Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΥΗ ΤΟ ΕΥΑΚΙ?
Καλως ηρθες στην παρεα μας καλα χιλιομετρα πορνοηδονης
Αυτη την στιγμη δουλευη η Ευα
γραφε με μικρα γιατι θα σου τα σβησουνε
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Εχει κι αλλα  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
αχ αγαπημενε μου θα ζουμε τον ερωτα μας σε διαφορα "σταδια" και χωρις αλλεργιες  :2funny: :2funny: :2funny:

Τον "Ελεύθερο Τύπο" που τον πήρε στα χεράκια της και τον έκανε μπουρδέλο, και κατόπιν τον έκλεισε.
Χωρίς αλλεργίες και με πολλά "στάδια" θα χαιρόμαστε τον ασίγαστο έρωτά μας και ασ' τους "άλλους" να βουρλίζονται!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πάλι με "νίκησες"  ;)

εγώ σου έστειλα "τρία φιλιά"  :-* :-* :-*

και εσύ μου έστειλες "επτά"

ένα για κάθε ημέρα  ;)


Ενα φιλι για καθε μερα αλλα και αλλα πολλα φιλια για τα υπεροχα ματια σου Φαρκελι μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Καλως ηρθες στην παρεα μας καλα χιλιομετρα πορνοηδονης
Αυτη την στιγμη δουλευη η Ευα
γραφε με μικρα γιατι θα σου τα σβησουνε

...γράφε μικρά γράμματα

και μεγάλη ιστορία στο χώρο της ηδονής  ;)

καλώς ήρθες LATREL :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Τον "Ελεύθερο Τύπο" που τον πήρε στα χεράκια της και τον έκανε μπουρδέλο, και κατόπιν τον έκλεισε.
Χωρίς αλλεργίες και με πολλά "στάδια" θα χαιρόμαστε τον ασίγαστο έρωτά μας και ασ' τους "άλλους" να βουρλίζονται!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


δεν θελω να σε τρομαξω αλλα τα μπουρδελα αν οχι ολα ,καποια εχουν μια οργανοση ,αυτη δεν ειχαι καμια  :uglystupid:
Αν εννοεις την τρελο γαλη να βουρλιζετε δεν θελει και πολυ ειναι ηδη βουρλισμενη απο τα παιδικα της χρονια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LATREL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
ευχαριστω για τις πληροφοριες παω στο ευακι τωρα.ειναι η πρωτη μου φορα ελπιζω να περασω καλα
 

LATREL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
οχι απλος πρωτη φορα παω στο ευακι.εχω ακουση πολλα παω να δω αν αληθευουν.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
δεν θελω να σε τρομαξω αλλα τα μπουρδελα αν οχι ολα ,καποια εχουν μια οργανοση ,αυτη δεν ειχαι καμια  :uglystupid:
Αν εννοεις την τρελο γαλη να βουρλιζετε δεν θελει και πολυ ειναι ηδη βουρλισμενη απο τα παιδικα της χρονια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! Κάποια οργάνωση πρέπει να υπάρχει. Αυτή απλούστατα ενδιαφερόταν για την προβολή της μήπως τυχόν αργότερα μπει στην πολιτική αρένα!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...απο εκεί ξεκίνησε

πριν ερωτευτεί τον Αγγελόπουλο

επιβεβαιώνεται

ότι ο δράστης κυκλοφορεί (ή και επιστρέφει) στον τόπο του εγκλήματος
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! Κάποια οργάνωση πρέπει να υπάρχει. Αυτή απλούστατα ενδιαφερόταν για την προβολή της μήπως τυχόν αργότερα μπει στην πολιτική αρένα!!!


Ολα ειχαν τον σκοπο τους (Πολιτικη σκοπιμοτητα) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Καλό βράδυ σε όλη την παρέα  ;)

και ειδικά στην Μαριάννα  :-*
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
οχι απλος πρωτη φορα παω στο ευακι.εχω ακουση πολλα παω να δω αν αληθευουν.

Νομίζω ότι τις περισσότερες φορές (αν όχι όλες τις φορές)

[size=12pt]ζούμε την "δική" μας αλήθεια[/size]
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καληνύχτα μεγάλη μου αδυναμία. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: Όνειρα γλυκά!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom