Νέα

Αλύγιστη στύση ή καμπυλωμένη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Ρε αδέρφια δεν παιζόμαστε.. με τέτοια επιστημονική προσέγγιση τόσο στην κεντρική θεματολογία του site όσο και στα posts έχουμε γίνει Πάπυρος - Λαρους (την μπριτάνικα το εξαιρώ για λόγους γούστου).  Με το υλικό που μαζεύουμε κατεβένουμε και για ανακοινώσεις σε συνέδρια.
Παντως προσωπικά έχω δει στην πράξη ότι μεσοπέλαγα -στην παραδοσιακή στάση- αν κάνεις δυο κλικ κάτω τη λεκάνη σου ώστε οχι απλά να "πιάνεις" αλλά να "ξύνεις πάτο" κάνει θαύματα.
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
και να μια αναλυση περι γωνίας..
 

Συνημμένα

  • attack.jpg
    attack.jpg
    41,5 KB · Εμφανίσεις: 80
  • attack.jpg
    attack.jpg
    41,5 KB · Εμφανίσεις: 75
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
βρηκα και αυτο..
 

Συνημμένα

  • penclass.jpg
    penclass.jpg
    18,4 KB · Εμφανίσεις: 85

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα αγγίξαμε την τελειότητα που θα έλεγε και ο Ντόκος (ή Τόκος) :)
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
δεν παμε να κανουμε καμμια παρουσιαση του επιστημονικου θεματος με ερωτησεις απο το κοινο,εχουμε κανει διατριβη στο θεμα πλεον
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Τι νομίζετε και ο Πυθαγόρας για τον λόγο αυτό σκέφτηκε το πυθαγόρειο θεώρημα.
Καθόταν σπίτι του, παρατηρούσε τον πούτσο του και έκανε υπολογισμούς με ποιά γωνία πρέπει να το βάλει στο μουνί της γκόμενας του για να την κάνει να χύσει καλύτερα...
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
Μου ερχονται αρκετοι πελατες αλυγιστη και σε ευθεια και καμπυλομενοι οταν ειναι σε καμπυλοτητα πρεπει να περνει γ γυναικα σωστη σταση για να μην πονεσει.
Όταν λέμε καμπυλότητα αναφερόμαστε στο ότι η f''(x) >0 ?
Δεν κατάλαβα τί εννοούμε.
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.921
Like
6.192
Πόντοι
1.056
Μου ερχονται αρκετοι πελατες αλυγιστη και σε ευθεια και καμπυλομενοι οταν ειναι σε καμπυλοτητα πρεπει να περνει γ γυναικα σωστη σταση για να μην πονεσει.
Τι καμπυλότητα όμως,προς τα επάνω ή προς τα κάτω?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Μου ερχονται αρκετοι πελατες αλυγιστη και σε ευθεια και καμπυλομενοι οταν ειναι σε καμπυλοτητα πρεπει να περνει γ γυναικα σωστη σταση για να μην πονεσει.
Απαντάς σε νήμα προ εικοσαετίας.
Το 2023 δεν υπάρχουν στραβες πουτσες.
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
Όταν λέμε καμπυλότητα αναφερόμαστε στο ότι η f''(x) >0 ?
Δεν κατάλαβα τί εννοούμε.
Διαβασμένο σε κόβω εσένα......απάντησε στον άλλο παρακάτω που λέει κυρτότητα προς τα πάνω ή προς τα κάτω;; (Κοίλη.....κυρτή.....παιχταρά μου μην ξεχάσεις το σημείο (όχι G) καμπής....)
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.519
Like
65.692
Πόντοι
11.956
Μπορούμε να έχουμε εμείς άποψη ....πως είναι να είναι η στύση ....τόσες κορασίδες εδώ μέσα ...να μπουν να μας πουν
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.737
Κριτικές
36
Like
35.555
Πόντοι
18.565
Διάβαζα σε μια έρευνα οτι το οταν το πέος ορθώνεται πολύ (δηλαδη το πουτσοκεφαλο να κοιταει προς τα πανω-καμπυλωμένο) οι γυναικες εχουν το μεγιστο οργασμο,ενω οταν το πουτσοκεφαλο κοιταει μπροστα ο οργασμος για τις γυναικες ειναι μικροτερος.
Δηλ. εμένα που το πέος μου συνήθως κοιτάει προς τα κάτω, αν την γαμησω ανάποδα την γυναίκα με το κεφάλι της στα πόδια μου, θα έχει οργασμό;:dancing:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556
Δηλ. εμένα που το πέος μου συνήθως κοιτάει προς τα κάτω, αν την γαμησω ανάποδα την γυναίκα με το κεφάλι της στα πόδια μου, θα έχει οργασμό;:dancing:

Θα χει ! Αν καταφέρει και μείνει ζωντανή από τη μυρωδιά από τα πόδια σου :confused:
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
Διαβασμένο σε κόβω εσένα......απάντησε στον άλλο παρακάτω που λέει κυρτότητα προς τα πάνω ή προς τα κάτω;; (Κοίλη.....κυρτή.....παιχταρά μου μην ξεχάσεις το σημείο (όχι G) καμπής....)
Μονοτονία και ακρότατα. Αλλά γενικά... μονοτονία :cheesy::cheesy::cheesy:
Αν είναι κοίλη, λυπάμαι αλλά f''(x)<0.
Θέλουμε info. Σε τί αναφερόμαστε για να φτιάξουμε πίνακα συνάρτησης, πρώτης και δευτερας παραγώγου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
Μονοτονία και ακρότατα. Αλλά γενικά... μονοτονία :cheesy::cheesy::cheesy:
Αν είναι κοίλη, λυπάμαι αλλά f''(x)<0.
Θέλουμε info. Σε τί αναφερόμαστε για να φτιάξουμε πίνακα συνάρτησης, πρώτης και δευτερας παραγώγου.
...από μένα....ΝΑΙ!!!
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom