Νέα

Μισανδρισμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 730
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Ερωτεύεσαι (και από ότι φαίνεται τα λαθος ατομα) δηλαδη εισαι παρορμητική. Δεν πρέπει να τιμωρηθεις για την παρορμητικοτητα σου; θα μπορούσαν κ οι άνδρες να μην βάζουν λογική. Τότε θα ήμασταν ακομα στην εποχή του χαλκού. Εγώ πιστεύω ότι πρέπει να τιμωρηθεις και το να παρακαλάς είναι πολύ ελαφριά τιμωρία.... Δε το κάνεις ομως. Διοτι προτιμάς να πείσεις τον εαυτό σου οτι "ερωτευτικες" όχι οτι ακολουθησες το συμφέρον σου.... που αν ακολουθούσαν κ οι ανδρες το συμφέρον τους απλα θα σε τράβαγαν απο τα μαλλιά για πίπα οποτε τους καβλωνε χωρις να σε φλερτάρουν η να σε ρωτήσουν .... Γιατί δέχεσαι ενα κοσμο τοσο εξόφθαλμα υπερ σου χωρις να αντιδράς σε αυτά τα αδικα προνόμια που σου δόθηκαν;;; Γιατί είσαι συμφεροντολογα πουτανιτσα με μηδέν κοινωνική συνηδειση .... απλά πέτυχες σε μια εποχή που σε παιρνει να τα κάνεις και αρα τα κάνεις.... εντελως αντικοινωνικό άτομο.... αντί να πας με το χοντρουλη ελληνα που σου αναλογεί προτιμάς τον μπανικο που έχει αλλες 50 και μέσα σου το ξέρεις διοτι αυτος δε σου αναλογούσε ποτε, η ακομα και τον Πακιστανό που θα στα πει ωραια και θα είναι ωραίος. Πρέπει να τιμωρηθεις, ελπιζω η ζωή να σε τιμωρήσει, ο έρωτας είναι δικαιολογία
πολυ σωστος
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
για να δουμε εδω θα μαστε

Πιστευω οτι θα πεσεις εξω γτ δε με ξερεις, ξερεις μονο ενα κομματι μ που λεγεται Πενταγιωτισσα.
καλα ρε ,εσυ δεν μου λεγες χθες να ρωτησω τον alex71 για το ποιον σου κ τωρα λες πως δεν σε ξερει?

Εγω φταιω που ασχοληθηκα.
Οι υποψιες μου επιβεβαιωνοντε.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
:2funny:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1577057022488.jpg
    FB_IMG_1577057022488.jpg
    32,2 KB · Εμφανίσεις: 12

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Μονος ειμαι επειδη ειμαι σοβαρος και λογικός, όχι επειδή είναι άσχημος. Αν μπορείς να αντικρούσει με επιστημονικό (λογικο) τροπο τα λεγόμενα μου είσαι ευπρόσδεκτη. Ειδάλλως επικαλεσου τον έρωτα, εύκολη λύση. Όταν πηδιέται με τον καταθλιπτικό κιθαρίστα που δεν έχει στον ηλιο μοιρα ενω ο επιστήμονας βγαζει σπυριά απο τη μαλάκια εισαι αντικοινωνικό άτομο. Κανεις τους άνδρες να γίνουν κιθαρίστες αν θέλουν να πηδήξουν κ οχι επιστήμονες. Όταν πηδιέσαι με αυτόν που στα ειπε ωραια αλλα εχει αλλες 10 παράλληλα τον επιβραβεύεις . Κ αφήνεις αλλους 9 να παίζουν μαλάκια. Σου αξιζει η χειρότερη τιμωρία, επιμένω ότι ελπιζω η ζωή να σου δώσει πικρά οσο και σε όσους τους έχει φάει τα νιάτα η αγαμία διοτι εσυ επέλεξες τον κιθαριστα τον μπάρμαν η τον Πακιστανό που σου ζήταγε δανεικά
σωστος
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
καλα ρε ,εσυ δεν μου λεγες χθες να ρωτησω τον alex71 για το ποιον σου κ τωρα λες πως δεν σε ξερει?

Εγω φταιω που ασχοληθηκα.
Οι υποψιες μου επιβεβαιωνοντε.

εδω ειναι ρωτα τον
ξερει την πενταγιωτισσα οχι εμενα εμενα
ελα ποσο να μασησω πια τη τροφη κ να στη δωσω για να καταλαβεις
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.277
Κριτικές
1
Like
4.929
Πόντοι
1.756
εδω ειναι ρωτα τον
ξερει την πενταγιωτισσα οχι εμενα εμενα
ελα ποσο να μασησω πια τη τροφη κ να στη δωσω για να καταλαβεις

την 5Ισσα θα ξερει ουτως η αλλως! εσενα εσενα "δε θα του κανεις τη χαρη" γιατι πισω απο το προσωπειο θα ειναι πολυ χειροτερη η κατασταση (οπως για ολους οσους τα λενε πισω απο τα πληκτρολογια και απο κοντα κοκοκο)
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
δε κοιταω εμφανιση κοιταω χαρακτηρα δεν εχω προβλημα με το βαρος
αλλα το ληγω εδω γτ εισαι μαλακας
κ σ κανω και καθρεφτακι να πανε ολες οι καταρες πανω σου
πανιβλακα
παραλληρεις γτ μαλλον εισαι ασχημος κ μονος

απο τη μια δε κοιτας εμφανιση αποτην αλλη τον ειπες ασχημο φασκεις και αντιφασκεις κοιτας η δεν κοιτας  εμφανιση?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
εδω ειναι ρωτα τον
ξερει την πενταγιωτισσα οχι εμενα εμενα
ελα ποσο να μασησω πια τη τροφη κ να στη δωσω για να καταλαβεις
Ασε, δεν χρειαζεται
Καταλαβα

Να ρωτησω καποιον που σε ξερει αλλα δεν σε ξερει
και που ξερει το αβαταρ σου αλλα οχι εσενα για να βγαλω ασφαλη συμπερασματα
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Τύπε αν τρολαρεις συγχαρητήρια, καιρό είχα να δω πρώτης τάξεως τρολινγκ οπουδήποτε στο Ίντερνετ.

Εάν τα λες σοβαρά, προτείνω ταπεινά να βρεις κάποιον ειδικό ψυχίατρο η έστω ψυχολόγο για αρχή να σε αναλάβει. Κάνε λίγες οικονομίες, θυσίασε μερικούς καφέδες και σε λίγους μήνες θα με ευχαριστείς.
Δε σε ξέρω και δεν υπάρχει λόγος να κάνω προσώπικη επίθεση όπως καταλαβαίνεις αλλά πράξε όσο είναι καιρός γιατί σε βλέπω στις ειδήσεις σύντομα αλλιώς.
αυτοι που αναφερεις φιλε ειναι ρουφιανοι οχι επιστημονες επιστημονας ειναι μονο οποιος μπορει να αποδειξει οσα λεει πχ μαθηματικος φυσικος χημικος.αυτοι ειναι ρουφιανοι σαν τους δημοσιογραφους χαφιεδες υπαρχουν για να κανουν τη βρωμικη δουλεια του συστηματος οποιο κι αν ειναι αυτο και οποιος επικροτει αυτους και τη δουλεια τους ειναι επισης χαφιες.οσο για τις ειδησεις πηγαινε να κανεις το μεντιουμ αν ξερεις και το μελλον και τι θελει ο καθενας
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ασε, δεν χρειαζεται
Καταλαβα

Να ρωτησω καποιον που σε ξερει αλλα δεν σε ξερει
και που ξερει το αβαταρ σου αλλα οχι εσενα για να βγαλω ασφαλη συμπερασματα

Aυτος δε με ξερει θα σ πει ομως ποιος με ξερει
αφου σ ειπα ξερει ολα τα κουτσομπολια
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Τους βλεπεις στα μαγαζια, καθονται στο τραπεζι απεναντι απο τη κοπελα και παιζουν το ρολο του ανακριτη. Ντεκαυλε εντελως, για να τους ριχνεις φαπες. Αντι να δημιουργησουν ερωτισμο, καθονται απεναντι απο τη κοπελα και το παιζουν ανακριτες.
πως δημιουργεις ερωτισμο?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
πως δημιουργεις ερωτισμο?

Εχει αρκετα σχετικα βιντεο στο διαδικτυο, δες μερικα και θα καταλαβεις.

Οχι με το να καθεσαι απεναντι απο τη κοπελα, να της κανεις ερωτησεις και να μιλας συνεχεια για τον εαυτο σου σε απεγνωσμενες προσπαθειες να εντυπωσιασεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εδω ειναι που οι νοικοκυραιοι ανακαλυπτουν την υπολογιστικη αρπακτικη γυναικεια φυση και τον γυναικοκεντρικο καπιταλισμο πως διαρθρωνεται? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ε όχι και καπιταλισμό. Πάλι ανάποδα το λες. Στον καπιταλισμό η πενταγιω θα το έδινε σε λίγους λεφταδες όπως ορίζει η φύση που είναι καπιταλιστική για να προοδεύσει.

Η πενταγιω αντίθετα με την φύση, είναι της οπισθοδρόμησης και προτιμά να το δίνει σε φτωχούς και αποτυχημένους, επειδή έχει κομμουνιστικές αρχές και θέλει να ταηζει και τους φτωχους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πενταγιωτισα συνεχισε να ερωτευεσαι αξυριστους, τρυπιους, με τατουάζ, ετσι επειδή λεει η αριστεριστικη τηλεοραση,

εμεις θα καθόμαστε να ακουμε ποσο ναυαγιο εισαι που πας με τους πατους και περιμενεις συμπεριφορά καραβιου που αρμενιζει.
την εμπιστοσυνη που ζητας και το αντριλικι, για να κανεις καποτε γαμο ΔΕΝ θα την βρεις στον καγκουρα με το σκουλαρικι. ο εργαζόμενος, τίμιος, ξυρισμένος την εχει, που εσυ τον αποφευγεις επειδη εχει δεξιες ιδεες.

οι αριστεροι πηδανε και κερατωνουν.
οι δεξιοι παντρεύονται και κανουν παιδια.
αυτά λεει η στατιστικη. περαστικα σου χαχα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Μην ανυσηχεις τυπε.
Παντα θα υπαρχει ενας προθυμος
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1576624879495.jpg
    FB_IMG_1576624879495.jpg
    49,5 KB · Εμφανίσεις: 11

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
6
Like
10.508
Πόντοι
3.936
Σημασια: Αποστροφη προς τους ανδρες
Μισανδρισμος ειναι το συναισθημα της αποστροφης και του μισους που δημιουργουν καποιοι ανδρες σε ορισμενες γυναικες.
Αυτους τους ανδρες τους μισουμε και τους παττασουμε, και αργα η γρηγορα τους πεταμε κλωτσιδων.
Ο μισανδρισμος λοιπον ειναι το νεο trend που θα παιξει Οπλιστητε! #Μισανδρισμος
Με την ανοχή, και τα "έτοιμα"
των αντρών είσαι ελεύθερη τώρα εκεί που είσαι για να κάνεις ντόλτσε βίτα, και να μας λες τις αμπελοφιλοσοφο μαλ@κίες σου. Και με την ανοχή των αντρών στρατό δεν πάτε, παιδιά δεν κάνετε, νοικοκυρές δεν είστε, προίκα δεν έχετε, απάτριδες είστε κτλπ.. Μια παραγωγή αχρηστων γυναικών δηλαδή. Λαμπρά!  :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom