Νέα

Ντρέπομαι αλλά το έκανα (Τα Απαγορευμένα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neo123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Tulip

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Kαλά αφού το βαρέθηκες δεν τίθεται θέμα.Αν δοκιμάσεις βέβαια ολοκληρωμένα πάντα,ενημέρωσε μας πλήρως για τα αποτελέσματα της εκτός κι αν σε προλάβουν βέβαια τα media......
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Για Πύργο έλεγα βασικά αλλά τώρα που το λες και για την Κόρινθο κάτι έχω ακούσει...Αν και στην επαρχία γίνονται πράγματα, όχι μόνο αιμομεικτικά, που οι Αθηναίοι μόνο να φανταστούμε μπορούμε...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
693
Like
460
Πόντοι
26
..ούφ...με τη  μαμά της (τότε)κοπέλας μου,πρίν 3 χρόνια..έτυχε απλά,το ήθελε πολύ όμως ! Μιά απ τις απίστευτες ιστορίες,που προσωπηκά σε μένα αν το έλεγαν,δεν θα το πίστευα..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Αυτό δέν το λές και ντρέπεσαι, αλλα το λές και παίρνεις παράσημα!!
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ο sexy καπετάνιος έγραψε : "..ούφ...με τη  μαμά της (τότε)κοπέλας μου,πρίν 3 χρόνια..έτυχε απλά,το ήθελε πολύ όμως ! Μιά απ τις απίστευτες ιστορίες,που προσωπηκά σε μένα αν το έλεγαν,δεν θα το πίστευα.."
------------------------------------------------------------------------
Καλά ρε φίλε ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ; Καλά έκανες τέτοιο πράγμα και το λες έτσι απλά ; Πώς τόλμησες ρε ; Είσαι έξω από τη φυλακή και γυρνάς στους δρόμους ; Και μετά προσπαθούν να μας πείσουν ότι υπάρχει κύριοι δικαιοσύνη ........ Ισόβια ρε χωρίς αναστολή να γαμάς τις μανάδες των φιλενάδων σου (α, τώρα που το συζητάμε μήπως βρίσκεται καμία φίλη της μαμάς της φίλης σου, η καμία φίλη της φίλης σου που έχει πρόθυμη μαμά, ή τέλοσπάντων καμία φίλη της φίλης της μαμάς της φίλης σου κλπ. ;)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.230
Like
400
Πόντοι
36
..ούφ...με τη  μαμά της (τότε)κοπέλας μου,πρίν 3 χρόνια..έτυχε απλά,το ήθελε πολύ όμως ! Μιά απ τις απίστευτες ιστορίες,που προσωπηκά σε μένα αν το έλεγαν,δεν θα το πίστευα..


Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μου έτυχε το 1993 (σιγά μην το ξέχναγα) και όποτε το θυμάμαι, το θεωρώ μια από τις κορυφαίες στιγμές της καριέρας μου. Η κόρη ήταν θεά (για τα γούστα μου φυσικά), αλλά η μάνα μου τον σήκωνε με απίστευτη ευκολία και συχνότητα. Βέβαια δεν κράτησε για πολύ, αφού τελικά τα έφτιαξα με τη κολλητή της κοπέλας (που μου δεν μου άρεσε περισσότερο αλλά έτσι μου την έδωσε) και ηρέμησα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Eσείς που λέτε ότι πήρατε και τη μαμά της γκόμενας δε ντρέπεστε λίγο; Το πετάτε έτσι χωρίς καθόλου σασπένς και πλοκή. Αντί να πείτε ας πούμε πως έγινε το κακό και λοιπές λεπτομέρειες  :)
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μου έτυχε το 1993 (σιγά μην το ξέχναγα) και όποτε το θυμάμαι, το θεωρώ μια από τις κορυφαίες στιγμές της καριέρας μου. Η κόρη ήταν θεά (για τα γούστα μου φυσικά), αλλά η μάνα μου τον σήκωνε με απίστευτη ευκολία και συχνότητα. Βέβαια δεν κράτησε για πολύ, αφού τελικά τα έφτιαξα με τη κολλητή της κοπέλας (που μου δεν μου άρεσε περισσότερο αλλά έτσι μου την έδωσε) και ηρέμησα.

ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ???O γαμιάς της γειτονιάς?
Και εγω όταν βγήκα για κυνήγι σκότωσα μια αρκούδα 4 μέτρα...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.230
Like
400
Πόντοι
36
ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ???O γαμιάς της γειτονιάς?
Και εγω όταν βγήκα για κυνήγι σκότωσα μια αρκούδα 4 μέτρα...


να σκοτώσεις και τον αρκούδο για νάσαι σίγουρος. Να περνάς καλά και να μην δείχνεις τόσο έντονα ότι είσαι κομπλεξικός
 

akousma

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
23
Like
1
Πόντοι
0
Εχω την εντύπωση ότι πια σε αυτό το θέμα ο καθένας λέει την μπαρούφα του.
Όπου ακούσεις για πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι.
Όντως, παρόμοιες μπαρούφες θα μπορούσαν να λέγονται μόνο σε φόρουμ κυνηγών και ψαράδων, βέβαια και εδώ με μια έννοια κυνηγοί γυρφέρνουν, κυνηγοί του σεξ.
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
εγώ έχω κάνει το χειρότερο... με την πρώην γυναίκα μου... αυτό και αν είναι απαγορευμένο χαχαχαχ
 

Επισκέπτης
Πολύ μούφα κυκλοφορεί... καλό θα είναι το θέμα να κλείσει μιας και... δεν υπάρχει κάτι άλλο να πούμε!!!
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
Άντε να πω και εγώ τις χοντρές αμαρτίες μου.

Θυμάμαι πως είχα φαντασιώσεις με την μάνα μου. μάλιστα είχα φροντίσει να με κάνει τσακωτό ενώ αυνανιζόμουν (άμα η καύλα σε έχει βαρέσει στο κεφάλι γάμησε τα.... τι μαλάκας που ήμουν). Πάντως η μαμά αστέρι… όταν με είδε δεν είπε τπτ και μετά αφού τελείωσα με έπιασε και μου έκανε μια ψιλοκουβέντα σχετικά με το σεξ η οποία με βοήθησε αρκετά αργότερα.

επίσης την έπεσα πολύ διακριτικά και σε 1η μου εξαδέλφη. ευτυχώς που δεν έγινε τπτ και φυσικά όλα αυτά σε ηλικία κάτω των 15 ετών που το μουνί και το βυζί το έβλεπα μόνο στο playboy. Ούτε τσόντα δεν είχα δει. (να το δω να κινείται)
τα σεβη μου...
 

Επισκέπτης
Επειδή διάβασα το post από την αρχή απλά να διορθώσω ένα λάθος:

Ο Marc Dutroux είναι στην φυλακή και θα μείνει για όλη του τη ζωή μιας και δεν είναι καταδικασμένος μόνο για την παιδεραστία. Έχει καταδικαστεί για απαγωγή, βιασμό ανηλίκων και φόνο σε ισόβια κάθειρξη. (). Το φοβερό με τον Dutroux είναι ότι είχε καταδικαστεί το 1989 σε 13 χρόνια φυλακή για παιδεραστία και βγήκε το 1992. Τις απαγωγές τις ξεκίνησε το 1995...

Αυτοί που αποφυλακίστηκαν λόγω ΑΘΩΟΣΗΣ ήταν η ομάδα φερώμενων παιδεραστών που είχε "κατηγορηθεί" για παιδεραστία σε κύκλωμα 25 ατόμων που εν τέλει μετά από 5 χρόνια δικαστικών αγώνων αθωώθηκαν.

Αυτά για να μην έχουμε "λάθος" εντυπώσεις για ένα στυγερό εγκληματία και νομίζουμε ότι κυκλοφορεί ελεύθερος.
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
11
Πόντοι
1
ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ???O γαμιάς της γειτονιάς?
Και εγω όταν βγήκα για κυνήγι σκότωσα μια αρκούδα 4 μέτρα...

Μου αρέσει που ρωτάς κιόλας..Με τέτοιο Βιογραφικο είναι προφανέστατο ότι πρόκειται για τον γνωστό και μη εξαιρεταίο Χ.Παπακαλιάτη...
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
423
Πόντοι
281
τιποτα το οτι το αναφερεις και αυτοκριτηκαρεσαι σημενει πως εισαι απολυτα υγειης(αποψη μου παντα!!)
 

Photographer

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
1
Εγώ μεγάλωσα με 4 γυναίκες μέσα σε ένα σπίτι έως τα 18.
3 αδερφές και τι μάνα μου.
Ποτε δεν είχα την τάση να πηδήξω καμια από αυτές αλλα ούτε και ονειρεύτηκα ποτε καμια τους σεξουαλικά.
Όμως πάντα σαν έφηβος ήθελα να μου τον παίξει η αδερφή τις μάνας μου. Στα ματια μου ήταν θεός και είχε το τελειότερο άγγιγμα που έχω δεχτεί από γυναικα το ποιο απαλό χέρι που ένιωσα. Ίσος γίαυτό είχα κολλήσει και με την μαλακια.
 

Επισκέπτης
Constantine είχες 4 γυναίκες στο σπίτι και δε θέλησες να γαμήσεις καμία;Δεν είσαι φυσιολογικός...Να πας σε γιατρό....




Πλάκα κάνω,φυσικά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom