Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ποπο!!!!..ρε τι αγαπουληδες είστε εσείς;.Ποιος έτρεξε πρωι πρωι και είπε τι συζητήσεις Που κανούμε  εδώ στη λαρα;ρε πυρφοροιιιιι...
ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙΙΙΙ Η ΠΑΟΛΑΑΑΑΑ...

δεν τους βλεπει καν το μωρο η Παολα τους κατουραει στη μαπα τους  :tooth:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
:2funny:στον 13ο όροφο είναι...τσιμπουκακι-μασαζακι-ελεύθερα πιασιματα-τελείωμα στο στομα-κωλαράκι και ακαποτα-φιλια-όλα αυτά 50 και αν είναι κάποιος ωραίο παιδί έχει εκπτωσουλα στα 40...

Απο 3 διαφορετικα ατομα το ακουσα.Ο ενας κιολας μου εδωσε το τηλ μιας γυναικας για να κανονιστει ραντεβου.Λεει φοιτητριες αλλα η φαση ειναι τερμα παρανομη!Αν ειναι να με τρεχουν οι μπατσοι στα δικαστηρια τον λεω γαμισε το.Δεν νομιζω να μου λεει μαλακιες διοτι η κοπελα που γαμησε οντως δουλευε μια περιοδο και σε γνωστο κολομπαρο των δυτικων περιοχων.Οποτε κατα καποιο λογο το πραγμα ισχυει.Εννοειται δεν προκειται οι τυπισες να ειναι μοντελες αλλα τιποτα ξεκωλιαρες φοιτητριουλες που θελουν να βγαλουν κανα μεροκαματο...
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Anyway,γνωριζει κανενας αν η Ελενα η Ρουμανα δουλευει ακομα?Λεω να περασω καμμια βολτουλα τις επομενες μερες..διοτι τα ΣΚ τα κολοζωα  πανε στον Γυφτακη και γινεται της πουτανας απο κοσμο οποτε δυσκολα.Οποιος γνωριζει αν η Ελενα δουλευει μεσοβδομαδα ας ενημερωσει ρε μαγκες...ευχαριστω!!!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Anyway,γνωριζει κανενας αν η Ελενα η Ρουμανα δουλευει ακομα?Λεω να περασω καμμια βολτουλα τις επομενες μερες..διοτι τα ΣΚ τα κολοζωα  πανε στον Γυφτακη και γινεται της πουτανας απο κοσμο οποτε δυσκολα.Οποιος γνωριζει αν η Ελενα δουλευει μεσοβδομαδα ας ενημερωσει ρε μαγκες...ευχαριστω!!!

την εχω βαλει στο προγραμμα την Ελενα να παω καποια στιγμη για κανω ερωτα μαζι της.  :P

λογικα θα δουλευει αλλά εχω αρκετο καιρο να περασω απο εκει. καλυτερο θα ηταν να πας μια βολτα να το τσκεκαρεις στα σιγουρα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

σαφώς Τάκη παικταρά μου και θα ανοίξω   :rockon:, ξέρεις τι βάσανο περνάω και στερούμαι τόσο καιρό το μωρό την Πάολα λόγο της ιδιότροπης τσάτσας.  :S :S

γιατί εγώ όταν δίνω μαύρο για κάποιο πράγμα το τηρώ κατά γράμμα για να συμμορφώνονται και να βάζουν μυαλό για να μην μας περνάνε για μαλάκες και θύματα.

αν όλοι πράττουν κατ' αυτό τον τρόπο τότε ίσως υπάρξει μέλλον. αλλιώς μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.843
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Διαβάζοντας τις πιο πίσω σελίδες (θέλωντας να δω σε τι φάση ειναι η μπουρδελοκατάσταση αυτό τον καιρό) είδα τον Karaman που ρωτούσε για την Καρίνα των βιλών.Καθώς πέρασα σχετικά πρόσφατα μαζί της, μπορώ να πω πως είναι ότι χειρότερο πήδηξα ποτέ μου.Προφανώς διαφορά μεταξύ φωτογραφιών και πραγματικότητας, αν και πράγματι τουμπανάκι, αλλά είτε γαμούσα αυτήν είτε άνοιγα τρύπα στο κρεβάτι και τον έχωνα εκεί, ένα και το αυτό.Προφυλακτικό σε ημισηκωμένη πούτσα (μετά απο καθάρισμα με μαντιλάκια, πως δε το πέρασε και ένα χερι μπεταντιν δε ξέρω), πίπα μόνο το κεφαλάκι, και στο σεξ το χέρι για να μη μπαινω βαθιά (λες και έχω κανα κοντάρι να πούμε, αν πήγαινε να την γαμήσει ο ρον τζέρεμυ να δω τι θα έκανε).

Ωραιος τυπε.!!! Δεν ετυχε να την δω την κοπελα, αλλα αν ειναι πτωμα, δεν ασχολουμαι.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.843
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Anyway,γνωριζει κανενας αν η Ελενα η Ρουμανα δουλευει ακομα?Λεω να περασω καμμια βολτουλα τις επομενες μερες..διοτι τα ΣΚ τα κολοζωα  πανε στον Γυφτακη και γινεται της πουτανας απο κοσμο οποτε δυσκολα.Οποιος γνωριζει αν η Ελενα δουλευει μεσοβδομαδα ας ενημερωσει ρε μαγκες...ευχαριστω!!!

Πριν καμια βδομαδα δουλευε βραδυνη, Π.Ερημιτη 2.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.669
Πόντοι
7.636
Απο 3 διαφορετικα ατομα το ακουσα.Ο ενας κιολας μου εδωσε το τηλ μιας γυναικας για να κανονιστει ραντεβου.Λεει φοιτητριες αλλα η φαση ειναι τερμα παρανομη!Αν ειναι να με τρεχουν οι μπατσοι στα δικαστηρια τον λεω γαμισε το.Δεν νομιζω να μου λεει μαλακιες διοτι η κοπελα που γαμησε οντως δουλευε μια περιοδο και σε γνωστο κολομπαρο των δυτικων περιοχων.Οποτε κατα καποιο λογο το πραγμα ισχυει.Εννοειται δεν προκειται οι τυπισες να ειναι μοντελες αλλα τιποτα ξεκωλιαρες φοιτητριουλες που θελουν να βγαλουν κανα μεροκαματο...

Πες ρε φιλαράκι info πμ, να πάω να μπω εκεί, να γίνει κατάσταση στα μωράκια...
 

Λάχης

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια τα studio του ***** ειναι νομιμα και οι κοπελες ελέγχονται για ασθενειες;
 

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
βραδυνη τσαρκα με σκοπο να γαμησω την μιλφαρα Λιλιανα, μπηκα με προγραμμα των 60 ευρω που εχει ντουζ μαζι της. περασα σουπερ για μια ακομη φορα μαζι της  :respect: στο δωματιο ημουν γυρω στα 50 λεπτα μεσα  :headbaning2:. με περιποιηθηκε σαν να ημουν βασιλιας αρκετα παιχνιδια μεσα στο ντουζ με μπολικα γλωσοφιλλα και επειτα μπολικα προκαταρτικα στο κρεβατι και στην συνεχεια επιδωθηκε σε μαεστρικο τσιμουκι με αρχιδογλυψιμο και στα του σεξ καναμε ερωτα σαν να ηταν η γκομενα μου η απολυτη θα την χαρακτηριζα GFE εμπειρια.

Ρε μαν, να σε ρωτήσω, αυτή η Λιλιάνα είναι μία ξανθιά 40αρα ουκρανέζα με φτιαγμένο στήθος;Ρωτάω γιατί όταν πέρασα εγώ δεν είχε καθόλου διάθεση.Καταπληκτικό τσιμπούκι, αλλά δεν ήθελε να ανέβει απο πάνω με τίποτα, την πήρα στα 4 και όταν της ξαναειπα να ανέβει αυτή απο πάνω, μου λέει οχι με τίποτα, έλα να τελειώσεις με τσιμπούκι.Μπορεί απλά εκείνη τη μέρα κάτι να της έτυχε και να μην ήταν για πολλά πολλά, αλλά η εμπειρία μου ήταν η μέρα με τη νύχτα σε σχέση με αυτά που περιγράφετε εδώ.Γιαυτό λέω, μήπως απλά έτυχε να πέσω σε μέρα που δούλευε καμιά άλλη, αλλά απο όσο θυμάμαι έτσι την έχετε περιγράψει εμφανισιακά τη Λιλιάνα.
 

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Ωραιος τυπε.!!! Δεν ετυχε να την δω την κοπελα, αλλα αν ειναι πτωμα, δεν ασχολουμαι.

Άσε όταν το είδα το ποστ σου λέω ''Ωχ δε θα τον πρόλαβα, θα τα πέταξε τα λεφτά του και αυτός''.Χειρότερα απο πτώμα πάντως, το πτώμα δε κάνει τίποτα, αυτή σε εμποδίζει και απο πάνω αντί να βοηθάει.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
βραδυνη τσαρκα με σκοπο να γαμησω την μιλφαρα Λιλιανα, μπηκα με προγραμμα των 60 ευρω που εχει ντουζ μαζι της. περασα σουπερ για μια ακομη φορα μαζι της  :respect: στο δωματιο ημουν γυρω στα 50 λεπτα μεσα  :headbaning2:. με περιποιηθηκε σαν να ημουν βασιλιας αρκετα παιχνιδια μεσα στο ντουζ με μπολικα γλωσοφιλλα και επειτα μπολικα προκαταρτικα στο κρεβατι και στην συνεχεια επιδωθηκε σε μαεστρικο τσιμουκι με αρχιδογλυψιμο και στα του σεξ καναμε ερωτα σαν να ηταν η γκομενα μου η απολυτη θα την χαρακτηριζα GFE εμπειρια.
Περασα χθες κατα τις 8 και ηταν κλειατο
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Περασα χθες κατα τις 8 και ηταν κλειατο
Εκείνη την ώρα γίνονται οι περισσότερες αλλαγές στα μαγαζιά, γι' αυτό και ίσως το πέτυχες κλειστό. Εκτός και αν περίμενε τον παπα να κάνει το ποδαρικό!  :grin:
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Σουπερ δευτεριατικο 4 μαρτιου μεσημεριανο γαμησι με την Εβελινα στα τριδυμα νο2.Αυτο το ομορφοκοριτσο με φτιαχνει απιστευτα.Ενας απο τους καλυτερους πληρωμενους ερωτες.Παντα δυνατη με πολλες επιτυχιες!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σουπερ δευτεριατικο 4 μαρτιου μεσημεριανο γαμησι με την Εβελινα στα τριδυμα νο2.Αυτο το ομορφοκοριτσο με φτιαχνει απιστευτα.Ενας απο τους καλυτερους πληρωμενους ερωτες.Παντα δυνατη με πολλες επιτυχιες!
''Παντα δυνατη με πολλες επιτυχιες!'' θα κατέβει στις εκλογές  :2funny: :2funny: :2funny: , με την Νοτοπούλου;; Να σε πάρει η ευχή αυτά τα ακούω σαν ευχές στους υποψήφιους μπούφους που κατεβαίνουν στις Δημοτικές
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Σουπερ δευτεριατικο 4 μαρτιου μεσημεριανο γαμησι με την Εβελινα στα τριδυμα νο2.Αυτο το ομορφοκοριτσο με φτιαχνει απιστευτα.Ενας απο τους καλυτερους πληρωμενους ερωτες.Παντα δυνατη με πολλες επιτυχιες!
:jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom