Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 53 84,1%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 15,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    63

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά χτές μπήκα στο για να ψάξω ένα club και όταν κάνεις search στο bars and clubs δεξιά από την φωτογραφία βγάζει και swinging clubs και έχει μερικά εκεί. Πρόκειται για τα γνωστά swinging clubs όπως στην Ευρώπη όπου πάς για να γνωρίσεις για να έχεις όμορφες στιγμές fun? Ξέρει να πεί κανείς κάτι?
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Swinging δεν ειναι εκει που πας να σου γαμησουν τη γυναικα?Ενω εσυ γαμας καποιου αλλου?
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Παιδες προσοχη! swinging clubs στην Ελλαδα - τουλαχιστον επίσημα- δεν υπαρχουν. Αυτα στο Αθηνόραμα ειναι απλα swing=κουνιεμαι= χορευω. Μην την πατησετε και πατε με το πουλι εξω και γινει επεισόδιο. :)
 

karvelinio

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ektos apo tis krouazieres pou ginontai kata kairous , ksereis kaneis an ginontai se spitia kai se pies poleis?
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
χωρισ γκομενα και μονο με φιλουσ μου φενετε ακατορθοτο
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
σόρυ αδέλφια αλλα δεν ειναι ΠΟΛΥ ανώμαλο να πάς την δικία σου να την γαμήσουν?Ασχέτως αν κάνεις το ίδιο και εσυ..Και μόνο η ιδέα με κάνει να ανατριχιάζω..
Σόρυ για το οφ τόπικ,θα έσκαγα αν δεν το έγραφα..
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
σόρυ αδέλφια αλλα δεν ειναι ΠΟΛΥ ανώμαλο να πάς την δικία σου να την γαμήσουν?Ασχέτως αν κάνεις το ίδιο και εσυ..Και μόνο η ιδέα με κάνει να ανατριχιάζω..
Σόρυ για το οφ τόπικ,θα έσκαγα αν δεν το έγραφα..
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Ασε που δεν ξέρεις μήπως ο διπλανός σου που σε κοιταει καυλώνει με τη ψωλή σου.Εγώ πάντως αν θα μου άρεσε κάποια τέτοια φάση θα ήταν αν ο καθένας έπαιρνε το cg του και πήγαινε στο πάρτυ. Έτσι πληρώνοντας ο καθένας ένα cg θα μπορούσε να έχει άποψη για περισσότερα. Αλλά αυτό μάλλον αποτελέι επιστημονική φαντασία.χεχεχεχ
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
PRESIDENT σωστό ατο με το cg..Aντε και με μια κολλητή σου..Αλλα με την γκόμενα ? Too much για εμένα..
sledge δεν το εχω δει, ίδια υπόθεση ειναι?
 

sledge

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, είναι μια ανεξάρτητη Αμερικάνικη ταινία - σε κάποιο σημείο πάνε σε ένα swingers club. Πολύ ωραία σκηνή! 
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
σόρυ αδέλφια αλλα δεν ειναι ΠΟΛΥ ανώμαλο να πάς την δικία σου να την γαμήσουν?Ασχέτως αν κάνεις το ίδιο και εσυ..Και μόνο η ιδέα με κάνει να ανατριχιάζω..
Σόρυ για το οφ τόπικ,θα έσκαγα αν δεν το έγραφα..
Πες τα ρε laplace! Μιλάμε για τρελή ανωμαλία, εκτός και αν την γκόμενα την έχεις μόνο για το πήδημα ή την πας για σχόλασμα. Αν ισχύουν τα τελευταία τότε το ?κανα χαλαρά
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Το topic μου ρχεται κουτι γιατι σκεφτόμουν να ρωτήσω καποιους πιο έμπειρους για πληροφορίες...
Το σκεφτόμαστε καιρό με μια φιλη  ;)και ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει κάτι που μπορεί να μοιραστει γιατι απο οτι αντιλαμβάνομαι η φάση στην Ελλάδα ειναι πολύ κλειστή και πρέπει κάποιος να σε καλέσει...
 

lautrec

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπόν από την εμπειρία που έχω σε τέτοιες φάσεις σε Γαλλία και Βέλγιο, θα πρέπει πρώτα να γίνει ένας διαχωρισμός. Υπάρχουν τα original swing parties με "ερασιτέχνες" και υπάρχουν και αυτά με "λιγότερο ερασιτέχνες". Αν κάποιος είναι παντελώς άσχετος καλύτερα θα είναι να προτιμήσει τα δεύτερα.
Εκεί το σκηνικό θυμίζει περισσότερο παρτούζα σε τσόντα. Υπάρχουν γκόμενες που είναι ημιεπαγγελματίες και συνηθίζεις την όλη ατμόσφαιρα. Επίσης πληρώνεις μια είσοδο,συνήθως γύρω στα 100 ευρώ με κάποιο φαγητό και ποτο. Οι χώροι είναι είτε μπαρ που ειδικεύονται είτε μαγαζια που τα έχουν νοικιάσει για το συγκεκριμένο σκοπό. 'Αντρες μόνοι τους είναι ευπρόσδεκτοι αλλά συνήθως πρέπει να κάνουν από πριν κράτηση. Οι νορμάλ γυναίκες υπάρχουν αλλά εκεί που θα τις χαρείτε περισσότερο είναι στα ερασιτεχνικά. Ερασιτεχνικές καταστάσεις συναντάς είτε σε μαγαζιά που ειδικεύονται (πολλά σε καθε πόλη) είτε σε τελεώς πριβέ καταστάσεις. Στα μαγαζιά οι άντρες που δε συνοδεύουν γυναίκα δεν είναι τόσο ευπροσδεκτοι και πληρώνουν πολύ παραπάνω. Στα πιο πριβέ πρέπει να σε προσκαλέσει κάποιος από μέσα. Σπάνια πληρώνεις πχ στην περίπτωση που υπάρχει ένα μεγάλο έξοδο, ενοικίαση σκάφους. Υπάρχουν κανόνες που είναι απαράβατοι όπως το οτι σεβόμαστε το όχι απο μια γυναίκα, το οτι αν παιζουν μάσκες φοράς και εσυ μία (παιζουν και πολλά βίντεο, οπότε δε λέει να γίνετε σταρ). Εκεί συνήθως πας μαζί με γκόμενα. Όμως δεν είναι τόσο σπάνιο να ζητούν και άντρες μόνους τους. ʼλλωστε, η ολη κατάσταση είναι σχεδόν πάντα μια μεγάλη παρτούζα και συνήθως οι άντρες είναι περισσότεροι. Σενάρια του τύπου γνωρίζεις μια γκόμενα. τη φλερτάρεις, τη ρίχνεις και τη γαμάς σε μια κρεβατοκάμαρα στον πανω όροφο μόνος, είναι πάρα πολύ σπάνια.

ʼρα συνοψίζοντας,
1. Για μας τους Έλληνες είναι όντως δύσκολο να πάμε σ'ένα τέτοιο πάρτυ με τη γυναίκα μας, γκόμενα μας. Δε νομίζω ότι μπορούμε να αντέξουμε να παίρνουμε μάτι να μας τη μαμανε άλλοι, όσο μωρό και αν είναι η γκόμενα που μαμαμε εμείς.
2. Η όλη κατάσταση φέρνει πολύ σε παρτούζα, οπότε απαιτείται εξοκείωση.
3. Για μεγάλα πάρτυ καλό θα είναι να υπάρχει και γνωστός για παν ενδεχόμενο.... :rolleyes:
 

ulikante

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
απο μια έρευνα που έκανα στο Internet είδα οτι λειτουργούν τέτοια club στην ευρώπη (γαλλία σίγουρα) .
ξέρετε να υπα΄ρχει κάτι τέτοιο στην ελλάδα ή αν έχει υπάρξει ποτέ ή αν έχετε συμμετάσχει ποτε σε κανένα στο εξωτερικο?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ναι...adult.gr......netlove.gr.....και σε άλλα παρόμοια site...
 

ulikante

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
όχι εννοω κανονικό μέρος που πας και πηδιέσαι επι τόπου.
υπάρχουν τέτοια στη γαλλία σίγουρα.
αυτα τα site είναι όλα μαλακίες με τους περισσότερους να είναι στερημένοι και τους υπόλοιπους να κάνουν πλάκα.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Δεν υπαρχει λεμε.
ΔΕΝ ΔΕΝ ΔΕΝ.
Το κοντινοτερο στην Ελλαδα ειναι περιπου 3 ωρες με αεροπλανο. Καθολου ασχημα απο το τιποτα. Και να γινει τετοιο κλαμπ στην Ελλαδα, μη περιμενεις να κανεις οτι κανεις στα κλαμπ του εξωτερικου οπου τα σωματα γινονται μαλλια κουβαρια.
Εδω ειναι τσαμπα μαγκες.
 

ulikante

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
έχεις ποτε πάει σε κάτι τέτοιο?
ξέρεις κανέναν που να έχει πάει?
έχω εντοπίσει ένα στο παρίσι που απο όσα βλέπω είναι αυτο που ζητάω και προσπαθώ να πείσω τη γυναίκα να πάμε (ή ακόμα καλύτερα να βρω καμια γκόμενα να τις κάνω τα έξοδα και να την παρτουζώνω συνέχεια)
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Αν προσπαθεις να την πεισεις, συνεχισε το. Θα σου βγει σε καλο. Μπορειτε να πατε, και μη κανετε τπτ. Μονο να βλεπετε, να χορευετε, να πινετε να μιλατε. Δεν εισαι υποχρεωμενος να συμμετασχεις. Αλλα αν μπεις στο χορο, μαλλον στο διαδρομο απογειωσης, παει, πεταξες. Ξεκινας με τον συντροφο σου, και σε λιγη ωρα, αν σε ενδιαφερει ο αριθμος, θα εχεις χαιδευτει, γλυψει, γλυψουν 10-20 ατομα. (του ΔΙΚΟΥ σου ενδιαφεροντος, γιατι μερικοι φοβουνται μηπως τους τον ακουμπησουν. Αν ειναι δυνατον. Τοσσα μουνακια, εσενα θα γαμησουν?)
Το επιπεδο τις καυλας ομως ειναι τοσο ανεβασμενο, που δυσκολα θα το φτασεις παλι εκτος τετοιων καταστασεων.
Ναι, εχω παει και οτι λεω το εχω ζησει.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
απο μια έρευνα που έκανα στο Internet είδα οτι λειτουργούν τέτοια club στην ευρώπη (γαλλία σίγουρα).

Σχεδόν σε ΟΛΟ το κόσμο υπάρχουν... ΕΚΤΟΣ από την Ελλάδα (κλάψ)...

Κάποιες αποτυχημένες προσπάθειες έγιναν στο παρελθόν... τώρα ότι υπάρχει κανονίζεται ΠΟΛΥ prive αρχικά μέσω MSN και μετά συνάντηση σε σπίτια από δω κι από εκεί... αλλά ΤΙΠΟΤΑ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΚΛΠ όπως έξω...

Ψάξε στον κατάλογο του link...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom