Νέα

Αργή εκσπερμάτωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PareVale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
τι μαγια μελισσα εννοεις φιλε μου?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.562
Κριτικές
61
Like
39.291
Πόντοι
21.555
αγαπιτε δοκιμασες μια σταση τετοια;;;;;;;;;;
 

Συνημμένα

  • 48.jpg
    48.jpg
    90 KB · Εμφανίσεις: 57

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
φιλε δεν εχεις προβλημα αν θες να το θεσουμε ετσι.παλιοτερα ειχα κατι παρομοιο.επαιρνε κ μια ωρα να χυσω την πρωτη φορα κ στο τελος απο κουραση κ δικη μου κ της κοπελας μου δεν εχυνα στο σεξ αλλα σε μαλακια.σε καταλαβαινω.εκανα μια κουβεντα ομως με την κοπελα μου κ βαλαμε λιγα πικαντικα πραγματακια στο παιχνιδι οπου κ εγινε η δουλεια μια χαρα.οπως ειπε κ ο φιλος simera,πρεπει πρωτα να φτιαχτεις εγκεφαλικα.δοκιμασε πραγματα που σου αρεσουν,πες στην κοπελα σου να σου κανει καινουρια πραγματακια κ ολα θα πανε μια χαρα
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
καποτε ως φοιτητης και μες στο μελι εχυνα σε 5 λεπτα με την οποιαδηποτα γκομενα αλλα παιζαμε και 4-5 γυρους ανετα (ναι ναι μεγαλεια που τα θυμαμαι και κλαιω!!!)
τωρα εχω αυξηση την ωρα αλλα εχω μειωσει τις επαναληψεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σε καλο δρομο εισαι μην ανχονεσε αυτο σκοτωνει την οποια ατμοσφαιρα και φαντασια!


ερωτηση?
τσοντες βλεπει η κοπελα σου η αιδιαζει?
γιατι ειναι ενα θεμα αυτο οσο ποταπο φαινετε σαν διατυποση εχει μεγαλη σημασια στο πως βλεπεις μερικα πραγματα στο βαθος του μυαλου σου!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Φίλε μου είσαι μια χαρά μην ανησυχείς καθόλου.

Εξάλλου εαν εσύ αργείς να τελειώσεις, η κοπέλλα σου θα έχει απανωτούς οργασμούς .

Συμπέρασμα, θα είσαι ο τέλειος εραστής και θα σε αγαπάει πιο πολύ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
καποτε ως φοιτητης και μες στο μελι εχυνα σε 5 λεπτα με την οποιαδηποτα γκομενα αλλα παιζαμε και 4-5 γυρους ανετα (ναι ναι μεγαλεια που τα θυμαμαι και κλαιω!!!)
τωρα εχω αυξηση την ωρα αλλα εχω μειωσει τις επαναληψεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σε καλο δρομο εισαι μην ανχονεσε αυτο σκοτωνει την οποια ατμοσφαιρα και φαντασια
Καλυτερα ποιοτητα παρα ποσοτητα, :think:πως λεμε ενα και να τσουζη
Το καλο πραμα αργη να γινη
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
ΜΙΑ ΧΑΡΑ είσαι! Μην ανησυχείς... σε τελική, ζήσε την ζωή σου με όποια κ όσο γουστάρεις!

Οσον αφορά την διάρκεια... σε διαβεβαιώ ότι είναι προτέρημα!

Μετα το Τεταρτο μιλαμε για

ΚΑΤΕΡΓΟ.......Meredi Speaking

Μη παραμυθιάζεται το νεο μελος ρε!!!

και αν το ξερεις κιοας πως δεν θα τελειωσεις...πολυ κουραση!!!!

ΥΓ... Μηπως μας κρυβεις οτι βαρας και 5 μαλακιες την ημερα πρις γαμήσεις?

 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
Φίλε μου είσαι μια χαρά μην ανησυχείς καθόλου.

Εξάλλου εαν εσύ αργείς να τελειώσεις, η κοπέλλα σου θα έχει απανωτούς οργασμούς  :jerking: :jerking:.

Συμπέρασμα, θα είσαι ο τέλειος εραστής και θα σε αγαπάει πιο πολύ
:jerking: :jerking: :jerking:

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
ναι φιλε μου δεν διαφωνω οτι ειναι προταιριμα
αλλα θελω να εχω και την αισθηση να τελειωσω μεσα σε καποια κοπελλα...
που πιστευω ειναι ωραιο αυτο..

φιλε μου ολα στο μυαλο ειναι μπορει να γαμας μια γκομενα που δεν σε καβλωνει επι μια ωραα και να μην γινετε τπτ επισης μπορει να γαμας μια αλλη που απο την καβλα εχεις βαρεσει κοκκινα και να χυσεις σε 5 λεπτα.

Δεν ειναι μονο δικο σου το προβλημα συνιθως οι γκομενες μας κανουνε να χυσουμε οπως κ εμεις αυτες. Οποτε το συμπερασμα ειναι να κανεις οτι σε καβλωνει πολυ!!! μονο και μονο που το σκεφτεσαι.

Μια αλλη αιτια ειναι οτι μπορει να τον εχεις τρελανει στην μαλακια  και να εχει συνηθισει και να θελει μια ζεστη σφικτη χουφτα για να χυσει.

Αληθεια οταν τον πεζεις ποση ωρα θελεις ?
 

Straw

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
και γω αργψ πολυ και αυο αρεσει στη δικια μ αλλα και σε μενα γιατι και αυτη τελειωνει τουλαχιστον μια φορα αλλα και εγω τελειωνψ με τον αγαπιμενο μ τροπο με πιπα

βεβεα υπαρχοθν και φορεσ π φωραει κανενα εσορουχο περιεγο η κανει κινισει σπεριεργεσ με το σομα τησ π βαρας κοκκιν ο και τελειωνο γριγοροτερα αλλα ποτε κατς του 15λεπτου με ενδιαγερει και η δικια τησ ευχαριστιση
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
παδια καλημερα.
ειμαι καινουριος του φορουμ. χσονια πολλα και Χριστος ανεστη.

εχω ενα προβλημα οταν κανω σεχ.δεν τελειωνω ευκολα.και τις περισσοτερες φορες αν δεν αυνανιστο δεν τελειωνω.
υπαρχει καποιος τροπος να αλλαξει αυτο?οχι να τελειωνω αμεσως εννοειται αλλα να τελειωνω κανονικα με το σεχ και οχι να χρειαζεται χερακι?
σας ευχαριστω..
Καλησπερα κι απ μενα και χρονια πολλα σε ολους(πρωτη μετα τις γιορτες που μπαινω)

Φιλαρακο εχεις τελειωσει ποτε μεσα της??? αν ναι σε ποσο χρονο??? Πανω απο ωρα???
Οταν  :jerking: ποσο κανεις για τελειωσεις??? Μηπως τειθεται ανατομικο θεμα και δεν σε διεγειρει τοσο η τρυπα της κοπελιας???  :-
Παντως εαν δεν ειναι ψυχολογικα τα αιτια οσο μεγαλωνεις θα οξυνεται το <<προβλημα>> σου(αν και πολλοι το θεωρουν προτερημα!!!) 
 

bilator

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
εχω την εντύπωση χωρίς να θέλω να σου βάλω περίεργες ιδεες γιατί δεν είμαι ειδικός οτι υπάρχει κάποιο μικρό  ψυχολογικο πρόβλημα το οποίο μπορεί να υπάρχει απο πιο παλιά.ισως να πρέπει να μιλήσεις σε ειδικό. και για να αστειευτούμε και λίγο αμα πετύχει το γαμήσι τύφλα ναχει η μαλακία
 

bilator

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλά οτι είναι προτέρημα δεν το συζητάμε καθόλου.εγώ ας πούμε τελειώνω σε 5 (πεντε) λεπτά....και μετά αρχίζει η αμφισβήτηση 
 
OP
OP
P

PareVale

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
3
Πόντοι
0
λοιπον παιδια ξεχασα να πω κατι που ειναι ισως πολυ σημαντικο..
ξερω οτι εχω φιμωση...δηλαδη πετσακι κατω απο το κεφαλι nop..
δεν εχω τελειωσει μεσα της ποτε σε καμια..για να τελειωσω μεσα τις πρεπει να τον βγαλω να παιξω λιγο.
αμα τον παιζω δεν εχω σταθερο χρονο.
μαρεσι πολυ η κοπελλα..
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
για δοκιμασε οταν βαρεθεις και θες να χυσεις να της βαλεις το δαχτυλο στην κωλοτρυπιδα της.σιγα σιγα βεβαια.μπορει να σ'αρεσει αυτη η αισθηση και να χυσεις πιο γρηγορα.εγω οταν το κανω αυτο συνηθως χυνω αυτοματως.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
φιλε δεν εχεις προβλημα αν θες να το θεσουμε ετσι.παλιοτερα ειχα κατι παρομοιο.επαιρνε κ μια ωρα να χυσω την πρωτη φορα κ στο τελος απο κουραση κ δικη μου κ της κοπελας μου δεν εχυνα στο σεξ αλλα σε μαλακια.σε καταλαβαινω.εκανα μια κουβεντα ομως με την κοπελα μου κ βαλαμε λιγα πικαντικα πραγματακια στο παιχνιδι οπου κ εγινε η δουλεια μια χαρα.οπως ειπε κ ο φιλος simera,πρεπει πρωτα να φτιαχτεις εγκεφαλικα.δοκιμασε πραγματα που σου αρεσουν,πες στην κοπελα σου να σου κανει καινουρια πραγματακια κ ολα θα πανε μια χαρα

Αυτο το οποιο θετουν οι φιλοι ,ειναι ενα απο τα διαρκως αυξανομενα φαινομενα που παρατηρουνται

στους ανδρες σημερα.

Σε ολους υπαρχουν περιοδοι της ζωης που συμβαινει αυτο.

Σε καποιους εδω μεσα να σαι σιγουρος οτι ακομα συμβαινει.. ;)

Μην ανησυχεις.Βρες πραγματα που σε φτιαχνουν με την κοπελα.
 
OP
OP
P

PareVale

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
3
Πόντοι
0
Παιδια καποιος ειπε πρεπει να ασχοληθει η mayia  με το προβλημα μου.
νομιζω γυρισε.για να δουμε.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Φιλε μου πλεονέκτημα είναι να αργείς να χύσεις, στο λέω εγω που έχω πρόωρη εξπερματηση.
Επιπλέον γνωρίζω πως η καθυστερημένη εξπερμάτηση οφέιλετε μερικές φορές σε παθολογικούς λόγους.
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
προσπαθησε να χαλαρωσεις και συζητησε το με την κοπελα σου να βρειτε απο κοινου τροπους να το λυσετε...πιστευω οτι ειναι εγκεφαλικο το ζητημα..
ισως μερικες επιλεγμενες επισκεψεις σε στουντιο να σε βοηθουσαν..
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Φιλε ειμαι 39 ετων,ερωτικη ζωη εχω απο τα 18 μου (κατι τανες απο τα 16 μεχρι τοτε και κατι μαλακειουλες στο σχολειο δεν τις μετραω).Με ολες τις κοπελες που ειχα σταθερη σχεση (πολλες δηλαδη) αργουσα να τελειωσω.Ολες μα ολες το θεωρουσαν προτερημα (και ειναι).
Με ολες οσες ειχα γρηγορη φαση (μιας φορας αντε 2-3 ημερων σε διακοπες κυριως) ή με πραγματικα μεγαλες καριολες τελειωνα σε κανονικο χρονο. Τι συμπερασμα βγαζεις? Πολυ απλα φιλε μου ....η "φτηνεια" ειναι καβλωτικη. Ισως ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε να κανεις μια γρηγορη φαση,πηγαινε σε κανενα μπαρακι και χτυπα κανενα 20 χρονο που ψαχνεται (οχι μπαζακι ομως) και να δεις που θα τελειωσεις κανονικοτατα. Αν η φιλη σου αρχιζε να σου ψιθυριζει στο αυτι "διαφορα" την ωρα που κανετε ερωτα να δεις ποσο γρηγορα θα τελειωσεις.Το σεξ ειναι εγκεφαλικο,πρωτα κανεις με το πανω κεφαλι και μετα με το κατω.
Συμβουλη και να την εφαρμοσεις....αν με αλλη φτιαχνεσαι περισσοτερο φυγε απο τη σχεση αμεσα.Μην χασεις ουτε μερα με τη κοπελα οσο καλη και αν ειναι.Εισαι μικρος σε ηλικια και εχεις πολλα να κανεις ακομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom