Νέα

Αγρίνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis_p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giatros75

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
0
Σε ένα ακόμα πέρασμα από την πόλη πέρασα πάλι από το studio στη mercedes. Μέσα πάλι η emanuela, η βουλγάρα. Δυστυχώς δεν θυμόμουν την παλαιότερη συνάντηση μας. Επαναλαμβάνω, ωραίο κορμί  αλλά βαριόταν που ζούσε κι ας πήρα το πρόγραμμα των 80 ευρώ (απλό και 69). Συμπέρασμα: μόνο για απλό και μόνο μιά φορά με την Emmanuela.
 

ricco

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
γιατρε μηπως ξερεις τι γκομενες παιζουν τωρα με το στουντιο που λες? Περναω απο αγρινιο και λεω να παω.
 

crazydoctor85

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παίδες τι παίζει στο αγρίνιο αυτό τον καιρό ...έχει τίποτα καλο ..κριτικές....
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
παιδια στο αγρινιο υπαρχει μπουρδελο?? :fuck1: :fuck1:
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ναι υπάρχει, πάνω στην εθνική οδό (τώρα όλοι βέβαια πάνε από την Ιόνια).
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Πω πω μαλακίαααααααααααααααααα!!!!!!!!
Τώρα το είδα...
Καλά πως στο πούτσο μου το έβγαλε στα μη αναγνωσμένα;
 

younddevil

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για το studio στο Αγρίνιο και συγκεκριμένα επι της εθνικής οδού δίπλα από την Mercedes...σε επισκεψή μου εντός του έτους (2016) που έτυχε να βρίσκομαι στην πόλη τιμήθηκε η Νικόλ! Κορίτσι κοντά στα 21 -24 (δεν θυμάμαι απόλυτα) τόσο δήλωσε και τόσο τουλάχιστον έδειχνε, εκ Μολδαβίας. Ελληνικά αρκετά καλά, ωραίο σωματάκι και προσωπάκι και μικρο βυζάκι το οποίο ανταποκρίνονταν στα χάδια.Στα του αγώνα, πίπα καλή χωρίς χέρι αλλα όχι καραμέλωμα όλης της περιοχής αλλά παίρνει μεγάλη βελτίωση για να γίνει πιο καλή, δεν είπε όχι σε καμία στάση που της ζητήθηκε βέβαια με στησίματα κομοδίνου βέβαια το αποκορύφωμα ήταν στα τέσσερα που η θέα του κώλου της είναι αρκετά ωραία, βέβαια κώλο το πρόγραμμα δεν είχε, κραυγούλες βέβαια ούτε για δείγμα.Σε γενικές γραμμές καθότι μένω Αθήνα και επισκέπτομαι studiakia όχι συχνά αλλά μία στο τόσο (άρα για να το λέω φανταστείτε)για την πόλη του Αγρινίου τα 40 της απλής επίσκεψης ενδεχομένως να είναι καλά αλλά αν ήταν Αθήνα θα την κατέταζα σε πιο μικρούς οίκους.
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Επισκεψη στο οικιμα διπλα στην μερσεντες μεσα στο πασχα. Ο χωρος διακριτικος, δεν φαινεται το αμαξι σου. Η τσατα λιγο ΓΤΠ πηρα ενα μελαχρινο π δεν εμαθα το ονοματης. απο 45 ειπαν το προργραμμα 70 με 69. μετρια σημετοχη αλλ οκ για αγρινιο. απο καθαριοτητα οκ
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο VIP προχθές. Πρώτη φορά στο συγκεκριμένο κατάστημα. Είχα δει πως δούλευε μια Αλινα. Χτυπώ κουδούνι μου ανοίγουν με θυροτηλέφωνο. Μπαίνω έρχεται η τσα2. Μου λέει η Αλινα είναι. Μου αναλύει τιμές και προγράμματα ξεκινώντας από 40 βαλάντια το απλό. Βγαίνει και η κοπέλα...
Μία ξανθιά, ύψος με Ρα πορνοτακουνα γύρω στο 1,75. Βυζι καλό όσο μπορούσα να δω γιατί βγήκε με την ζακέτα της τη μαύρη την οποία δεν άνοιξε να δούμε το κορμί της πάρα είχε τυλιχτει με αυτή λες και πήγαινε για για ψώνια και αναδκουμπωνοταν γιατί κρυωνε. Τι να πω. Μόνο το μπούστο είδα οπότε και φυσικά δεν πέρασα. Η κοπέλα είχε μάλλον άγνοια για το που δούλευε και δεν θέλησε να δείξει τα προσόντα εκτός κι αν είχε τους λόγους της, δλδ να κρύψει κοιλιά μπουταρες κτλ που μάλλον θα απέτρεψαν τον πελάτη να μπει... Όπως κι έγινε άλλωστε γιατί τα 40 δεν είναι για πέταμα...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Περα από τα 2 studio του Αγρινίου το paradise k to vip έχω ακούσει ότι παίζει καλτ σπιτάκι μπουρδελο με τιμές λογικές.
Λένε ότι είναι λίγο έξω από το Αγρίνιο σε ενα χωριό που λέγεται Δοκιμη κοντά στις εργατικές κατοικίες.
Περα από αυτό λένε ότι παίζουν έντονα κ τσιγγάνες παιχνίδι.
Όλα αυτά πρέπει να είσαι μόνιμος κάτοικος για να κανεις την έρευνα σου κ να τα ανακαλύψεις.....
Οποιος ξέρει λεπτομέρειες κ γουστάρει ας μας βοηθήσει...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.338
Πόντοι
506
Περα από τα 2 studio του Αγρινίου το paradise k to vip έχω ακούσει ότι παίζει καλτ σπιτάκι μπουρδελο με τιμές λογικές.
Λένε ότι είναι λίγο έξω από το Αγρίνιο σε ενα χωριό που λέγεται Δοκιμη κοντά στις εργατικές κατοικίες.
Περα από αυτό λένε ότι παίζουν έντονα κ τσιγγάνες παιχνίδι.
Όλα αυτά πρέπει να είσαι μόνιμος κάτοικος για να κανεις την έρευνα σου κ να τα ανακαλύψεις.....
Οποιος ξέρει λεπτομέρειες κ γουστάρει ας μας βοηθήσει...
καλα ας γαμησουμε σε ολα τα μπουρδελα της αθηνας και μετα παμε και στης επαρχιας χαχα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
καλα ας γαμησουμε σε ολα τα μπουρδελα της αθηνας και μετα παμε και στης επαρχιας χαχα
Λένε ότι γίνεται καλό παιχνίδι, παίζετε καλή μπάλα εκεί Αγρίνιο, όπως κ προς Αμαλιάδα μεριά ενώ απέναντιας προς Άρτα Γιάννενα είναι ξενερωμα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.338
Πόντοι
506
Λένε ότι γίνεται καλό παιχνίδι, παίζετε καλή μπάλα εκεί Αγρίνιο, όπως κ προς Αμαλιάδα μεριά ενώ απέναντιας προς Άρτα Γιάννενα είναι ξενερωμα.
εε ναι αρτα ειναι μικρη πολη αρκετα οταν λες καλη μπαλα αργινιο δλδ εχει ωραιες ιεροδουλες εμφανησιακα?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
εε ναι αρτα ειναι μικρη πολη αρκετα οταν λες καλη μπαλα αργινιο δλδ εχει ωραιες ιεροδουλες εμφανησιακα?
Η Αρτα ειχε παλια ένα μπουρδελο στον φάρο της κοπραινας η κοπρενας κάπως έτσι το λένε,πριν την είσοδο της πόλης αριστερά, τωρα δεν ξέρω αν λειτουργεί ακόμα.

Στο Αγρίνιο τα studio όταν περναω από την πόλη,

κατά καιρούς φέρνουν κ καλές αλλά τσιμπημένες τιμές.

Η αναφορά μου ότι παίζεται καλη μπάλα στο Αγρίνιο, αποσκοπεί ότι λένε ότι παίζουν γυφτισες σε πολλά σημεία της πόλης.

Αν ξέρει κάποιος ας μας πει.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.338
Πόντοι
506
Η Αρτα ειχε παλια ένα μπουρδελο στον φάρο της κοπραινας η κοπρενας κάπως έτσι το λένε,πριν την είσοδο της πόλης αριστερά, τωρα δεν ξέρω αν λειτουργεί ακόμα.

Στο Αγρίνιο τα studio όταν περναω από την πόλη,

κατά καιρούς φέρνουν κ καλές αλλά τσιμπημένες τιμές.

Η αναφορά μου ότι παίζεται καλη μπάλα στο Αγρίνιο, αποσκοπεί ότι λένε ότι παίζουν γυφτισες σε πολλά σημεία της πόλης.

Αν ξέρει κάποιος ας μας πει.
εγω δε ξερω παντως απο επαρχια,απο αθηνα ρωταμε οτι θες,23 χρονων δε εχω προλαβει καλα καλα της αθηνας τα μπουρδελα να γαμησω σε ΟΛΑ θα προλαβω της επαρχιας?
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
584
Like
686
Πόντοι
86
Mάγκες στο Αγρίνιο ξερει κανεις καμία ανεξαρτητη για ραντεβου εχεμυθα??Κυριως με ενδιαφερει να κανει ελευθερο στοματικο και να δεχεται να την χύσω οπου θελω.Επισκεπτομαι το Αγρινιο μερικες φορές και ειπα να ρωτησω μηπως ξερει κανεις κατι.Αν και ξερω οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα σε οτι αφορα το θεμα αυτο.Σε μπουρδελο στο Αγρινιο να παω δεν μου λεει και κάτι διοτι αυτα που ψαχνω οπως ελευθερο στοματικό και χυσιμο στο πρόσωπο ή ακομα και να τα καταπιεί η γκομενα,ειναι κατι που δεν το κανουν.
 

Akis_35

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Αγρίνιο παίζει τίποτα καμία ανεξάρτητη η κάποια να γνωρίζει κάποιος ότι κάνει παιχνίδι φυσικά με το δωράκι της...ας στείλει όποιος ξέρει καμία πληροφορία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom