Νέα

Αγνή Μασάζ (Masaz Agni)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stebaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leondardos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
114
Like
53
Πόντοι
1
Καλο bbw φενεται.Τα περι μασαζ ισχυουν πως εχει βαθιες γνωσεις η ειναι για το ξεκαρφωμα?
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.610
Πόντοι
2.660
Αν είχε δικό της χώρο θα ήταν vfm και θα είχε μαζέψει το μαρούλι από κάτι άλλα μπάζα που το παίζουν μοντέλα !!!
 

fatos1924

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
123
Κριτικές
15
Like
946
Πόντοι
311
Ψήνομαι για Αγνή. Επειδή έχω τσεκάρει την Βίκυ-Στεφανία και για να συγκρίνω, είναι έτσι παχιά και αυτή η καλύτερο σώμα;
Από προσωπο; Με Βίκυ - Στεφανία δεν ενθουσιάστηκα. Μου αρέσουν οι "τσουπωτές", αλλά αυτή ήταν ένα κλίκ παραπάνω από ότι ήθελα.

Οπότε δύο ερωτήσεις

1) Ποια είναι ποιό όμορφη στο πρόσωπο από τις 2;
2) ποιά είναι πιό χονΔρή;

Έχεις κανείς συναγωνιστής άποψη και για τις 2;
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.146
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336
Πιο γλυκό-όμορφο πρόσωπο έχει η Στεφανία!
Πιο βυζάρες που χάνεσαι έχει η Αγνή
Πιο παχουλή είναι λογικά ακόμα η Στεφανία.
Με την Αγνή γέλασα πααααρα πολύ...
Αλλά με τη Στεφανία πέρασα πολύ καλύτερα στο συνολικο πακετο που μας ενδιαφέρει.
Καταθέτω απλά την προσωπική μου εμπειρία προσπαθώντας να σε βοηθήσω...

 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.407
Like
16.708
Καλημέρα, επειδή αναφέρθηκε το όνομα μου εδώ θα παρακαλούσα ν μην γίνονται σύγκρισεις.
Ο καθένας μπορεί ν έχει την άποψη του προφανώς αλλά επειδή είναι πάντα υποκειμενικες δεν χρειάζεται γραπτή έκθεση για τέτοια ζητηματα.
Θεωρώ ότι είμαστε πολύ διαφορετικες εμφανισιακά όπως κ η καθεμία στο μοτίβο της δηλαδή λειτουργεί διαφορετικά όσον αφορά υπηρεσίες κτλ.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.610
Πόντοι
2.660
Καλημέρα, επειδή αναφέρθηκε το όνομα μου εδώ θα παρακαλούσα ν μην γίνονται σύγκρισεις.
Ο καθένας μπορεί ν έχει την άποψη του προφανώς αλλά επειδή είναι πάντα υποκειμενικες δεν χρειάζεται γραπτή έκθεση για τέτοια ζητηματα.
Θεωρώ ότι είμαστε πολύ διαφορετικες εμφανισιακά όπως κ η καθεμία στο μοτίβο της δηλαδή λειτουργεί διαφορετικά όσον αφορά υπηρεσίες κτλ.

Εδώ μέσα κοπελιά, και οπουδήποτε αλλού, θα μιλάμε όποτε θέλουμε, όπως θέλουμε και για όποιον θέλουμε (πάντα εντός του πλαισίου της αξιοπρέπειας του καθενός).
Τελευταία φορά που το τσέκαρα, έχουμε ακόμη δημοκτρατία και υπάρχει ελευθερία λόγου.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.146
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336
Πιο γλυκό-όμορφο πρόσωπο έχει η Στεφανία!
Πιο βυζάρες που χάνεσαι έχει η Αγνή
Πιο παχουλή είναι λογικά ακόμα η Στεφανία.
Με την Αγνή γέλασα πααααρα πολύ...
Αλλά με τη Στεφανία πέρασα πολύ καλύτερα στο συνολικο πακετο που μας ενδιαφέρει.
Καταθέτω απλά την προσωπική μου εμπειρία προσπαθώντας να σε βοηθήσω...

Για να είμαι απόλυτα Σωστός, να σημειώσω ότι την Αγνή έχω να τη δω 2 1/2 χρόνια και τη Στεφανία μισό, οπότε πολλά μπορούν να έχουν αλλάξει στην εμφάνιση και των δύο, ελπίζω όμως ΟΧΙ στις υπηρεσίες
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Καλημέρα, επειδή αναφέρθηκε το όνομα μου εδώ θα παρακαλούσα ν μην γίνονται σύγκρισεις.
Ο καθένας μπορεί ν έχει την άποψη του προφανώς αλλά επειδή είναι πάντα υποκειμενικες δεν χρειάζεται γραπτή έκθεση για τέτοια ζητηματα.
Θεωρώ ότι είμαστε πολύ διαφορετικες εμφανισιακά όπως κ η καθεμία στο μοτίβο της δηλαδή λειτουργεί διαφορετικά όσον αφορά υπηρεσίες κτλ.

Σώπα!!!!
Σοβαρά???
Το παρών φόρουμ είναι πρωτίστως φορούμ των μελών.
Ο καθένας γράφει την άποψη και την εμπειρία του.
Αν δεν σου αρέσει μην συμμετέχεις και από τη στιγμή που εκτειθεσαι εδώ με προφανή λόγο να έχεις πελατεία θα υποστείς όλες τις απόψεις και τις γνώμες
Υποδείξεις να κάνεις άλλου όχι εδώ και στα μέλη του φόρουμ
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
597
Κριτικές
6
Like
343
Πόντοι
26
kalhspera kai kalh xronia θυμηστε μου την αγγελια ρε παιδια
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.215
Κριτικές
9
Like
7.932
Πόντοι
2.036
Καλημέρα, επειδή αναφέρθηκε το όνομα μου εδώ θα παρακαλούσα ν μην γίνονται σύγκρισεις.
Ο καθένας μπορεί ν έχει την άποψη του προφανώς αλλά επειδή είναι πάντα υποκειμενικες δεν χρειάζεται γραπτή έκθεση για τέτοια ζητηματα.
Θεωρώ ότι είμαστε πολύ διαφορετικες εμφανισιακά όπως κ η καθεμία στο μοτίβο της δηλαδή λειτουργεί διαφορετικά όσον αφορά υπηρεσίες κτλ.

Σώπα!!!!
Σοβαρά???
Το παρών φόρουμ είναι πρωτίστως φορούμ των μελών.
Ο καθένας γράφει την άποψη και την εμπειρία του.
Αν δεν σου αρέσει μην συμμετέχεις και από τη στιγμή που εκτειθεσαι εδώ με προφανή λόγο να έχεις πελατεία θα υποστείς όλες τις απόψεις και τις γνώμες
Υποδείξεις να κάνεις άλλου όχι εδώ και στα μέλη του φόρουμ
Απολύτως σωστά. ΘΑ προσέθετα μόνον ότι όλα θα πρέπει να γίνονται μέσα σε κόσμια πλαίσια. Όποια βέβαια δεν αντέχει στην κριτική, θα πρέπει να μάθει σ΄αυτήν...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Καλημέρα, επειδή αναφέρθηκε το όνομα μου εδώ θα παρακαλούσα ν μην γίνονται σύγκρισεις.
Ο καθένας μπορεί ν έχει την άποψη του προφανώς αλλά επειδή είναι πάντα υποκειμενικες δεν χρειάζεται γραπτή έκθεση για τέτοια ζητηματα.
Θεωρώ ότι είμαστε πολύ διαφορετικες εμφανισιακά όπως κ η καθεμία στο μοτίβο της δηλαδή λειτουργεί διαφορετικά όσον αφορά υπηρεσίες κτλ.

Σώπα!!!!
Σοβαρά???
Το παρών φόρουμ είναι πρωτίστως φορούμ των μελών.
Ο καθένας γράφει την άποψη και την εμπειρία του.
Αν δεν σου αρέσει μην συμμετέχεις και από τη στιγμή που εκτειθεσαι εδώ με προφανή λόγο να έχεις πελατεία θα υποστείς όλες τις απόψεις και τις γνώμες
Υποδείξεις να κάνεις άλλου όχι εδώ και στα μέλη του φόρουμ
Απολύτως σωστά. ΘΑ προσέθετα μόνον ότι όλα θα πρέπει να γίνονται μέσα σε κόσμια πλαίσια. Όποια βέβαια δεν αντέχει στην κριτική, θα πρέπει να μάθει σ΄αυτήν...
Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο. Ποια είναι η λογική να μην γίνονται συγκρίσεις και γιατί καποιος δεν μπορει να πει τη γνώμη του μεταξύ δυο? Ιδιαίτερα με τον απόλυτα κόσμιο και αξιοπρεπή τροπο που το έκανε....
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
165
Like
220
Πόντοι
21
Πρώτο ραντεβού με Αγνή. Δύο ώρες στο bill με κόστος 100 ευρώ. Να πω τα αρνητικά. Έχει κάποια κιλά παραπάνω και μέτριο πρόσωπο.
Τα θετικά. Η πίπα της τέλεια , όταν φύγεις από το δωμάτιο σίγουρα θα είσαι ευχαριστημένος, ξέρει να κάνει μασάζ , είναι πολύ ευχάριστη, πάρα πολύ καθαρή!
 

dragon2

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
90
Like
167
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρετε αν η κοπέλα δουλεύει ακόμα γιατί στο viber λέει ότι έχει να συνδεθεί πριν πολύ καιρό
 

sTeL77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
343
Like
3.597
Πόντοι
441
Καλησπέρα, έχει κάπου αγγελία ή να βρούμε το τηλεφωνο της
 

malakas013

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Όταν λέμε μασάζ; Κανονικό και μετά γίνεται τζερτζελες; Όπως ντάμες μασάζ? Πώς δλδ?
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
  • Like
Αντιδράσεις: sTeL77

loucas

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
καλησπερα, Η Αγνη τα φτυνει ή καταπίνει;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: makmak

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom