Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ 3ης Σεπτεμβρίου 54

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα G.G.XXX
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Περασα την Παρασκευή κατά τις 6μμ για να δώ την Νανσυ μετά από πληροφορία φίλου για την εμφάνιση της...απογοήτευση γιατί ήταν μόνο η Μαρία η οποία με ενημέρωσε ότι όλες οι άλλες είχαν ήδη αποχωρήσει...κατάντια!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
γιατί να τις έχει κρυμμένες? η Ολγα είναι επαγγελματίας,θελει να δουλευει το μαγαζί της.....προφανώς,δεν είχε καλύτερες εκείνη τη μέρα.....θα σου πρότεινα να τηλεφωνας πρώτα και να ρωτάς ποιές κοπέλλες έχει για να μην τρέχεις αδικα......
Ολοι εκτιμούμε τις καλες σου προθεσεις αλλα από ότι ξερεις και εσυ καλυτερα......    δεν σωζεται η κατασταση. Αν δε τοχει ο άλλος, αστα να πανε.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Περασα την Παρασκευή κατά τις 6μμ για να δώ την Νανσυ μετά από πληροφορία φίλου για την εμφάνιση της...απογοήτευση γιατί ήταν μόνο η Μαρία η οποία με ενημέρωσε ότι όλες οι άλλες είχαν ήδη αποχωρήσει...κατάντια!

Λίγο νωρίτερα που πέρασα είχα και μια Μόνικα αδύνατη μελαχροινή με μικρό βυζί και μια μαύρη την Τζέσικα. Παιδιά η Μαρία τι λέει από πρόγραμμα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
απ' ότι διάβασα πήγες σχετικά αργά......εγω πήγα πρόσφατα σε νορμαλ ωρα και είχε πλήρες ρόστερ.....το μαγαζί είναι καλό,αλλά παίρνουν τα μέτρα τους γιατί τα πράγματα έχουν αγριέψει.....και η Ολγα είναι πάντα φιλική και πολύ εξυπηρετική,ειδικά αν σε ξέρει από παλιά....εγώ την ξέρω αρκετά χρόνια,απο το μαγαζί της Βενιζέλου και πάντοτε είχα πολύ καλή εξυπηρέτηση.
άντε βρέ andy μίας και είσαι φίλος και γνωριζόμαστε και προσωπικά...άντε να πώ ότι εγώ πήγα αργά...αν και 19.30 όταν το μαγαζί κλείνει 21.00 δεν θεωρώ ότι
είναι αργά.............το Σάββατο το μεσημέρι  πήγε γνωστός μου και δούλευε μόνο η Τζένιφερ....Σάββατο μεσημέρι δεν είναι νορμάλ ώρα?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Η Όλγα περνάει στο δωμάτιο ή μόνο πόρτα?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
παλια περναγε καλο γκιλφ με αψογο μασαζ
εγω αν κανει ακομα θα ξαναπερναγα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
άντε βρέ andy μίας και είσαι φίλος και γνωριζόμαστε και προσωπικά...άντε να πώ ότι εγώ πήγα αργά...αν και 19.30 όταν το μαγαζί κλείνει 21.00 δεν θεωρώ ότι
είναι αργά.............το Σάββατο το μεσημέρι  πήγε γνωστός μου και δούλευε μόνο η Τζένιφερ....Σάββατο μεσημέρι δεν είναι νορμάλ ώρα?

νορμαλ ωρα είναι,αλλά τέκνον μου μην ξεχνάς ότι διάγουμε Σαρακοστή και ήδη μπήκε η Μεγάλη Εβδομάδα......δεν γνωρίζω λεπτομέρειες,αλλά μπορεί κάποιες κοπέλλες είτε να πήγαν στις πατρίδες τους,είτε να προετοιμάζονται σωματικώς και ψυχικώς για το Πάσχα.....νηστεύουσες και προσευχόμενες..... :dancing: :dancing:

Τι να σου πω βρε γείτονα,νομίζεις ότι κι εγω ξέρω περισσότερα?????? όταν είναι να πάω,παίρνω την Ολγα και ενημερώνομαι......
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
νορμαλ ωρα είναι,αλλά τέκνον μου μην ξεχνάς ότι διάγουμε Σαρακοστή και ήδη μπήκε η Μεγάλη Εβδομάδα......δεν γνωρίζω λεπτομέρειες,αλλά μπορεί κάποιες κοπέλλες είτε να πήγαν στις πατρίδες τους,είτε να προετοιμάζονται σωματικώς και ψυχικώς για το Πάσχα.....νηστεύουσες και προσευχόμενες..... :dancing: :dancing:

Τι να σου πω βρε γείτονα,νομίζεις ότι κι εγω ξέρω περισσότερα?????? όταν είναι να πάω,παίρνω την Ολγα και ενημερώνομαι......
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ!!!!andy κλαιω με την σκεψη και μονο...μπερδεψες το σαιτ,με αυτο της αρχιεπισκοπης,και ποσταρες λαθος...σε συγχωρω βεβαια!!!...
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τελικά η Νάνσυ ειναι στο μαγαζί η εχει φύγει;

Ξερει κάποιος να ενημερωσει, θα ηταν καλό

 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Η Μσρία που είναι εδώ τι λέει σπό πρόγραμμα στο δωμάτιο?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πέρασα με Μόνικα. Λεπτή με ωραίο σωματάκι βυζί πολύ μικρό με ρώγα που είναι προς τα μέσα. ΔΕν λέει όμως σε κανένα ημίχρονο. Προς ξεπέτα φέρνει. 50 ευρά
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Περασα χθες και ειδα μία Μόνικα. Εκανα το λα΄θος και την πήρα.

Τραγικη κατασταση μεσα στο δωματιο.

Συμμετοχή κοντα στο μηδεν.

Οχι 50 € αλλα ούτε 5 € αξιζε η φάση.

Από ότι μου είπε η τσατσα η Νάνσυ μάλλον δεν θα ξαναπάει

το μαγαζι ειναι εντελώς παρακμιακό


Χαμενα λέφτα
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Περασα χθες και ειδα μία Μόνικα. Εκανα το λα΄θος και την πήρα.

Τραγικη κατασταση μεσα στο δωματιο.

Συμμετοχή κοντα στο μηδεν.

Οχι 50 € αλλα ούτε 5 € αξιζε η φάση.

Από ότι μου είπε η τσατσα η Νάνσυ μάλλον δεν θα ξαναπάει

το μαγαζι ειναι εντελώς παρακμιακό


Χαμενα λέφτα

Χτες μόλις έγραψα γιαυτήν. Δεν το διάβασες?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Σημερινό πέρασμα από εδώ. Μόνο η ξεπετωΜόνικα. Στην πόρτα μια εμφανίσιμη η οποία δεν περνάει και δεν ρώτησα και πως τη λένε. Την έκανα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
πέρασμα σήμερα απο το μαγαζί ,  είχε δυο κοπέλες , την Μόνικα μία καστανή λεπτή κοπέλα με 1.5άρι βυζί και η Σοφία ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω , με κανονικό σώμα
και 1.5άρι βυζί.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Επίδης κλειστό σήμερα.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Μήπως γνωρίζει κάποιος η ΝΑΝΣΥ που δούλεψε για πολύ λίγο τώρα στα τελειώματα που βρίσκετε.

Κατά τα άλλα μαλλον εχει κλείσει οριστικά και αμετακλητα.

 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895
Καλύτερα, να ξεκαθαρίζουν τα σκάρτα. Απο πορτοκαλιές.. άλλο τίποτα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom