Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: γλωσσοφιλο με στριπτιτζου και φοβοι......!!!!  (Αναγνώστηκε 4663 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
eritils
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: 10/01/12, 00:12 »

υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας
Καταγράφηκε
olyvas
Προχωρημένος
**

PURE LOGIC IS THE RUIN OF THE SPIRIT

« Απάντηση #1 στις: 10/01/12, 00:12 »

υπαρχει κινδυνος να εχω κολλησει aids απο γλωσσοφιλο με στριπτιτζουδες??? εχω διαβασει οτι το aids κολλαει και με φιλι μονο οταν και οι 2 εχουν πληγες στο στομα και περασει μολυσμενο αιμα!! παιδια να αρχιζω να ανυσηχω?? θα ηθελα τις αποψεις σας

περιμενε... ερχεται ο απολυτος και ο εκτορας... θα σε κατατοπισουν..
Καταγράφηκε
The_crafty
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #2 στις: 10/01/12, 00:12 »

Μην τρελενεσαι ρε μαστορα...μονος σου το ειπες..μονο αν εχεις καποια πληγη στο στομα κι εσυ και η γκομενα..εχεις καποια πληγη? Ειχε κι αυτην σιγουρα? Και γιατι πρεπει ντε και καλα να εχει aids? Τεσπα, αν μετα απο καποιο χρονικο διαστημα εχεις καποιο συμπτωμα (μακαρι δηλαδη να μην εχεις) πηγαινε για εξετασεις.
Καταγράφηκε
marios51
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

τέλος εποχής

« Απάντηση #3 στις: 10/01/12, 00:12 »

Εχεις 5 μηνες ζωης το πολυ.
Επομενος παρακαλω.
Καταγράφηκε
DON GIOVANNI
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

Ιl libertario !

« Απάντηση #4 στις: 10/01/12, 00:12 »

Κατ' αρχάς για τέτοια ζητήματα καλό θα είναι να απευθύνεσαι σε ειδικούς καί όχι σε ένα ανώνυμο κοινό ! πάντως απο τα λίγα που γνωρίζω ό κίνδυνος είναι περισσότερο θεωρητικός παρά πραγματικός , αλλά επέτρεψε μου μια απορία : ό φόβος σου είναι επειδή έκανες τα γλωσσόφιλα με στριπτιτζούδες ? άν  π.χ. ήτανε καλόγριες δεν θα φοβόσουνα ? συγγνώμη αλλά μου ακούγεται κάπως ρατσιστικό τ'όλο θέμα !
Καταγράφηκε

Οσες κι αν χτισουν φυλακες κι αν ο κλοιος στενευει , ο νους μας θαναι αληταριο κι ολο θα δραπετευει!
pz89
Warned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #5 στις: 10/01/12, 00:12 »

Επομενος παρακαλω.
Κάτσε ρε μην βιάζεσαι,ακόμα δεν θάψαμε αυτόν.

Καταγράφηκε

Παναγιώτη Παναγιώτακη μου γλυκιέ(px75)....ελπίζω να εξηγείς στα παιδιά γιατί κοκκίνισα...
Errikos77
ασε τον καθενα να πιστευει οτι θελει για σενα μην του χαλας το ονειρο
Ειδήμων

κοριτσια προσοχη ηρθαν οι μλκς απ το ιντερνετ

« Απάντηση #6 στις: 10/01/12, 00:12 »

δε παθαινεις τιποτα εξαλου δεν εισαι ο μονος που χει φιλησει
Καταγράφηκε

Τί ώραίο είναι τό μουνί... όταν στάζει !!!
dinger
ΡΩΣΣΟΚΥΝΗΓΟΣ
Ειδήμων

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

« Απάντηση #7 στις: 10/01/12, 00:12 »

πω πω σκουρα τα πραγματα... σε διαβασε???αν οχι φωναξε τον καλου κακου....αν προλαβεις βεβαια...  zombie zombie zombie
Καταγράφηκε

ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΝΑ ΠΗΔΗΞΕΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ...ΑΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΠΗΔΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ...
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #8 στις: 10/01/12, 00:12 »

τυπε βρυκολακα φιλησες? Grin
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vtjCVRm2DAM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vtjCVRm2DAM</a>
Καταγράφηκε

eritils
Νέος
*

« Απάντηση #9 στις: 10/01/12, 01:01 »

η αληθεια ειναι οτι αγχωθηκα λιγο....αλλα παντα υπαρχει φοβος σε τετοια θεματα
Καταγράφηκε
billy13
Τιμημένος

"Σου'πε τίποτα ο άλλος";

« Απάντηση #10 στις: 10/01/12, 01:01 »

Μια χαρά θα είσαι........εγώ θα έπρεπε να τα έχω "τινάξει" από το 2000,αν υπήρχε θέμα................ pipa1
Καταγράφηκε

*"χύσιμο δέχτηκε στο στόμα στο τελείωμα,με καπότα φυσικά"
by gl®
Sailman
Μάλαμα

« Απάντηση #11 στις: 10/01/12, 02:02 »

καλα ρε μαγκες, την στριπτιτζου δεν την σκεφτεται κανενας???

Καταγράφηκε
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #12 στις: 10/01/12, 02:02 »

η αληθεια ειναι οτι αγχωθηκα λιγο....αλλα παντα υπαρχει φοβος σε τετοια θεματα

τυπε καλα κανεις
πρεπει να σκεφτεσαι και το μελλον

αν δεν μενεις αθηνα ερχομαστε τον τοπο διαμονης σου για να σε παμε στον μονιμο τοπο διαμονης σου 2funny
Καταγράφηκε

Yorgos
Τιμημένος

Όσο χρωστάς, δεν μιλάς. Γύφτε, ξεχρέωσε λέμε!

« Απάντηση #13 στις: 10/01/12, 02:02 »

Που να μάθει κιόλας, ότι πριν τον φιλήσει, σε κάποιο από τα πριβέ που έκανε η καλλιτέχνιδα, είχε πάρει και τσιμπουκάκι από άλλον πελάτη.

2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
RED AND WHITE
Ανώτερος

« Απάντηση #14 στις: 10/01/12, 02:02 »

Για φαντασου να εχεις εσυ κατι και να κολλησες την στριπτιζου!!
 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: