Νέα

Μισανδρισμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 730
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.261
Like
10.782
Πόντοι
2.256
pentagiotissa

Μπορείs να τρέξειs, μα δεν μπορείs να κρυφτείs.

Μπορείς να αισθάνεσαι δυνατή που μισείς, μα η ψυχούλα σου ξέρει πωs είναι ψέμματα.

Ο μισανδρισμός σου δεν είναι τίποτε περισσότερο από την άμυνά σου· όταν βλέποντας το άδειο κρεββάτι σου, αναπολείς το υπέροχο τίποτα μιαs έποχηs που έχει οριστικά τελειώσει για σένα.

Το αντιλαμβάνεσαι και πας παρακάτω με τα "θέλω" σου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.522
Κριτικές
1
Like
31.284
Πόντοι
8.006
Eφτασε 36 σελιδες αυτο το θεμα????

Μαλλον φταιει που δεν εσκασε κανενα καλο κυριακατικο σημερα
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πενταγιώτισσα άκου και κάποιες συμβουλές για το καλό σου:

-Γνώμη για τον κόσμο της εργασίας θα αποκτήσεις ΜΟΝΟ αφού δουλέψεις (όχι πρακτική ,δουλειά). Γιατί πολλοί συμφοιτητές στο Μετσόβειο έλεγαν ότι θα δουλεύουν στη Honda και θα φτιάχνουν ιπτάμενα αυτοκίνητα και θα βγάζουν κανένα μύριο το χρόνο στην ξεφτίλα και τελικά κάνουν οικοδομικές άδειες ,ενεργειακά πιστοποιητικά και κάνουν το σταυρό τους. Για αυτό μην ξανοίγεσαι πολύ.

-Για τα συναισθηματικά σου είσαι ακόμη σε μια χαρά ηλικία να αναζητάς τον έρωτα, το πάθος να θες να καταστρέφεσαι. Κάποια στιγμή θα αναθεωρήσεις (όπως κάνουν και πολλοί άντρες) και θα καταλάβεις ότι θέλεις να μαζεύεσαι νωρίς σπίτι, να έχεις ένα υπεύθυνο άντρα δίπλά σου να κάνετε τα παιδάκια σας και να περνάτε καλά στο σπιτάκι σας. Μπορεί τώρα να σου φαίνονται ξενέρωτα και μικροαστικά αλλά οι προτεραιότητες στη ζωή συχνά αλλάζουν.

φχαριστω
εχω κι εγω ονειρα στοχους κ φιλοδοξιες, δεν ειναι κακο!
τη φαση που περιγραφεις δεν την εχω αλλα θα ηθελα να τη ζησω, προς τα εκει οδευω..μου λειπει ο υπευθυνος ανδρας ομως..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
φχαριστω
εχω κι εγω ονειρα στοχους κ φιλοδοξιες, δεν ειναι κακο!
τη φαση που περιγραφεις δεν την εχω αλλα θα ηθελα να τη ζησω, προς τα εκει οδευω..μου λειπει ο υπευθυνος ανδρας ομως..
θα τον βρεις,

οι αριστεροι, οι αλβανοι, οι σκοπιανοι, οι τουρκοι θυμιζονται για την υπευθυνοτητα τους μππουαχαχαχαχα
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346

μονο τετοια δειγματα εχω
7KW0H.png

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Άλλο ένα ποστ που έχει απόλυτο δικαιο ο κμαν...




Εδώ η έρευνα που ουσιαστικά λεει οτι άπαξ κ χύσεις μέσα (οπουδηποτε) σε μια γυναίκα το δνα σου μπορει να μείνει μεσα της. Αυτό πιθανως να επηρεάζει την συμπεριφορά της και πιθανώς τους απογόνους της.

Εξ άλλου στην αναπαραγωγή ζώων το γνωρίζουν αυτο, ότι αν θέλεις να είσαι 100% σίγουρος για τα χαρακτηριστικά που θα έχει ο απόγονος πρεπει το θυλικο να μην εχει ξαναζευγαρωσει....


Απόρροια της παραπανω έρευνας είναι ότι όλοι αυτοί που μισεί η καθε πενταγιωτησα εχουν αφήσει το σημάδι τους όχι μόνο στην ψυχολογία της αλλα και στο σώμα της. Κάτι το οποίο ο επόμενος αναγκαστικά θα το φορτωθεί..... Αν όμως πεις οτι ο επόμενος εχει δικαιωμα να γνωρίζει τι θα φορτωθεί δεν εισαι λογικός, εισαι μισογυνης....
ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΙΘΑΝΩΣ,
τελειως απιθανο θα ελεγα ως βιολόγος.
δηλαδή η μπανανα και η ντοματα που τρωμε, επηρεαζει το DNA της, την συμπεριφορά μας ή τους  απογονους μας? τι άλλη μαλακια θα ακούσουμε.

το dna που κληρονωμησαμε από τους γονεις μας εχει και καποια κληρονομικα στον χαρακτηρα πχ αν εισαι κλεφτης και ατιμος συνηθως το μηλο πεφτει κατω από την μηλια, ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΜΗΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΣΕ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ DNA ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΥΡΙΑ ΜΗΛΙΑ
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
αλλα συνηθως μπλεκω με κατι τετοιους που τους θεωρω πολυ hot

ψηλοι..μελαχρινοι..με μουσια  :smitten:

7KW13.png
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ημουν πριν χρονια στην πλαζ με μια ομορφη μαυρη φιλη μου και ηταν 2 ελληνιδες θεοχοντρες τριμπαζα με μαυρους γκομενους παραπερα

και μου πεταει η μαυρη το εξης θεϊκο "τοσο ασχημες που είναι αυτές , μονο μαυροι θα πηγαιναν μαζι τους"
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αλλα συνηθως μπλεκω με κατι τετοιους που τους θεωρω πολυ hot

ψηλοι..μελαχρινοι..με μουσια  :smitten:

7KW13.png
ετσι τρυπιος και αξυριστος ηταν και ο σκοπιανος?
ναι βεβαια εμπνεει εμπιστοσυνη, ολοι οι πετυχημένοι οικογενειάρχες και οι επιτυχημένοι επιχειρηματιες αξυριστοι και τρυπιοι είναι μπουαχαχαχαχαχα
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
ετσι τρυπιος και αξυριστος ηταν και ο σκοπιανος?
ναι βεβαια εμπνεει εμπιστοσυνη, ολοι οι πετυχημένοι οικογενειάρχες και οι επιτυχημένοι επιχειρηματιες αξυριστοι και τρυπιοι είναι μπουαχαχαχαχαχα

γτ ?? κι ο μιθρι ετσι ειναι! που ειναι το προβλημα? Μονο π εμενα μαρεσουν οι τυποι 10 χρονια νεοτεροι του μιθρι
νταξει εσυ απο αυτα π λες εισαι πανω απο 50 οποτε λογικο να εχουμε χασμα γενεων

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.855
Κριτικές
6
Like
9.157
Πόντοι
1.686
ημουν πριν χρονια στην πλαζ με μια ομορφη μαυρη φιλη μου και ηταν 2 ελληνιδες θεοχοντρες τριμπαζα με μαυρους γκομενους παραπερα

και μου πεταει η μαυρη το εξης θεϊκο "τοσο ασχημες που είναι αυτές , μονο μαυροι θα πηγαιναν μαζι τους"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
γτ ?? κι ο μιθρι ετσι ειναι! που ειναι το προβλημα? Μονο π εμενα μαρεσουν οι τυποι 10 χρονια νεοτεροι του μιθρι
νταξει εσυ απο αυτα π λες εισαι πανω απο 50 οποτε λογικο να εχουμε χασμα γενεων

39 είμαι, αλλα και σημερα τεραστια διαφορα σε ποσοστα οι επιτυχημένοι συζυγοι και επαγγελματιες, οι ξυρισμένοι και καθως πρεπει  ΛΟΥΣΜΕΝΟΙ,

από τους αξυριστους, μοδατους, τρυπιους, τατουαζατους, καγκουρες, βρωμιαριδες, αναρχοαπλυτους που ερωτευεσαι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.522
Κριτικές
1
Like
31.284
Πόντοι
8.006
φχαριστω
εχω κι εγω ονειρα στοχους κ φιλοδοξιες, δεν ειναι κακο!
τη φαση που περιγραφεις δεν την εχω αλλα θα ηθελα να τη ζησω, προς τα εκει οδευω..μου λειπει ο υπευθυνος ανδρας ομως..
Από τα πολλά γραπτά σου, που εχει φιλοξενησει το σάιτ, βγαινει ενα ευκολο συμπερασμα.
Μπορει να εισαι ομορφη, ζωηρη, ενδιαφερουσα, και άλλα τοσα.
Εχεις ομως ενα βασικο ελαττωμα, που δυσκολα θα μπορεσει να αντεξει για πολυ καιρο μαζι σου ενας αντρας που ειναι υπευθυνος και σεβεται τον εαυτο του.
Εισαι πρηξαρχιδω.
Ως γνωστον, ο αντρας θελει μονο δυο πραγματα απο τη γυναικα.
Να ανοιγει τα ποδια και να μην του πρηζει τ' αρχιδια.
Και το δεύτερο δεν το' χεις.
Συμπερασματικα, τον αντρα που πραγματικα θελεις, δεν θα τον εχεις ποτέ ή δεν θα τον κρατησεις ποτέ για πολύ, γιατι ενας αντρας οπως τον ονειρευεσαι, ποτέ δεν ονειρευεται μια πρηξαρχιδω. Σιγουρα θελει μια γυναικα δυναμικη μεν και με προσωπικοτητα, αλλά μια γυναικα με την οποια θα νιωθει "ομαδα" και οχι μια γυναικα ετοιμη να τον πρηξει και να τον τεσταρει ανα πασα στιγμη για να ικανοποιησει τις φεμινιστικες της εμμονές.
Αρα ειτε βρισκεις κανεναν μουροχαυλο που θα ανεχεται τις εκκεντρικοτητες και τις ακροτητες σου επειδη θα του αρεσει το σεξ μαζι σου, είτε κοιτα να αλλαξεις χαρακτηρα και να μην "απαιτείς μισώντας" λες και σου χρωστανε οι αντρες της Γης κι εγω δεν ξερω τι.
Παντα φιλικα.
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Εαν λες οτι εισαι θυμα, δεν εισαι αντρας τυπε.

Δεν ειναι αεροπλανο που επεσε και εισαι θυμα. Ειναι η ζωη σου. Εαν εχεις γινει θυμα των περιστασεων, δεν εισαι αντρας. Οι αντρες δεν ειναι θυματα.

Τα παιδακια και οι γυναικες ειναι θυματα των περιστασεων. Ο αντρας ειναι αυτος που προστατευει γυναικα και παιδια απο το να γινουν θυματα, δεν γινεται ο ιδιος θυμα.
:hi: ετσι
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Από τα πολλά γραπτά σου, που εχει φιλοξενησει το σάιτ, βγαινει ενα ευκολο συμπερασμα.
Μπορει να εισαι ομορφη, ζωηρη, ενδιαφερουσα, και άλλα τοσα.
Εχεις ομως ενα βασικο ελαττωμα, που δυσκολα θα μπορεσει να αντεξει για πολυ καιρο μαζι σου ενας αντρας που ειναι υπευθυνος και σεβεται τον εαυτο του.
Εισαι πρηξαρχιδω.
Ως γνωστον, ο αντρας θελει μονο δυο πραγματα απο τη γυναικα.
Να ανοιγει τα ποδια και να μην του πρηζει τ' αρχιδια.
Και το δεύτερο δεν το' χεις.
Συμπερασματικα, τον αντρα που πραγματικα θελεις, δεν θα τον εχεις ποτέ ή δεν θα τον κρατησεις ποτέ για πολύ, γιατι ενας αντρας οπως τον ονειρευεσαι, ποτέ δεν ονειρευεται μια πρηξαρχιδω. Σιγουρα θελει μια γυναικα δυναμικη μεν και με προσωπικοτητα, αλλά μια γυναικα με την οποια θα νιωθει "ομαδα" και οχι μια γυναικα ετοιμη να τον πρηξει και να τον τεσταρει ανα πασα στιγμη για να ικανοποιησει τις φεμινιστικες της εμμονές.
Αρα ειτε βρισκεις κανεναν μουροχαυλο που θα ανεχεται τις εκκεντρικοτητες και τις ακροτητες σου επειδη θα του αρεσει το σεξ μαζι σου, είτε κοιτα να αλλαξεις χαρακτηρα και να μην "απαιτείς μισώντας" λες και σου χρωστανε οι αντρες της Γης κι εγω δεν ξερω τι.
Παντα φιλικα.

τα εχεις ξαναγραψει αυτα..τι διαολο copy paste τα κανειςς? Φιλικα παντα!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.522
Κριτικές
1
Like
31.284
Πόντοι
8.006
τα εχεις ξαναγραψει αυτα..τι διαολο copy paste τα κανειςς? Φιλικα παντα!
Σε συμπαθω οπως ξερεις

Αλλά φοβαμαι οτι θα πας εντελως χαμενη και μετα απο χρονια θα σκεφτεσαι ποσο δικιο ειχα σε μερικα πραγματα
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Σε συμπαθω οπως ξερεις

Αλλά φοβαμαι οτι θα πας εντελως χαμενη και μετα απο χρονια θα σκεφτεσαι ποσο δικιο ειχα σε μερικα πραγματα


για να δουμε εδω θα μαστε

Πιστευω οτι θα πεσεις εξω γτ δε με ξερεις, ξερεις μονο ενα κομματι μ που λεγεται Πενταγιωτισσα.
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Τυπε δεν γνωριζω αριθμο, δεν κραταω σκορ, κρατας εσυ;

Δεν προκειται να πολεμησω για κανεναν. Να πανε να γαμηθουν ολοι. Η ζωη ειναι πολυ συντομη για τετοιες μαλακιες.

Ας πανε να πολεμησουν αυτοι που θελουν τον πολεμο.

Προτιμω το σεξ, τα πιωματα, τα αμαξια και καθε ειδους μαλακια που μου δινει χαρα και με κανει να γελαω.
ετσι πολεμαμε μονο για τη καβλα μας πανω απ ολα ταρχιδια μας :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom