Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

ΜΑΡΙΑΝΝΑ!!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Καλημερίζω όλη τη παρέα του Αγκυρας 1!!!

Σήμερα θα ήθελα να πώ για την επίσκεψή μου και τη συνεύρεσή μου με την Μαριάννα το Σάββατο 26/06!!!

Για άλλη μια φορά το απίθανο αυτό μωρο, έκανε θαύματα και απέδειξε οτι αξίζει όσο 1000 άλλες!!!! παρ' ότι υπήρχαν κάποια μικροπροβληματάκια (απο τη πλευρά μου) αυτό δεν πτοησε το ατίθασο άτι (ατίθασο άλογο) που με περίσια υπομονή και ταπεραμέντο πραγματοποίησε το απίστευτο, το καταπληκτικό, το ανεπανάλυπτο!!!!

Για διάφορους λόγους (που δεν εχουν να κάνουν με το Μαριαννα΄κι, αλλα με τη κρίση που περναμε) δεν ήμουν και στη καλύτερη φόρμα μου, ΜΕΝ, αλλα μπορώ να πω οτι το απίστευτο μωρο με έκανε, για άλλη μια φορά, να περάσω καταπληκτικά και οπως παντα να μου μείνει αξέχαστη η επίσκεψή μου.

Για εμας που την ξέρουμε, τα λόγια, νομιζω, είναι περιτά!!!! μονο και μονο το όνομά της τα λεει ολα ..... ΜΑΡΙΑΝΝΑ, υπάρχει τίποτα καλύτερο;

Μπράβο κουκλί μου, με έκανες να περάσω απίστευτα και σου υπόσχομαι να ξενα έρθω σύντομα (οχι για αυτο που ειπες)!!!!!!

Πολλα φιλακια κουκλίτσα μου, να εισαι παντα καλα!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

ΜΑΡΙΑΝΝΑ!!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Καλημερίζω όλη τη παρέα του Αγκυρας 1!!!

Σήμερα θα ήθελα να πώ για την επίσκεψή μου και τη συνεύρεσή μου με την Μαριάννα το Σάββατο 26/06!!!

Για άλλη μια φορά το απίθανο αυτό μωρο, έκανε θαύματα και απέδειξε οτι αξίζει όσο 1000 άλλες!!!! παρ' ότι υπήρχαν κάποια μικροπροβληματάκια (απο τη πλευρά μου) αυτό δεν πτοησε το ατίθασο άτι (ατίθασο άλογο) που με περίσια υπομονή και ταπεραμέντο πραγματοποίησε το απίστευτο, το καταπληκτικό, το ανεπανάλυπτο!!!!

Για διάφορους λόγους (που δεν εχουν να κάνουν με το Μαριαννα΄κι, αλλα με τη κρίση που περναμε) δεν ήμουν και στη καλύτερη φόρμα μου, ΜΕΝ, αλλα μπορώ να πω οτι το απίστευτο μωρο με έκανε, για άλλη μια φορά, να περάσω καταπληκτικά και οπως παντα να μου μείνει αξέχαστη η επίσκεψή μου.

Για εμας που την ξέρουμε, τα λόγια, νομιζω, είναι περιτά!!!! μονο και μονο το όνομά της τα λεει ολα ..... ΜΑΡΙΑΝΝΑ, υπάρχει τίποτα καλύτερο;

Μπράβο κουκλί μου, με έκανες να περάσω απίστευτα και σου υπόσχομαι να ξενα έρθω σύντομα (οχι για αυτο που ειπες)!!!!!!

Πολλα φιλακια κουκλίτσα μου, να εισαι παντα καλα!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*



                            Καλημερα μωρο μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
                             Καλημερα μωρο μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Κουκλί, συγνωμη που είπα τοσα λιγα, αλλα, τα υπολοιπα δεν λεγονται, ετσι; εσυ τι λες;

Για αλλη μια φορα ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

:smitten:

Μετα απο σενα το χαος!!!!!!!!!!!!!!!
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Παιδια εχει κανεις καποιο νεο τωρα που ηρθε απο Θεσ/κη η Ευάρα που θα την βρουμε ?
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Παιδιά να πω και εγώ τα καλά μου λόγια για τη Μαριάννα (ίσως θα έπρεπε να γράψω και κριτική)..
Πήγα την Τρίτη το πρωί, πρώτη φορά με τη Μαριάννα ... κατάλαβα πόσο λάθος είχα κάνει τις προηγούμενες 2 φορές που είχα περάσει αλλά δεν έκατσα..
Είναι αχτύπητη..με πολύ όρεξη, και σου αλλάζει τη διάθεση...σε κάνει πύραυλο...
Μαριάννα μου σε ευχαριστώ και εις το επανιδείν (σίγουρα)..
 

Επισκέπτης
Παιδιά να πω και εγώ τα καλά μου λόγια για τη Μαριάννα (ίσως θα έπρεπε να γράψω και κριτική)..
Πήγα την Τρίτη το πρωί, πρώτη φορά με τη Μαριάννα ... κατάλαβα πόσο λάθος είχα κάνει τις προηγούμενες 2 φορές που είχα περάσει αλλά δεν έκατσα..
Είναι αχτύπητη..με πολύ όρεξη, και σου αλλάζει τη διάθεση...σε κάνει πύραυλο...
Μαριάννα μου σε ευχαριστώ και εις το επανιδείν (σίγουρα)..




                                      :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :-*
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Μαριαννα η Ευα θα επιστρεψει ή εγινε κατι γιατί δεν λετε ?
 

planitarhis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
80
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλά εδώ χωρίζουν ζευγάρια μετά από τόσα χρόνια ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom