω 25. Στο δια ταύτα η κύρια κοντη αδύνατη 35αρα περίπου με τατουάζ βυζι με σιλικόνη και στον αγώνα λίγα πράγματα. Για ξαλάφρωμα μέχρι εκεί. Το στούντιο στη Δαλαμαναρα είχε ταμπέλα ανοιχτό.
Συνάδελφε το στούντιο στη Δαλαμανάρα πολύ ερειπωμένο το βλέπω τώρα τελευταία, τα μεσημέρια τουλάχιστον που περνάω λες και κάνουν ανακαίνιση(ή αποξήλωση) φαίνεται. Τώρα για νύχτα δεν ξέρω, ίσως περάσω να δω ιδιοις όμασι...Είναι όντως ανοιχτό έως τις 02.00 όπως έχει αναφερθεί? Αν γνωρίζεις ενημέρωσε, ευχαριστώ
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
47
Like
172
Πόντοι
0
Συνάδελφε το στούντιο στη Δαλαμανάρα πολύ ερειπωμένο το βλέπω τώρα τελευταία, τα μεσημέρια τουλάχιστον που περνάω λες και κάνουν ανακαίνιση(ή αποξήλωση) φαίνεται. Τώρα για νύχτα δεν ξέρω, ίσως περάσω να δω ιδιοις όμασι...Είναι όντως ανοιχτό έως τις 02.00 όπως έχει αναφερθεί? Αν γνωρίζεις ενημέρωσε, ευχαριστώ
Δεν ξέρω τη ώρες λειτουργεί πάντως πρόσεξα την ταμπέλα, ανοιχτό, όταν πέρασα πριν το μεσημέρι
 

vastatoixo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
41
Like
89
Πόντοι
0
Γρήγορο πέρασμα την Πέμπτη το πρωί γύρω στις 12, και από τις δύο αλάνες. Τα μισά σπιτάκια κλειστά, στα υπόλοιπα η χαρά του μιλφογκιλφάκια. Προγράμματα από 20-25, τα περισσότερα εμπλουτισμένα με κώλο και ελεύθερο στοματικό. Κάποιες μου έδωσαν την εντύπωση ότι το πάνε καλά το γράμμα.
Εξαίρεση το Π.25, αν δεν κάνω λάθος, που μόλις είχε σκάσει ένα 25αρι αλβανάκι που έκανε το ντουζάκι της. Οταν σήκωσε το μπλουζάκι της, αποκαλύφθηκε ωραίο κορμάκι και ένα δίδυμο λαχταριστά βυζά. Ο παίκτης εκεί κάτω μας έδωσε άμεσα την έγκριση του, μέχρι που η δεσποινίς μας τόνισε ότι είναι του αυστηρώς απλού. Αποχώρησα άπρακτος.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλησπερα
τι λεει η Πυργελα τελευταια?
υπαρχει εικονα?
 

Geosal40

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
133
Like
87
Πόντοι
1
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Υπάρχει καμια πρόσφατη κριτική για το studio στην Δαλαμανάρα?
 

Drznick

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Μετα απο χρονια εκανα μπορδελοτσαρκα στο Αργος.Μονο τρια μπουρδελα στην γεφυρα ανοιχτα.Τι εγινε ρε παιδια;
 

Drznick

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Και τι είδες σε αυτά;
Παρακμη.Στο ενα ειναι μια θειά τυπου τσατσα που οπως μιλαει με ξενερωνει....Στο αλλο μια που βιαζεται.Στο τριτο μονο αξιζει.Ενω φαινεται μπαζο,εχει ωραιο μικρο βυζακι και ωραιο πατο στο χουφτωμα.Στενη θα ελεγα.Το σημαντικοτερο δεν βιαζεται
 
  • Like
Αντιδράσεις: Champ

Drznick

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Υπαρχει καμια "ξεμπαρκη" στην Αργολιδα;
 

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα. Βρέθηκα για 2 μέρες Άργος Ναύπλιο, και φυσικά πέρασα μία βόλτα από τα σπιτάκια του Άργους. Έχουμε και λέμε. Παραπάνω από τα μισά είναι κλειστά, και μετά από αυτά που είδα θα παρακαλούσα να κλείσουν και τα υπόλοιπα. Μιλάμε για τραγική κατάσταση. Το κομιστρο έχει ανέβει (άγνωστο το γιατί) στα 30 ευρώ όπου μετά από παζάρι στο ρίχνουν στα 25. Για να μην τα πολυλογώ και κουράζω, μακριά και αγαπημένοι. Ειδικά σε 2 σπιτάκια στη γέφυρα, βγήκε μια 70 χρονών και άλλη μια σε άλλο σπίτι 60 χρονών. Χαλιά ούτε απέξω δεν αξίζει να περάσει κανείς. Στο στούντιο στη δαλαμαναρα δεν πήγα.
 

Geosal40

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
133
Like
87
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Να προσθέσω στα παραπάνω, που γράφει ο φίλος, πως κι εγώ που πέρασα την προηγούμενη εβδομάδα από τα σπιτάκια που είναι στις πορτοκαλιές ήταν όλα κλειστά, δεν ξέρω βέβαια αν έπαιξε ρόλο η ώρα που πήγα (αργά το μεσημέρι). Στα της γέφυρας δεν πήγα και το στούντιο στη Δαλαμανάρα έχει κλείσει καιρό τώρα. Το κακό είναι ότι πέραν του γεγονότος ότι πολύ σπάνια έρχονται βίζιτες στην περιοχή Άργους-Ναυπλίου, οι οίκοι ανοχής παρακμάζουν όλο και περισσότερο και πολύ φοβάμαι πως ο αγοραίος έρωτας στα μερη μας τείνει να εξαφανιστεί εντελώς. Κρίμα!
 

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Να προσθέσω στα παραπάνω, που γράφει ο φίλος, πως κι εγώ που πέρασα την προηγούμενη εβδομάδα από τα σπιτάκια που είναι στις πορτοκαλιές ήταν όλα κλειστά, δεν ξέρω βέβαια αν έπαιξε ρόλο η ώρα που πήγα (αργά το μεσημέρι). Στα της γέφυρας δεν πήγα και το στούντιο στη Δαλαμανάρα έχει κλείσει καιρό τώρα. Το κακό είναι ότι πέραν του γεγονότος ότι πολύ σπάνια έρχονται βίζιτες στην περιοχή Άργους-Ναυπλίου, οι οίκοι ανοχής παρακμάζουν όλο και περισσότερο και πολύ φοβάμαι πως ο αγοραίος έρωτας στα μερη μας τείνει να εξαφανιστεί εντελώς. Κρίμα!
καλησπέρα. δυστυχώς όσοι είναι από τις περιοχές εκεί δεν έχουν και πολλές επιλογές για μπουρδελα. Στις γύρω περιοχές όπως Κόρινθο, Τρίπολη δεν ξέρω τι παίζει. οπότε παλικάρια σας βλέπω να " ξενιτευεστε" στην Αθήνα για ένα απλό γαμησι. κρίμα. αν ξέρει κάποιος τι παίζει στις γύρω περιοχές που ανέφερα πριν, ας μας δώσει τα φώτα του.
 

Drznick

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Λοιπον...Στην γεφυρα αυτη στο βαθος δεξια παρολο που φαινεται χαλια ειναι πολυ καλη,εχει ωραιο κωλο οταν τον χουφτωνεις και γενικα με αναβει.Στο αριστερα πλεον εχει ερθει ενα ξανθο κοντουτσικο που αντικειμενικα τα εχει ολα.Και στηθος και κωλο.ΑΛΛΑ κανει τριπλες για να μην της πολυ πιανεις το βυζι(την πρωτη φορα πιπιλαγα ρωγες και το απεφευγε)+ οτι μου πεφτει κοντη.Ουτε στα 4 βολευει ουτε στο απο κατω.Μονο οταν την εχω απο πανω αλλα δεν πολυ καθεται
 

Akis1980!

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Θα είμαι Ναύπλιο σε λίγες μέρες. Ξέρει κανείς τι παίζει εκεί; Για τα σπιτακια στο Άργος έχω ακούσει τα χειρότερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom