Νέα

Απάτη με κινητό από πλανόδιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mixanikos85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
2
Like
18.845
Πόντοι
3.836
Πριν δύο εβδομάδες ήμουν με το ακριβό αυτοκίνητο που του έχω μικτή ασφάλιση.
:tooth:

1682774092219.png
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Τύπε κληρονομικό χάρισμα???
Nαι μπορω και σταματάω τους κακους μονο με την σκέψη μου. Μια φορά λήστευαν μια γιαγιά και συγκέντρωσα τις δυναμεις μου και τους σταμάτησα απο μακρια.
Αλλά μετά χάνω τις δυνάμεις μου απο άντρας άντρακλας με βροντερη φωνή και σθένος, μιλάω γυναικεία σαν τον Καπουτζίδη χαμηλόφωνα και ναζιάρικα
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
Οι γυφτοι δεν πιανονται κοροιδα .Μην πιστευετε τιποτα.Παντα κερδισμενος θα βγει και σιγουρα τα κλεμμενα δεν τα πουλανε στο πεζοδρομιο.Εχουν αλλη διαδικασια.
 
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Πριν 20 χρόνια βγαίνω από το σπίτι και στα 50 μέτρα έρχεται δίπλα μου αμάξι. Μου αρχίζει τον πρόλογο ο σκουρόχρωμος, χρειάζομαι λεφτά, χρωστάω, και τα λοιπά. Μου έδειξε μια βιντεοκάμερα και τα βρήκαμε στα 80 ευρώ. Την έβαλε στη θήκη και μου την έδωσε. Όταν άνοιξα τη θήκη , είδα ότι ήταν μια φωτογραφική μηχανή με φλας, από τις πολύ παλιές. Την κράτησα για να θυμάμαι την απάτη. Πολύ αργότερα την πέταξα νομίζω
 
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Καλημερα ενας χοντρος γύφτος τον εχει πετυχει κανενας στη μεγάλου Αλεξάνδρου και γυρω περιοχές; Τον περιμενει και ενας εκομα γύφτος με ενα μηχανακι ασημί μονογκαζο.. και απατεωνιά ο κοσμο με κινητα και τετοια .. εφαγα πακετο εχθες μου εφαγε 120 ευρω ο γαμωσπιτος.. και απλα ρωταω αν πηγενει συχνα σε αυτη τη περιοχη
Μην τρελενεσαι..το πάθημα - μάθημα
 
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Μια άλλη φορά πάλι πριν πολλά χρόνια, πήρα κάτι κολωνιες, σε συσκευασίες κτλ δε μου άρεσαν ομως- μάλλον κακής ποιότητας
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
Ειναι αυτο που λεμε πληρωσες το μαρμαρο.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
422
Like
450
Πόντοι
21
Kυρια, γειτωνισα, εχει 2 διαμερισματα. Το ενα το ειχε νοικιασει στον Βαλαντη, τζιπσυ παλιατζη. Και τι καλο παιδι ο Βαλαντης, και τι κυριος στις υποχρεωσεις του ο Βαλαντης. Τις προαλλες, ειρθε και φωναζε. Την εβαλε μεσα τρια νοικια ο Βαλαντης κι εγινε καπνος. Καπνος μαζυ με τον Βαλαντη γινανε και τα σωματα του καλοριφερ. Τουλαχιστον γλυτωσα τις φωνες και τα τραγουδια σε ωρες κοινης υσηχιας. Δεν ειναι να εχεις καμια εμπιστοσυνη σε τζιπσυ Κινγκς. Τωρα το πως οι τζιπσυ της Σαντα Μπαρμπαρα, εχουν αποκτισει διαφορετικη νοοτροποια, η ΝΑΣΑ το ψαχνει ακομα
 
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
. Δεν ειναι να εχεις καμια εμπιστοσυνη σε τζιπσυ Κινγκς. Τωρα το πως οι τζιπσυ της Σαντα Μπαρμπαρα, εχουν αποκτισει διαφορετικη νοοτροποια, η ΝΑΣΑ το ψαχνει ακομα
Μόνο αυτούς μπορείς να εμπιστευτείς ( και πάλι δεν είναι σίγουρο - στα διαλείμματα απ τις συναυλίες ίσως πουλάνε κινητά και κολωνιες)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom