Νέα

Αρέσει σε όλες τις γυναίκες να τις κάνουν γλειφομούνι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα timb0
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
timb0

timb0

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
πηγες να της κανεις και στο ειπε ή εκανες και στο πε;

Όχι,ίσα ίσα που της αρέσει πολυ, εγώ έχω την απορία αν αρεσεί σε όλες τελικά γιατί ως τώρα δν έχω συναντήσει καμια να μην...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
εμενα παλι οχι.....συνηθως καποιες κολλανε με το στοματικο σεξ και γουσταρουν και να χυσουν ετσι....αλλες ειναι παντελως αδιαφορες οποτε το προσπερνας και πας σε αγριο  γαμησι και μονο.....
Μπα δε μου'τυχε ποτέ αυτό.
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
oπως γουστάρουμε κ εμείς το κλαρίνο .............κάνουν κέφι κ αυτές το πινέλο ..........
Σπαρταράνε σαν το ψάριαπο καύλα .....αμα εχεις την σωστή τεχνική..........
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Και βέβαια θα υπάρχουν γυναίκες που δεν τους αρέσει όσο πχ να τους γλύφουν τις ρώγες ή όσο σε κάποιες άλλες. Η γυναίκα μου πχ στο 5λεπτο θα μου πει "έλα εδώ" και θα ζητήσει διείσδυση, άλλες μπορούν να το απολαμβάνουν με τις ώρες. Ανοίχτε κανά σοβαρό θέμα π.χ Έχουν όλες οι γυναίκες φαντασιώσεις /θα ήθελαν να πάνε με άλλη γυναίκα ή γουστάρουν όλες οι γυναίκες πρωκτικό άμα χύσουν μια φορά κλπ κλπ :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
oπως γουστάρουμε κ εμείς το κλαρίνο .............κάνουν κέφι κ αυτές το πινέλο ..........
Σπαρταράνε σαν το ψάριαπο καύλα .....αμα εχεις την σωστή τεχνική..........
ε δεν τρελαινονται και ολοι οι αντρες με την καθε πιπα μην νομιζεις......θελει κι αυτη την τεχνικη της
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
ε δεν τρελαινονται και ολοι οι αντρες με την καθε πιπα μην νομιζεις......θελει κι αυτη την τεχνικη της
Αφ'ής στιγμής μιλάμε για το οτιδήποτε αρεστό ή μη πρέπει να θεωρήσουμε δεδομένο πως μιλάμε για αποδεκτή ποιότητα. Και να το λατρεύεις το στοματικό αν ο άλλος δεν το έχει δε θα σου αρέσει. Έτσι έχουμε αποφύγει άσκοπες τοποθετήσεις τύπου: και να μη τους αρέσει αν τους το κάνει ο θεός ή τους αρέσει αλλά άμα ο γλύφτης είναι σκράπα.. Αν και για μας ως πιο απλά ζώα νομίζω πως δεν υπάρχει άντρας που να μη του πει γυναίκα να του τον ρουφήξει και να της απαντήσει "είσαι καλή";
 
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αυτά που γράφετε ρε...............Τα διαβάζετε?


Και αν ναι.....τι καταλαβαίνετε?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αφ'ής στιγμής μιλάμε για το οτιδήποτε αρεστό ή μη πρέπει να θεωρήσουμε δεδομένο πως μιλάμε για αποδεκτή ποιότητα. Και να το λατρεύεις το στοματικό αν ο άλλος δεν το έχει δε θα σου αρέσει. Έτσι έχουμε αποφύγει άσκοπες τοποθετήσεις τύπου: και να μη τους αρέσει αν τους το κάνει ο θεός ή τους αρέσει αλλά άμα ο γλύφτης είναι σκράπα.. Αν και για μας ως πιο απλά ζώα νομίζω πως δεν υπάρχει άντρας που να μη του πει γυναίκα να του τον ρουφήξει και να της απαντήσει "είσαι καλή";
 
αμα η αλλη ειναι αγαρμπη και δαγκωνει καλυτερα να μην μου τον παρει καθολου πιπα......καπως ετσι πιθανως να σκεφτονται και καποιες γυναικες.....
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Μην ακούτε τι σας λένε. Σε όλες αρέσει και σε συνδυασμό με παιχνίδι με τα δάχτυλα όλες έρχονται σε οργασμό. Αυτές που λένε όχι σκέφτονται ότι μετά θα έρθει η σειρά τους για στοματικό…
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μην ακούτε τι σας λένε. Σε όλες αρέσει και σε συνδυασμό με παιχνίδι με τα δάχτυλα όλες έρχονται σε οργασμό. Αυτές που λένε όχι σκέφτονται ότι μετά θα έρθει η σειρά τους για στοματικό…
γιατι η σειρα ειναι στανταρ; :grin:
 
OP
OP
timb0

timb0

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
ε δεν τρελαινονται και ολοι οι αντρες με την καθε πιπα μην νομιζεις......θελει κι αυτη την τεχνικη της

http://[URL unfurl="true"]www.jesshatesyou.com/wp-content/uploads/2012/07/really_bad_teeth2.jpg[/img[/URL]]

αν σου παιρνει πιπα αυτη οτι τεχνικη και να χει.... :pipa2: :2funny:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
http://[URL unfurl="true"]www.jesshatesyou.com/wp-content/uploads/2012/07/really_bad_teeth2.jpg[/img[/URL]]

αν σου παιρνει πιπα αυτη οτι τεχνικη και να χει.... :pipa2: :2funny:
[/quote]

...το κορίτσι του gl ....άκου ??? ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rolleyes:

* φαντάζεστε να του ζητάει γλυφομούνι ? ...αμάν !!!!!! :D :D :D :banghead:
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1


  Δεν έχω συναντήσει ούτε μία κοπέλα που να μην της αρέσει το γλειφομουνι. Ούτε μία.

Πιθανόν συμβαίνει αυτό που είπε ο συναγωνιστής πιο πίσω...

Αυτές που λένε πως δεν τους αρέσει, σκέφτονται μετά πως θα πρέπει να ανταποδώσουν με πίπα.
 

billyp

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
έχω συναντήσει μόνο μία που όμως γενικά γαργαλιόταν(!!!) πολύ και σχεδόν παντού...και όταν τη γνώρισα ήταν και αστέρι  :knockinb:και έμπειρη  :zfuck:και πάνω από 40........
ποιός πόύστης τη κατάστρεψε δεν ξέρω...... :uglystupid:

γενικά...λιώνουν σε συνδιασμό με δάκτυλα........ :fuck2:
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
αμα η αλλη ειναι αγαρμπη και δαγκωνει καλυτερα να μην μου τον παρει καθολου πιπα......καπως ετσι πιθανως να σκεφτονται και καποιες γυναικες.....
Είναι που το θέμα έχει τίτλο αν αρέσει το γλυφομούνι (όχι το χάλια γλυφομούνι)... τώρα σχετικά με πίπα προσωπικά αν ΔΕΝ δαγκώνει με ψιλοχαλάει.. :dancing: Τεσπά η απάντηση ίσως βερίσκεται εδώ:
Συζητάνε δυο κλειτορίδες
-Χρυσή μου πήρε το αυτί μου ότι είσαι ψυχρή
- Κακές γλώσσες χρυσή μου, κακές γλώσσες..
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει γυναίκα που να μην της αρέσει το γλυφομούνι, υπάρχουν όμως γυναίκες που ντρέπονται για το σώμα τους και μετράνε πολύ τα λόγια της κοινωνίας. Επίσης υπάρχουν θρησκόληπτες που έχουν υποστεί τέτοια πλύση εγκεφάλου που το θεωρούν ως έργο του Σατανά. :cum:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Αληθεια εχω περιεργεια γιατι μερικες δεν θελανε γλειφομουνι... :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom