Νέα

Ανωμαλίες σε τσόντες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zutka Patka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Είσαι μεγάλος μαλάκας.

Μάνες γιατί ανακατέβεις στην κουβέντα ρε παπάρα ? Σου έβρισε κάποιος την δική σου ??

Άμα δεν γουστάρεις να βλέπεις τσόντες με ανωμαλίες γούστο σου και καπέλο σου. Δεν σε βάζει κανείς με το ζόρι να τις δείς. Και άσε τους άλλους που την βρίσκουν με αυτά να κάνουν την δουλειά τους.
Αστυφύλακα στον πούτσο τους σε βάλανε ??

πες τα ρε μαν με τον κάθε κομπλεξικό χουλιγκάνο των πλήκτρων....
γεμίσαμε απο δάυτους...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
σε ετρωγε ο κωλαρακος σου θρασυδειλε Zutka Patka
τι να σου πω φιλε μου...
κρυα ντουζ ...για τη ζεστη συστηνω κρυα ντουζ και αφθονα υγρα...
καλο σου απογευμα ...


Υ.Γ ελα μιλα μου και με το κλωναρι που θα βγαλεις αρχιμουνοπανο,
γιατι ουτε γιαγια ξερω ρε ξεκωλιασμενε αντρα ουτε μανα...
Υ.Γ.2 με συγχωρειτε για το γαλλικο συναδελφοι :)
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Τοσες σελιδες και κανενας δεν εδωσε απαντηση στο τι βρισκουν σε αυτα και αν εχουν ζητηση.Και βασικα ποτε και ποιος τα παιρνει?

έχεις δίκιο ρε. έθεσες ένα δυο ερωτήματα που είναι η βάση προβληματισμού για κάθε υποψιασμένο νεοφιλόσοφο κι όλοι οι μαλάκες εδώ μέσα, αντί να σου αποδώσουν τα εύσημα που προσπαθείς να τους ανοίξεις τα μάτια, σε εμπαίζουν και σε απαξιώνουν.
 

Επισκέπτης
πες τα ρε μαν με τον κάθε κομπλεξικό χουλιγκάνο των πλήκτρων....
γεμίσαμε απο δάυτους...

Γαμησε τα, γεμισαμε ηθικολογους εδω μεσα. Ο χαχας ο Zutka Patka
τη μια μας λεει να μη βλεπουμε τσοντες την αλλη να μη γαμαμε κωλο....Απορω τι θελει εδω μεσα το παιδι ? Ρε τραβα σε κανα μοναστηρι, να δει χαρα ο κωλαρακος σου..........
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες κλωνος ειναι που σας δουλευει..γιατι τσιμπατε???
 

pm

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Βίτσιο και γούστο...

Βίτσιο: Κάτι, που κανει κάποιον να ξερνάει απο αηδία, ή απλά τον αφήνει παγερά αδιάφορο...

Γούστο: Κάτι, που κανει κάποιον να ξερνάει απο αηδία, ή απλά τον αφήνει παγερά αδιάφορο, αλλά εμένα με κάνει να λιποθυμάω από καύλα...

Κι αν σου πω (εγώ και ο καθένας) τα γούστα μου, θα ξερνάς όλη μέρα και θα σε φωνάζουνε στα κανάλια να τους πεις για το κακό που σε βρήκε με την νευρική ανορεξία...

(Αν είσαι άνθρωπος... Ζων οργανισμός... Και όχι μηχανή... Ο΄τι και να 'σαι, μαλάκας είσαι...............)
 

donhostieros

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
293
Like
9
Πόντοι
1
Εχω μια απορια εδω και χρονια:

Στα videoclubs εχουν ενα μεγαλο ποσοστο απο ανωμαλιες πασης φυσεως.

Sex με ζωα
Ουρολαγνεια
Κοπρολαγνεια
Γκευ
Βασανισμοι
Εγκυες

και δεν ξερω και εγω τι αλλο


Και ρωταω ποιος παει και τα παιρνει αυτα?Δεν μπορει για να τα εχουν σε ξεχωριστο μερος και να ειναι τοσες πολλες σημαινει οτι πουλανε.Το θεμα ειναι οτι ποτε οποτε κι'αν εχω παει να παρω τσοντα δεν εχω δει ουτε εναν να κοιταει ποσο μαλλον να τα διαλεγει.Χμ ποτε παν και τα περνουν δηλαδη και εχουν τοσο καταναλωση?

Και στο κατω κατω τι ανομαλια υπαρχει για να βλεπουν καποιοι τετοιες μαλακιες.Για μενα οποιος βλεπει τετοιες μαλακιες εστω και για πλακα ειναι αρρωστος και εχει σοβαρο προβλημα.

Για να χεις εδω και χρονια αυτη την απορια, καταλαβαινω γιατι αηδιαζεις με τον κολο της γκομενας σου... μαλλον την λενε θαναση.....
Δε μας χεζεις μωρη ανωμαλαρα που τη βγαζεις με τις τσοντες τραβωντας μαλακια και εχεις και το νου σου στα κρυφα να μη σε δει κανενας να περνεις την τσοντα με το white horse.....
 

Επισκέπτης
οι εγκυες πηδιουνται  με την κοιλιά τουρλα - εκτος πριν τους πρωτους και τελευταιους μηνες, μάλιστα τα στηθια τους γίνονται διπλά και είναι ευκαιρία πριν τα πάρει εργολαβία το μωρό να τα απολαμβάνουν όλοι.

:dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Σε μια άλλη φίλη που είχα, μανεκέν στο επάγγελμα, μου είπε μια μέρα αν θέλω να κάνει λεσβιακό μπροστά μου με μια φίλη της, να παίξουν με γλωσσόφιλα και μετά να τις πάρω απο τον κώλο και τις δύο και να τις χύσω στη μάπα. Περιττό να πω πως έκανα και στις 2 μύνηση για παρενόχληση, καλά δεν έκανα? :think: :think: :think:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom