Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ 3ης Σεπτεμβρίου 54

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα G.G.XXX
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Το ίδρυμα της 3ης Σεπτεμβρίου 54 2ος όροφος επαναλειτουργεί.
Το δυναμικό του ιδρύματος έχει ως εξής:
Ναταλί (μόνο πόρτα), Αννα, Μόνικα και Αλίνα (όλες από Μάρνη 28)
Για Αννα και Μόνικα τα έχουμε ξαναπεί, η Αλίνα είναι ένα μωράκι
γύρω στα 23 μελαχρινό, αδύνατο, ύψος κανονικό και πολύ όμορφο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Το ίδρυμα της 3ης Σεπτεμβρίου 54 2ος όροφος επαναλειτουργεί.
Το δυναμικό του ιδρύματος έχει ως εξής:
Ναταλί (μόνο πόρτα), Αννα, Μόνικα και Αλίνα (όλες από Μάρνη 28)
Για Αννα και Μόνικα τα έχουμε ξαναπεί, η Αλίνα είναι ένα μωράκι
γύρω στα 23 μελαχρινό, αδύνατο, ύψος κανονικό και πολύ όμορφο.
:thumbsup:

ρεσπέκτ στο λαγωνικό!

(εγώ  θα χτυπήσω πορτιέρισα όπως πάντα... ;))
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Το ίδρυμα της 3ης Σεπτεμβρίου 54 2ος όροφος επαναλειτουργεί.
Το δυναμικό του ιδρύματος έχει ως εξής:
Ναταλί (μόνο πόρτα), Αννα, Μόνικα και Αλίνα (όλες από Μάρνη 28)
Για Αννα και Μόνικα τα έχουμε ξαναπεί, η Αλίνα είναι ένα μωράκι
γύρω στα 23 μελαχρινό, αδύνατο, ύψος κανονικό και πολύ όμορφο.

γεια σου ρε λαγωνικ-ακη! :2funny:
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Δηλαδή το Μάρνη μετακόμισε στην 3ης Σεπτεμβρίου; Πριν 10-15 μέρες που πήγα αυτές τις τρεις είχε όλες κι όλες.
 
OP
OP
G.G.XXX

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
  ειναι φουλ ετσι??
Καραφούλ είναι.........

.........για τις ξεπέτες που λένε κάποιοι συνάδελφοι και έχουν δίκιο,
το έχω πει και θα το ξαναπώ, από έμας εξαρτάται κατά πόσον η συνεδρία
θα εξελιχθεί σε ξεπέτα, εγώ τουλάχιστον το ξεκαθαρίζω αυτό το θέμα από την αρχή,
με την εκάστοτε σερίφισσα, της λέω, θέλω ΚΑΙ μασάζ τουλάχιστον 25-30 λεπτά
ώστε να προετοιμάσει την κοπέλα ανάλογα (τώρα τι ξέρει η κάθε κοπέλα από μασάζ, είναι άλλο θέμα,
ας κάνει ό,τι ξέρει)

Εντάξει έχω φάει και φόλες πχ. Τάνια η ψηλή Λιθουανή βυζαρού στη Στουρνάρη, που έκανε μασάζ με το ζόρι αλλά επειδή ήταν μουναρομούναρος το ρίσκαρα και την "πάτησα" και φυσικά την πήρα μόνο δύο φορές και δεν την ξαναπήρα ;)
και με την Αναστασία το κοντοπούτανο από Φωκίωνος Νέγρη κι αυτή τα ίδια, βαριόταν να πάρει τα χέρια της, την πήρα δύο φορές και τέλος........κλπ. κλπ.  ;) ;) ;)
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Το ίδρυμα αποτελεί μεταφορά του Μάρνης 11, κατά δήλωση sheriff.
Θεραπεύτριες Σίσσυ μελαχρινή, μακρύ σπαστό μαλλί, κανονικής διάπλασης, μέτριο ύψος, σπαστό ... διαφορικό, γελαστή, μάλλον πρόθυμη...(ύφος υποσχόμενο!), ίσως ενδιαφέρουσα επιλογή στο μέλλον. Δεύτερη η Άννα-Μαρία κοντή, ξανθή, λευκό δέρμα (μοιάζει ελαφρώς εκτός κλίματος), έξω από τις επιλογές μου βάσει αισθητικών κριτιρίων. Σχετικά νεαρές και οι δύο (όχι πιπίνια). Τρίτη απασχολημένη.
Sheriff ψηλή μελαχρινή νταρντανοκυρία, ξενική προφορά, ευγενής. 60€ 45' μασάζ (δεν υπήρξε άλλη ... διαπραγμάτευση! ;)).
Χώρος λίγο ... δεύτερος!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
την δευτερα εκανα ενα περασμα απο το μαγαζι....το προσωπικο καινουργιο...στην πορτα μου ανοιξε μια κοντη με τα βυζια στο θεο.....ερχονται και αλλες τρεις(γαματα πολυ πικρα...στην προνοια θα εβρισκα καλυτερες!!!!!)...την εκανα με γρηγορα πηδηματια....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
σημερον τρια τεμαχια
αναμεσα τους και η Σβετλανα-Φωτεινη
ρωσιδα 27 ετων την οποια και ετιμησα ...
και οι αλλες δυο κοπελες βλεπονται...
προσεχτε ομως , μη σας κανουν πονηριες...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Η Σβετλανα ειναι ποτριερισσα,
εχει μαυρα καρε μαλλια,
2αρακι στηθος, καλο κορμι,
καλη συμμετοχη...
Αλλα μεχρι εκει!!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
κορθφαια στιγμη της συνεδριας σκυλισια
πανω στον καναπε και να μου φωναζει
"νταβάι!!!!νταβάι!!!!!!" :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

φιλια φωτεινουλα!!!!
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Πέρασμα μες στην βδομάδα, πιο πολύ από περιέργεια.
Είχε τις Πολωνέζες Κατερίνα και Ανκα , γνωστές από Πατησιών κλπ.
Δρόμο γρήγορα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Προσφατο περασμα απο το μαγαζι...
ολες οι κοπελες απαραδεκτες για τα γουστα μου
μου γυαλισε μονο η μιλφ Βουλγαρα Πεπα
ψιλολιγνη ξανθια 45 αρα με σωμα βολευμπολιστριας, πρωην αθλητριας στιβου...ωραιο προσωπο
Στο δωματιο σχετικα καλο μασαζ, ομιλιτικη και στ α υπολοιπα αρκετα καλη χωρίς όμως "να τρελαθω"...

γινανε 2 φαουλ ομως...

1. μου ζητησανε τα 80 ευρω μπροστα, "γιατι ετσι ειναι η πολιτικη του μαγαζιου" . Τοσα χρονια δεν μου ειχε συμβει αυτο... :think:
2. στα 40 λεπτα ηρθε η μαλακισμενη η ψευδη βυζαρου Πολωνη πορτιερισα (πρωην Κυμης 9) και χτυπησε την πορτα!!!! :new_shocked:
για να συντομευει η κοπελα!!! και φωναξε κιολας "Πεπα τελειωνε"!!!!
στα ποσα και εγω δεν ξερω χρονια πηγαινω στα μασαζ αυτο δεν μου εχει ξανασυμβει! μονο στη Φυλης βαρανε πορτες...

Βγαινοντας εξω απο το δωματιο την αναζητησα, αλλα μαλλον ηταν με πελατη και ετσι γλυτωσε τα γαμοσταυριδια...
την επομενη φορα (αν υπαρξει) θα της φορεσω κολαρο την πορτα και θα της βαλω στον κωλο τους μεντεσεδες της καργιολας απλυτης

ΜΑΥΡΟ!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
μπουρδελο καταντησε!!!
και να ηταν και κανενας καλος χωρος, ετοιμοροπο ειναι...
αρκετα μικρο μπανιο , σχετικα καθαρο...

την Πεπα την εχω παρει?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.176
Κριτικές
4
Like
1.646
Πόντοι
266
Προσφατο περασμα απο το μαγαζι...
ολες οι κοπελες απαραδεκτες για τα γουστα μου
μου γυαλισε μονο η μιλφ Βουλγαρα Πεπα
ψιλολιγνη ξανθια 45 αρα με σωμα βολευμπολιστριας, πρωην αθλητριας στιβου...ωραιο προσωπο
Στο δωματιο σχετικα καλο μασαζ, ομιλιτικη και στ α υπολοιπα αρκετα καλη χωρίς όμως "να τρελαθω"...

γινανε 2 φαουλ ομως...

1. μου ζητησανε τα 80 ευρω μπροστα, "γιατι ετσι ειναι η πολιτικη του μαγαζιου" . Τοσα χρονια δεν μου ειχε συμβει αυτο... :think:
2. στα 40 λεπτα ηρθε η μαλακισμενη η ψευδη βυζαρου Πολωνη πορτιερισα (πρωην Κυμης 9) και χτυπησε την πορτα!!!! :new_shocked:
για να συντομευει η κοπελα!!! και φωναξε κιολας "Πεπα τελειωνε"!!!!
στα ποσα και εγω δεν ξερω χρονια πηγαινω στα μασαζ αυτο δεν μου εχει ξανασυμβει! μονο στη Φυλης βαρανε πορτες...

Βγαινοντας εξω απο το δωματιο την αναζητησα, αλλα μαλλον ηταν με πελατη και ετσι γλυτωσε τα γαμοσταυριδια...
την επομενη φορα (αν υπαρξει) θα της φορεσω κολαρο την πορτα και θα της βαλω στον κωλο τους μεντεσεδες της καργιολας απλυτης

ΜΑΥΡΟ!

...ΜΑΥΡΟ εωσότου ΚΛΕΙΣΕΙ το ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ...Απλά πράγματα.
 

scorpioss

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Προσφατο περασμα απο το μαγαζι...
ολες οι κοπελες απαραδεκτες για τα γουστα μου
μου γυαλισε μονο η μιλφ Βουλγαρα Πεπα
ψιλολιγνη ξανθια 45 αρα με σωμα βολευμπολιστριας, πρωην αθλητριας στιβου...ωραιο προσωπο
Στο δωματιο σχετικα καλο μασαζ, ομιλιτικη και στ α υπολοιπα αρκετα καλη χωρίς όμως "να τρελαθω"...

γινανε 2 φαουλ ομως...

1. μου ζητησανε τα 80 ευρω μπροστα, "γιατι ετσι ειναι η πολιτικη του μαγαζιου" . Τοσα χρονια δεν μου ειχε συμβει αυτο... :think:
2. στα 40 λεπτα ηρθε η μαλακισμενη η ψευδη βυζαρου Πολωνη πορτιερισα (πρωην Κυμης 9) και χτυπησε την πορτα!!!! :new_shocked:
για να συντομευει η κοπελα!!! και φωναξε κιολας "Πεπα τελειωνε"!!!!
στα ποσα και εγω δεν ξερω χρονια πηγαινω στα μασαζ αυτο δεν μου εχει ξανασυμβει! μονο στη Φυλης βαρανε πορτες...

Βγαινοντας εξω απο το δωματιο την αναζητησα, αλλα μαλλον ηταν με πελατη και ετσι γλυτωσε τα γαμοσταυριδια...
την επομενη φορα (αν υπαρξει) θα της φορεσω κολαρο την πορτα και θα της βαλω στον κωλο τους μεντεσεδες της καργιολας απλυτης

ΜΑΥΡΟ!
τι καριολα ουτε φυλης δε γινονται αυτα ουστ
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
...
γινανε 2 φαουλ ομως...

1. ...
2. στα 40 λεπτα ηρθε η μαλακισμενη η ψευδη βυζαρου Πολωνη πορτιερισα (πρωην Κυμης 9) και χτυπησε την πορτα!!!! :new_shocked:
για να συντομευει η κοπελα!!! και φωναξε κιολας "Πεπα τελειωνε"!!!!

στα ποσα και εγω δεν ξερω χρονια πηγαινω στα μασαζ αυτο δεν μου εχει ξανασυμβει! μονο στη Φυλης βαρανε πορτες...
...
ΜΑΥΡΟ!

:o :new_shocked: :referee:
ΚΑΡΑΜΑΥΡΟ!!! :crazy:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Αυτή  η  βυζαρού  η  πορτιέρησα  είναι  από  την  Πολωνία  και  πριν  από  το  Κύμης  δούλευε  σε  ένα  άλλο  μαγαζί  με  το  όνομα  Κατερίνα.  Είναι  ότι  χειρότερο  υπάρχει  στο  χώρο  λόγω  νοοτροπίας.  Πλήρης  απουσία  και  του  ελάχιστου  επαγγελματισμού.  Το  μυαλό  της  είναι  στην  κοροϊδία  του  πελάτη.  Αντε  να  του  τα  πάρουμε  και  να  φύγει.  Άσε  που  είναι  και  βρωμιάρα.  Όταν  δούλευε  πριν  από  το  Κύμης  αν  θυμάμαι  καλά  σε  ένα  μαγαζί  που  είχε  ανοίξει  για  λίγο  στην  Πατησίων  (στο  ύψος  της  οδού  Ιθάκης)  την  πήρα  και  όταν  έβγαλε  τα  πολλά  ρούχα  διαπίστωσα  ότι  στο στήθος  της  είχε  κάτι  σαν  χοντρή  άμμο  κολημένη  επάνω  της  λόγω  του  ιδρώτα.  Τη  ρώτησα  τι  είναι  και  μου  είπε  ότι  βάζει  λίγο  ζάχαρι  για  γούρι  για  να  έχει  πελάτη.  Έτσι  κάνουν  για  γούρι  στην  Πολωνία.  Και  η  βρωμιάρα  αφού  βρέθηκε  μαλάκας  πελάτης  (δηλαδή  εγώ)  δεν  έκανε  ούτε  τον  κόπο  να  πάει  για  ένα  ντουζάκι.  Και  φυσικά  ξεπέτα στο  πρόγραμμα.       
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom