Νέα

Ντρέπομαι αλλά το έκανα (Τα Απαγορευμένα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neo123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
Δεν ντρέπομαι και το έκανα (πριν 30 χρόνια και δυστυχώς δεν ξανάτυχε)... Διαβάστε λοιπόν:
Η φίλη Ε. καλεί όλη την παρέα (ηλικίες 17-18 χρονώ) στο πάρτυ που συνοργανώνουν με την πανέμορφη συμμαθήτριά της Ν. στου Παπάγου, αυτά το 1976, στην προ AIDS εποχή (για να μπουν στο πνεύμα οι παλιότεροι ηλικιακά). Ο μπαμπάς της Ν., απόστρατος στρατηγός, έχει υποχρεωθεί να πάει σινεμά όλο το απόγευμα και το βράδυ να μείνει στην αδελφή του "γιατί θα έχει φασαρία...."
Φτάνουμε κατά παρέες στη διόροφη μονοκατοικία κατά τις 9:30 (τότε τα πάρτυ άρχιζαν γύρω στις 9 και τελείωναν κατά τις 2-3 το πρωί). Μας υποδέχεται η νεότατη και πανέμορφη σαν θεά μαμά της Ν. (ετών περίπου 38, παντρεύτηκε νέα το χούφταλο στρατιωτικό), μαζί με την αδελφή της, εξ ίσου νέα και ακόμη πιό ωραία... Υπήρχε και υπηρετριούλα νόστιμη, γύρω στα 25.
Μετά τις 10 παρατηρώ μυστήριες εξαφανίσεις του ανδρικού πληθυσμού, όπου οι εξαφανιζόμενοι επανεμφανίζονται μετά 20 με 30 λεπτά, ώσπου έρχεται και η σειρά μου: Η νόστιμη υπηρετριούλα οδηγεί σταδιακά τα αγόρια (εν αγνοια της Ν. φυσικά) στο υπνοδωμάτιο των γονέων, όπου οι πανέμορφες μαμά και αδελφή της, μαζί με την υπηρετιούλα, τα ξεζουμίζουν μέχρι τελικής πτώσεως. Για τους άβγαλτους 17άρηδες της  εποχής εκείνης οι παρτούζες που έγιναν εκείνο το βράδυ ήταν άπιαστο όνειρο.
Οι κυρίες ήταν αχόρταγες και τα έδιναν όλα, κατ' επανάληψη και κατά συρροή... Περιττό να σας πω ότι το "πάρτυ" τελείωσε το ξημέρωμα, όπου οι ευγενικές κυρίες οδήγησαν κάποια από τα αγόρια με τα αυτοκίνητά τους στη Μεσογείων με ένα αποχαιρετιστήριο τσιμπούκι για δώρο. Κανένα από τα προσκεκλημένα κορίτσια δεν κατάλαβε τίποτα όλο το βράδυ. Δυστυχώς τα ίχνη της Ν. και κατά συνέπεια της μαμάς της χάθηκαν σύντομα και το πάρτυ δεν ξανάγινε...
Η ιστορία είναι απόλυτα αληθινή!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.159
Κριτικές
4
Like
1.609
Πόντοι
266
Δε φτάνει που δεν μπορούμε να σταυρώσουμε καμιά βυζαρού Χριστουγεννιάτικα, έχουμε και "ιστορίες" με αιμομιξίες...Έχει πάρει την κατηφόρα το site...
 

kavliaris24

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
ρε παιδια εχω ενα προβλημα..η θειασ τις κοπελασ μου μου πεταει ολο σποντες ειναι μια 39αρα και δεν ειναι τοσο οραια αλλα θελω να την πηδηξω να τις το πω.....τι λετε?
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Να τις παρεις παρτουζα!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
ρε παιδια εχω ενα προβλημα..η θειασ τις κοπελασ μου μου πεταει ολο σποντες ειναι μια 39αρα και δεν ειναι τοσο οραια αλλα θελω να την πηδηξω να τις το πω.....τι λετε?

Σοβαρέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεψου! Οι πολλές τσόντες κάνουν κακό, όταν ταυτίζεσαι με τον πρωταγωνιστή! Cool αδερφέ! Cool!... η πραγματική ζωή ΔΕΝ είναι ταινία της PRIVATE.
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Σοβαρέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεψου! Οι πολλές τσόντες κάνουν κακό, όταν ταυτίζεσαι με τον πρωταγωνιστή! Cool αδερφέ! Cool!... η πραγματική ζωή ΔΕΝ είναι ταινία της PRIVATE.

Ασε φιλε... ποτε δεν ξερεις
Εγω καποτε ειπα σε μια (για πλακα) οτι γουσταρω παρα πολυ την μανα της και εκεινη τι απαντησε ξερεις???
"Μα τι θα το πω στον πατερα μου αμα το μαθει?"
Το οτι της μιλαγα για την μανα της δεν την χαλαγε, το τι θα λεγε στον πατερα της δεν ηξερε... Ασε φιλε pathfinder , Αβυσσος....... :o
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Μετά απο όσα διάβασα εδώ να πω δυό πραματάκια:

1) Διαφωνώ με το φίλο που λέει ότι τα σώψυχα δε βγαίνουν έξω. Ναι, δε βγαίνουν, in reality. Στην ανωνυμία του internet, ότι θέλεις βγαίνει. Που κολώνει κανείς?
2) Βέβαια, η ανωνυμία αυτή επιτρέπει να βγαίνουν και πολλά παραμύθια...
3) Δυσπιστώ στην ιστορία με τις μαμάδες στου Παπάγου. Θα είχε γίνει βούκινο ρε παιδιά, αν είχε γίνει έτσι το πράμα! (όχι ότι οι μαμάδες δε θα τόθελαν δηλαδή, αλλά κατά 99,9% θα κόλωναν).

Στα ίδια πλαίσια, μια άλλη ιστορία λέει:
Μπαμπάς (45), μαμά (42) γιός (19), κόρη (17). Τετραμελής η οικογένεια.
Γαμεί ο γυός την κόρη (την αδερφή του δηλαδή) και ξαφνικά αυτή βάζει μια φωνή:
-Ααααααα!
-Τι έγινε? Ρωτάει ο αδερφός της.
-Πρόσεχε μωρέ! Εσύ την έχεις μεγαλύτρη κι απ το μπαμπά!
-Ναι, το ξέρω. Μού τό 'χει πεΙ κι η μαμά!
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα που το σκέφτομαι όλα τα απαγορευμένα που γνωρίζω έγιναν από άνδρες που είναι πολέμιοι του πληρωμένου έρωτα. Αν υποψιαστώ ότι τα ποιο ηθικά παιδιά είμαστε εμείς οι μπουρδελιάρηδες θα πεθάνω!!

Μην πεθάνεις, μα εμπιστεύομαι περισσότερο τους έκφυλους κ' τις
έκφυλες παρά τους παρθενοπιπίτσους-ες.
Καλύτερα να μην έχει κόμπλεξ κανείς. Ειδάλλως...
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
1. Με την κολλητή της γκομενάς μου (και μάλιστα η γκόμενά μου όταν το έμαθε μου έκανε δώρο - στη γιορτή μου - να συμμετέχει κι αυτή!!!) Βέβαια μετά χωρίσαμε, αλλά that's another story...

2. Με την αδερφή της γκόμενάς μου (άλλη είναι αυτή), για εκδίκηση που η γκόμενα μου με κεράτωσε! (και καθότι είχε ιδιαίτερη αδυναμία στην αδερφή της και θα την πονούσε δεόντως...)  :dancing:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
1. Με την κολλητή της γκομενάς μου (και μάλιστα η γκόμενά μου όταν το έμαθε μου έκανε δώρο - στη γιορτή μου - να συμμετέχει κι αυτή!!!) Βέβαια μετά χωρίσαμε, αλλά that's another story...

2. Με την αδερφή της γκόμενάς μου (άλλη είναι αυτή), για εκδίκηση που η γκόμενα μου με κεράτωσε! (και καθότι είχε ιδιαίτερη αδυναμία στην αδερφή της και θα την πονούσε δεόντως...)  :dancing:
Λοιπον τωρα το εμαθες το κολπο, φανταζομαι... Θα μπλεκεις ΜΟΝΟ με γκομενες που εχουν αδελφες. (αδελφες-αδελφες,ετσι?? οχι αδελφους-αδελφες..)
 

Επισκέπτης
Γάμησα ένα φίλο μου και ντρέπομαι που τον έχυσα μέσα στον κώλο
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ο τιτλος περιεχει την παραπλανητικη λεξει "ντρεπομαι" ....
εγω διακρινω αρωμα περιφανιας στα ποστς???

η ιδεα μου ειναι?
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Γάμησα ένα φίλο μου και ντρέπομαι που τον έχυσα μέσα στον κώλο
ασε, μεγαλε, (???) σε καποιο αλλο thred διαβασα για εναν που ελεγε για να εκδικηθει τον φιλο του (επειδη τον εχυσε στον λωκο) σταματησε να σκουπιζεται καθε φορα που πηγαινε για χεσιμο & αμεσως μετα τον πηδαγε ο φιλος του (που τον εχυνε στον κωλο)..... (δε φανταζομαι, ε??)  & θελω να ξερεις οτι εγω ΔΕΝ το κατακρινω καθολου αυτο!! αλλωστε αν δεν μαμησεις τον φιλο σου, ποιον θα μαμησεις?? ΜΗΝ ντρεπεσαι, καθολου λοιπον!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΝΑ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ Η ΨΩΛΗ, ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕ ΧΑΡΑ ΠΟΛΥ
Γραψε ολο το ποιημα, ντε!!! μα , να σου πω γραψτο με μικρα γραμματα γιατι θα στο σβησουν οι mods & θα ηταν κριμα κατι τετοιο!!! νεο ταλεντο μυριζομαι στο site!!!. δικο σου, μεγαλε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom