Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ειχΕ ενα ατυχημα με τον υπολογιστη της δυστηχως της εσπασε οποτε μεχρι να παρει αλλον τι να σου πω ???
Ειναι μια απροσεχτη Γαλη προφανως την ματιασε ο Μαρουλιας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μαλλον το ματι φταιη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αγαπη μου μιλαμε για μια ...ΞΕΒΡΑΚΩΤΗ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ξεβρακωτη ξετσιπωτη απο ολα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
ειχαι ενα ατυχημα με τον υπολογιστη της δυστηχως της εσπασε οποτε μεχρι να παρει αλλον τι να σου πω ???
Ειναι μια απροσεχτη Γαλη προφανως την ματιασε ο Μαρουλιας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι, το ομολογώ. Τη μάτιασα για το καλό της!!!! Χάρη σε μένα έσπασε ο φορητός της Η/Υ και τριγυρίζει ξεβράκωτη!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μαρουλια μου απ οσο ξερω εσωρουχο φοραει μονο στην δουλεια κι αυτο αμα τυχει ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν αλαζουμε βαρδια και φοραει κανενα φορεμα την βλεπω οτι δεν φοραει εσωρουχο . ισως να ειναι αλλεργικη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και εγώ είμαι αλλεργικός (στους λαγούς), αλλά δεν τριγυρίζω ξεβράκωτος!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι, το ομολογώ. Τη μάτιασα για το καλό της!!!! Χάρη σε μένα έσπασε ο φορητός της Η/Υ και τριγυρίζει ξεβράκωτη!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι μεγαλη Αγαπη τριγυριζει ξεβρακωτη μπας και της πεταξει κανενας κανεναν υπολογιστη στο κεφαλι και ησυχασω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Και εγώ είμαι αλλεργικός (στους λαγούς), αλλά δεν τριγυρίζω ξεβράκωτος!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Για αυτο αγαπη μου θα αποφευγουμε να χαιρομαστε τον ερωτα μας στα δαση μην εμφανιστει κανενας λαγος και μου τουμπανιασεις απο το αλλεργικο σοκ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Για αυτο αγαπη μου θα αποφευγουμε να χαιρομαστε τον ερωτα μας στα δαση μην εμφανιστει κανενας λαγος και μου τουμπανιασεις απο το αλλεργικο σοκ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πολύ σωστά!!! Άλλωστε υπάρχουν πολλά άλλα μέρη που μπορεί κανείς να χαρεί τον έρωτά του χωρίς να τουμπανιάσει. Οι εγκαταστάσεις του ΟΑΚΑ προσφέρονται δωρεάν για αυτόν ακριβώς το σκοπό από την αυτοκράτειρα Γιάνννα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πολύ σωστά!!! Άλλωστε υπάρχουν πολλά άλλα μέρη που μπορεί κανείς να χαρεί τον έρωτά του χωρίς να τουμπανιάσει. Οι εγκαταστάσεις του ΟΑΚΑ προσφέρονται δωρεάν για αυτόν ακριβώς το σκοπό από την αυτοκράτειρα Γιάνννα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


            Ειδες  καλε μου τι μεγαλοψυχη και προνοητικη γυναικα που ειναι η γιαννα? Σου λεει ας φτιαξω το ΟΑΚΑ για τους ολυμπιακους και μετα να το κανω ενα απεραντο μπουρδελο να χαιρεται ο κοσμος.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
             Ειδες  καλε μου τι μεγαλοψυχη και προνοητικη γυναικα που ειναι η γιαννα? Σου λεει ας φτιαξω το ΟΑΚΑ για τους ολυμπιακους και μετα να το κανω ενα απεραντο μπουρδελο να χαιρεται ο κοσμος.  :2funny: :2funny: :2funny:
Εκει και διαφορα αλλα ειναι τα μπουρδελα και οχι στα σπιτια που παμε
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
             Ειδες  καλε μου τι μεγαλοψυχη και προνοητικη γυναικα που ειναι η γιαννα? Σου λεει ας φτιαξω το ΟΑΚΑ για τους ολυμπιακους και μετα να το κανω ενα απεραντο μπουρδελο να χαιρεται ο κοσμος.  :2funny: :2funny: :2funny:

Αν ήταν μονον το ΟΑΚΑ, καλά θα ήταν!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Καλησπέρα σε όλη την καλή παρέα

και ειδικά στην γλυκειά Μαριάννα  :-* :-* :-*

 

LATREL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Like
4
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΥΗ ΤΟ ΕΥΑΚΙ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom