Νέα

Ρίο - Βραζιλία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 275
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.008
Κριτικές
178
Like
39.624
Πόντοι
21.896
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

ξερει κανεις 2-3 dating sites που να παιζουν μεσα πολλες βραζιλιανες για να κανω προετοιμασια πριν παω εκει διοτι δεν γνωριζω πορτογαλικα για να κανω καμακι στους δρομους και στα μαγαζια και απο οσο εμαθα ειναι στοκοι με τα αγγλικα
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.331
Κριτικές
15
Like
5.868
Πόντοι
1.496
Βραζιλια θεωρω οτι ειναι απο τα πιο επικινδυνα μερη στον κοσμο απο θεμα εγκληματικοτητας.Με την εννοια οτι μερα μεσημερι μπορει να σου βγει κανενας με οπλο η μαχαιρι.Και εκει τη ληστεια μετα φονου δεν την εχουν και σε τιποτα.Ειναι γνωστες και εντυπωσιακες οι αστυνομικες καταδιωξεις εκει.Αλλα και Ελληνες που μενουν μονιμα εκει απο παλια,παλιοι μεταναστες που εχουν φτιαξει τη ζωη τους σε καλο επιπεδο,λεγαν οτι οι πιο πολλοι ζουν σε ελεγχομενους χωρους-κατοικιες με ιδιωτικη φυλαξη-παρακολουθηση 24ωρη.Για να το λενε κατι θα ξερουν.Πιστευω αν διαθετει κανεις χρηματα,πιο πολυ αξιζει Κουβα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.008
Κριτικές
178
Like
39.624
Πόντοι
21.896
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

ξερει κανεις 2-3 dating sites που να παιζουν μεσα πολλες βραζιλιανες για να κανω προετοιμασια πριν παω εκει διοτι δεν γνωριζω πορτογαλικα για να κανω καμακι στους δρομους και στα μαγαζια και απο οσο εμαθα ειναι στοκοι με τα αγγλικα
κανεις βρε παιδια σχετικος για να μου συστηννει κανενα καλο ελευθερο dating sit που να εχει βραζιλιανς??
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991
Δεν χρειάζεσαι dating site , όλο το παιχνίδι γίνεται στην παραλία .Αλλα προσοχή κυκλοφορούν πολλά τραβελια π δεν θα τις καταλάβεις.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.008
Κριτικές
178
Like
39.624
Πόντοι
21.896
Δεν χρειάζεσαι dating site , όλο το παιχνίδι γίνεται στην παραλία .Αλλα προσοχή κυκλοφορούν πολλά τραβελια π δεν θα τις καταλάβεις.
εχεις παει?,ιλας πορτογαλικα?και η ερωτηση μου ηταν αν ξερει κανεις κανενα dating site ???
 

Alienboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
302
Κριτικές
14
Like
720
Πόντοι
991
Ναι έχω πάει στο Natal για ένα μήνα (2012) , πορτογαλικά λίγα αλλά δυσκολεύτηκα να συνεννοηθώ γιατί μιλαν γρήγορα κ δεν τους καταλαβαίνεις . Πάντως τάνες υπήρχαν παντού κ σου την έπεφταν , αλλά θελανε φαΐ ποτό κ ύπνο με 60-70€ τότε .
Προφύλαξη δεν παίρνουν κ όταν έβαλα σκούφο η άλλη πήγε να μ το βγάλει ....
Πάντως είναι πολύ γκαβλιαρες οι Βραζιλιάνες γουστάρουν πουτσο.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.008
Κριτικές
178
Like
39.624
Πόντοι
21.896
Ναι έχω πάει στο Natal για ένα μήνα (2012) , πορτογαλικά λίγα αλλά δυσκολεύτηκα να συνεννοηθώ γιατί μιλαν γρήγορα κ δεν τους καταλαβαίνεις . Πάντως τάνες υπήρχαν παντού κ σου την έπεφταν , αλλά θελανε φαΐ ποτό κ ύπνο με 60-70€ τότε .
Προφύλαξη δεν παίρνουν κ όταν έβαλα σκούφο η άλλη πήγε να μ το βγάλει ....
Πάντως είναι πολύ γκαβλιαρες οι Βραζιλιάνες γουστάρουν πουτσο.
μαν και τα ιδια ακουγα γοα τις διασημες κουβανες και ετσι κ δεν μιλας ισπανικα ισαι νερκος καυλιαρης εκει-το εχω δει το εργο
ψαχνω να δω αν ξερει κανεις dating site ωστε να κανονιζω 3-4 μωρα απο εδω πριν παω που να ξερουν και λιγα αγγλικα ωστε πτν παω να με περιμενουν ξεναγησουν και γενικα gfe
 

manosathens

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0

Επί πληρωμή και τα δύο.

Και στο Tinder app.

Γενικά έχοντας γυρίσει σχεδόν όλη τη Νότιο Αμερική, οι Βραζιλιάνες είναι από τις πιο εύκολες για σεξ και από τις πιο όμορφες και πολύ καβλιάρες όπως λέει και ο φίλος παραπάνω (Δεν μιλάω για πουτάνες, πουτάνες βρίσκεις πάντου).
Γενικά είναι πολύ εύκολο να πιάσεις επαφή με γυναίκες στο δρόμο, στο μετρό, στα μπαράκια κλπ.
Αν μιλάς ισπανικά, λίγο-πολύ θα συνεννοηθείς.
Αν θες μαύρες πήγαινε Ρίο, Φορταλέζα, Νατάλ, Σαλβαντόρ.
Αν θες λευκές, ξανθιές με βραζιλιάνικο κορμί πήγαινε Φλοριανόπολις και Ρίο.


 

aeinauths

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
θα ήθελα να απαντήσω εδώ σε ένα φίλο που μου έστειλε προσωπικό μήνυμα αλλά δυστυχώς δεν γίνεται να του απαντήσω πριβέ γιατί δεν έχω ποστάρει αρκετά. ελπίζω να το δει και να καταλάβει...

γενικά για να μείνεις θα πρότεινα παραλία. Π.χ. η Λεμπλόν είναι το ακριβό μέρος της Ιπανέμα (ακριβώς στο τέλος της). Στα στενά μεταξύ Λεμπλόν/Ιπανέμα και της λιμνοθάλασσας από πίσω παίζουν πολλά εστιατόρια, μπαράκια και κλαμπάκια και ο κόσμος είναι λίγο πιο ευκατάστατος. Στην Λάπα γίνεται επίσης πολύ καλό παιχνίδι το βράδυ στα μπαράκια/κλαμπάκια. Όταν είχα πάει εγώ, στην Λάπα είχε πάρτι στους δρόμους κάθε Πέμπτη και γινόταν χαμός. Είχα μείνει σε ένα χόστελ (cabanacopa) κοντά σε στάση του (μικρού) μετρό ώστε: να κινούμαι εύκολα, να γλιτώσω λεφτά και να γνωρίζω κόσμο (είχα πάει μόνος Βραζιλία).

Όσον αφορά τις γυναίκες, γενικά οι Βραζιλιάνες είναι γαμάτες και εύκολες αλλά σχεδόν κανείς δεν μιλάει αγγλικά εκεί. Προσπάθησε να μάθεις καμιά έκφραση και παίξε και με τουρίστριες από την υπόλοιπη λατ. Αμερική (και αυτές είναι εύκολες και πιο πιθανό να μιλάνε Αγγλικά). Σε τέρμες δεν πήγα καθόλου για τους λόγους που μόλις εξήγησα. Γενικά απλά χώσου ήρεμα σε κοπέλες... Πρώτα κάνε λίγο παιχνίδι με τα μάτια, μετά χορό και βουρ στο ψητό...

Επίσης 2 ακόμα συμβουλές:
1) πήγαινε να επισκεφτείς καμιά φαβέλα με οργανωμένη εκδρομή (π.χ. τη Rocinha). Μοναδική εμπειρία και γενικά χωρίς κανένα κίνδυνο.
2) προσπάθησε να μην μοιάζεις και πολύ με τουρίστας ή πλούσιος. Π.χ. ξέχνα ακριβά ρολόγια, κινητά και γυαλιά. Και φόρα κυρίως σαγιονάρες. Αν κάτσει στραβή δώσε ότι έχεις και δεν πρόκειται να σε πειράξουν, απλά μην αντισταθείς. Εμένα δεν μου έκατσε κανένα πρόβλημα αλλά πρόσεχα και το βράδυ κυκλοφορούσα μόνο με ταξί και συνήθως με άτομα που μίλαγαν ισπανικά ή πορτογαλικά (μοιάζουν λίγο μεταξύ τους)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.008
Κριτικές
178
Like
39.624
Πόντοι
21.896
θα ήθελα να απαντήσω εδώ σε ένα φίλο που μου έστειλε προσωπικό μήνυμα αλλά δυστυχώς δεν γίνεται να του απαντήσω πριβέ γιατί δεν έχω ποστάρει αρκετά. ελπίζω να το δει και να καταλάβει...

γενικά για να μείνεις θα πρότεινα παραλία. Π.χ. η Λεμπλόν είναι το ακριβό μέρος της Ιπανέμα (ακριβώς στο τέλος της). Στα στενά μεταξύ Λεμπλόν/Ιπανέμα και της λιμνοθάλασσας από πίσω παίζουν πολλά εστιατόρια, μπαράκια και κλαμπάκια και ο κόσμος είναι λίγο πιο ευκατάστατος. Στην Λάπα γίνεται επίσης πολύ καλό παιχνίδι το βράδυ στα μπαράκια/κλαμπάκια. Όταν είχα πάει εγώ, στην Λάπα είχε πάρτι στους δρόμους κάθε Πέμπτη και γινόταν χαμός. Είχα μείνει σε ένα χόστελ (cabanacopa) κοντά σε στάση του (μικρού) μετρό ώστε: να κινούμαι εύκολα, να γλιτώσω λεφτά και να γνωρίζω κόσμο (είχα πάει μόνος Βραζιλία).

Όσον αφορά τις γυναίκες, γενικά οι Βραζιλιάνες είναι γαμάτες και εύκολες αλλά σχεδόν κανείς δεν μιλάει αγγλικά εκεί. Προσπάθησε να μάθεις καμιά έκφραση και παίξε και με τουρίστριες από την υπόλοιπη λατ. Αμερική (και αυτές είναι εύκολες και πιο πιθανό να μιλάνε Αγγλικά). Σε τέρμες δεν πήγα καθόλου για τους λόγους που μόλις εξήγησα. Γενικά απλά χώσου ήρεμα σε κοπέλες... Πρώτα κάνε λίγο παιχνίδι με τα μάτια, μετά χορό και βουρ στο ψητό...

Επίσης 2 ακόμα συμβουλές:
1) πήγαινε να επισκεφτείς καμιά φαβέλα με οργανωμένη εκδρομή (π.χ. τη Rocinha). Μοναδική εμπειρία και γενικά χωρίς κανένα κίνδυνο.
2) προσπάθησε να μην μοιάζεις και πολύ με τουρίστας ή πλούσιος. Π.χ. ξέχνα ακριβά ρολόγια, κινητά και γυαλιά. Και φόρα κυρίως σαγιονάρες. Αν κάτσει στραβή δώσε ότι έχεις και δεν πρόκειται να σε πειράξουν, απλά μην αντισταθείς. Εμένα δεν μου έκατσε κανένα πρόβλημα αλλά πρόσεχα και το βράδυ κυκλοφορούσα μόνο με ταξί και συνήθως με άτομα που μίλαγαν ισπανικά ή πορτογαλικά (μοιάζουν λίγο μεταξύ τους)
μαν ευχαριστω ..εχεις πμ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
θα ήθελα να απαντήσω εδώ σε ένα φίλο που μου έστειλε προσωπικό μήνυμα αλλά δυστυχώς δεν γίνεται να του απαντήσω πριβέ γιατί δεν έχω ποστάρει αρκετά. ελπίζω να το δει και να καταλάβει...

γενικά για να μείνεις θα πρότεινα παραλία. Π.χ. η Λεμπλόν είναι το ακριβό μέρος της Ιπανέμα (ακριβώς στο τέλος της). Στα στενά μεταξύ Λεμπλόν/Ιπανέμα και της λιμνοθάλασσας από πίσω παίζουν πολλά εστιατόρια, μπαράκια και κλαμπάκια και ο κόσμος είναι λίγο πιο ευκατάστατος. Στην Λάπα γίνεται επίσης πολύ καλό παιχνίδι το βράδυ στα μπαράκια/κλαμπάκια. Όταν είχα πάει εγώ, στην Λάπα είχε πάρτι στους δρόμους κάθε Πέμπτη και γινόταν χαμός. Είχα μείνει σε ένα χόστελ (cabanacopa) κοντά σε στάση του (μικρού) μετρό ώστε: να κινούμαι εύκολα, να γλιτώσω λεφτά και να γνωρίζω κόσμο (είχα πάει μόνος Βραζιλία).

Όσον αφορά τις γυναίκες, γενικά οι Βραζιλιάνες είναι γαμάτες και εύκολες αλλά σχεδόν κανείς δεν μιλάει αγγλικά εκεί. Προσπάθησε να μάθεις καμιά έκφραση και παίξε και με τουρίστριες από την υπόλοιπη λατ. Αμερική (και αυτές είναι εύκολες και πιο πιθανό να μιλάνε Αγγλικά). Σε τέρμες δεν πήγα καθόλου για τους λόγους που μόλις εξήγησα. Γενικά απλά χώσου ήρεμα σε κοπέλες... Πρώτα κάνε λίγο παιχνίδι με τα μάτια, μετά χορό και βουρ στο ψητό...

Επίσης 2 ακόμα συμβουλές:
1) πήγαινε να επισκεφτείς καμιά φαβέλα με οργανωμένη εκδρομή (π.χ. τη Rocinha). Μοναδική εμπειρία και γενικά χωρίς κανένα κίνδυνο.
2) προσπάθησε να μην μοιάζεις και πολύ με τουρίστας ή πλούσιος. Π.χ. ξέχνα ακριβά ρολόγια, κινητά και γυαλιά. Και φόρα κυρίως σαγιονάρες. Αν κάτσει στραβή δώσε ότι έχεις και δεν πρόκειται να σε πειράξουν, απλά μην αντισταθείς. Εμένα δεν μου έκατσε κανένα πρόβλημα αλλά πρόσεχα και το βράδυ κυκλοφορούσα μόνο με ταξί και συνήθως με άτομα που μίλαγαν ισπανικά ή πορτογαλικά (μοιάζουν λίγο μεταξύ τους)
μπραβο φιλε
ωραιο ποστ περιεκτικο κ μεστο
πως ειναι γενικα ο μεσος ορος απο αυτες που ειναι προσσεγγισιμες?
εννοω για να πηδηξεις με την μια,οχι να τρεχεις σε ραντεβου κλπ λαβ στορυ.
λενε κατι η μπαζοκατασταση οπως εχω πολακις ακουσει?
@ βολκανο,καλυτερα η χειροτερα απο κουβα?
καλυτερα η χειροτερα απο νοτια ουκρανια?
περιμενουμε ρεβιου κ συγκριτικο
 

aeinauths

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
στη Βραζιλία, όπως είχα πει και παλιά, παίζουν όλες οι επιλογές: από μπάζα μέχρι 10αρια. η διαφορά είναι όμως ότι μπορείς να χτυπήσεις άνετα πάνω από τα κυβικά σου. Εγώ πχ είμαι 6/10 αλλά χτύπαγα άνετα 7/8ρια που στην Ελλάδα δεν είχα ελπίδα: π.χ. ξανθιές με μεγάλα φτιαγμένα βυζιά ή μουλάτες (μίξη μαύρης/λευκής) με τρελό σώμα όπως βλέπουμε στο καρναβάλι. Για 9/10αρια δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να βρεις και να τα ρίξεις. Απλά πιστεύω ότι αυτό που κάνει τη διαφορά εκεί είναι η νοοτροπία και το πως κουνιούνται: ένα 7/8αρι εκεί φαίνεται απλά πιο κάβλα από ένα 7/8ρι στην Ελλάδα γι αυτούς τους λόγους...

γενικά πάντως το Ρίο είναι η πόλη που με έχει ξετρελάνει με διαφορά από τις περίπου 20 χώρες μου έχω πάει. Τα έχει όλα: γκόμενες, αξιοθέατα, παραλίες (όχι για μπάνιο, μόνο άραγμα), και τρομερή ατμόσφαιρα όταν βγαίνεις.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
στη Βραζιλία, όπως είχα πει και παλιά, παίζουν όλες οι επιλογές: από μπάζα μέχρι 10αρια. η διαφορά είναι όμως ότι μπορείς να χτυπήσεις άνετα πάνω από τα κυβικά σου. Εγώ πχ είμαι 6/10 αλλά χτύπαγα άνετα 7/8ρια που στην Ελλάδα δεν είχα ελπίδα: π.χ. ξανθιές με μεγάλα φτιαγμένα βυζιά ή μουλάτες (μίξη μαύρης/λευκής) με τρελό σώμα όπως βλέπουμε στο καρναβάλι. Για 9/10αρια δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να βρεις και να τα ρίξεις. Απλά πιστεύω ότι αυτό που κάνει τη διαφορά εκεί είναι η νοοτροπία και το πως κουνιούνται: ένα 7/8αρι εκεί φαίνεται απλά πιο κάβλα από ένα 7/8ρι στην Ελλάδα γι αυτούς τους λόγους...

γενικά πάντως το Ρίο είναι η πόλη που με έχει ξετρελάνει με διαφορά από τις περίπου 20 χώρες μου έχω πάει. Τα έχει όλα: γκόμενες, αξιοθέατα, παραλίες (όχι για μπάνιο, μόνο άραγμα), και τρομερή ατμόσφαιρα όταν βγαίνεις.
τι γκαπ ηλικιας παιζουν?ουκρανια εχω πολλες σαν γκομενες,οχι πουτανες,που εχουμε διαφορα 20 χρονια κ βαλε..καλες ψηλες μουναρες οχι τιποτα ζαμπες
παιζει αυτο εκει?
δηλ 45 αρης φιτ μπορει ναχει γκομενσ η γκομενες σε ψιλοσπονσορινγ 20-24αρες η ,αντε  και 30αρες μουλατες?
καθαρες ψηλες ,οχι σαβουρια απλυτα 1,65...
παιζει αυτο γενικα?
η ζωη δεν ειναι πολυ ακριβη στο ριο???
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.008
Κριτικές
178
Like
39.624
Πόντοι
21.896
μπραβο φιλε
ωραιο ποστ περιεκτικο κ μεστο
πως ειναι γενικα ο μεσος ορος απο αυτες που ειναι προσσεγγισιμες?
εννοω για να πηδηξεις με την μια,οχι να τρεχεις σε ραντεβου κλπ λαβ στορυ.
λενε κατι η μπαζοκατασταση οπως εχω πολακις ακουσει?
@ βολκανο,καλυτερα η χειροτερα απο κουβα?
καλυτερα η χειροτερα απο νοτια ουκρανια?
περιμενουμε ρεβιου κ συγκριτικο
man αν αναφερεσαι σε εμενα τοτε φυσικα και οι ουκρανες ειναι 10 επιπεδα πιο πανω απο τις γυφτισσες λατινοκουβανεζες
για ριο δεν εχω παει οποτε δεν εχω γνωμη ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ
απλα την ψαχνω καιρο για ριο για να μην την πατησω σαν την κουβα διοτι χωρις ισπανικα στην κουβα ειαι αχρηστος οποτε πα μονο επιπληρωμη για τεμαχια πανω απο ββαθμολογια 6/10
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
man αν αναφερεσαι σε εμενα τοτε φυσικα και οι ουκρανες ειναι 10 επιπεδα πιο πανω απο τις γυφτισσες λατινοκουβανεζες
για ριο δεν εχω παει οποτε δεν εχω γνωμη ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ
απλα την ψαχνω καιρο για ριο για να μην την πατησω σαν την κουβα διοτι χωρις ισπανικα στην κουβα ειαι αχρηστος οποτε πα μονο επιπληρωμη για τεμαχια πανω απο ββαθμολογια 6/10
νομιζα οτι εισουνα ηδη εκει..
καλως..μουφυγε η ζηλια!!!! :happy:
 

aeinauths

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
τι γκαπ ηλικιας παιζουν?ουκρανια εχω πολλες σαν γκομενες,οχι πουτανες,που εχουμε διαφορα 20 χρονια κ βαλε..καλες ψηλες μουναρες οχι τιποτα ζαμπες
παιζει αυτο εκει?
δηλ 45 αρης φιτ μπορει ναχει γκομενσ η γκομενες σε ψιλοσπονσορινγ 20-24αρες η ,αντε  και 30αρες μουλατες?
καθαρες ψηλες ,οχι σαβουρια απλυτα 1,65...
παιζει αυτο γενικα?
η ζωη δεν ειναι πολυ ακριβη στο ριο???

αυτά δεν τα ξέρω ρε φίλε... τότε ήμουν περίπου 30 χρονών. λογικά θα γίνεται...

το Ρίο πάντως είναι σχετικά ακριβό στα τουριστικά μέρη σε σχέση με την υπόλοιπη λατ. Αμερική. τιμές σίγουρα Ελλάδας.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
αυτά δεν τα ξέρω ρε φίλε... τότε ήμουν περίπου 30 χρονών. λογικά θα γίνεται...

το Ρίο πάντως είναι σχετικά ακριβό στα τουριστικά μέρη σε σχέση με την υπόλοιπη λατ. Αμερική. τιμές σίγουρα Ελλάδας.
ποσο καιρο πριν ησουν??
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
ε οκ,,τι ναχει αλλαξει?
οι γκομενες παιρνονται με πιο μεγαλους?δεν εννοω με 100 την ωρα ?εννοω με 30αρια η 50αρια τη νυχτα ,σεμι προ φαση ,η σε στυλ εχω τον σπονσορα μου σκαει κανα 300αρι το βδομαδα κ του δινω την κωλαρα μου οποτε χρειαζεται ...τετοιες φασεις παιζουν??μιλαμε για 7αρια μουλατες οχι κατι αλλο
 

aeinauths

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξέρω ρε φίλε, δεν το είχα ψάξει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom