Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Α, και μια νέα παρουσία, "Ρεβέκκα" ή κάπως έτσι, συμπληρώνει το ... πάνελ ! :cool2:
 

juliani

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
παιδες πέρασα κι εγω παρασκευή βραδυ NURU με Εβελίνα. Να μην τα ξαναλέω έχω γραψει κριτική. Πάντως είναι ανοιχτα και Σάββατο και Κυριακή.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
παιδες πέρασα κι εγω παρασκευή βραδυ NURU με Εβελίνα. Να μην τα ξαναλέω έχω γραψει κριτική. Πάντως είναι ανοιχτα και Σάββατο και Κυριακή.
Μετά τις πληροφορίες περασα και εγω χθες το απόγευμα!Ο χώρος παρα πολύ ωραίος,από τα καλύτερα...Στην υποδοχή η Εβελίνα απο Μολδαβία πολύ συμπαθητική και ομορφούλα(κοντούλα αλλά ωραίο στήθος και περιφέρεια),Νάντια ξανθιά,κανονικό ύψος και σώμα,και Τζένη λεπτή,μελαχροινή με ωραίο φόρεμα και άσπρη μπλούζα,όπως όλες οι άλλες.Προγράμματα από 80 έως και 150{nuru)το οποίο, παρά το κόστος,διάλεξα.Εκανα με την Εβελίνα και ήταν πολύ καλή εμπειρία,κάτι διαφορετικό.Μου είπε ότι γίνεται και με δύο κοπέλες(200).Ολο το πρόγραμμα κράτησε 1 ώρα.Η Ναταλί ηταν απασχολημένη και έτσι δεν την είδα.Κυριακή κλείνει 7,πήγα κατά τις 6 παρά και το κουδουνι χτυπούσε συνεχώς!Κρίση...?  :think:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Γουελκαμ του γκρης νουρου μασαζ!!!!

150 ευρωπουλους?

τσαμπα πραγμα!

τωρα αντικειμενικα το νουρου ειναι νουρου και αν διατελεστει σωστα αξιζει!!!
απλα ομως η τιμη ειναι λιγο απαγορευτικη για τους περισσοτερους!

 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
    πραγματι χαθηκαμε ( ενα ξανθογαλανοματικο  ρουμανακι  φταιει).    εγω  παντωs ρωτω για  σενα(  παντα καλοπροαιρετα ) ,  και μαθαινω οτι εισαι οκ. :-*
το Ρουμουνάκι ρωτας?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Πρωτοποριακη μασαζερι - μπριζολερι η συγκεκριμενη !!!!
λογω του νουρου ....

.... βεβαια αν μπορουσαμε να εχουμε το νουρου με 80 ευρωπουλεους ! θα ηταν ιδανικη κατασταση !!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Μετά τις πληροφορίες περασα και εγω χθες το απόγευμα!Ο χώρος παρα πολύ ωραίος,από τα καλύτερα...Στην υποδοχή η Εβελίνα απο Μολδαβία πολύ συμπαθητική και ομορφούλα(κοντούλα αλλά ωραίο στήθος και περιφέρεια),Νάντια ξανθιά,κανονικό ύψος και σώμα,και Τζένη λεπτή,μελαχροινή με ωραίο φόρεμα και άσπρη μπλούζα,όπως όλες οι άλλες.Προγράμματα από 80 έως και 150{nuru)το οποίο, παρά το κόστος,διάλεξα.Εκανα με την Εβελίνα και ήταν πολύ καλή εμπειρία,κάτι διαφορετικό.Μου είπε ότι γίνεται και με δύο κοπέλες(200).Ολο το πρόγραμμα κράτησε 1 ώρα.Η Ναταλί ηταν απασχολημένη και έτσι δεν την είδα.Κυριακή κλείνει 7,πήγα κατά τις 6 παρά και το κουδουνι χτυπούσε συνεχώς!Κρίση...?  :think:
....την τιμή του 2πλού να την διαπραγματευόμαστε....πήρα διπλό ύστερα από προσυνεννόηση τιμής...εξαρτάται και από την ώρα της επίσκεψης...στα θετικά η λειτουργία της Κυριακής...
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
μετα απο χθεσινη επισκεψη εχω να δηλωσω τα εξης :

--χωρος εξαιρετικος , μοντερνος , με τοιχογραφιες , γυψοσανιδες , κρυφους φωτισμους κτλ
--δωματια επισης εξαιρετικα , καθαρα , μουσικουλα , καιι στοιχεια ανατολης
  **πετσετα οχι σφραγισμενη αλλα καθαρη , διπλωμενη και δεμενη με ενα φιογκο
--υποδοχη πολυ καλη ευγενικη
--το βασικοτερο ... κοριτσια κατω του μετριου , οι περισσοτερες milf , οι οποιες    παρουσιαστηκαν ολες με λευκες ποδιες

περασμα με ναταλυ - εγγυηση για να περασεις πολυ καλα- ανανεωμενη και λιγο πιοαδυνατη απο το καλοκαιρι

καλη συνεχεια
 

Επισκέπτης
μετα απο χθεσινη επισκεψη εχω να δηλωσω τα εξης :

--χωρος εξαιρετικος , μοντερνος , με τοιχογραφιες , γυψοσανιδες , κρυφους φωτισμους κτλ
--δωματια επισης εξαιρετικα , καθαρα , μουσικουλα , καιι στοιχεια ανατολης
   **πετσετα οχι σφραγισμενη αλλα καθαρη , διπλωμενη και δεμενη με ενα φιογκο
--υποδοχη πολυ καλη ευγενικη
--το βασικοτερο ... κοριτσια κατω του μετριου , οι περισσοτερες milf , οι οποιες     παρουσιαστηκαν ολες με λευκες ποδιες

περασμα με ναταλυ - εγγυηση για να περασεις πολυ καλα- ανανεωμενη και λιγο πιοαδυνατη απο το καλοκαιρι

καλη συνεχεια

αρκεί να μην έχει κρυφές κάμερες! :tooth: :tooth: :tooth:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
μετα απο χθεσινη επισκεψη εχω να δηλωσω τα εξης :

--χωρος εξαιρετικος , μοντερνος , με τοιχογραφιες , γυψοσανιδες , κρυφους φωτισμους κτλ
--δωματια επισης εξαιρετικα , καθαρα , μουσικουλα , καιι στοιχεια ανατολης
   **πετσετα οχι σφραγισμενη αλλα καθαρη , διπλωμενη και δεμενη με ενα φιογκο
...
αρκεί να μην έχει κρυφές κάμερες! :tooth: :tooth: :tooth:
ολα μεσα στο προγραμμα ειναι.... :o :o

Δεν το νομίζω, αφού, άλλωστε, δεν αποτελεί αποτελεί εμπορεύσιμο είδος ...! ;) :cheesy:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

Μέτριο ύψος, μελαχρινή, λεπτή, μάλλον εκτός ορίων milf (προς τα κάτω), αλλά μέσα στον ... "πανικό" :bounce: μου τι να πρωτοσυγκρατήσω. :cool2: Ενδιαφέρουσα, πάντως, περίπτωση ...! :bounce-glasses:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom