Νέα

Ντρέπομαι αλλά το έκανα (Τα Απαγορευμένα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neo123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ρε φίλε yiokoy δεν ρίχνεις καμιά ματιά στο άρθρο 342 του Ποινικού Κώδικα ; Μήπως είναι γενικότερα ώρα να σταματήσετε να γράφετε βλακείες και να κλείσει το thread (βλ. παραπάνω post του lioma) ; Λέω μήπως ;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Αυτό όμως που με ενοχλεί είναι αφενός ότι προσπαθείς να παρουσιάσεις την αιμομειξία ως κάτι απόλυτα φυσιολογικό που η κακιά κοινωνική ηθική μας απαγορεύει να απολαύσουμε και αφετέρου ότι βαφτίζεις προοδευτικές συμπεριφορές που ανάγονται σε ιδιαίτερα σκοτεινές περιόδους της ανθρωπότητας, όπως η παιδεραστία, η αιμομειξία κτλ...

Πολύ σωστή σκέψη συνάδελφε! Θα μπορούσα να επεκταθώ φυσικά, αλλά δε νομίζω ότι είναι του παρόντος...
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Νομίζω σε κάποιον πρέπει να πω ένα μπράβο για το σβήσιμο του άνω μηνύματος, ας είναι στον antistheni που προστάτευσε το συνάδελφο με τις ανοησίες του. Τώρα για το θέμα γενικότερα τι να πω, εγώ μάλλον ανώμαλος θα είμαι που ποτέ δεν επιθύμησα τη μάνα μου την αδελφή μου τη θεία μου και προσπαθώ να μην σκέφτομαι ούτε τις γυναίκες των φίλων μου αν και μου αρέσουν πολύ καμιά φορά ......
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Το site πήγα να προστατεύσω πάνω απ' όλα.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Εγώ γαμάω την γυναίκα μου. Αυτό μετράει για απαγορευμένο  ???
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.733
Πόντοι
22.915
Με τη μάνα του παιδιού μου το κάνω και αρκετα συχνά.
Ειναι πολυ απαγορευμένο?
 
OP
OP
N

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μάλλον με τον πατέρα του παιδιού σου το κάνεις συχνότερα και απαγορεύετε μετά τα 16.

Ρε παιδιά όταν άνοιξα την κουβέντα δεν είχα στο μυαλό μου αιμομιξίες. Αν δείτε το αρχικό μήνυμα οι αιμομιξίες περιορίστηκαν σε ξαδέλφες και θείες (εξʼαγχιστείας ). Τα ηθικά απαγορευμένα είναι αυτά που με ενδιέφεραν. Από ότι φαίνεται όμως ή έχουν μαζευτεί όλα τα καλόπαιδα στο bourdela.com ή πολλοί δεν θέλουν να σπιλώσουν το προφίλ που έχουν φτιάξει λέγοντας μία ιστορία που θα θίξει τις αξίες ή θα πατήσει τον κάλο σε κάποιον από τους Fan τους. 
 

Επισκέπτης
Το site πήγα να προστατεύσω πάνω απ' όλα.

Τι έγινε ρε συνάδελφοι? Είπα κάτι κακό και δεν το κατάλαβα?

«Ντρέπομαι αλλά το έκανα (Τα Απαγορευμένα)»

Έτσι δεν είναι το θέμα?
Συγγνώμη πάντως που είπα την αλήθεια.
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Μοιράσου την απαγορευμένη ιστορία που έζησες με κάθε λεπτομέρεια.

Φίλε δυστυχώς απαγορευμένη ιστορία δεν έχω να μοιραστώ. Το μόνο που ντρέπομαι, για να είμαι τελείως ειλικρινής, είναι ότι κάνα-δυο φορές πήγα με πουτάνα και δε μου σηκώθηκε...
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Ρε παιδια, τι εγραψε ο yiokoy και διαγραφτηκε? Το εχασα ρε γαμωτο! Κριμα, γιατι ψοφαω για τετοια... Χεχε!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ναμαι παλι εδω, μετα απο 6μηνη αποχη.
(Δειτε στο παλιο forum: Bourdela.com= Βλαπτει σοβαρα την υγεια)

Αντιγραφω απο post  που εκανα στις 19/01/2006 με θεμα "Ξενοδοχεία"

qte
-------------
...Πριν καμια 15αρια χρονια οταν ανεβαινα Αθηνα πηγαινα με μια παντρεμενη σε ενα τετοιο ξενοδοχειο απο τα λεγομενα οικογενειακα. (Α' οροφος).
Μια φορα ανεβηκα για ενα γαμο και μειναμε με τον πατερα μου παλι στο ιδιο ξενοδοχειο (Δ'οροφος). Ενα πρωι ο πατερας μου επιασε κουβεντα με τον ρεσεψιονιστα ο ο οποιος ητανε Κρητικος. Διαπιστωσα απο την κουβεντα οτι ητανε αδελφος της πεθερας της γκομενας. Γ@μω το φελεκι μου!!! εφυγε η γη κατω απο τα πόδια μου σκεφτομενος τι μπορει να ειχαμε παθει. (η γκόμενα να δεις πως χλώμιασε οταν της το ειπα)
Ευτυχως δεν ειχαμε συναντηθει ποτε, γιατι εμεις πηγαιναμε μεσημεριατικα και αυτος ειχε βάρδια τα βράδυα.
--------------
unqte

Αυτο που "παραλειψα" να πω ηταν οτι η γκομενα ειναι πρωτη ξαδελφη της γυναικας μου.  Ακόμα μετραει (παροτι 40αρησε) και γουσταρει, αλλα εγω ... μακρια. Ειναι επικινδυνα sport αυτα.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Η ξαδερφη μια φορα οπως καθομαστασταν στον καναπε μου τραβαει ενα φιλι στο στομα κ πιανει το πουτσο κ μου λεει ταυτοχρονα ξερω οτι γαμας καλα μου το ειπε η κοπελα σου!
Αλλαξα δεκα χρωματα κ το εκοψα αμεσως!
Σορρυ μαγκες αυτα τα πραγματα δεν γινονται με τιποτα!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Ετσι όπως το περιγράφεις αυτό το τελευταίο με την ξαδέρφη μόνο που το σκέφτομαι τρελαίνομαι.
Δυσκολο να συγκρατηθείς σε τετοιες περιπτωσεις.
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
και μιας και το εφερε η κουβεντα 8α σας πω κατι που εκανα ΑΛΛΑ δεν ντρεπομαι,

ενω τα ειχα με την νυν (και αει) γυναικα μου ετυχε να σπουδαζω με την αδελφη της (τυχαια). Ενα βραδυ λοιπον σε ενα φοιτητικο παρτακι, εγινε φαση με την αδελφη της. Μετανοιωσαμε αμφοτεροι για 15 mins απλα για να κρατησουμε τα προσχηματα. Απο τοτε ομως, κατι παντα αιωρειτε στην ατμοσφαιρα...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
πολυ καλο!!! θα το πω στην γυναικα μου!!

Υπάρχει και το άλλο, επίσης καλό:

Συζητάνε δυό "ψιλοκυριλέ" φίλοι, ευχάριστα πράματα, χαμογελαστοί, και λέει ο ένας:
-Δε θα το πιστέψεις αλλά χτές το βράδυ είμασταν σε καλή φάση με τη δικιά μου (παντρεμένος) και έγινε ένα παιχνίδι...
-Μπράβο, λέει ο άλλος, καιρό έχω να το ακούσω αυτό! Χρειάζεται που και που...
-Και όχι μόνο αυτό, επανέρχεται ο πρώτος, αλλά επειδή σου λέω... η φάση ήταν πολύ καλή, έπεσε και δεύτερος, απανωτός!
Οπότε ο άλλος σοβαρεύει, και με αυστηρό ύφος του λέει:
-Καλά ρε μαλάκα, εργάτης είσαι?
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Ετσι όπως το περιγράφεις αυτό το τελευταίο με την ξαδέρφη μόνο που το σκέφτομαι τρελαίνομαι.
Δυσκολο να συγκρατηθείς σε τετοιες περιπτωσεις.

Και μονο που σκαει φλασια οτι ειναι παιδι του αδερφου του πατερα μου τα λεει ολα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom