Νέα

Αλύγιστη στύση ή καμπυλωμένη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ex-Loverman

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
71
Like
167
Πόντοι
0
Καλησπέρα.

Προς ναυτιλομενους.

Το υποτιθέμενο σημείο των θηλυκών βρίσκεται όπως μπαίνεις μέσα στο αιδοίο,πάνω και πίσω .Θα το καταλάβεις στην υφή.Μοιαζει με μικρό σφουγγαρακι.

Μέ τα δάκτυλα το βρίσκεις σχεδόν αμέσως.Με το πέος,κυρτό ή μη,απλα παίζει ρόλο η πίεση στο συγκεκριμένο σημείο .
 

dim.1000

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2022
Μηνύματα
14
Κριτικές
5
Like
190
Πόντοι
280
Μου ερχονται αρκετοι πελατες αλυγιστη και σε ευθεια και καμπυλομενοι οταν ειναι σε καμπυλοτητα πρεπει να περνει γ γυναικα σωστη σταση για να μην πονεσει.
Θελει διαφορετικο τροπο εαν ειναι καμπυλομενη
Θελει διαφορετικο τροπο εαν είναι καμπυλομε Εγώ έχω καμπυλωμένη, φυσιολογικό μέγεθος και μου αρέσει πολύ να γαμάω κώλο και συνέχεια μου λένε οι ερωμένες μου ότι πονάνε...
Θελει διαφορετικο τροπο εαν ειναι καμπυλομενη
Εγώ έχω καμπυλωμένη, φυσιολογικό μέγεθος και μου αρέσει πολύ να γαμάω κώλο και συνέχεια μου λένε οι ερωμένες μου ότι πονάνε...Εσύ κάνεις πρωκτικό σεξ;
 

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
319
Like
1.675
Πόντοι
201
Έχεις δίκιο κούκλα μου. Είναι το θεώρημα υπερπαραλληλων του Λομπατσέφσκι. Το έχω διαβάσει.

Διάβαζα σε μια έρευνα οτι το οταν το πέος ορθώνεται πολύ (δηλαδη το πουτσοκεφαλο να κοιταει προς τα πανω-καμπυλωμένο) οι γυναικες εχουν το μεγιστο οργασμο,ενω οταν το πουτσοκεφαλο κοιταει μπροστα ο οργασμος για τις γυναικες ειναι μικροτερος.
Εμένα, μετρίου μεγέθους, είναι προς το ταβάνι και τέρμα σκληρός. Όποια γυναίκα κι αν είχα, από τα 22-23 και μετά που έμαθα πως να ικανοποιώ την καθε γυναίκα, ξέρω πως πρέπει να δοκιμάζεις να τον βάζεις και να τον τρίβεις σε διάφορες γωνίες κλίσης μέχρι να βρεις το σημείο οργασμού της. Δεν είναι όλοι οι κόλποι ίδιοι. Και φυσικά μπλα μπλα.... ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να την απογειώσει μιλώντας της
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
Η καμπυλωμενη φτάνει και στα πίσω δόντια.
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να την απογειώσει μιλώντας της
Μετά από μερικά χρόνια εγγάμου βίου θα διαπιστώσεις ότι περισσότερο η σιωπή μας παρά η ομιλία μας τις απογειώνει.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.088
Like
11.548
Πόντοι
2.606
Διάβαζα σε μια έρευνα οτι το οταν το πέος ορθώνεται πολύ (δηλαδη το πουτσοκεφαλο να κοιταει προς τα πανω-καμπυλωμένο) οι γυναικες εχουν το μεγιστο οργασμο,ενω οταν το πουτσοκεφαλο κοιταει μπροστα ο οργασμος για τις γυναικες ειναι μικροτερος.
Τυπε μέχρι τώρα είχαμε προβλήματα με το μέγεθος τώρα θες να βάλουμε στην εξίσωση και την γωνία στησης την γαμησαμε να πούμε
:confused:
Καλά απαντάω σε άνθρωπο που μπορεί να έχει πεθάνει κι ολας μετά τόσα χρόνια
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.222
Like
15.876
Πόντοι
3.656
Στο μεταξύ έχουμε αρχίσει να ξεχνάμε και ανώτερα μαθηματικά για να υπολογίσουμε μήκος καμπύλης .... θέλει ολοκληρώματα ....
ενώ μια υποτείνουσα είναι τσακ μπαμ ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom