Νέα

Συνοδευομενη γκομενα που σας κοιταζει. Τι θα κανατε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Καλησπερα τυποι!

Εχθες το βραδυ βγηκα για ενα ποτο με την γκομενα μου, και στο απεναντι τραπεζι ηταν ενα ζευγαρι , σαφως μικροτεροι στην ηλικια καμια 10αρια χρονια -περιπου στα 30 ηταν , που πιναν το ποτο τους. Ημασταν αντικρυστα, και παρατητησα οτι η γκομενα με κοιταζε ορισμενες φορες καταματα. Ηταν ξεκαθαρο αυτο.Καμποια στιγμη σηκωθηκε και πηγε στην τουαλετα. Εκει σκεφθηκα να την ακολουθησω για να της μιλησω να δω αν θα καταφερω να μου δωσει το τηλεφωνο της. Απο την αλλη λεω , τι και εαν αυτη μετα παει στην γκομενα μου και της πει οτι εκανα αυτη την κινηση?

Πως το χειριζεστε τυποι κατι τετοιο οταν ειστε με την γκομενα σας??

:hi:

Και το δευτερο ερωτημα ειναι το εξης, αντε και της μιλας στην τουαλετα , της λες κοιτα βλεπω οτι εισαι σε αλλη φαση οποτε δεν θελω να στο χαλασω αλλα γουσταρω να πηδιομαστε (ετσι στην ψυχρα) ή το πας αλλιως?


Τα φωτα σας κυριοι!

Παρακαλω να απαντησουν οσοι εχουν αντιστοιχες εμπειριες και πως το χειριστηκαν



Εχω ακουσει φαση απο γνωστο μου που συνοδευοταν, τον κοιταζε η αλλη γκομενα που επισης συνοιδευοταν, της χωθηκε στην τουαλετα τηες εδωσε το τηλεφωνο του και μετα αυτη πηγε στο τραπεζι που ηταν με την γκομενα του και της ειπε μαζεψε τον γιατι μου εδωσε το τηλεφωνο του και της το εδειξε.

Αρα τον κοιταζε για να αυτοεπιβεβαιωθει, να ανεβαινει η πουτανα ψυχολογικα , να αναβει τον κοσμο, και μετα να σου κανει μαλακια.

Αυτο θελω να απο φυγω το να γινεις ρομπα στην γκομενα σου, και να την χασεις κιολας.

Μονος μου αμα ειμαι στα παπαρια μου


 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Και το δευτερο ερωτημα ειναι το εξης, αντε και της μιλας στην τουαλετα , της λες κοιτα βλεπω οτι εισαι σε αλλη φαση οποτε δεν θελω να στο χαλασω αλλα γουσταρω να πηδιομαστε (ετσι στην ψυχρα) ή το πας αλλιως?
αυτο τυπε...
στα ισια και παλικαρισια...θα ενθουσιαστει

α...και μονο κωλο πες της..
*μη φορτωσεις και στον κερατα κανα μπασταρδο να μεγαλωνει
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.278
Κριτικές
15
Like
5.771
Πόντοι
1.496
Από εμπειρια μου,γνωμη μου είναι ότι αν σου αρεσει επρεπε να χωθεις.Και εξηγούμαι.Περιμενω σε μια ουρα και ειναι ακριβως μπροστα μου μια γνωστη συνοδευομενη από τον δικο της.Αγκαζε που λενε.Λεμε μια κουβεντα γεια σου,τι κανεις.Εντωμεταξυ η ουρα είναι μεγαλη οποτε περιμενουμε για καμποση ωρα.Εκεινη να γυρναει συνεχεια προς τα πισω σε μενα,να μου σκαει πονηρα χαμογελα και τετοια με τον αλλον διπλα της που δεν εχει παρει ειδηση.Περναει αυτό,μετα από μερες τη ξανασυνανταω,μονη της αυτή τη φορα,και μου τα ριχνει κανονικα.Τι μου τα ριχνει δηλαδή,πρωτα με αγκαλιασε κανονικα και μετα αρχισε το μιλητο.Εγω την απεφυγα ευγενικα καθως ηταν χοντρουλα,με μεγαλη περιφερεια κατι που με χαλαει,και μικρο στηθος.Το μονο που ισως αξιζε ηταν το προσωπο.Αρα η γκομενα αμα θελει δε καταλαβαινει τιποτα,θα κανει αυτό που εχει στο μυαλο της.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Από εμπειρια μου,γνωμη μου είναι ότι αν σου αρεσει επρεπε να χωθεις.Και εξηγούμαι.Περιμενω σε μια ουρα και ειναι ακριβως μπροστα μου μια γνωστη συνοδευομενη από τον δικο της.Αγκαζε που λενε.Λεμε μια κουβεντα γεια σου,τι κανεις.Εντωμεταξυ η ουρα είναι μεγαλη οποτε περιμενουμε για καμποση ωρα.Εκεινη να γυρναει συνεχεια προς τα πισω σε μενα,να μου σκαει πονηρα χαμογελα και τετοια με τον αλλον διπλα της που δεν εχει παρει ειδηση.Περναει αυτό,μετα από μερες τη ξανασυνανταω,μονη της αυτή τη φορα,και μου τα ριχνει κανονικα.Τι μου τα ριχνει δηλαδή,πρωτα με αγκαλιασε κανονικα και μετα αρχισε το μιλητο.Εγω την απεφυγα ευγενικα καθως ηταν χοντρουλα,με μεγαλη περιφερεια κατι που με χαλαει,και μικρο στηθος.Το μονο που ισως αξιζε ηταν το προσωπο.Αρα η γκομενα αμα θελει δε καταλαβαινει τιποτα,θα κανει αυτό που εχει στο μυαλο της.

Ναι, αλλα εγραψα οτι και εσυ συνοδευεσαι. Εσυ ησουν μονος σου.

Οσο για το αν γουσταρει , συμφωνω θ ακανει το δικο της. Αλλα στις περιπτωσει ςπου λεω δεν ξερεις αν γουσταρει να το φτασει μεχρι να την γαμησεις, ή απλα σε παιζει!


Εχω ακουσει φαση απο γνωστο μου που συνοδευοταν, τον κοιταζε η αλλη γκομενα που επισης συνοιδευοταν, της χωθηκε στην τουαλετα τηες εδωσε το τηλεφωνο του και μετα αυτη πηγε στο τραπεζι που ηταν με την γκομενα του και της ειπε μαζεψε τον γιατι μου εδωσε το τηλεφωνο του και της το εδειξε.

Αρα τον κοιταζε για να αυτοεπιβεβαιωθει, να ανεβαινει η πουτανα ψυχολογικα , να αναβει τον κοσμο, και μετα να σε κλωτσαει.

Αυτο θελω να απο φυγω το να γινεις ρομπα στην γκομενα σου.


 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τυπε καλα έκανες και έκατσες στ'αυγα σου..Αμα ήσουν μόνος σου να πήγαινες να χωθείς,στα παπάρια σου αν έλεγε ναι στα παπάρια σου αν έλεγε οχι.Αλλα που ξέρεις οτι δεν ηταν καμια ψυχανωμαλη και έβγαινε έξω απο την τουαλέτα και έκανε ιστορία στην δικιά σου και έλεγε καμια μαλακια στον δικό της και είχες φασαρίες.  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Μην χάσεις και την δικιά σου για παπαριες...Δεν λέει.

Τυπε, ετσι το σκεφθηκα.

Μονος μου το εχω κανει καποιες φορες αυτο.

Αλλα η μαλακια ειναι οτι μου εχει τυχει και αλλη φορα αυτο , να ειμαι με γκομενα και να με καρφωνει η αλλη απο απεναντι που επισης συνοδευοταν. Και εκει επισης την αφησα, δεν εκανα τιποτα για τον ιδιο λογο.

Ελεγα μην ειχε κανενας κανενα τροπο υποψιν οτυ που και θα παρεις το τηλεφωνο της χωρις ομως να μπορει να σου κανει τετοια φαση αν ειναι μαλακισμενη
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
..γιατί ως γνωστόν..βγαίνεις για μια σαμπούκα και καταλήγεις με τσιμπούκα στο βεσεδάκι της pub...
Get over it..
..δεν είναι όλα magma film..και salieri..σε τσέκαρε στην καλύτερη των περιπτώσεων για να φτιάχνεται όταν κοιτάει ταβάνι με τον δικό της...το ίδιο βράδυ κιόλας..μετά φρέσκα κουλούρια.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.754
Πόντοι
736
Αρα κοιταζε για να αυτοεπιβεβαιωθει, να ανεβαινει η πουτανα ψυχολογικα , να αναβει τον κοσμο, και μετα να σου κανει μαλακια.

Αυτο θελω να απο φυγω το να γινεις ρομπα στην γκομενα σου, και να την χασεις κιολας.

Μονος μου αμα ειμαι στα παπαρια μου

Απλά δεν κάνεις τίποτα αν είσαι με την δικιά σου και λες από μέσα σου "ΕΧΑΣΕΣ κοπελιά"

Αν είσαι μόνος τότε αξιολογείς και χτυπάς αννάλογα.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Τίποτα.
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
εγώ θα της χωνόμουνα με ευγενικό τρόπο βέβαια μόνο αν εβλεπα οτι ο γκόμενος της ήταν ΄΄χειρότερος'' από μενα! μή φάμε και ξύλο........
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Moυ εχει τυχει σε νησι να με κοβει τουριστρια με τον γκομενο της
Μου επιασε και κουβέντα, δεν θυμαμαι λεπτομερειες πως ξεκινησε
Γερμανοι ηταν το ζευγάρι, αλλά επειδη εχουν καπως περιεργα γουστα
την εκανα :badair:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
55
Like
6.060
Πόντοι
3.556
Μου έχει τύχει κι εμένα και είναι φοβερά άβολο.προσωπικά δεν μπλέκω. Γκομενα που θελει οντως να την κάνει στο δικό της ,θα την κάνει όταν λείπει. Για να το κάνει μπροστά του μάλλον κάποιο απωθημένο έχει ή κάτι θέλει να δείξει.

Νορμάλ σαν τις άλλες καργιόλες που κερατώνουν πίσω απ' την πλάτη δεν είναι πάντως!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Θα γαμούσα αυτόν που τη συνοδεύει
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
δλδ πόσο πίθηκας πρέπει να είναι κάποιος για να την παίσει σε γκόμενα που συνοδεύεται
καλά λένε οι γκόμενες ότι δεν υπάρχουν άντρες σήμερα... καμιά εντιμότητα κανένας αντρισμός και -εντιτ- καμιά μαγκιά
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Ποιος τη γαμαει τη σαλιαρα?Εμεις θελουμε σοβαρες...
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
ΜΟΝΟ ΤΑΝΕΣ

Ποιος θελει να μπλεξει με την καθε ασχετη μαλακισμενη πατσαβουρα.....

Δεν αξιζουν οι μη πουτανες μην τις δινετε αξια....

Αφηστε τις ιστοριες για αγριους μαλακες....

Τωρα αν οι γυναικες που θελουν μονο λεφτα + μουρη - κοινωνικο στατους και ΟΧΙ ΣΕΞ ειναι αυτες που θελετε μαλλον πρεπει να το κοιταξετε....

ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ

Ολες οι αλλες  :piss: :shit: :thefinge:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
55
Like
6.060
Πόντοι
3.556
ΜΟΝΟ ΤΑΝΕΣ

Ποιος θελει να μπλεξει με την καθε ασχετη μαλακισμενη πατσαβουρα.....

Δεν αξιζουν οι μη πουτανες μην τις δινετε αξια....

Αφηστε τις ιστοριες για αγριους μαλακες....

Τωρα αν οι γυναικες που θελουν μονο λεφτα + μουρη - κοινωνικο στατους και ΟΧΙ ΣΕΞ ειναι αυτες που θελετε μαλλον πρεπει να το κοιταξετε....

ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ

Ολες οι αλλες  :piss: :shit: :thefinge:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.459
Κριτικές
49
Like
7.213
Πόντοι
23.470
Γκόμενα που παίζει έτσι είναι για τα μπάζα.

Και εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι γιατί άλλο είναι μία γκόμενα που έχει γκόμενο ή είναι παντρεμένη να σου καθίσει και κανείς δεν το ξέρει και περνάς καλά χωρίς υποχρεώσεις.

Εδώ σε τέτοιες περιπτώσεις που μειώνει τον τυπά με το οποίο ήταν έτσι (μαθηματικά) βέβαιο θα μειώσει και εσένα έστω και να σε ξενερώσει με καμία ξυπνητζίδικη φράση....

Οποτε αστα... εξ αλλου βρωμαει ο τοπος απο θυληκα, την σήμερον ημέρα όποιος έχει βενζίνη γαμάει... :cheesy:
 

coolfly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
110
Κριτικές
15
Like
758
Πόντοι
991
Ακόμα και να γούσταρε η γκόμενα, ένας ΚΥΡΙΟΣ που συνοδεύεται οφείλει να αγνοήσει την όλη φάση.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
55
Like
6.060
Πόντοι
3.556
Γκόμενα που παίζει έτσι είναι για τα μπάζα.

Και εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι γιατί άλλο είναι μία γκόμενα που έχει γκόμενο ή είναι παντρεμένη να σου καθίσει και κανείς δεν το ξέρει και περνάς καλά χωρίς υποχρεώσεις.

Εδώ σε τέτοιες περιπτώσεις που μειώνει τον τυπά με το οποίο ήταν έτσι (μαθηματικά) βέβαιο θα μειώσει και εσένα έστω και να σε ξενερώσει με καμία ξυπνητζίδικη φράση....

Οποτε αστα... εξ αλλου βρωμαει ο τοπος απο θυληκα, την σήμερον ημέρα όποιος έχει βενζίνη γαμάει... :cheesy:
Όπως το πες φιλε. Όποιος έχει βενζίνη γαμάει.
Τι έχουν πάθει οι γυναίκες??Πλέον το γαμήσι ειναι πανευκολο.
Έχω φτάσει στο σημείο να θέλω κάποια να το παίξει λίγο δυσκολη για να με ιντριγκάρει.
Δεν ξέρω αν συμφέρουν , αλλά πλέον τα κάνουν όλα (χωρίς κανένα φραγμό).
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Όπως το πες φιλε. Όποιος έχει βενζίνη γαμάει.
Τι έχουν πάθει οι γυναίκες??Πλέον το γαμήσι ειναι πανευκολο.
Έχω φτάσει στο σημείο να θέλω κάποια να το παίξει λίγο δυσκολη για να με ιντριγκάρει.
Δεν ξέρω αν συμφέρουν , αλλά πλέον τα κάνουν όλα (χωρίς κανένα φραγμό).
Μια χαρα δεν ειναι ετσι..;Γιατι πρεπει να πηγαινουμε Αθηνα -Θεσσαλονικη,μεσω γερμανιας..
Οταν μπορουμε να φτασουμε κατευθειαν' στον προορισμο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom