Νέα

Αρέσει σε όλες τις γυναίκες να τις κάνουν γλειφομούνι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα timb0
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ψοφιος θα ησουν τυπε και το ξενερωσες το μωρο.ακου δεν εκανες κατι διαφορετικο.τρελη προσβολα.
Ρε σου λεω ζωγραφισα!αλλα τι να το κανεις,,αφου η γκομενα ηταν σαν το αγαλμα της ελευθεριας στο γαμησι.Τη συνεχεια δεν την ειπα γιατι ηταν περιττη αλλα μιας κ μου τη λετε θα σας την πω...
Την ημερα που την χωρισα ημουν σπιτι της κ μετα με κλειδωσε μεσα και δε με αφηνε να φυγω.
Αφου με τα πολλα με αφησε να φυγω,μετα κατεβηκε στο αυτοκινητο και δεν εβγαινε κ μου λεγε παρε με μαζι σου...
Ε,μετα,καποια στιγμη βγηκε κ εφυγα και μετα απο λιγες μερες με ξαναπηρε τηλεφωνο για να μου πει οτι ηθελε να γαμηθουμε αλλα εφαγε πορτα...απο τοτε εχω να ακουσω νεα της,πανω απο 14 χρονια...
Κατοπιν ολων αυτων,βγαινει το συμπερασμα οτι δεν εφταιγα εγω αλλα αυτη που ηταν ανοργασμικια...
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
Φιλε συγνωμη αλλα εισαι απλα απαισιος...
Μια φορα ετυχε να το κανω και ενω φορουσα προφυλακτικο, μολις πηγα να κανω ντουζ και το ειδα μου ηρθε να κανω εμετο, σιχαθηκα ειλικρινα...
[/quote...εμ πεστου τα να πουμε που θα μας την πει για βρωμικο-προστυχο σεξ ,αν δε μας δουλευει δηλαδη...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εγω,με περιοδο δεν γαμαω καν την γκομενα μου,καμια πιπουλα η κωλο αμα θελει,οχι να της κανω και γλειφομουνι!!!Ποσο βρωμιαρης μπορει να εισαι για να το κανεις?Ελλεεινος το λιγοτερο!!!
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
Εγω,με περιοδο δεν γαμαω καν την γκομενα μου,καμια πιπουλα η κωλο αμα θελει,οχι να της κανω και γλειφομουνι!!!Ποσο βρωμιαρης μπορει να εισαι για να το κανεις?Ελλεεινος το λιγοτερο!!!
...φρικαλεος...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Εγω,με περιοδο δεν γαμαω καν την γκομενα μου,καμια πιπουλα η κωλο αμα θελει,οχι να της κανω και γλειφομουνι!!!Ποσο βρωμιαρης μπορει να εισαι για να το κανεις?Ελλεεινος το λιγοτερο!!!

Βαμπίρ είναι
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
εμενα παλι μου εχει τυχει κ γκομενα που να μην γουσταρει...επισης η ιδια δεν γουσταρε ουτε πιπα...γουστα ειναι αυτα.
Κάτι τέτοιες "αρχιδιές",μου τις έχουν πει και εμένα................... :boff:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Κάτι τέτοιες "αρχιδιές",μου τις έχουν πει και εμένα................... :boff:
ναι μωρε οι ξεκωλιαρες...Αμα ομως βρεθουν με κανενα που τον καβλαντιζουν πραγματικα,δε θα βγαζουν το καυλι απο το στομα τους...καριολες ολες ρεεεεεε!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
ναι μωρε οι ξεκωλιαρες...Αμα ομως βρεθουν με κανενα που τον καβλαντιζουν πραγματικα,δε θα βγαζουν το καυλι απο το στομα τους...καριολες ολες ρεεεεεε!!!
Δεν έχει σχέση....είναι κολλημένες,μερικές..... Μια δεν ήθελε γλυφομούνι,γιατί συχαινόταν............... :uglystupid: :idiot:
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
 Όταν καυλώνεις με μια γκόμενα, αλλά πραγματικά καυλώνεις, όταν έρχεται η ώρα να τη ριξεις στο κρεββάτι, της κάνεις τα πάντα! Κι εκείνη επίσης.

Θες να την γλείψεις, να την γαμήσεις, να την δαγκώσεις, να της τραβήξεις τα μαλλιά μέχρι να πονέσει, να της τον χώσεις βαθειά σε μουνί και κώλο.

Λύσσα! Παθιασμένο γαμήσι! 69!


Τώρα να έρχεται η γκόμενα και να σου λέει "δεν μου αρέσει το τσιμπούκι" και δεν μου αρέσει το γλειφομούνι είναι μαλακίες.
Την γαμάς μια φορά μη σε πει και μαλάκα και μετά την στέλνεις στην εκκλησία να ανάψει κεράκι μαζί με τις καλόγριες.

 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
και γλυφομουνι αλλα και γλυφοκωλι...ειδικα στο β τρελαινονται... :kissass: :kissass:
Στο γλυφοκωλι απαιτω η γκομενα να ειναι πεντακαθαρη!
Δυστυχως πολλες φορες τυχαινει να μην πλενονται καλα και ετσι το αποφευγω.
Οντως πολλες γυναικες δεν φροντιζουν σωστα την καθαριοτητα τους.
Αυτες χανουν. :S
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
Αν σου πο μπλινκ μπλινκ σαντουιτς θα μου σικσις τι σιλογι σου απο στρινγκ ριγκ κ μπρατελες;
Να μην αρέσει σε φάση να ενοχλούνται δεν νομίζω να είναι πολλές   :think:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
Ρε σου λεω ζωγραφισα!αλλα τι να το κανεις,,αφου η γκομενα ηταν σαν το αγαλμα της ελευθεριας στο γαμησι.Τη συνεχεια δεν την ειπα γιατι ηταν περιττη αλλα μιας κ μου τη λετε θα σας την πω...
Την ημερα που την χωρισα ημουν σπιτι της κ μετα με κλειδωσε μεσα και δε με αφηνε να φυγω.
Αφου με τα πολλα με αφησε να φυγω,μετα κατεβηκε στο αυτοκινητο και δεν εβγαινε κ μου λεγε παρε με μαζι σου...
Ε,μετα,καποια στιγμη βγηκε κ εφυγα και μετα απο λιγες μερες με ξαναπηρε τηλεφωνο για να μου πει οτι ηθελε να γαμηθουμε αλλα εφαγε πορτα...απο τοτε εχω να ακουσω νεα της,πανω απο 14 χρονια...
Κατοπιν ολων αυτων,βγαινει το συμπερασμα οτι δεν εφταιγα εγω αλλα αυτη που ηταν ανοργασμικια...
κιτρινι καρτα, επαναλιπσι αβαταρ, αβριο με τον κιδεμονα σου ασαπ μπλινκ ντρονκ κιτς κιτς
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
http://[URL unfurl="true"]www.jesshatesyou.com/wp-content/uploads/2012/07/really_bad_teeth2.jpg[/img[/URL]]

αν σου παιρνει πιπα αυτη οτι τεχνικη και να χει.... :pipa2: :2funny:
[/quote] αφτι κανι για να ανιγι πρασινι μπιρα ι σαμπανια, γκαρσονα βου τα μαλα τζατζικελεφθον
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
Μλιαχ για να κανο πρεπι να ινε μουναρα καβλιβερι με τα τρικ κε τα μπλινκ τις περιπιμενι πικιλια για τρις  :huh:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Όπως σε όλα τα θέματα,έτσι κι εδώ,δεν βγάζεις άκρη με τις καριόλες....Θυμάμαι πριν 7-8 χρόνια,τρελό μωρό,με πλατινέ μαλλί,έκφυλη φατσούλα και τρελό κορμί....και δεν ήθελε ρε παιδιά......γκόμενα που γούσταρε να γαμιέται καθημερινά,να τρώει ξύλο,να χώνω διάφορα αντικείμενα στο μουνί,κατουριματάκι που και που(στο στήθος,στην κοιλιά)....να καταπίνει τα δικά μου χύσια....και αυτή να κάθεται με το ζόρι να την γλύφω και να με στέλνει μετά να πληθώ για να την φιλίσω...και μ'έλεγε και σιχαμένο....μπορείς να βγάλεις άκρη ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom