Νέα

ΑλληλοΜαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fatonpoutso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 953
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Με τις μλκς σας,χάσαμε τον Ippotis69...που αυτοδιαγράφηκε... :'( :'( :'( :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
Φιλαράκια μου,καλησπερα..Εδώ  είμαι... απλά δεν μπαίνω συχνά, και δεν έχω συμμετοχή.. να είστε καλά.. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Συνημμένα

  • CXC_ohyWkAALRis[1].jpg
    CXC_ohyWkAALRis[1].jpg
    90,1 KB · Εμφανίσεις: 176

GreekRider81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα. Όποιος φίλος το ψήνει για αλληλομαλακία ας μου στείλει ένα μήνυμα. Να τονίσω πως δεν ενδιαφέρομαι για σεξ.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Καλησπέρα και από εμένα. Όποιος φίλος το ψήνει για αλληλομαλακία ας μου στείλει ένα μήνυμα. Να τονίσω πως δεν ενδιαφέρομαι για σεξ.
Και την αλληλομαλακία σε τι την κατατάσεις; :huh:
Στα DIY ?  :2funny:
 

GreekRider81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ο καθένας το δικό του. Αυτό ενοούσα. Οποιος ενδιαφέρεται PM.
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Καλή φάση ή αλληλομαλακια.... Θα θελα
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Όχι αδερφέ είμαι παντρεμένος 2 χρόνια τώρα και μου αρέσει να δοκιμαζω πολλά πράγματα στο γαμιση φαντασου ότι ψηνω και την κουμπάρα μας για να την γαμησω αλλά μπορεί να είμαι αμφί γιατί ένα περιποιημένο παλαμάρι θα το εγλυφα με μάσκα όμως
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Όχι αδερφέ είμαι παντρεμένος 2 χρόνια τώρα και μου αρέσει να δοκιμαζω πολλά πράγματα στο γαμιση φαντασου ότι ψηνω και την κουμπάρα μας για να την γαμησω αλλά μπορεί να είμαι αμφί γιατί ένα περιποιημένο παλαμάρι θα το εγλυφα με μάσκα όμως
Σε παρεξηγησα.κρυφοπουστας είσαι!!!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Παιδιά δεν είμαι γκέι αλλά σε αυτήν την φάση θα γουστσρα να γλυψω κεφαλακι... φαίνεται πολύ ωραίο και υγρο
Φανταζομαι αμα ησουν κιολας τι θα γουσταρες να κανεις...παρεα με τον λιλα μαλλον...
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Το μόνο που δεν γοθσταρω είναι να τον πάρω από πίσω.... Αλλά πίπα δεν θα με χαλούσε
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Θα προτιμούσα στην κωλαρα της γυναίκας μού
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Όντως πολύ καυλωτικη φωτό... Παιδιά δεν έχω και δν θέλουμε γτ θέλουμε να κάνουμε άλλα πράγματα με την γυναίκα μου... Προς το παρόν!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom