Νέα

Ανωμαλίες σε τσόντες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zutka Patka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καλά ρε πούστη μου, υπάρχουν άτομα που βλέπουν τσόντες ή τους αρέσει να γαμάνε απο κώλο γυναίκα?  :think: :think: :think:

Τι ανωμαλία γαμώτο, σε τι κόσμο ζούμε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

έχει γεμίσει αλήτες η κοινωνία μας.....
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
έχει γεμίσει αλήτες η κοινωνία μας.....

Αλήτες και ανώμαλους...τις προάλες μου είπε ένας γνωστός πως η γυναίκα του πήρε πίπα....πω ρε πούστη μου λέω απο μέσα μου, πού πάμε, πού οδηγούμεθα? Φυσικά τον φίλο τον ξέκοψα τελείως....
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Παντως υπαρχουν οι ανωμαλιες που ειναι πολυ kinky και καυλωτικες και αυτο ειναι οκ αλλα υπαρχουν και οι αποτροπαιες ανωμαλιες που ειναι κυριως στο μυαλο καποιων και μιλαω για παιδεραστες,τι πραματα εχουμε ακουσει......μεχρι και βρεφη......
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
καλά του κανες του αληταρά.....

Χαίρομαι που υπάρχουν άνθρωποι σαν εσένα με υψηλό επίπεδο και με καταλαβαίνουν. Α, μια φίλη ξανθιά μουνάρα με βυζάρες μου είπε πως της αρέσει να κάνει ισπανική και να τη χύνουν σε βυζιά και στόμα. Φυσικά και αυτή τη διαολόστειλα, ακους εκεί ανωμαλίες.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Παντως υπαρχουν οι ανωμαλιες που ειναι πολυ kinky και καυλωτικες και αυτο ειναι οκ αλλα υπαρχουν και οι αποτροπαιες ανωμαλιες που ειναι κυριως στο μυαλο καποιων και μιλαω για παιδεραστες,τι πραματα εχουμε ακουσει......μεχρι και βρεφη......

και δεν έχεις ακούσει τίποτα αδερφέ...
Πέρα απ την πλάκα, καλή η σεξουαλική ελευθερία αλλά πρέπει να υπάρχουν και κάποιοι κανόνες οι οι οποίοι πρέπει να τηρούνται αυστηρά.......
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ταξις και ηθικη...
αυτες τις αρχες πρεπει να εχωμε δια να προκοψωμε...
ταξις και ηθικη...
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ναι σεμνα και ταπεινα.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Σε μια άλλη φίλη που είχα, μανεκέν στο επάγγελμα, μου είπε μια μέρα αν θέλω να κάνει λεσβιακό μπροστά μου με μια φίλη της, να παίξουν με γλωσσόφιλα και μετά να τις πάρω απο τον κώλο και τις δύο και να τις χύσω στη μάπα. Περιττό να πω πως έκανα και στις 2 μύνηση για παρενόχληση, καλά δεν έκανα? :think: :think: :think:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
σε θαυμαζω για την ακεραιοτητα του χαρακτηρος σου φιλτατε...
Σε μια άλλη φίλη που είχα, μανεκέν στο επάγγελμα, μου είπε μια μέρα αν θέλω να κάνει λεσβιακό μπροστά μου με μια φίλη της, να παίξουν με γλωσσόφιλα και μετά να τις πάρω απο τον κώλο και τις δύο και να τις χύσω στη μάπα. Περιττό να πω πως έκανα και στις 2 μύνηση για παρενόχληση, καλά δεν έκανα? :think: :think: :think:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σε μια άλλη φίλη που είχα, μανεκέν στο επάγγελμα, μου είπε μια μέρα αν θέλω να κάνει λεσβιακό μπροστά μου με μια φίλη της, να παίξουν με γλωσσόφιλα και μετά να τις πάρω απο τον κώλο και τις δύο και να τις χύσω στη μάπα. Περιττό να πω πως έκανα και στις 2 μύνηση για παρενόχληση, καλά δεν έκανα? :think: :think: :think:

θα έρθω για μάρτυρας.......κατηγορίας......
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Α' Προς Κορινθίους:

7:1 Περι δε ων εγραψατε καλον ανθρωπω γυναικος μη απτεσθαι

7:2 δια δε τας πορνειας εκαστος την εαυτου γυναικα εχετω και εκαστη τον ιδιον ανδρα εχετω

7:3 τη γυναικι ο ανηρ την οφειλην αποδιδοτω ομοιως δε και η γυνη τω ανδρι

7:4 η γυνη του ιδιου σωματος ουκ εξουσιαζει αλλα ο ανηρ ομοιως δε και ο ανηρ του ιδιου σωματος ουκ εξουσιαζει αλλα η γυνη.

Τα αίσχη....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

skistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Σε μια άλλη φίλη που είχα, μανεκέν στο επάγγελμα, μου είπε μια μέρα αν θέλω να κάνει λεσβιακό μπροστά μου με μια φίλη της, να παίξουν με γλωσσόφιλα και μετά να τις πάρω απο τον κώλο και τις δύο και να τις χύσω στη μάπα. Περιττό να πω πως έκανα και στις 2 μύνηση για παρενόχληση, καλά δεν έκανα? :think: :think: :think:

Δοκιμασίες φίλε μου, δοκιμασίες. Μετά από αυτά σε βλέπω στο Άγιο Όρος να μονάζεις. Τι τράβηξες ρε παιδάκι μου και σι.
 
OP
OP
Z

Zutka Patka

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Α δηλαδη οι Γκευ τσοντες εγιναν και φυσιολογικες για τους αντρες πια??? :o :o :jerking:

Απο ποτε ρε?

Φυσικα και γουσταρω λεσβιακο,ισπανικο, και καποια αλλα ακομα.

Το θεμα ειναι δεν γουσταρω ανωμαλιες σαν κι'αυτες που ανεφερα

Εχω μια απορια εδω και χρονια:

Στα videoclubs εχουν ενα μεγαλο ποσοστο απο ανωμαλιες πασης φυσεως.

Sex με ζωα
Ουρολαγνεια
Κοπρολαγνεια
Γκευ
Βασανισμοι
Εγκυες

Verstehen?Οσοι δεν καταλαβαινουν το ποστ μου ας μην μιλανε καλυτερα γιατι λενε μαλακιες.

Τοσες σελιδες και κανενας δεν εδωσε απαντηση στο τι βρισκουν σε αυτα και αν εχουν ζητηση.Και βασικα ποτε και ποιος τα παιρνει?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
γριες γουσταρεις?
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Είσαι μεγάλος μαλάκας.

Μάνες γιατί ανακατέβεις στην κουβέντα ρε παπάρα ? Σου έβρισε κάποιος την δική σου ??

Άμα δεν γουστάρεις να βλέπεις τσόντες με ανωμαλίες γούστο σου και καπέλο σου. Δεν σε βάζει κανείς με το ζόρι να τις δείς. Και άσε τους άλλους που την βρίσκουν με αυτά να κάνουν την δουλειά τους.
Αστυφύλακα στον πούτσο τους σε βάλανε ??
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Χαίρομαι που υπάρχουν άνθρωποι σαν εσένα με υψηλό επίπεδο και με καταλαβαίνουν. Α, μια φίλη ξανθιά μουνάρα με βυζάρες μου είπε πως της αρέσει να κάνει ισπανική και να τη χύνουν σε βυζιά και στόμα. Φυσικά και αυτή τη διαολόστειλα, ακους εκεί ανωμαλίες.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Μήπως σου είναι εύκολο για χάρη μου να τα ξαναβρείς με τη φίλη σου για να μου την γνωρίσεις??? :new_shocked: τι να κάνουμε κι εγώ ανώμαλος είμαι!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom