Νέα

Άργος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΧΧΧ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
κατσε γιατι μαλλον δεν καταλαβα την ερωτηση...εγω την πηρα στο αργος
σε οικο ανοχης απλα πριν δουλευε στα studio κασσανδρας..
σωστος τωρα???  :idiot:
ναι σε ποιόν εννοώ τύπε να περάσω να δω  ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Πώς διάολο βρέθηκε χειμωνιάτικα η Μίκη εκεί; Απ' τα σαλόνια στα αλώνια;
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Σύντομη μεσημεριανή εξόρμηση στο μαγευτικό Ναύπλιο, να επισκεφθούμε φίλους ,αλλά στην επιστροφή το βράδυ και στις παρυφές του Άργους, το GPS του πορνοενστίκτου, μας άλλαξε πορεία δεξιά προς Πυργέλα.
Στα περισσότερα πορνεία οι παρουσίες ήταν μέτριες, με ελάχιστη προσέλευση πελατών. Γενικά κατάσταση χειρότερη απο πρό τριμήνου που είχαμε βρεθεί πάλι στην περιοχή.
Στο Πυργέλας 14 , η υπηρεσία παρουσίασε εμένα στα τρία κορίτσια φωνάζοντάς τα να έλθουν να δούν "καταρό κύριο με καταρό πούτσο". Απο τις τρείς αξιόλογη ήταν η Ρουμανίς Χριστίνα, λεπτή, με ωραίες αναλογίες, σε ολόσωμο μαύρο δίκτυ, την οποία γαμήσαμε παλαιότερα με πολύ καλές εντυπώσεις.
Στο Πυργέλας 13Β ή 220Β, όπως έγραφε στην πόρτα, είδαμε την ωραιότερη της βραδιάς, την Λίζα.Ξανθιά περί τα 30 έτη, με κοντό μαλλί, με σωματότυπο Τζούλιας απο Εξηκίου 18Γ, με σφριγυλότατα μπούτια σε ψηλές μαύρες κάλτσες, κωλάρα και ωραία βυζιά, όλα χυμώδη. Τιμή 25 Ε, ενώ τα άλλα είχαν 20 Ε. Η υπηρεσία την παρουσίασε ως Ρωσίδα. Φυσικά τη γαμήσαμε. Η ίδια μας είπε οτι είναι Ρουμάνα. Επιδόσεις αρκετά καλές στις κλασσικές στάσεις, χωρίς όμως 69.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Σύντομη μεσημεριανή εξόρμηση στο μαγευτικό Ναύπλιο, να επισκεφθούμε φίλους ,αλλά στην επιστροφή το βράδυ και στις παρυφές του Άργους, το GPS του πορνοενστίκτου, μας άλλαξε πορεία δεξιά προς Πυργέλα.
Στα περισσότερα πορνεία οι παρουσίες ήταν μέτριες, με ελάχιστη προσέλευση πελατών. Γενικά κατάσταση χειρότερη απο πρό τριμήνου που είχαμε βρεθεί πάλι στην περιοχή.
Στο Πυργέλας 14 , η υπηρεσία παρουσίασε εμένα στα τρία κορίτσια φωνάζοντάς τα να έλθουν να δούν "καταρό κύριο με καταρό πούτσο". Απο τις τρείς αξιόλογη ήταν η Ρουμανίς Χριστίνα, λεπτή, με ωραίες αναλογίες, σε ολόσωμο μαύρο δίκτυ, την οποία γαμήσαμε παλαιότερα με πολύ καλές εντυπώσεις.
Στο Πυργέλας 13Β ή 220Β, όπως έγραφε στην πόρτα, είδαμε την ωραιότερη της βραδιάς, την Λίζα.Ξανθιά περί τα 30 έτη, με κοντό μαλλί, με σωματότυπο Τζούλιας απο Εξηκίου 18Γ, με σφριγυλότατα μπούτια σε ψηλές μαύρες κάλτσες, κωλάρα και ωραία βυζιά, όλα χυμώδη. Τιμή 25 Ε, ενώ τα άλλα είχαν 20 Ε. Η υπηρεσία την παρουσίασε ως Ρωσίδα. Φυσικά τη γαμήσαμε. Η ίδια μας είπε οτι είναι Ρουμάνα. Επιδόσεις αρκετά καλές στις κλασσικές στάσεις, χωρίς όμως 69.

Έπεσαν και στην επαρχία οι τιμές; Όταν είχα πάει εγώ στα μπουρδέλα στο Άργος το 2010 ήταν 30 η ταρίφα και γενικά τόσο ήταν τότε το αντίτιμο στα μπουρδέλα της επαρχίας. Ακόμα και το καλοκαίρι του 2012 στο μπουρδέλο στο νησί μου 30 ήταν.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Χθες το πρωί κατά τις 11:30 στα μπουρδελάκια του Άργους για να πιάσουμε τον Μάη.

7wTGTns.jpg


qnEK9ZM.jpg


Πυργέλλας 23 : Ήταν μια 50αρα Ελληνίδα όπως δήλωσε η ίδια στα 20€

FXTL803.jpg


Κάλτ σκηνικό με τα σπασμένα κομμάτια από μπουκάλια στην μάντρα

Πυργέλλας 25 : Eδώ εμφανίστηκε η Μαρία μια ξανθιά στυλιάρι,ψηλή γύρω στο 1.80,πιπίνι γύρω στα 20 με όμορφο πρόσωπο. Εδώ η τιμή διέφερε σε σχέση με τα υπόλοιπα τσάρδια και το απλό ήταν 25€ και ακά τσιμπούκι στα 30€. Tιμήθηκε σε απλό πρόγραμμα.

iFkyKWp.jpg


Πυργέλλας 24 : Ήταν δύο κοπέλες μια όμορφη ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους,λεπτή,νεαρή με πράσινα μάτια και μια μελαχρινή με κανονικό σώμα και ωραίο σχετικά πρόσωπο 20€ απλό,25€ ακά τσιμπούκι αμφότερες.

Πυργέλλας 21 : Eμφανίστηκε η κοπέλα στο σαλόνι με τα πολιτικά και είπε ότι δεν είχαν ανοίξει ακόμα.

Πυργέλλας 22 : Ήταν μια μελαχρινή με τατουάζ στην μέση και κανονικό σώμα 20€ απλό πρόγραμμα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Χθες το πρωί κατά τις 11:30 στα μπουρδελάκια του Άργους για να πιάσουμε τον Μάη.

7wTGTns.jpg


qnEK9ZM.jpg


Πυργέλλας 23 : Ήταν μια 50αρα Ελληνίδα όπως δήλωσε η ίδια στα 20€

FXTL803.jpg


Κάλτ σκηνικό με τα σπασμένα κομμάτια από μπουκάλια στην μάντρα

Πυργέλλας 25 : Eδώ εμφανίστηκε η Μαρία μια ξανθιά στυλιάρι,ψηλή γύρω στο 1.80,πιπίνι γύρω στα 20 με όμορφο πρόσωπο. Εδώ η τιμή διέφερε σε σχέση με τα υπόλοιπα τσάρδια και το απλό ήταν 25€ και ακά τσιμπούκι στα 30€. Tιμήθηκε σε απλό πρόγραμμα.

iFkyKWp.jpg


Πυργέλλας 24 : Ήταν δύο κοπέλες μια όμορφη ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους,λεπτή,νεαρή με πράσινα μάτια και μια μελαχρινή με κανονικό σώμα και ωραίο σχετικά πρόσωπο 20€ απλό,25€ ακά τσιμπούκι αμφότερες.

Πυργέλλας 21 : Eμφανίστηκε η κοπέλα στο σαλόνι με τα πολιτικά και είπε ότι δεν είχαν ανοίξει ακόμα.

Πυργέλλας 22 : Ήταν μια μελαχρινή με τατουάζ στην μέση και κανονικό σώμα 20€ απλό πρόγραμμα.

Ξεροχύνω με redmanftw... :rockon: :rockon: :rockon:
 

doddy

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για εμάς που ταξιδεύουμε ώρες και με μηχανή, υπάρχει δυνατότητα για ντουζ στο χώρο, έστω ένα φρεσκάρισμα ρε αδερφέ ή να μη ρωτάω καλύτερα ??? Καθαριότητα πάνω από όλα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Για εμάς που ταξιδεύουμε ώρες και με μηχανή, υπάρχει δυνατότητα για ντουζ στο χώρο, έστω ένα φρεσκάρισμα ρε αδερφέ ή να μη ρωτάω καλύτερα ??? Καθαριότητα πάνω από όλα.

Πλάκα έχεις...
 

pesite

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Περαστικός σήμερα από εκεί.
Είχα κάτι αιώνες να πάω σε σπίτια.
Πέντε το απόγευμα νέκρα, ψυχή δεν φαινόταν.
Στο τελευταίο στο βάθος, το 15 νομίζω δύο κοπέλες λιαζόντουσαν με την φραπεδιά τους και τα κινητά τους.
Πλησιάζοντας η μία εξαφανίστηκε μέσα στο ένα από τα δύο σπιτάκια, η δεύτερη ψηλή ίσιο μελαχροινό μαλλί μεγάλο τατουάζ στον δεξί ώμο μου είπε ότι είναι στην άλλη πόρτα και συνέχισε απτόητη τα κινητά της.
Φοβήθηκα για θέμα καθαριότητας και την έκανα για αλλού.
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Περαστικός σήμερα από εκεί.
Είχα κάτι αιώνες να πάω σε σπίτια.
Πέντε το απόγευμα νέκρα, ψυχή δεν φαινόταν.
Στο τελευταίο στο βάθος, το 15 νομίζω δύο κοπέλες λιαζόντουσαν με την φραπεδιά τους και τα κινητά τους.
Πλησιάζοντας η μία εξαφανίστηκε μέσα στο ένα από τα δύο σπιτάκια, η δεύτερη ψηλή ίσιο μελαχροινό μαλλί μεγάλο τατουάζ στον δεξί ώμο μου είπε ότι είναι στην άλλη πόρτα και συνέχισε απτόητη τα κινητά της.
Φοβήθηκα για θέμα καθαριότητας και την έκανα για αλλού.
για που???εχει κ αλλα???
 

pesite

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Στην Κόρινθο,  το πληρώνεις κάτιτις αλλά τουλάχιστον έχει ανέσεις.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Περαστικός σήμερα από εκεί.
Είχα κάτι αιώνες να πάω σε σπίτια.
Πέντε το απόγευμα νέκρα, ψυχή δεν φαινόταν.
Στο τελευταίο στο βάθος, το 15 νομίζω δύο κοπέλες λιαζόντουσαν με την φραπεδιά τους και τα κινητά τους.
Πλησιάζοντας η μία εξαφανίστηκε μέσα στο ένα από τα δύο σπιτάκια, η δεύτερη ψηλή ίσιο μελαχρινό μαλλί μεγάλο τατουάζ στον δεξί ώμο μου είπε ότι είναι στην άλλη πόρτα και συνέχισε απτόητη τα κινητά της.
Φοβήθηκα για θέμα καθαριότητας και την έκανα για αλλού.

για που???εχει κ αλλα???

Στην Κόρινθο,  το πληρώνεις κάτιτις αλλά τουλάχιστον έχει ανέσεις.

Ρε παιδιά αφού έχετε θέμα με την καθαριότητα (σεβαστό), ήθελα να 'ξερα γιατί μπαίνετε έστω και στον κόπο να επισκεφτείτε αυτά τα σπιτάκια, τί περιμένετε να βρείτε; Σημειωτέον, εγώ που θεωρώ το Μεταξουργείο βούρκο, τα συγκεκριμένα σπιτάκια μια χαρά μου είχαν φανεί, από επαρχιακά μπουρδέλα δεν περίμενα και κάτι περισσότερο...
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Στην Κόρινθο,  το πληρώνεις κάτιτις αλλά τουλάχιστον έχει ανέσεις.
50 ευρο για απλπο προγραμα...με τιποτα..δεν το  :jerking: καλητερα...
ας ειναι καλα ο κυρ γιαννης που μας φτιαχνει με κανα μωρο και δεν
τρεχουμαι αθηνα η αργος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom