Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Συναδελφοι καλησπερα!Μαζευτειτε να ακουσετε..μολις πριν απο λιγη ωρα ειχα δευτερο γυρο με παολα!
Καταρχην να πω οτι ηταν αλλη τσα2 και οταν μπηκα στο δωματιο με ειπε τι προγραμμα θελεις..ειπα το απλο και περασα.Τα λεω αυτα γιατι γραφουν καποιοι οτι με 40 δεν κανει πιπα με προφυλακτικο η κοπελα..ψεματα ειναι,κανει κανονικοτατα.Δεν εχει δλδ προγραμμα (απλο)χωρις πιπα,να το ξεκαθαρισουμε και να τελειωνουμε και με το θεμα αυτο.Παμε παρακατω.Στα του αγωνα..μου εβγαλε καποια θεματακια αυτη τη φορα.Το ενα οτι ανεφερε για τον χρονο(ταιμ,ταιμ ελεγε)και μου εδειχνε το χερι της σαν να φοραει ρολοι..αυτο εγινε λιγο πριν την τελευταια σταση που κανανε και δεν ειχαν περασει 20 λεπτα συνολικου χρονου..δλδ αν την πρωτη φορα κατσαμε μεσα 30 σχεδον λεπτα χωρις να πει κατι..ε προφανως και την βαλανε χερι για την ωρα.Στα προκαταρκτικα ηταν το ιδιο με την πρωτη φορα..δεν μου εκανε ομως αρχιδογλυψιμο! κατι που ειχε κανει την προηγουμενη.Γενικα ηταν μια πολυ καλη συνευρεση αλλα δεν τρελαθηκα οπως την πρωτη φορα..οποτε μαλλον το στανταρι που ελεγα οτι θα γινει αναβαλεται και σιγουρα δεν θα την ξαναπαρω στα κοντα.

κοίτα μπορεί να το αλλάξανε το τροπάριο ,καθώς είδανε οτι υπάρχουν παράπονα....Δεν ειναι τόσο χαζοί(για την πίπα στο απλό) αλλά της βαλανε χέρι σε οτι εχει να κάνει με το χρόνο....
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
κοίτα μπορεί να το αλλάξανε το τροπάριο ,καθώς είδανε οτι υπάρχουν παράπονα....Δεν ειναι τόσο χαζοί(για την πίπα στο απλό) αλλά της βαλανε χέρι σε οτι εχει να κάνει με το χρόνο....
Θα καει γρηγορα αυτη οπως και αλλες που ξεκινησαν ετσι δυναμικα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
''Φρίξου 1.Καρλα είπε η τσατσα σε πρόγραμμα, δε την είδα '' Αλ Φρίξου 1 ;;;; μήπως σου ξέφυγε κάποιο νούμερο;;;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.215
Πόντοι
3.820
Ποπο!!!!..ρε τι αγαπουληδες είστε εσείς;.Ποιος έτρεξε πρωι πρωι και είπε τι συζητήσεις Που κανούμε  εδώ στη λαρα;ρε πυρφοροιιιιι...
ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙΙΙΙ Η ΠΑΟΛΑΑΑΑΑ...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.286
Πόντοι
35.697
Ποπο!!!!..ρε τι αγαπουληδες είστε εσείς;.Ποιος έτρεξε πρωι πρωι και είπε τι συζητήσεις Που κανούμε  εδώ στη λαρα;ρε πυρφοροιιιιι...
ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙΙΙΙ Η ΠΑΟΛΑΑΑΑΑ...

Μας διαβάζουν όλες..
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.843
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Ποπο!!!!..ρε τι αγαπουληδες είστε εσείς;.Ποιος έτρεξε πρωι πρωι και είπε τι συζητήσεις Που κανούμε  εδώ στη λαρα;ρε πυρφοροιιιιι...
ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙΙΙΙ Η ΠΑΟΛΑΑΑΑΑ...

Μνημονια ρεεεεεε.!!!!!!!!!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Αυτή η κάρλα δούλευε ενα φεγγάρι πριν χρόνια στο τιμημένο αν.γεωργίου 34? Την θυμάμαι για το πεταχτό κωλί της
δε την είδα αλλά έχουν περάσει 30 Καρλες οπότε που να ξέρεις
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
134
Πόντοι
11
Καμία πρόταση για πιπίνι σήμερα;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525

Kostas Pitsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
29
Κριτικές
16
Like
634
Πόντοι
990
Βόλτα απόψε τη νύχτα χωρίς κατάθεση...

-Εμπεδοκλεους. Ελένα μελαχρινή νταρντανουλα με βυζάρες
-Φρίξου 14.Σαρα από Τσεχία ένα όμορφο κορίτσι με κοντό μαλλακι και προσωπικότητα
-Φρίξου 14α.Ρωξανα
-Φρίξου 12.Ζανετ μπαζάκι χοντρουλα, εντελώς ανέκφραστη στο σαλόνι. Φέρανε και την καθυστερημένη τσατσα αυτή που δούλευε πρόσφατα με την Ιρα
Φρίξου 12 πάνω. Ανεβηκα να δω την περίφημη Πάολα αλλά ήταν σε πρόγραμμα...
-Φρίξου 15α.Ελλη μελαχρινή με βυζάρες και κωλάρα
-Φρίξου 15β.Νικολετα ξανθιά όμορφο πιπινάκι
-Φρίξου 1.Καρλα είπε η τσατσα σε πρόγραμμα, δε την είδα
-Ερημίτη 3α.Ρεμπεκα ρουμανα
-Νικ.Ουρανού 28.Λινα
-Μινωταύρου 12.Το μπουμπούκι Ιρα η μικρή ομορφουλα Μολδαβη
-Free house δεξιά. Αννα Ελληνίδα σε πρόγραμμα δε την είδα αλλά νομίζω την έχω ξαναδεί στη Φρίξου
-Free house αριστερά. Η βγαλμενη από τσόντα της Private μιλφαρα Τζαστιν  :bigdick: :bigdick:
Αυτή η γυναίκα όσο μεγαλώνει τόσο πιο καυλιαρα γίνεται... Και σήμερα Κυριακή πρωινες η Νατάσα με τη θεία Μόνικα

Γινόταν χαμός στη γειτονιά λόγω Μάκη Δημακη και ειδικά την ώρα που πήγα εγώ δεν ήταν για να μπεις.
Και έτσι έσπασα την αποχή ενός μήνα που έκανα  :grin:
Μινωταύρου 12 που είναι φίλος? Το γωνιακό με νικ.ουρανου?
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Κατι πηρε το αυτακι μου για κρυπτο-μπουρδελακια στις δωδεκαοροφες της ξηροκρηνης με μασαζ και ιστοριες.Γνωριζει κανεις τιποτα παραπανω?Προσωπικα μενω Πολιχνη και εχει βουηξει ο τοπος για φοιτήτριες που γαμιουνται με 50 ευρω για 1 ωρα και  + μασαζ.Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει,οποιος εχει ακουσει τιποτα σχετικο ας γραψει.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.215
Πόντοι
3.820
:2funny:
Κατι πηρε το αυτακι μου για κρυπτο-μπουρδελακια στις δωδεκαοροφες της ξηροκρηνης με μασαζ και ιστοριες.Γνωριζει κανεις τιποτα παραπανω?Προσωπικα μενω Πολιχνη και εχει βουηξει ο τοπος για φοιτήτριες που γαμιουνται με 50 ευρω για 1 ωρα και  + μασαζ.Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει,οποιος εχει ακουσει τιποτα σχετικο ας γραψει.
στον 13ο όροφο είναι...τσιμπουκακι-μασαζακι-ελεύθερα πιασιματα-τελείωμα στο στομα-κωλαράκι και ακαποτα-φιλια-όλα αυτά 50 και αν είναι κάποιος ωραίο παιδί έχει εκπτωσουλα στα 40...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
δεν ητανε αυτο φιλος...πρωι πρωι μου είπε ότι της τα προλαβανε για τη χθεσινή συζήτηση..ΠΥΡΦΟΡΙΑΣΗΗΗΗΗΗ

μνημονια μεχρι να σβησει ο ηλιος θελουν μερικοι φιλε τζημιαδη.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
βραδυνη τσαρκα με σκοπο να γαμησω την μιλφαρα Λιλιανα, μπηκα με προγραμμα των 60 ευρω που εχει ντουζ μαζι της. περασα σουπερ για μια ακομη φορα μαζι της  :respect: στο δωματιο ημουν γυρω στα 50 λεπτα μεσα  :headbaning2:. με περιποιηθηκε σαν να ημουν βασιλιας αρκετα παιχνιδια μεσα στο ντουζ με μπολικα γλωσοφιλλα και επειτα μπολικα προκαταρτικα στο κρεβατι και στην συνεχεια επιδωθηκε σε μαεστρικο τσιμουκι με αρχιδογλυψιμο και στα του σεξ καναμε ερωτα σαν να ηταν η γκομενα μου η απολυτη θα την χαρακτηριζα GFE εμπειρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom