Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
21
Like
6.825
Πόντοι
6.745
:2funny:...μάλλον εσένα περίμενα στις 13:10... :2funny:
λοιπόν παίδες είναι το κάτι άλλο ...όσοι πιστοί προσέλθετε....80 € το μασαζ (φουλ) 150€ το nuru...σήμερα επί της υποδοχής η Λίζα από Σολωμού...ναταλύ εβελίνα και τάνια..όροφος 4ος ...περιβάλλον λουξ (στο σαλόνι και τοιχογραφία)...στην αναμονή περιποίηση καφές σοκολατάκια..στο nuru υπέροχες...(έχω κάνει εκτός ελλάδας αρκετές φορές και μπόρεσα να συγκρίνω) οπότε μπορούμε να μιλήσουμε για το 1ο εν ελλάδι ίδρυμα του είδους...και σίγουρα θα συμπαρασύρει και άλλα στο να βελτιώσουν τις υπηρεσίες τους...και πριν την επίσκεψη καλό θα είναι να κλείσετε ραντεβού για το συγκεκριμμένο είδος μασάζ....
(στην διπλανή είσοδο υπάρχει φυλάκιο αστυνομίας) θέση στάθμευσης ακριβώς πίσω από το Σ45 επί της καλιρρόης aegean oil (αντί να πληρώνεις τέλη στάθμευσης το αφήνεις για πλύσιμο και σε 1 ώρα το πέρνεις)...
ρε συ gepap..πανω που σκεφτηκα οτι τα παιρνεις απο το εν λογω μαγαζι για..διαφημιση ,ειδα τελικα οτι χορηγος,ειναι ο Μελισσανιδης... :2funny: :2funny: :2funny:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
Είπαμε σπούδαζε σε Κολέγιο το νέο μασσάζ ΝURU, καινούργιο είδος δια την Ελλάδα. Επάνω σε φουσκοτό στρόμα, σε πασαλίβουν ολόκληρο με GEL (όπος όταν βαπτήσθηκες αν θυμάσαι)και αρχίζει η δράση!!!
..άσε ακόμα gel βγάζω....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
φιλτατε σκορπιε, εχεις τη καλοσυνη να περιγραψεις συντομα την Ναταλί επειδη δεν τη γνωριζω (ηλικια σωματοτυπο υψος). επισης στο NURU ειναι γυμνη η με καμια στολη νοσοκομας ; ευχαριστω εκ των προτερων
...χωρίς στολή...!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
μετά το δίδυμο στη Καλλιρόης 48 είπα να κάνω την παρθενική μου εμφάνιση στο νέο ίδρυμα...ο χώρος παρά πολύ καλός και προσεγμένος όπως και τα δωμάτια...απο τις παρελάζουσες κορασίδες επέλεξα μια καινούρια(μου είπε ότι σήμερα ήταν η πρώτη της μέρα στη δουλειά γενικά) τη Νίκη από Μολδαβία...μελαχρινή με καστανά μάτια, πανέμορφο προσωπάκι και ωραίο σώμα ετών 23...μασάζ πολύ καλό, μάλιστα μου είπε ότι έχει δίπλωμα φυσοθεραπεύτριας...μετά το πέρας του μασάζ μπήκα στο ψητό και για πρωτάρα μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος....καλή :pipa1: της έκανα γλυφομούνι και μετά άρχισα το σφυροκόπημα :fuck1: και τελείωσα :cum: πάνω στα σφιχτά κωλομέρια της! :rockon: :rockon: :rockon:
:thumbsup:
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
:2funny:...μάλλον εσένα περίμενα στις 13:10... :2funny:
λοιπόν παίδες είναι το κάτι άλλο ...όσοι πιστοί προσέλθετε....80 € το μασαζ (φουλ) 150€ το nuru...σήμερα επί της υποδοχής η Λίζα από Σολωμού...ναταλύ εβελίνα και τάνια..όροφος 4ος ...περιβάλλον λουξ (στο σαλόνι και τοιχογραφία)...στην αναμονή περιποίηση καφές σοκολατάκια..στο nuru υπέροχες...(έχω κάνει εκτός ελλάδας αρκετές φορές και μπόρεσα να συγκρίνω) οπότε μπορούμε να μιλήσουμε για το 1ο εν ελλάδι ίδρυμα του είδους...και σίγουρα θα συμπαρασύρει και άλλα στο να βελτιώσουν τις υπηρεσίες τους...και πριν την επίσκεψη καλό θα είναι να κλείσετε ραντεβού για το συγκεκριμμένο είδος μασάζ....

Πολύ ωραία αυτά αγπητοί συναγωνιστές ,  αλλά ,  :think: αν όμως δεν μειώσουν και αυτές τις τιμές, σαν τις ασιάτισες δεν γίνονται  :uglystupid: :

[video]http://fantasti.cc/videos/permalink/xvideos/6-Japanese-girls-massage-and-take-turns-fucking-a-guy/1289791/[/video]

 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
10
Like
652
Πόντοι
2.357
Ακολούθησαν κι άλλα ή μούφα?

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ στο πιο ζεστό και φιλόξενο ανανεωμένο χώρο ευεξίας, πανέμορφες μασέζ σε χαμάμ, σάουνα, τζακούζι. Τώρα απολαύστε «nourou» μασάζ. Δευτέρες ολοήμερα έκπληξης. Καθημερινά 12 - 9 μ.μ. Κεντρική Πλατεία Νέας Σμύρνης , 210/9******, 6974/******
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ακολούθησαν κι άλλα ή μούφα?

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ στο πιο ζεστό και φιλόξενο ανανεωμένο χώρο ευεξίας, πανέμορφες μασέζ σε χαμάμ, σάουνα, τζακούζι. Τώρα απολαύστε «nourou» μασάζ. Δευτέρες ολοήμερα έκπληξης. Καθημερινά 12 - 9 μ.μ. Κεντρική Πλατεία Νέας Σμύρνης , 210/9******, 6974/******

Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι, αλλά αυτό είναι μούφα nourou. Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα, όταν το είχα πρωτοδεί κάπου στο καλοκαίρι, μου είχαν πει ότι εννοούν μασάζ με 4 χέρια. Τώρα πως το βάφτισαν nourou δεν ξέρω...   :idiot:

Με την ευκαιρία...οκ μοναδικό μαγαζί και πρωτοποριακό που προσφέρει nourou, αλλά 150 ευρώ είναι πολλά.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
Ακολούθησαν κι άλλα ή μούφα?

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ στο πιο ζεστό και φιλόξενο ανανεωμένο χώρο ευεξίας, πανέμορφες μασέζ σε χαμάμ, σάουνα, τζακούζι. Τώρα απολαύστε «nourou» μασάζ. Δευτέρες ολοήμερα έκπληξης. Καθημερινά 12 - 9 μ.μ. Κεντρική Πλατεία Νέας Σμύρνης , 210/9******, 6974/******
αν λες για το 25ης Μαρτίου μάλλον μούφα...
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Καταρχην θελω να ζητησω συγνωμη απ τους συναγωνιστες για την επαναληψη που θα κανω στην ενημερωση αλλα θα το αντιγραψω στα μαγαζια που αναφερομαι για να ενημερωθουν ολοι. οποιος το διαβασε το προσπερναει.
λοιπον ξεκινησα την βολτα μου απο πειραια μιας και εκει ειναι οι δουλειες μου. απο καραισκου 88 λοιπον οπου παρελασαν ενα μπαζο και μια αλβανιδα με ξανθια κοντη περουκα.απαραδεκτες. την αλβανιδα την ειχα γαμισει περσι(ειχε βγαλει και την περουκα) προσοχη συναδελφοι μακρια.
συνεχισα με κουντουριωτου 144 οπου την αλλη φορα ειχε μερικες καλες αλλα εφυγα λογο βρωμας.(θα μου πειτε γιατι πηγα τωρα, ε αμα εισαι καυλωμενος σκεφτεται το κατω κεφαλι).δυο καραμπαζα ισως λογω σαββατου(προσπαθω να θυμηθω που ξερω την πουτανα την σεριφ).
παιρνω ταξι και παω συγγρου 45 στο καινουργιο. πραγματι πολυ ωραιος χωρος ισως ο καλυτερος πολυ ενταξει η σεριφ οχι μπαζα αλλα μετρια πραγματα(χιλια συγνωμη αλλα δεν συγρατω ονοματα)
ποδαρατο καλιροης 48 για την μαριαννα η οποια απουσιαζε.μπορω να πω οτι παρελασαν αξιολογες κοπελες 7 τον αριθμο και επελεξα την λιλη μιας και δεν εχω παει με κινεζα και ηθελα να δοκιμασω.μολις μπαινει στο δωματιο μου λεει 'τα λεφτα'.μου την εσπασε τοσο πολυ που σηκωθηκα και εφυγα(ευτυχως δεν ειχα γδυθει).
απο κει στο καλιροης 85 οπου και εκει η κατασταση ηταν δραματικη.
απογοητευμενος περασα τελευταια ελπιδα απο φρατζη 4. ειχα καιρο να παω εκει απο νανσυ με τις φακιδες.παρελασαν 5 κοπελες σχετικα καλες. δυο μου κατσαν στο ματι η σεριφ αλεξανδρα και η παμελα.περασα με παμελα. πιπινι μετριου αναστηματος απο αρμενια 21 ετων με καλο σωμα πετρα οπου την επιανα και πεντακαθαρη.μασαζ μετριο προς καλο.στην αρχη ηθελε να βαλει καποτα αλλα της το εδωσα ετσι στο στομα. οχι στο στομα μου λεει μην φοβασαι της λεω.αφου επεσε το καταλληλο σφυροκοπιμα στην τελεια κολαρα της την εβαλα να κατσει στον καναπε εβγαλα την καποτα και ξανα στο στομα. δυστηχως οταν εχυσα σημαδεψα βυζια αλλα πανω στην καυλα πηρε και στομα-μαλια. η γκομενα τσαντιστηκε λιγο αλλα μετα της περασε. δυστηχως 80 η ταριφα.την επομενη σκεφτομαι την αλεξανδρα, καλο μουνι
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Καλως ηρθε το nuru.....
Βεβαια 150 γιουρους :think:
Θυμιζει λιγο διακοπες ελλαδα,γκρηκ σαλατ,ομελετ,γκρηκ μουζάκα εϊτυ φαϊβ γιουρος...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
ποιά κινέζα Λιλί είναι τούτη, αυτή με το πεσμένο βυζί από Μάρνη 28;
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
ποιά κινέζα Λιλί είναι τούτη, ...

Απροσδιόριστη ηλικία (όπως άλλωστε οι περισσότερες ανατολίτισες), μέτριο ύψος (1650 mm :cheesy:), τα γνωστά ασιατικά χαρακτηριστικά, μαύρο ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους ελαφρά φουσκωτό, κιλάκια λίγο πάνω απ' το μέσο όρο στην κατηγορία (68 !!! :grin:), ο κολ_ _ ίνος :kissass2: σφικτός και πεταχτός, δεν μοιάζει πεσμένο το :tits:, άνετη και με ύφος πολλά υποσχόμενο ...! ;) Δεν αρτήθηκα ! :-

Προτιμήθηκε Ντιάνα. Milfάκι 34+ (αμάν σήμερα με τις ακρίβειές μου :headbang:), Ρωσίς (πιο Ρωσίς δεν γίνεται), ξανθιά, γαλανομάτα, ψηλοκάβαλη :dancing:, λεπτή (όχι και skinny), με 3άρι :tits2:, άγνωστης λοιπής ... προέλευσης (και όμως κάπου την έχει πάρει το μάτι μου :cool2:), ευγενέστατη (προσόν δια τον υπογράφοντα), κυριλέ.
Στο "δια ταύτα": μασάζ καλό +, εξίσου και το λοιπό πακέτο. :thumbsup: Υπόσχεση για nuru στο μέλλον, που θα "εκτελεστεί" όταν θα υπάρχουν τα απαιτούμενα "μπικικίνια". :)
Νέοι αγώνες ...! >:cheesy: :grin:

Τα υπόλοιπα (χώρος, συμπεριφορά, εξυπηρέτηση κ.λ.π.) όπως αναφερονται από τους συναγωνιστές, δηλαδή αγγίζει το πολύ καλά ! :headbang2:


Καλως ηρθε το nuru.....
Βεβαια 150 γιουρους :think:

Νάχαμε και ... φράγκα !!! :'(

Υ.Γ.
    αντε ντε. επιτελουs λειτουργει.

Που χάθηκες εσύ ...?! :huh:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom