Νέα

Ανθρώπινο δικαίωμα η πορνεία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ολοι πουτανες είμαστε. απλα λεω ότι γενικως οι περισσότερες γυναίκες ανεξαρτητος εθνικότητας σου κάθονται με ανταλαγματα.απλα σχολιάζω κάτι χωρίς να το καταδικάζω

πρεπει να εχεις φαει του κοσμου τις χυλοπιτες.
εισαι για το ρεκορ γκινες.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
εχεις μηπως απωθημενα,ή εισαι μισογυνης?
απωθημένα έχουμε όλοι στη ζωη.δεν μισω τη γυναίκα οπως και κανεναν αλλον.απλα λεω τι συμβαίνει γενικώς στο κόσμο που ζούμε.μακαρι να ήμουν λάθος αλλά δεν πιστεύω ότι είμαι
 

Επισκέπτης
απωθημένα έχουμε όλοι στη ζωη.δεν μισω τη γυναίκα οπως και κανεναν αλλον.απλα λεω τι συμβαίνει γενικώς στο κόσμο που ζούμε.μακαρι να ήμουν λάθος αλλά δεν πιστεύω ότι είμαι

τυπε,εχω διαβασει καποια σχολια σου και βλεπω μενος απεναντι στο γυναικειο φυλο.
δεν ειναι ολες οι γυναικες ετσι.ξεκολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Στην Ελλάδα έχσυμε λόγω κουλτούρας τέτοια απωθημένα.Μέχρι πριν λίγες δεκαετίες ο γάμος ήταν μια εμπορική συμφωνία και η νύφη ένα αντικείμενο που έδινε στον άντρα της την περιουσία της για να παντρευτεί και όλα αυτά ήταν και νομικά καθιερωμένα. Μόλις άρχισαν να έρχονται στην Ελλάδα οι ιδέες της ισότητας άρχισαν και πολλές γυναίκες να κυνηγάνε άντρες και γκόμενους ματσομένους για να τους τα τρώνε.Έτσι πάει...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
τυπε,εχω διαβασει καποια σχολια σου και βλεπω μενος απεναντι στο γυναικειο φυλο.
δεν ειναι ολες οι γυναικες ετσι.ξεκολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κανενα μενος.λιγο πλακιτσα λιγο σοβαρα.μου είναι αδύνατο να μισησω γενικώς
 

Επισκέπτης
κανενα μενος.λιγο πλακιτσα λιγο σοβαρα.μου είναι αδύνατο να μισησω γενικώς

εγω αλλα εχω διακρινει απο τα λεγομενα σου.
πρεπει να εχεις φαει του κοσμου τις χυλοπιτες και να εχεις παει μονο με πουτανες,ετσι?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Στην Ελλάδα έχσυμε λόγω κουλτούρας τέτοια απωθημένα.Μέχρι πριν λίγες δεκαετίες ο γάμος ήταν μια εμπορική συμφωνία και η νύφη ένα αντικείμενο που έδινε στον άντρα της την περιουσία της για να παντρευτεί και όλα αυτά ήταν και νομικά καθιερωμένα. Μόλις άρχισαν να έρχονται στην Ελλάδα οι ιδέες της ισότητας άρχισαν και πολλές γυναίκες να κυνηγάνε άντρες και γκόμενους ματσομένους για να τους τα τρώνε.Έτσι πάει...
ετσι είναι οι περισσότερες.εχουν βάλει την τιμή τους.γιαυτο υποστηρίζω την πορνεια και λεω πως δεν έχει καμία διάφορα
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
εγω αλλα εχω διακρινει απο τα λεγομενα σου.
πρεπει να εχεις φαει του κοσμου τις χυλοπιτες και να εχεις παει μονο με πουτανες,ετσι?
έφαγα χυλοπίτες ειδικά στην αρχή.πριν καταλαβω πως παίζεται το παιχνίδι του συνχρονου ζευγαρωματος.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
και απο τοτε μονο σε μπουρδελα και call girls?
κακομοιρη,μια περιουσια θα εχεις δωσει.

Αν έχει χρήμα και σκορπάει στις πουτάνες καλώς,αλλά δεν ξέρω τι διαφορά έχει αυτό από το να του τα τρώει μια σταθερή γκόμενα που δεν το θέλει  :grin:
 

Επισκέπτης
Αν έχει χρήμα και σκορπάει στις πουτάνες καλώς,αλλά δεν ξέρω τι διαφορά έχει αυτό από το να του τα τρώει μια σταθερή γκόμενα που δεν το θέλει  :grin:

ας παει καποτε και με μια για σταθερη σχεση. :grin:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
και απο τοτε μονο σε μπουρδελα και call girls?
κακομοιρη,μια περιουσια θα εχεις δωσει.
πιστεύω καλύτερα  να σε κοροϊδεύουν πολλές παρα μια.βασικα δεν έχω πληρώσει τίποτα το ιδιαίτερο σε πορνες.τα περισσότερα ήταν τσάμπα σε αντίθεση με τις εξω οι όποιες δεν σου λένε τιμή αλλά το αφήνουν να ενοηθει διακριτικά παριστανοντας τα κινεζες
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
πιστεύω καλύτερα  να σε κοροϊδεύουν πολλές παρα μια.βασικα δεν έχω πληρώσει τίποτα το ιδιαίτερο σε πορνες.τα περισσότερα ήταν τσάμπα σε αντίθεση με τις εξω οι όποιες δεν σου λένε τιμή αλλά το αφήνουν να ενοηθει διακριτικά παριστανοντας τα κινεζες

Πως τσάμπα ? Τσάμπα στις πόρνες ?? :think:
 

Επισκέπτης
πιστεύω καλύτερα  να σε κοροϊδεύουν πολλές παρα μια.βασικα δεν έχω πληρώσει τίποτα το ιδιαίτερο σε πορνες.τα περισσότερα ήταν τσάμπα σε αντίθεση με τις εξω οι όποιες δεν σου λένε τιμή αλλά το αφήνουν να ενοηθει διακριτικά παριστανοντας τα κινεζες

δεν καθομαι να ασχοληθω αλλο μαζι σου!
αν δεν τρολλαρεις γενικα,πηγαινε σε ψυχολογο ή ψυχιατρο,ή καλυτερα αυτοκτονα.
γιατι κακομοιρη,με τετοια μυαλα,βλεπω να μενεις στα ιδια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom