Νέα

ΑλληλοΜαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fatonpoutso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 955
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Δεν είπα ότι είμαι στρέιτ μάλλον bi
 

GreekRider81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή τα πουλιά μας καλό είναι να μην τα παίζουμε εδώ οποίο παλικάρι ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
Παίδες εμένα θα με ενδιέφερε να τραβάω μαλακία σε κάποιον που βλέπει τσοντούλα με τις ώρες, χωρίς κάτι παραπάνω.
Δεν ενδιαφέρομαι για σεξ, απλά μου αρέσει να παίζω ψωλάρες με τα χέρια μου και να βλέπω τον άλλο να ευχαριστιέται.
Επομένως αν θέλει κάποιος str8 να του την παίξω εγώ, αντί να την παίζει μόνος όσο βλέπει τσοντούλα, θα χαρώ να μου στείλει μήνυμα.
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Παίδες εμένα θα με ενδιέφερε να τραβάω μαλακία σε κάποιον που βλέπει τσοντούλα με τις ώρες, χωρίς κάτι παραπάνω.
Δεν ενδιαφέρομαι για σεξ, απλά μου αρέσει να παίζω ψωλάρες με τα χέρια μου και να βλέπω τον άλλο να ευχαριστιέται.
Επομένως αν θέλει κάποιος str8 να του την παίξω εγώ, αντί να την παίζει μόνος όσο βλέπει τσοντούλα, θα χαρώ να μου στείλει μήνυμα.
με καυλωσες πολύ φίλε μου αλλά δυστυχώς είναι μακριά... Πως θα γίνει να κάνουμε κάτι μέσω chat??
 

katsavidi86

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
22
Like
13
Πόντοι
0
εδω τι παιζει?υπαρχει τιποτα για τα δυσκολα?
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
469
Like
274
Πόντοι
21
το κανο με τον κολητο μου απο τα 15  :tn04: :tn04: :tn04:
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
469
Like
274
Πόντοι
21
Τελικά,έγινε συνάντηση αλληλομαλακίας...?  :grin: :grin: :grin:


744_1000.jpg
τρελη καυλα
 

kainourgios.edo

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες καντε με add στο skype kainourgios.edo και πειτε οτι ειστε απο το φορουμ ;)
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πολύ καυλα, το βιντεακι! :cum: Τώρα μια ομαδική μαλακια χθες βράδυ. Γυρνώντας 4 φίλοι από το τσιπουραδικο, κατεβήκαμε για ένα κατούρημα σε ένα δασάκι. Μαλακες τον παίζω λέει ο ένας στην πλάκα δηθεν. Και εγώ λέει και ο δεύτερος. Όχι ρε μαλακες, και εγώ ο τρίτος, και εγώ ρε ο τέταρτος.Εγω,ειμαι οτεταρτος! Αποτέλεσμα? Ενα ωραίο χυσιμο ομαδικό στο δάσος. Μιλάμε πολύ καυλα. Το τσούξαμε που λένε, για τα καλά… :bigdick: :thumbsup: :bigdick: :thumbsup: :bigdick: :thumbsup: :thumbsup:


:vomit: :S :S :S
 

giorgospan

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
462
Like
88
Πόντοι
1
γουστάρει κάνεις να το δοκιμάσει
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
918
Like
3.698
Πόντοι
446
εμένα μου αρέσει να δείχνω την κωλάρα της γυναικας μου στα 4 κ να τραβάμε όλοι μαζί κ να τη χύνουμε. Άδικο έχω?
 

Συνημμένα

  • kolotripida.jpg
    kolotripida.jpg
    62,1 KB · Εμφανίσεις: 440

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.660
Like
14.748
Πόντοι
3.656



:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S


Ζητώ όπως μου χαρίσουν παλιά παιχνίδια, καθώς επίσης νομίσματα, χαρτονομίσματα, τηλεκάρτες,  γραμματόσημα και παλιά αντικείμενα. Δεν είμαι παλιατζής. Πρώτον με ενδιαφέρουν αυτά τα αντικείμενα γιατί είμαι συλλέκτης και δεύτερον είναι κρίμα κάποιοι να τα πετάνε στα σκουπίδια ενώ για μένα είναι χρήσιμα και πολύτιμα. Απευθύνομαι μόνο σε αυτούς που δε θέλουν πλέον αυτά τα αντικείμενα. Τα θέλω για διακόσμηση μαγαζιού. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.  ΥΓ. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ΠΜ.



:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom