Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης



            Καλημερα σε ολους. Καλημερα πριγγιπα μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.729
Κριτικές
61
Like
40.258
Πόντοι
22.785
             Καλημερα σε ολους. Καλημερα πριγγιπα μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Μωράκι μου καλημέρα , άκόμα εχω στά χείλια μου τή γεύση
άπό τά μουνοχειλάκια σου !!!!!!!!!!

ΤΡΕΛΕΝΟΝΑΙ μαζί σου ..........
 

Επισκέπτης
           Καλημερα και απο εμενα θεικη μαριαννα Απο χθες η καρδια μου κανει τικ τακ τικ τακ :-* :-*


                    Καλημερα ιπποτη μου :-* :-* :-* :-* Δεν ειναι τυχαιο που διαλεξες αυτο το νικ νειμ γιατι εισαι πραγματι ενας ιπποτης :smitten:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.729
Κριτικές
61
Like
40.258
Πόντοι
22.785
                                Εσυ να μην ζηλευεις καθολου αλλο ιπποτης και αλλο πριγγιπας ;)Αλωστε η καρδια μου πλεον ανηκει σε σενα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Αν πετάξεις στον ωκεανό
με το ασημένιο σου φτερό
κι ακουμπήσεις μια μικρή βροχή
θα με βρεις εκεί

Αν αγγίξεις το ξημέρωμα
κι απ' τα ερείπια γίνουνε νησιά
κι οι ανάσες στήσουνε γιορτή
θα με βρεις εκεί

Νιώθω ότι ανήκω σε σένα
ίσως να το νιώθεις κι εσύ

Αν σε βρουν φυγάδες πειρατές
και χαθείς σε χώρες μακρινές
μάθε που θα έρχεται η βροχή
θα με βρεις εκεί :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Επισκέπτης
Αν πετάξεις στον ωκεανό
με το ασημένιο σου φτερό
κι ακουμπήσεις μια μικρή βροχή
θα με βρεις εκεί

Αν αγγίξεις το ξημέρωμα
κι απ' τα ερείπια γίνουνε νησιά
κι οι ανάσες στήσουνε γιορτή
θα με βρεις εκεί

Νιώθω ότι ανήκω σε σένα
ίσως να το νιώθεις κι εσύ

Αν σε βρουν φυγάδες πειρατές
και χαθείς σε χώρες μακρινές
μάθε που θα έρχεται η βροχή
θα με βρεις εκεί :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


                               




                     
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.729
Κριτικές
61
Like
40.258
Πόντοι
22.785
                                 




                       

Η μέρα είναι μεγάλη κι εγώ θα Σε Περιμένω ... ξεχασμένη σε ένα σταθμό άδειο από τραίνα .. άδειο από σένα ... θα χω πια αποκοιμηθεί...
ΜΗΝ με αφήσεις ούτε για μια ώρα.. γιατί οι σταγόνες της οδύνης και της αγωνίας μου θα ενωθούν και θα τρέξουν όλες μαζί μέσα μου ...
ο καπνός που γυρνάει την πόλη ψάχνοντας για ένα σπίτι θα καταλήξει κι αυτός μέσα μου... όλα μαζί να πνίξουν την απελπισμένη μου καρδιά ..
Μακάρι το σχήμα του κορμιού σου ποτέ του να μη διαλυθεί σε ακρογιαλιές ... κι είθε τα βλέφαρα Σου να μη φτερουγίσουν ποτέ μακριά από μένα ...



[size=23pt]Ούτε δευτερόλεπτο μην με αφήσεις Αγάπη μου..[/size]


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

escboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Mariannaki kalispera ? to Euaki pote douleuei ekei? esy poies ores eisai? kamia prosfati foto? polla filakia koykla mou..na eisai panta kala
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.729
Κριτικές
61
Like
40.258
Πόντοι
22.785
                         Μωρο μου το ευακι εχει σταματησει και δεν δουλευει πια εδω. Εγω ειμαι παντα πρωινα :-* :-* :-* :-* :-*

Aγαπάκι καλησπέρα , σού γράφω άπο τό σκάφος !!!!!!!!! ψαρεύω !!!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom