Νέα

Αγρίνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis_p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MITSOPALAS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές στο Αγρίνιο επί της εθνικής οδού στο νέο studio δουλεύουν 2 πολωνέζες η Ρενάτα -πολύ καλή στο κρεββάτι και η Βίκη -προκαταρκτικά και πίπα τέλεια.οι τιμές ξεκινούν από 50-150€
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ολη η Βορειοδυτική Ελλάδα, εκεί πάει και ακουμπάει τον οβολό της... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Ισώς αυτο που ζητάω είναι λίγο δύσκολο, δούλευε "Στο μετάξυ μας" απο Μάρτιο εώς Ιούλιο περίπου του 2007 μια κοπέλλα ξανθία, 1.65, Ρωσοπόντια γλυκό και πρόστυχο γκομένακι (το μαλλί της είχε εξτένσιον) με το όνομα Γιούλια ή Άνια. Αν υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να μου πει (σε μήνυμα προσωπικό) ή να μου πει τι παίζει στο μαγαζί θα τι εκτιμούσα.

 

MESOLOGI

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
7
Πόντοι
0
Yπάρχει κάτι στο Μεσολλόγγι Αγρίνιο?
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.230
Πόντοι
606
Yπάρχει κάτι στο Μεσολλόγγι Αγρίνιο?
για αγρινιο κοιτα το δικο μου ποστ λιγο πιο πανω για το στουντιο στην εθνικη οδο...Αυτο που εχει αλλαξει απο τοτε ειναι οτι εχει ερθει μια ρουμανα που δουλευει τα βραδυα και ειναι πολυ καλη στο κρεβατι
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
αν ξερει κανεισ που εχει μπουρδελα στο αγρινιο ασ γραψει
 

demon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει σπιτακι στο αγρινιο??
αν ναι, τι λεει αξιζει??
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
δίπλα από την αντιπροσωπία της mercedes έχει ένα studio .
έχω ακούσει ότι έχει κάτι ξανθά άλογα μέσα, δεν θυμάμαι χώρα προέλευσης.
δεν έχω πάει καθόλου... μπορεί να το επισκεφτώ φέτος το καλοκαίρι, θα δείξει αν δεν βρω καλοκαιρινή γκόμενα :grin:

επίσης στη στράτο έχει ένα κωλόμπαρο, μπορείς να πηδήξεις, αλλά και εκέι δεν ξέρω τι παίζει.
έχει το εβίτα στον άγιο κωνσταντίνο. οδό δεν θυμάμαι έχουν περάσει και 4 χρόνια που έχω φύγει.

και ένα τελευταίο που δούλευε πριν φύγω για σπουδές είναι το sexy land πάνω στην εθνική οδό πηγαίνοντας προς νεάπολη στα αριστερά σου, δίπλα από ένα βνζινάδικο Revoil... θα το δεις έχει κάτι αγάλματα απ' έξω και ασιμένια πρόσοψη.

αυτά ... δεν ξέρω αν βοήθησα.
 

DrJekyll

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ΤΟ στουντιο ειναι αψογο το επισκεφτικα στο γυρισμ απο τιν Εροτικα τον μαιο...κασσανδρα το μορακι φιλικοται ι κυρια τισ υποδοχης η οποια μοθ ζιτισε να της φερω και τουσ φιλουσ μου απο τιν λευκαδα :2funny: :2funny: προγραματα και τιμεσ οποσ και στα στουντιο στιν αθηνα


 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.681
Κριτικές
3
Like
4.230
Πόντοι
606
ΤΟ στουντιο ειναι αψογο το επισκεφτικα στο γυρισμ απο τιν Εροτικα τον μαιο...κασσανδρα το μορακι φιλικοται ι κυρια τισ υποδοχης η οποια μοθ ζιτισε να της φερω και τουσ φιλουσ μου απο τιν λευκαδα :2funny: :2funny: προγραματα και τιμεσ οποσ και στα στουντιο στιν αθηνα
μηπως ειχες πιει τιποτα μπυρες πριν? :grin:

αυτη η κασσανδρα που λες ειναι μια μετρια ελληνιδα,οσο για την τσατσα ειναι απ'τις χειροτερες που εχω συναντησει 
 

DrJekyll

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
να σου πω τιν αλη8εια κομματια ιμουν..χοαοχαοοχαο...ο φιλοσ μου εκανε τισ παρατιρισεισ αυτεσ...μαλλον πρπει να κοψω τιν πολλυ παρεα μαζι του :2funny: :2funny:
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον φιλε μου θα σου λυσω εγω τις αποριεσ σου μιας και ειμαι αγρινιωτης αλλα μενω αθηνα και κατεβαινω τακτικα αγρινιο...Το στουντιο διπλα στην mercedes οντως υφισταται εδω και πολλα χρονια...Μεχρι προτεινος επαιζε μεσα ενα ξανθο μωρο,ονομα δεν θυμαμαι,αλλα ηταν φοβερο...Κριμα που εφυγε τωρα...Αυτη η κασσανδρα που λενε δεν ειναι ελληνιδα,μαλλον για ρωσιδακι ή βουλγαρακι μου κανει...ειναι ωραιο μωρο εμφανισιακα αλλα στο δωματιο δεν λεει τπτ απολυτως...βιαζεται πολυ και εμενα με χαλαει αυτο...τα κανει ολα αρπα κολλα,ουτε χαδακια στην αρχη ουτε τπτ,κατευθειαν στο ψητο...Τωρα τελευται ομως εχω μαθει οτι παιζει και ενα καινουριο,λεπτομερειες δεν ξερω γιατι δεν εχω κατεβει ακομα να το ερευνησω,σε κανα μηνα ομως θα κατεβω και θα τσεκαρω...Πολυ ωραιος χωρος,καθαροτατος και μεγαλος...
Οσον αφορα το στριπτιτζαδικο στον στρατο επι της εθνικης ειναι οντως πολυ καλο,σιγουρα ομως δεν γαμας εκει,εχω δικο μου ανθρωπο μεσα και το ξερω,αλλα εχει φοβερες γυναικες για χορους κλπ και μεχρι εκει...
Ελπιζω να σε βοηθησα...
 

giatros75

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
0
Χθες περνούσα από Αγρίνιο και είπα να τιμήσω το γνωστό studio πλαι στην mercedes. Mεσα ήταν η Eύα, 22 χρ, ρουμάνα από βουκουρεστι, μόλις τρίτη της μέρα στο επάγγελμα!!! Λεπτή, μαύρο μαλλί, μικρό βυζάκι αλλά πολύ σέξυ!!! Πήρα το πρόγραμμα των 90 ευρώ που είχε και 69. Αφού την ηρέμησα λέγοντας της ότι θα πάμε όπως θέλει αυτή και να μην ανησυχεί, έκανα ένα ντους και αρχίσαμε φιλάκια στο λαιμό, στα αυτιά (παραλίγο να κατάπινα το σκουλαρίκι της, χα χα χα), μετα τσιμπούκι και μετά 69. Η κοπέλα εδώ έδωσε ρέστα!!! Επειδή ήθελα να περάσει καλά κι αυτή άρχισα αμέσως εντατικό ρούφηγμα κλειτορίδας ενώ η γλώσσα μου ξέσκιζε το μουνάκι της!!! Η κοπέλα απλά ξέχασε το χρόνο και είχε gf συμπεριφορά μετά από αυτό!!!Τελείωμα στα 4 με τρελή καύλα απο την Εύα. Το σπίτι πεντακάθαρο, με ντους στο δωμάτιο και λαμινέιτ στο πάτωμα!!!Μόνη ξενέρα η τσατσά που χτύπαγε την πόρτα όταν πέρασε η ώρα.Βέβαια αν δεν χτύπαγε ακόμα θα πηδιόμουν με την Εύα!!!
 

giatros75

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
0
Δευτέρα περνούσα από Αγρίνιο και είπα να τιμήσω πάλι το γνωστό studio. Mεσα ήταν again η Eύα, που 20-12 φεύγει από Ελλάδα!!! Πολύ σέξυ με τα κόκκινα εσώρουχα της!!! Πήρα το πρόγραμμα των 80 ευρώ με 69, gf συμπεριφορά και ένταση αν και πλέον έγινε επαγγελματίας σε σχέση με την πρώτη φορά. Κρίμα που φεύγει!!!
 

demon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εχει παει κανεις αυτες τις μερες στο studio?
Παιζει τιποτα καλο?
 

giatros75

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
0
Στο πέρασμα από την πόλη πέρασα από το studio στη mercedes. Μέσα η emanuela, βουλγάρα, ωραίο κορμί  αλλά βαριόταν που ζούσε. Πάλι καλά που πήρα το πρόγραμμα των 50 ευρώ!!! Άσχετο: 2,5 km πριν το studio, προς πάτρα, είδα κόκκινο φωτάκι. Ξέρει κανείς τι παίζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom