Νέα

13χρονη κλέφτηκε με Αλβανό.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DmtrsxXx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 866
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Mήπως ο Αλβαναράς ήταν επώνυμος και θαμπώθηκε το πολύ ανήλικο; :2funny:

timthumb.php


Aυτό το επιχείρημα έπεσε;;;;;
 

ATENISTAS

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.572
Like
0
Πόντοι
16
πλεον καταργηθηκαν οι αριθμοι.
Καταργήθηκε ο αριθμός στο σηματάκι γιατί δεν υπήρχε λόγος άλλωστε και φοράνε μόνο το "ΟΥΚ" τώρα.

αλλά εντός της μονάδας υπάρχει ακόμα αυτός ο διαχωρισμός. Δεν κάνουν όλοι 100% τα ίδια ...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Καταργήθηκε ο αριθμός στο σηματάκι γιατί δεν υπήρχε λόγος άλλωστε και φοράνε μόνο το "ΟΥΚ" τώρα.

αλλά εντός της μονάδας υπάρχει ακόμα αυτός ο διαχωρισμός. Δεν κάνουν όλοι 100% τα ίδια ...

μαθε μας μπαλιτσα βατραχε
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.201
Πόντοι
5.006
happy-131.gif

http://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/alvanos-dolaria-3.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/alvanos-dolaria-2.jpg[/img[/URL]]
[url=http://[URL unfurl="true"]www.gazzetta.gr/plus/article/511184/o-23hronos-edeihne-stin-13hroni-valitses-gemates-dolaria]http://www.gazzetta.gr/plus/article/511184/o-23hronos-edeihne-stin-13hroni-valitses-gemates-dolaria[/url[/URL]]
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Το θεμα ειναι οτι ο 23χρονος δεν εχει το μυαλο του 23χρονου.
Προφανώς μιλαμε για ενα αμορφωτο πλάσμα
που πασχει απο ωριμότητα και κρίση.

Αρα για μένα δεν εχει να κανει τοσο η διαφορα ηλικιας
οσο οτι ο τυπος
ηταν μπλεγμενος με οπλα, ναρκωτικα κτλ.
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Τρελό νταλκά έχουν κάμποσοι Αλβανοί να φωτογραφίζονται με μουφέξ λεφτά.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166

White Angel

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
60
Like
1
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει. Έχω την εντύπωση πως την είδα κάπου Θεσσαλονίκη, στο λεωφορείο. Πριν 2 μήνες. Τώρα είδα τη συζήτηση. Το κορίτσι (που νομίζω πως ήταν αυτή) ήταν ντυμένο με πολύ αποκαλυπτικά ρούχα, που φαίνονταν καινούρια και καλά. Κρατούσε μια σακούλα, μικρή, πλαστική, που είχε μέσα κάτι ψιλοπράγματα (δεν μπόρεσα να διακρίνω τί ακριβώς ήταν). Είχε λίγο απλανές βλέμμα, σαν να ήταν νυσταγμένη, όμως πολύ φοβάμαι πως μπορεί να της "χορήγησε" κάποιος κάτι. Ζήτησε να κάτσει δίπλα σε κάποιον άγνωστο, που φαινόταν κάπου στα 26, και έπεσε ξερή για ύπνο (ή έστω έκανε πως κοιμόταν), κολλώντας πάνω του. Η αλήθεια είναι πως φαίνονταν πιο εμφανίσημη και προσεγμένη από ότι σε αυτήν τη φωτογραφία, και από κοντά δίνει την εντύπωση πως πρόκειται για κορίτσι 15 χρονών. Αυτός, επειδή καθόμουν απέναντί του στις ανάποδες και τον έβλεπα, τη χούφτωνε και αυτή δεν αντιδρούσε. Έπειτα πέρασε το χέρι του γύρω από τον ώμο της, την αγκάλιασε, σαν να ήτανε ζευγαράκι. Τότε αυτή ξύπνησε, ή έστω έκανε πως ξύπνησε, και αντί να θυμώσει/φωνάξει/σφαλιαρίσει, του είπε μόνο ένα βαρύ και ξεψυχισμένο "φίλε, με τρομάζει το χέρι σου, είναι πολύ κοντά". Στο δευτερόπλεπτο, ξανάπεσε για ύπνο, ξανακολλώντας πάνω του. ΔΕΝ το έβγαλα από το κεφάλι μου. ΔΕΝ πρέπει να μεταφερθεί στις ιστορίες. Αυτό συνέβη, και τώρα που είδα τη φωτογραφία και το θέμα, είμαι σχεδόν σίγουρος πως το κορίτσι είναι αυτό.

Πιστεύω πως κάποιοι το εκμεταλλεύονται, ή/και το εκδίδουν. Την είδα που ανέβηκε στο τέρμα του Ικεα, αλλά εγώ κατέβηκα μαρτίου για μια δουλειά, αυτή συνέχισε. Ο άλλος ο μαλάκας που τη χούφτωνε κατέβηκε μια στάση πριν από εμένα, προφανώς αποθαρρημένος που δεν ανταποκρίθηκε θετικά, ή έστω συνειδητά. Το λεωφορείο ήταν το 3, ήταν Σάββατο, κάπου στις 5-5μιση το απόγευμα. Κάτι θειες συζητούσαν (κουτσομπόλευαν δηλαδή) πως είχαν δει το κοριτσάκι να μπαίνει στην τουαλέτα (τη δημόσια, του τέρματος) και μαζί από πίσω της να μπαίνει κι ένας άλλος στην ίδια. Δεν ξέρω αν είναι ακόμα Θεσσαλονίκη. Πριν 2 μήνες όμως περίπου, ήτανε. Μακάρι να έχει αίσιο τέλος αυτή η ιστορία...

Αυτός που καθόταν δίπλα της ήταν έλληνας, δεν ήταν ούτε έμοιαζε με αλλοδαπό, πόσο μάλλον το συγκεκριμένο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom