Νέα

Αργή εκσπερμάτωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PareVale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Και μαλιστα η στυση εκτος απο πιο γρηγορη ειναι και πιο "δυνατη". Δεν φευγει τοσο ευκολα (πραγμα καλο :P)
Ενα hooray για την περιτομη!  :dancing:
:fuck1:
κατι ηξερα που εκανα περιτομη τελικα
αλλα το θεμα να μην τελειωνεις με τπτ στην δευτερη φορα το εχετε παθει ?
δεν πα να μου κανει πιπα δε πα να την γαμαω χωρις ή με προφυλακτικο δεν τελειωνω με την καμια λετε να ειναι ψυχολογικο ?
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Φιλε ειμαι 39 ετων,ερωτικη ζωη εχω απο τα 18 μου (κατι τανες απο τα 16 μεχρι τοτε και κατι μαλακειουλες στο σχολειο δεν τις μετραω).Με ολες τις κοπελες που ειχα σταθερη σχεση (πολλες δηλαδη) αργουσα να τελειωσω.Ολες μα ολες το θεωρουσαν προτερημα (και ειναι).
Με ολες οσες ειχα γρηγορη φαση (μιας φορας αντε 2-3 ημερων σε διακοπες κυριως) ή με πραγματικα μεγαλες καριολες τελειωνα σε κανονικο χρονο. Τι συμπερασμα βγαζεις? Πολυ απλα φιλε μου ....η "φτηνεια" ειναι καβλωτικη. Ισως ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε να κανεις μια γρηγορη φαση,πηγαινε σε κανενα μπαρακι και χτυπα κανενα 20 χρονο που ψαχνεται (οχι μπαζακι ομως) και να δεις που θα τελειωσεις κανονικοτατα. Αν η φιλη σου αρχιζε να σου ψιθυριζει στο αυτι "διαφορα" την ωρα που κανετε ερωτα να δεις ποσο γρηγορα θα τελειωσεις.Το σεξ ειναι εγκεφαλικο,πρωτα κανεις με το πανω κεφαλι και μετα με το κατω.
Συμβουλη και να την εφαρμοσεις....αν με αλλη φτιαχνεσαι περισσοτερο φυγε απο τη σχεση αμεσα.Μην χασεις ουτε μερα με τη κοπελα οσο καλη και αν ειναι.Εισαι μικρος σε ηλικια και εχεις πολλα να κανεις ακομα.

κανονικα
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Προσωπικα, μπορω να χυσω απο 1 λεπτο μεχρι και 45 λεπτα την πρωτη φορα και εχει να κανει με διαφορες ψυχοσωματικες καταστασεις. Οταν ειμαι χαλαρος εγκεφαλικα, χυνω πιο δυσκολα. Ειναι state of mind η φαση, νομιζω

Τωρα, την δευτερη φορα, αμα ειμαι παλι χαλαρος, η πουτσα ειναι καγκελο και μια χαρα χυνω οποτε γουσταρω...

φυσικα, εχει κατσει να χυνω 1 και δευτερη και τριτη φορα σε χρονο dt χωρις να μπορω να κρατηθω....

Γενικα, και τα αργα και τα γρηγορα τα γουσταρω, εχουν την γκαβλα τους.........

Π
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια αν εγω τραβηξω μαλακια και μετα παω Φυλης δεν θα χυνω με τιποτα  :-
Λετε να φταιει το προφυλακτικο και οι κρεμες που βαζει ή οτι εχω τραβηξει μαλακια πριν?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ρε παιδια αν εγω τραβηξω μαλακια και μετα παω Φυλης δεν θα χυνω με τιποτα  :-
Λετε να φταιει το προφυλακτικο και οι κρεμες που βαζει ή οτι εχω τραβηξει μαλακια πριν?

Και γω με ' τα αργα ' δουλευω και δεν εχω τραβηξει μαλακια ποτε πριν παω ...
παλι αργαω .. οποτε και Α
 

thrasher

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετώ ... εχω το εξης ''πρόβλημά '' αργώ παρα πολύ να εξπερματώσω οταν μπαίνω... συγκεκριμενα αφου μπηκα και αυτη τελιωσε ,εγω δεν τελιωσα... και γενικα το μουνι της ήταν αρκετα υγρο και δεν ενιωθα αρκετη τριβή,και μου επεφτε αρκετες φορες.... τι παιζει ρε παιδες ?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
χαιρετώ ... εχω το εξης ''πρόβλημά '' αργώ παρα πολύ να εξπερματώσω οταν μπαίνω... συγκεκριμενα αφου μπηκα και αυτη τελιωσε ,εγω δεν τελιωσα... και γενικα το μουνι της ήταν αρκετα υγρο και δεν ενιωθα αρκετη τριβή,και μου επεφτε αρκετες φορες.... τι παιζει ρε παιδες ?
Το οτι αργεις, ειναι καλο !!!
Οτι σου επεσε αρκετες φορες, αυτο πρεπει να προσεξεις !!!
Ρε μπας και η γμομενα ηταν για τα μπαζα και το μουνι της υπαιθριο παρκινγκ ???  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom