Νέα

Ανθρώπινο δικαίωμα η πορνεία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Eγώ θα σου πρότεινα να βρεις και μια μόνιμη γκόμενα για να δεις τι απ'τα δύο σου κοστίζει λιγότερο...μπορεί και να σε συμφέρει !  :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
δεν καθομαι να ασχοληθω αλλο μαζι σου!
αν δεν τρολλαρεις γενικα,πηγαινε σε ψυχολογο ή ψυχιατρο,ή καλυτερα αυτοκτονα.
γιατι κακομοιρη,με τετοια μυαλα,βλεπω να μενεις στα ιδια!!!
επειδή έχω διαφορετικη άποψη από εσένα πρέπει να είμαι και τρελος?ο κάθε άνθρωπος διαμορφώνει την δικιά του αντίληψη της πραγματικότητας.συμπεριφερεσαι ανώριμα.κανενας δεν είναι υποχρεωμένος να ασπαστει την άποψη του άλλου με το έτσι θέλω. Σέβομαι την άποψη σου αλλά διαφωνώ
 

Επισκέπτης
επειδή έχω διαφορετικη άποψη από εσένα πρέπει να είμαι και τρελος?ο κάθε άνθρωπος διαμορφώνει την δικιά του αντίληψη της πραγματικότητας.συμπεριφερεσαι ανώριμα.κανενας δεν είναι υποχρεωμένος να ασπαστει την άποψη του άλλου με το έτσι θέλω. Σέβομαι την άποψη σου αλλά διαφωνώ

ποιος μιλαει για ανωριμοτητα
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
θα εκπλαγειις αν έχεις τον κατάλληλο τρόπο ποσα πράγματα μπορούν να γίνουν τσάμπα

Mόνο αν έχεις κολλητό το νταβατζή γίνεται να γαμάς πουτάνες τσάμπα,σύντροφε !
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Mόνο αν έχεις κολλητό το νταβατζή γίνεται να γαμάς πουτάνες τσάμπα,σύντροφε !
δεν υπάρχει μόνο μια λύση συντροφε αλλα απειρες.αν θες τραβα να γίνεις πορνοσταρ.θα γαμας τσαμπα και θα παίρνεις και ένα ψευτομεροκαματο
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
δεν υπάρχει μόνο μια λύση συντροφε αλλα απειρες.αν θες τραβα να γίνεις πορνοσταρ.θα γαμας τσαμπα και θα παίρνεις και ένα ψευτομεροκαματο

Αν ήμουν γυναίκα θα γινόμουν πορνοστάρ γιατί θα ήταν γαμάτα,αντίθετα ούτε ένας στους δέκα άντρες δε μπορεί να γίνει πορνοστάρ-ούτε κι'εγώ- γιατί ελάχιστοι έχουν τέτοιες σεξουαλικές αντοχές.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αν ήμουν γυναίκα θα γινόμουν πορνοστάρ γιατί θα ήταν γαμάτα,αντίθετα ούτε ένας στους δέκα άντρες δε μπορεί να γίνει πορνοστάρ-ούτε κι'εγώ- γιατί ελάχιστοι έχουν τέτοιες σεξουαλικές αντοχές.
ολοι σχεδόν μπορούν να γίνουν.υπαρχει τεχνική υποστήριξη πλεον.ασε που υπάρχουν στουντιο με ερασιτεχνικες παραγωγες που δεν σε υποβάλουν σε τρελες πιέσεις.βεβαια δεν παίρνεις παραπάνω από  50αρικο
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Γαμησατε το thread βέβαια αλλά

γίνεται όλο και πιο απολαυστικό. !! :2funny:

Συνεχίστε !! :rockon:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
ώρε αρλούμπα και ψευτοηθικολογία που έχει να ακουστεί παγκοσμίως από κάθε λογής ιδεολόγους και λοιπούς παπαρολόγους σε σχέση με το θέμα ...
Ποιος ακούει τώρα κάτι Σουηδεζες και Αμερικανες λεσβοφεμινιστριες που θέλουν να τιμωρείται μόνο ο πελάτης ως βιαστής!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Άραγε θα αναγνωρίζεται και το πορνοσταριλίκι ως ανθρώπινο δικαίωμα ή αυτό είναι μόνο τέχνη ?  :think:
Για να γυρίσουμε στην αρχική κουβέντα.

Το σταριλίκι ( και το πορνοσταριλίκι ) είναι μοντέλο δημόσιας συμπεριφοράς που συνοπτικά θα μπορούσε να αποδωθεί στην εκφραση "Είμαι φίρμα δοξαστε με και κυρίως (να μην ξεχνιομαστε ) πληρώστε με για οτι είμαι και οχι για το τι αμεσα προσφέρω".

Ευδοκιμεί εμπορικά ως μοντέλο σε ολες τις κοινωνίες στοχευοντας στην αθωοτητα και την αφέλεια πολλων ανθρωπων.

Και σιγουρα σε καμμια του μορφή δεν αποτελεί τεχνη.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Ποιος ακούει τώρα κάτι Σουηδεζες και Αμερικανες λεσβοφεμινιστριες που θέλουν να τιμωρείται μόνο ο πελάτης ως βιαστής!

αυτό είχα ακούσει ότι σε κάποια κράτη είναι νόμος...
όχι ακριβώς σαν βιαστής αλλά διώκεται ο πελάτης με παρόμια λογική
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ποιος ακούει τώρα κάτι Σουηδεζες και Αμερικανες λεσβοφεμινιστριες που θέλουν να τιμωρείται μόνο ο πελάτης ως βιαστής!
βασικά το μισθο τους θέλουν να βγάλουν.πολυ που χεστηκαν για τα υπόλοιπα
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
αυτό είχα ακούσει ότι σε κάποια κράτη είναι νόμος...
όχι ακριβώς σαν βιαστής αλλά διώκεται ο πελάτης με παρόμια λογική
Σε κάποιες σκανδιναβικές χώρες ισχυει ακόμα.
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.143
Πόντοι
4.360
Το επιχείρημα "να δούμε πόσες πόρνες θα συνέχιζαν να ήταν πόρνες αν ήταν πλούσιες" δεν στέκει για εμένα.
Το ίδιο ισχύει και για πάμπολλα κουραστικά επαγγέλματα.
Ας πάρουμε για παράδειγμα ένα που σκέφτηκα ότι έχει πολλά κοινά στην δυσκολία του με αυτό της πόρνης. Το επάγγελμα της αποκλειστικής νοσοκόμας. Έχει δύσκολα ωράρια και αυτό, ασθένειες, επαφή με ανθρώπινα σώματα που δεν είναι του γούστου σου, σωματικά υγρά, άρση βάρους κλπ. Δεν είναι τυχαίο ότι και αυτό έχει κατακλυστεί από αλλοδαπές. Η Ελληνίδα ούτε στην κρίση που έχει μείνει άνεργη δεν θα την ψάξει με πραγματικά δύσκολα επαγγέλματα.
Βάζω στοίχημα ότι αν κάνετε έρευνα στις δύο αυτές επαγγελματικές ομάδες (πόρνες / αποκλειστικές) περισσότερες θα βρείτε από τις πρώτες που θα συνέχιζαν την καριέρα τους αν ήταν πλούσιες, παρά από τις δεύτερες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom