Νέα

Αγνή Μασάζ (Masaz Agni)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stebaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tommylee

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
1
αν επρεπε να επιλεξεις μια απο τις 2...?
Κοιτα και εγω την βικυ δεν την εχω παρει αλλα στα ιδια κυβικα εχει βυζαρες η αγνη λιγο κοιλιτσα παραπανω καλη πιπα και με 80 ευρω 2 εκτονωσεις με μετριο μασαζ και περιπου δυο ωρες ωστε να χαλαρωσουμε.Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.
 

MIGIMA

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
5
Like
98
Πόντοι
0
Κοιτα και εγω την βικυ δεν την εχω παρει αλλα στα ιδια κυβικα εχει βυζαρες η αγνη λιγο κοιλιτσα παραπανω καλη πιπα και με 80 ευρω 2 εκτονωσεις με μετριο μασαζ και περιπου δυο ωρες ωστε να χαλαρωσουμε.Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.
Εγώ πάντως λέω να κάνω δοκιμή με την αγνή γιατί μου αρέσουν οι βουνοκορφές.
 

sacraver

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Υπάρχει τηλέφωνο της ΑΓΝΗΣ κάπου? Έχει δικό της χώρο η έρχεται σε ξενοδοχεία?
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.146
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336
Η Αγνη πάει μόνο bill και prive στην αναγκη! Είναι πιο φθηνή, έχει βυζαρες, καλή πίπα αλλά σε όλα τα άλλα χάνει απο τη Βικυ-Στεφανία!  Προσωπική μου άποψη πάντα!!
 

Tommylee

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
1
Απο οτι την ειχα ρωτησει μου ειχε πει η αγνη οτι με συννενοηση απο πριν παει και σε αλλα ξενοδοχεια και σε σπιτια.
 

salwnakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα σας. Αν και πολλά χρόνια εδώ πρώτη φορά θέλω να γράψω κριτική για την Αγνή γιατί την θεωρώ μια από τις πιο καλές κοπέλες του χώρου. Επειδή είμαι από επαρχία την έχω συναντησει μόνο μια φορά και με την πρώτη ευκαιρία θα το επαναλάβω.
Η Αγνή είναι μια πολύ γλυκειά κοπέλα και από εμφάνιση και από συμπεριφορα.
Είναι κοντουλα και ελαφρώς γεματουλα αλλά με πολύ σφιχτό σώμα και υπέροχο στήθος.
Αν ζητάτε μοντελε σώμα καλύτερα να κοιτάξετε άλλου.
Στη συμπεριφορά της είναι φοβερή και πολύ επικοινωνιακή, εμένα που δεν ήμουν και στα καλύτερα μου κατάφερε να με χαλαρώσει και να τα αφήσω όλα πίσω.
Στα του αγώνα είναι πολύ καλη με πρωτοβουλίες και προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις όσο το δυνατόν καλύτερα.
Μασαζ δεν δοκίμασα γιατί όταν την συνάντησα μου είπε ότι είχε ένα πρόβλημα με το χέρι αν και εμένα δεν με ένοιαξε και πολύ γιατί όλος ο χρόνος που περάσαμε μαζί ήταν γεμάτος.
Βέβαια δεν μου το είπε από πριν ότι είχε θέμα και αυτό είναι το μόνο φάουλ αν και αν επέμενα είμαι σίγουρος ότι θα μου έκανε και μασαζ.
Γενικά θεωρώ ότι για όποιον δεν τον χαλάει η εμφάνιση της είναι από τις καλύτερες επιλογές σε αυτή την τιμή...
 

Tommylee

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
1
Καλο παιδι η Αγνη πολυ ξηγημενη :rose: :rose:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.273
Πόντοι
216
Καλο παιδι η Αγνη πολυ ξηγημενη :rose: :rose:

Συμφωνώ τύπε, αλλά την θέλουμε για μασάζ και γαμήσι όχι για να πάμε καφέ!!!
Εγώ την είχα πάρει 3 χρόνια περίπου,εντάξει από εμφάνιση δεν λέει και πάρα πολλά!!! Από σέρβις δεν λέω πρόθυμη σε όλα , αλλά τι να το κάνεις αν δεν σου αρέσει η γκόμενα!!!
 

Tommylee

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
1
Συμφωνώ τύπε, αλλά την θέλουμε για μασάζ και γαμήσι όχι για να πάμε καφέ!!!
Εγώ την είχα πάρει 3 χρόνια περίπου,εντάξει από εμφάνιση δεν λέει και πάρα πολλά!!! Από σέρβις δεν λέω πρόθυμη σε όλα , αλλά τι να το κάνεις αν δεν σου αρέσει η γκόμενα!!!
Η εξωτερικη εμφανιση ειναι υποκειμενικο θεμα.Και εγω εχω παρει μουναρες και προσφαρα αλλα μηδεν σοσιαλ μηδεν χημεια οπως και το αντιθετο.Παιζουν πολλα σεναρια .Σιγουρα δεν ειναι το ατου της κοπελας η σουπερ ομορφια αλλα εχει πολλα αλλα θετικα που καποιοι τα προτιμουμε και αλλοι οχι.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.273
Πόντοι
216
Η εξωτερικη εμφανιση ειναι υποκειμενικο θεμα.Και εγω εχω παρει μουναρες και προσφαρα αλλα μηδεν σοσιαλ μηδεν χημεια οπως και το αντιθετο.Παιζουν πολλα σεναρια .Σιγουρα δεν ειναι το ατου της κοπελας η σουπερ ομορφια αλλα εχει πολλα αλλα θετικα που καποιοι τα προτιμουμε και αλλοι οχι.

:thumbsup:
 

Kavliaris_panthiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
47
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
280
απο προσωπο πως ειναι??γιατι στα υπολοιπα με τρελενουν φουλ
 

Tommylee

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
1
Εχει ωραιο προσωπο γλυκο και μαυρα μαλλια μπουκλα.Εχει ωραια χαρακτηριστικα γενικα.
 

Osfp59

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
103
Κριτικές
11
Like
412
Πόντοι
291
Το στήθος παιδιά είναι φυσικό?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom