Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 53 84,1%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 15,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    63

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Στην αρχη μου φανηκε περιεργο αλλα τωρα που μου λες οτι εισαι καλεσμενος απο ζευγαρι, τα πραγματα ξεμπερδευουν. Αν μας ελεγες οτι εχει προχωρησει η σχεση σου με το ζευγαρι, θα ηταν πιο καθαρα τα πραγματα. Μιας και διαβασες αυτα που εκανα copy paste, κανε και μια αναζητηση στο internet με τη λεξη swingers και θα μαθεις περισσοτερα.
Αλλωστε το λεει η ιδια η λεξη. Σημαινει μοντερνος. Ισχυει και για τη μουσικη τζαζ. Η μοντερνα τζαζ. Μοντερνος τροπος ζωης. Εμεις εχουμε μεινει ακομα στα τσιγκινα σωβρακακια.
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Στην αρχη μου φανηκε περιεργο αλλα τωρα που μου λες οτι εισαι καλεσμενος απο ζευγαρι, τα πραγματα ξεμπερδευουν. Αν μας ελεγες οτι εχει προχωρησει η σχεση σου με το ζευγαρι, θα ηταν πιο καθαρα τα πραγματα. Μιας και διαβασες αυτα που εκανα copy paste, κανε και μια αναζητηση στο internet με τη λεξη swingers και θα μαθεις περισσοτερα.
Αλλωστε το λεει η ιδια η λεξη. Σημαινει μοντερνος. Ισχυει και για τη μουσικη τζαζ. Η μοντερνα τζαζ. Μοντερνος τροπος ζωης. Εμεις εχουμε μεινει ακομα στα τσιγκινα σωβρακακια.

Η σχέση μου μετο ζευγάρι έχει υπάρξει πολύύύύύ προχωρημένη:-)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ναι βρε φυσικά. Οι φίλοι μου (πρόκειται για αντρόγυνο) είναι swingers και έχουν πάει σε διάφορα τέτοια private parties, συμπεριλαμβανομένων και περασμένων parties με οικοδεσπότες το ζευγάρι που διοργανώνει και το party στο οποίο θέλουν να με πάρουν μαζί τους. Και μου έχουν πεί, πώς το συγκεκριμένο ζευγάρι διοργανώνει πολύ καλά parties με δεκάδες μετέχοντες. Απλά, εγώ ΔΕΝ έχω πάει ΠΟΤΕ μου σε κάτι ανάλογο, γι' αυτό και ζητάω τη γνώμη σας.

πες μου που γινεται το παρτι και θα σε βοηθησω εγω για ολες τις αποριες σου.......μωρο μου φιλακια!!!!!!!!!!!!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Οι φίλοι μου (πρόκειται για αντρόγυνο) είναι swingers και έχουν πάει σε διάφορα τέτοια private parties, συμπεριλαμβανομένων και περασμένων parties με οικοδεσπότες το ζευγάρι που διοργανώνει και το party στο οποίο θέλουν να με πάρουν μαζί τους. Και μου έχουν πεί, πώς το συγκεκριμένο ζευγάρι διοργανώνει πολύ καλά parties με δεκάδες μετέχοντες. Απλά, εγώ ΔΕΝ έχω πάει ΠΟΤΕ μου σε κάτι ανάλογο, γι' αυτό και ζητάω τη γνώμη σας.

Αφού έχεις γνωστούς που θα σε βάλουν στο κόλπο... να πας και κα-υ-λά να περάσεις !!!
Σκέψου όμως πριν, ότι μπορεί να γουστάρεις τόσο ΠΟΛΥ την παρτουζο-φάση και μετά δεν θα την βρίσκεις πια τόσο πολύ μόνο με μια γκόμενα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Αφού έχεις γνωστούς που θα σε βάλουν στο κόλπο... να πας και κα-υ-λά να περάσεις !!!
Σκέψου όμως πριν, ότι μπορεί να γουστάρεις τόσο ΠΟΛΥ την παρτουζο-φάση και μετά δεν θα την βρίσκεις πια τόσο πολύ μόνο με μια γκόμενα...

ναι...ναι!!!!!!!θελω και εγω!!!!!!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Τι σημαίνει swinging party ? Νομίζω ανταλλαγή συντρόφων με τους άλλους που θα βρίσκονται στο party. Αμα λοιπόν πας μόνος σου τι θα ανταλλάξεις ?? Μήπως δεν κολλάς στην όλη φάση ???

Επίσης ξέρω οτι σε αυτά τα parties ζευγάρια καλούν ζευγάρια, άντε καμία ξέμπαρκη γκόμενα για να συμπληρώσουν τριπλέτες. Ζευγάρια που καλούν μπακούρια μου φαίνεται λίγο δύσκολο να συμβεί όπότε χωρίς παρεξήγηση και χωρίς να σε ξέρω, σου λέω οτι αυτό που γράφεις δεν το πολυπιστεύω.

Δεν λέω κακοπροαίρετα οτι λες ψέμματα, αλλά ίσως οτι αυτοί που σε καλούν να σου λένε ψέμματα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
ναι...ναι!!!!!!!θελω και εγω!!!!!!!
Μωρέ κι εγώ θέλω... αλλά δυστηχώς δεν ξέρω το ζευγάρι που αναφέρεται ο συναγωνιστής!

Πάντως συνάδελφε... αν τελικά αποφασίσεις να μην πας, σύστησε εμάς που δεν έχουμε τέτοια κολλήματα... χαχαχαχα
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Τι σημαίνει swinging party ? Νομίζω ανταλλαγή συντρόφων με τους άλλους που θα βρίσκονται στο party. Αμα λοιπόν πας μόνος σου τι θα ανταλλάξεις ?? Μήπως δεν κολλάς στην όλη φάση ???

Επίσης ξέρω οτι σε αυτά τα parties ζευγάρια καλούν ζευγάρια, άντε καμία ξέμπαρκη γκόμενα για να συμπληρώσουν τριπλέτες. Ζευγάρια που καλούν μπακούρια μου φαίνεται λίγο δύσκολο να συμβεί όπότε χωρίς παρεξήγηση και χωρίς να σε ξέρω, σου λέω οτι αυτό που γράφεις δεν το πολυπιστεύω.

Δεν λέω κακοπροαίρετα οτι λες ψέμματα, αλλά ίσως οτι αυτοί που σε καλούν να σου λένε ψέμματα.

δεν έχω λόγο να γράφω παραμύθια.

το ζευγάριτογνωρίζω πολύ καλά, όπωςείπα πριν, και είναι σοβαροί άνθρωποι.
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
τι μου ρθε στο μυαλο
ρε φιλε μπας και το ζευγαρακι  η' οι φιλοι τους γουσταρουν να τους περασεις ενα 'χερι' και τους δυο? (αντρα και γυναικα εννοω)
Εμενα με ειχαν καλεσει παλιοτερα σε παρτουζα (εγω , ενας φιλος και το ζευγαρι ) και την τριτη φορα που πηγα ο τυπος ξεψαρωσε και αποκαλυφτηκε η αληθεια, οτι τον ετρωγε ο κ@λος του τελικα και ηθελε λιγο μπουροκ@λι να του περασει... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Τι σημαίνει swinging party ? Νομίζω ανταλλαγή συντρόφων με τους άλλους που θα βρίσκονται στο party. Αμα λοιπόν πας μόνος σου τι θα ανταλλάξεις ?? Μήπως δεν κολλάς στην όλη φάση ???

Επίσης ξέρω οτι σε αυτά τα parties ζευγάρια καλούν ζευγάρια, άντε καμία ξέμπαρκη γκόμενα για να συμπληρώσουν τριπλέτες. Ζευγάρια που καλούν μπακούρια .

μπες στο site kai θα καταλαβεις τι παει να πει swinging φαση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ξεχασα να σας πω οτι στο site εχει προστεθει ενα βιντεακι(θα πατε εκει που λεει video clips κατω αριστερα στο αρχικο μενου) με την helen duval να επισκεπτεται με μια ξανθια αλλη το φανταστικο και παραδεισενιο συναμα μερος 10χλμ περιπου εξω απο το αμστερνταμ.....Πραγματικα ειναι ολα τα λεφτα αυτη η εμπειρια!!!!!!!!τον μαρτη που θα παω 5νθημερακι θα προσπαθησω να μπω εκει μεσα!!!!!!!!!!!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
vasos να ξερεις οτι οι κουτοφραγκοι ξυπνησανε. για να μπεις θα πρεπει να προσφερεις και εσυ απο αυτο που θελεις να φας.
στο λεω για να μη κανεις το κ οπο και πληρωνεις 100 +100 ευρω σε ταξι και φας πορτα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
...τον μαρτη που θα παω 5νθημερακι θα προσπαθησω να μπω εκει μεσα!!!!!!!!!!!

Συναγωνιστή θα σε συμβούλευα να ΜΗΝ ΠΑΣ ΜΟΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ!
Προσωπικά έχω φίλη που μένει στο Rotterdam κι όποτε πηγαίνω Ολλανδία για δουλειές συναντιόμαστε και πάμε στο Fun2Two παρεούλα... ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥΝΙΑ !!!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
34
Like
4.303
Πόντοι
7.195
Βέλγιο Γαλλία Ολλανδία παίζουν πολύ σουίνγκιν, παιδιά εμείς μακριά, εδώ είμαστε Νότος και έχουμε άλλη αντίληψη για το τι σημαίνει παρτούζα, υπάρχει κίνδυνος για μεγάλες παρεξηγήσεις.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Να πάς. ¨Εξω υπάρχει πολιτισμός. Πληρώνεις το αντίτιμο και μπαίνεις. Απλά πήγαινε καλοντυμένος και ευπρεπής. Τα προσέχουν αυτά, γιατί μέσα μπορεί να βρείς από τον διευθυντή της κεντρικής Τράπεζας της Ολλανδίας ( παράδειγμα) ως το ζευγάρι που έχει το μπακάλικο στη γωνία. Επίσης πρόσεξε το πρόγραμμα που υπάρχει και τις τιμές. Δεν είναι όλες οι βραδυές ελεύθερες για singles. Καλά να περάσεις. Προσωπικά είχα μια υπέροχη τέτοια βραδυά στο Βέλγιο. Εφυγα με ζευγάρι ανώτατων κρατικών λειτουργών.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Λες να πάει και ο πρωθυπουργός με το επιτελείο του.
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Κάποιοι από σάς πρέπει να είστε ΠΟΛΥ γκαντέμηδες ρε παιδιά. :tickedoff: Το πάρτυ ήταν τελικά για την επόμενη βδομάδα, και οι φίλοι μου το αντρόγυνο είχαν κάνει λάθος. :jerking: Τελικά, μου έμεινε μόνο η ιδέα που να πάρει, καθώς και τα σχόλιά σας... :headbang:
 

nantine

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
Ελπιζω να σταθεις πιο τυχερος και να πας.Λοιπον στα swingers party συνηθως αν οχι παντα  πηγαινουν όπως ειναι γνωστό ζευγαρια.Συνηθως μεμονομένοι άντρες αποκλείονται .Εν αντιθεσει με γυναικες που παρολο μεμονομενες κατω απο όρους μπορουν να εισελθουν.Αυτο ποικίλλει από πάρτυ σε πάρτυ.Ενα κλειστο καθαρο και καθως πρεπει περιβαλλον θα το χαρακτηριζα απ την εμπειρία μου για αποφυγη σκανδάλων προς τα εξω.Τα νεοτερα μελη εισερχονται κατοπιν προσκλησης απο κάποιο ήδη υπάρχουν ζευγάρι μέλος.Γίνονται πολλά και στην Ελλάδα,άλλωστε έχουν δημιουργηθεί και εδώ  ξενοδοχεία τα οποία φιλοξενουν για διακοπες  και όχι μόνο  ζευγάρια για αυτον το σκοπό που γνωρίζονται μεταξυ τους κλπ κλπ. ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ παρτυ σαν και αυτα πραγγματοποιουνται(εκτος από το εξωτερικό)κυριως  στην ευρυτερη περιοχη της Αττικης.Νοικιαζοντας οι ιδιοι καποιοι μαγαζια πριβε και απο κει και περα επεται η συνεχεια.Τώρα,απ την άλλη swinger party θα μπορουσες να πεις οτι ειναι η γνωριμια 4-5ή και παραπανω ζευγαριων που μετα απο καποιες συνευρεσεις αποφασισαν να καλεσουν κι αλλο κόσμο ,ενδεχομένως και μεμονομενους ενεργοπαθητικους άντρες.Δεν έχεις διευκρινησει ακριβως τι παρτυ ειναι,θα μπορουσες βεβαιως να ζητησεις καποιες λεπτομερειες,Αν θα γινει σε κλαμπ,σε καποια πολυτελη βιλα,σε καποιο κότερο.Και ενδεχομενως αν υπαρχει κάποια χρηματικη συμμετοχη για τα εξοδα.Διευκρινησε αν το παρτυ έχει κάποιο όνομα πέρα από το swingers το οποίο δεν μου λεει κάτι,καθώς  μπορεί να είναι πιο ειδικού περιεχομενου πχ σαδομαζό ή μια ειδικη βραδιά με βενετσιανικες μασκες κλπ.Το βασικό είναι οτι και αγχωμενος αν θα πας θα χαλαρώσεις μιας και το περιβαλλον θα σε ξεαγχωσει  καθως θα συναντησεις ακομπλεξαριστους ανθρωπους και καθολου μιγιαγκιχτους.




ΥΓ. Αν κανεις απο τους εδω Κυριους παρεβρεθηκε με καποια παρτενερ στην κρουαζιερα του Αυγουστου που ξεκινησε απο Χαλκιδικη  με αντιστοιχο περιεχομενο ας επικοινωνησει
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Αν κανεις απο τους εδω Κυριους παρεβρεθηκε με καποια παρτενερ στην κρουαζιερα του Αυγουστου που ξεκινησε απο Χαλκιδικη  με αντιστοιχο περιεχομενο ας επικοινωνησει

Τι κρουαζιέρα είναι αυτή. Μπορείς να δώσεις πλυροφορίες?
 

johnnybravo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
it is swingers party and not swinging, the only swinging will be your dick.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom