Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 325 άτομα (30 μέλη και 295 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
μια κοπελα που δουλευε και  πριν λιγους μηνες  φιλιππιδου κατω και  πανω  αδυνατησε  ξανθια ειναι στο μαλλι 
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.908
Πόντοι
39.662
Φωκαιας 27 : Σιμονα  :smitten: :smitten: :smitten:
Τι ΠΙΠΑΡΑ ειναι αυτη που κανεις κοπελα μου ???
Στα εχυσα ολα στο στοματακι σου και μου τον στραγγιξες  :pipa1: !!!
Ακομα τρεμουν τα ποδια μου !!!  :smitten: :smitten: :smitten:
 

apachee

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2014
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Η Χριστινα η Βουλγαρα με το φουλ προγραμμα απο Φωκαιας 27,,,υπαρχει καποια ενημερωση αν εργαζεται και που???
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
καπου παραγινε το πραμα με την τσατσα στο φυλης 84α. ολο βιασινες και μαλακιες.  :jerking: δεν κοιτανε εκει που εχουν πρωι με την τσιμπλα στο ματι την αντζελινα την παγοκολονα.?  :2funny:
δεν λεω. ξανθια μουναρα με μικρο βυζι σιλικονης προσεγμενη δουλεια κωλο δυναμιτη και εμφανιση γισ σεμιναριο αλλα στο δωματιο αχρηστη. ακομα και στην πιπα κοιμαται ορθια. η ανακαιινιση τους μαρανε. απο πορνες ολο γκασμαδες φερνουν.  :jerking:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επιγραμματικά πριν από λίγο-και υπό δυνατή βροχή...

Φυλ.71 ισόγειο:
Η Άντζελα η μελαχροινή γλυκοπρόσωπη χοντρούλα.
Ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.

Φυλ.71 όροφος:
Η Χρύσα,η μελαχροινή όμορφη κοπέλα με το πολύ καλό αδύνατο σώμα.
Κλασσικά με απλό.

Φυλ.69 ισόγειο:
Η Στέλλα,η ξανθιά μιλφ με το καλό αδύνατο κορμί.Με κώλο.

Φυλ.67:
Οι δυο μελαχροινές του καταστήματος:Η βυζοΛάουρα και η Μαρία η πιτσιρίκα-με 69 η πρώτη και με πρωκτικό η δεύτερη,ολόγυμνες και οι δυο τους!

Φυλ.65 όροφος:
Η Εμμανουέλα,η γνωστή μελαχροινή με το ωραίο σωματάκι-με απλό μενού.

Το διπλανό ισόγειο 65άρι ήταν κλειστό.

Φυλ.84 ισόγειο:
Η Σόνια,η μελαχροινή ωραία πιτσιρίκα.

Φυλ.84 όροφος:
Κλασσικά η Σάρα,η ξανθιά ασπρουλιάρα Μολδαβή με τα ωραία μάτια με κόκκινο κομπινεζόν-απόψε ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό.

Φυλ.86 όροφος:
Η Ειρήνη,ξανθιά κοντή,θηλυκό πρόσωπο,γεμάτο κορμί με κωλάρα την οποία και δίνει.

Φυλ.86 ισόγειο:
Η Λόρα,το μελαχροινό πιπινι με το γλυκό κοριτσίστικο προσωπάκι και το ωραίο αδύνατο κορμάκι.

Φυλ.61:
Η Τζούλια,ξανθιά,ψηλή και όμορφη-αδυνατισμένη πλέον,με απλό πρόγραμμα.

Φυλ.59:
Η Ιωάννα,η ξανθιά κοντή κοπέλα.Συμπαθητική στο πρόσωπο,γεμάτη στο κορμί-και με ζουμερό κώλο τον οποίο και δίνει.
Ο όροφος ήταν κλειστός.

Φυλ.66 αριστερά:
Η Σύλβια.Μελαχροινή,ψηλή,μοντελέ κορμί αλλά και με λίγο πιο ζουμερό κώλο.
Με 69.

Φυλ.66 δεξιά:
Η Έλενα,η καστανόξανθη πιτσιρίκα με το συμπαθητικό πρόσωπο.Σώμα με λίγα και ωραία πιασίματα.

Φυλ.56:
Η Άννα-Ιλόνα.

Φυλ.54 ισόγειο:
Η Χριστίνα,η καστανή μουναροπιπίνα με προσωπάρα και κορμάρα!

Ο διπλανός όροφος ήταν κλειστός.



Στη Φωκαίας...

Φωκ.17 ισόγειο:
Η Μάρη,η μελαχροινή βυζοπιτσιρίκα,ολόγυμνη στο σαλόνι.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκ.17 όροφος:
Η Ξένια.Ωραία γυναίκα παιδιά-να τα λέμε αυτά!Ολοτσίτσιδη και αυτή!

Το Φωκαίας 19 ήταν κλειστό.

Φωκ.25 όροφος:
Η Ελένη,η γνωστή ξανθιά αδύνατη,πολύ μέτρια εμφανισιακά κοπέλα.
Άχρωμη και αδιάφορη παρουσία.Και αυτή ολόγυμνη στο σαλόνι.Με πρωκτικό.

Φωκ.25 ισόγειο:
Η Τζώρζια,με πλατινέ μαλλί,όμορφο πρόσωπο,ωραίο σώμα-με προκλητικό τιγρέ πολύ κολλητό κορμάκι απόψε.
Και η Βανέσα,η μελαχροινή κατσαρομάλλα μιλφ,με το τραχύ πρόσωπο,σχετικά αδύνατη.
Με πρωκτικό και οι δυο τους.

Φωκ.27 υπόγειο:
Η Χριστίνα η γνωστή ξανθιά αδύνατη ψευδοπούλα!

Φωκ.27 ισόγειο:
Η Σιμόνα,η ωραία Ρουμανομικρούλα και η Τζούλια,η κοντή μελαχροινή με τη σκυλέ φάτσα και τον ψιλοζουμερό κώλο.
Και για τις δυο ανακοινώθηκαν τα πάντα εκτός κώλου.

Φωκ.27 όροφος:
Η Τάνια.Κοπέλα που είδα για πρώτη φορά.
Ψηλή,μελαχροινή,με πρόσωπο μέτριο και με σώμα με λίγα πιασίματα που δεν δείχνουν όμως λόγω ύψους.
Ανακοινώθηκε από την ΕΑΜοβουλγάρα υπηρεσία του Αλκαμένους 117,ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.
Μαζί της η Ντάρια.Η καστανόξανθη μικρούλα.Με όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι και σώμα όμορφα ζουμερό.

Φωκ.24:
Η Ρωξάννη.Μελαχροινό πιπίνι.
Όμορφο μουτράκι.Αδύνατο κορμί με μικρό στήθος και ολοστρόγγυλο προκλητικό κωλί.
Μαζί της η Ξένια.Καστανόξανθη χοντρούλα κοπέλα με γλυκό προσωπάκι.Συμπαθητικά αμήχανη στο σαλόνι!
Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και 69 και για τις δυο.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Φωκ.24:
Η Ρωξάννη.Μελαχροινό πιπίνι.
Όμορφο μουτράκι.Αδύνατο κορμί με μικρό στήθος και ολοστρόγγυλο προκλητικό κωλί.
Μαζί της η Ξένια.Καστανόξανθη χοντρούλα κοπέλα με γλυκό προσωπάκι.Συμπαθητικά αμήχανη στο σαλόνι!
Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και 69 και για τις δυο.
η ρωξάννη εχει καλό κορμάκι και γενικά ευδιαθετη ως νέα παρουσία αν και λιγο μηχανικη και κάπως βιάστικη μέσα,η χοντρούλα ισως ειναι λίγο πιο χαλαρή,μπραβο στον οικο για τις αξιολογες συχνές ανανεώσεις
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακι ποποπ η ρωξανη ρουφαει το τρομπονι μηχανικα κι οχι σε ολο το μηκος.  :jerking: δεν το μαγκωνει κσλα να υπαρχει καλη επαφη κι επιπλεον βιαζεται να προχωρησει στο κοκο με αποτελεσμα να οδηγουμαστε ξανα στην πιπα με ξινιλα απο την πκευρα της. :S Κανει τοξα στα 4 ειναι αμαθη και κυριως νομιζει οτι μας κανει χαρη. αυτα τα στανταρ εχει. γραψτα οπως ειναι.  :hi:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
φιλαρακι ποποπ η ρωξανη ρουφαει το τρομπονι μηχανικα κι οχι σε ολο το μηκος.  :jerking: δεν το μαγκωνει κσλα να υπαρχει καλη επαφη κι επιπλεον βιαζεται να προχωρησει στο κοκο με αποτελεσμα να οδηγουμαστε ξανα στην πιπα με ξινιλα απο την πκευρα της. :S Κανει τοξα στα 4 ειναι αμαθη και κυριως νομιζει οτι μας κανει χαρη. αυτα τα στανταρ εχει. γραψτα οπως ειναι.  :hi:
τύπε πορνογλεντζε εισαι σκληρος και αμειλικτος κριτης με τα κοράσια,στα χερια μας θα μαθουν τα μικρά,μη περιμενεις βεβαια τη πιπα με μεράκι και τσαγανό που θα σε κεράσει μια Ραφαέλλα,μη τρελλάθουμε κιόλας :grin:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
η πιο καινουργιεσ κορασιδες χρειαζονται να μαθουν λιγο  και οταν στρωθουν βλεπεις ποιες ειναι  καλες εγω δοκιμασα δυο φορες την νταρια και δεν εχασα απο φωκαιας 27 οροφος
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
τύπε πορνογλεντζε εισαι σκληρος και αμειλικτος κριτης με τα κοράσια,στα χερια μας θα μαθουν τα μικρά,μη περιμενεις βεβαια τη πιπα με μεράκι και τσαγανό που θα σε κεράσει μια Ραφαέλλα,μη τρελλάθουμε κιόλας :grin:

αν ενοεις την ραφαελα το τρανσακι δεν την προλαβα δυστυχως να παω μαζι της.
νομιζω στον γιουτουμπη ηταν καλεσμενη του μαστορακη.  :rockon:

τωρα για τα κορασια σαν πολυ μαλθακες εχουν γινει στις νεες φουρνιες. οφειλουν να μαθουν την σπουδαια τεχνη.  :hi:
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
η πιο καινουργιεσ κορασιδες χρειαζονται να μαθουν λιγο  και οταν στρωθουν βλεπεις ποιες ειναι  καλες εγω δοκιμασα δυο φορες την νταρια και δεν εχασα απο φωκαιας 27 οροφος

εσυ φιλαρακι ολες κσλες τις βρισκεις. περιεργος εισαι.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
τωρα για τα κορασια σαν πολυ μαλθακες εχουν γινει στις νεες φουρνιες. οφειλουν να μαθουν την σπουδαια τεχνη.  :hi:
δε πειραζει τύπε,καλυτερα στραβαδια,να ψηθουν στα εμπειρα χερια των μπουρδελιάρηδων,και επειδη η παρατηρηση σου ορθη για το στησιμο της μικρης ρωξάννης θα τους δειχνουμε και φωτο αν δε νογάνε
doggy-style-correct-position.jpg

tumblr_mhrqaeWm4j1rlo02co1_500.jpg

οσες συμπληρωσαν ενσημα να παιρνουν πούλο για τη πατριδα τους,εμεις θέμε πιπινια μετα το προμ της αν.ευρώπης
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ωραιος. αυτο το στησιμο αξιζει απο μονο του το εικοσαρι. δυστυχως ψαχνουμε τα αυτονοητα.

:2funny:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
τυπε  δεν εχω ζητηματα διοτι  προσπαθω να μην χαλαω την διαθεση μου μελεταω παντα της ενημερωσεις των συναγωνιστων    και  κανω τα κουμαντα μου ειμαι παντα ευγενικος και καθαρος     γνωριζω και καλα αγγλικα   και προσπαθω παντα να  δω την καταλληλη  τανα  να γαμησω    εγω γαμαω  τα παντα εκτος απο μεγαλες  και χοντρες τανες     ξερω οτι  πρεπει να γαμαω καλα  και προσεχτικα εμενα με ενδιαφερει παντα  το σαλοναρισμα και παρακολουθο κινησεις κοπελας και τσατσας    αν δω ακτι που δεν  μου αρεσει φευγω   
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ωραιος φιλαρακι γασπαρη.  :hi: φενεσαι μεθοδικος χυστης.  :wanker: :wanker:
εγω παλι παω απλα για να γαμησω. σιγα μην λυσω κι ολοκληρωματα.  :2funny: η ενημερωση ειναι γισ το τι υπαρχει. οχι για το αν αξιζει η καθε τανα. αυτο το ασημονεις για να το μαθεις.
καλη συνεχεια.  :grin:
 

kolanteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2015
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Φωκ.25 όροφος:
Η Ελένη,η γνωστή ξανθιά αδύνατη,πολύ μέτρια εμφανισιακά κοπέλα.
Άχρωμη και αδιάφορη παρουσία.Και αυτή ολόγυμνη στο σαλόνι.Με πρωκτικό.

Φωκ.25 ισόγειο:
Η Τζώρζια,με πλατινέ μαλλί,όμορφο πρόσωπο,ωραίο σώμα-με προκλητικό τιγρέ πολύ κολλητό κορμάκι απόψε.
Και η Βανέσα,η μελαχροινή κατσαρομάλλα μιλφ,με το τραχύ πρόσωπο,σχετικά αδύνατη.
Με πρωκτικό και οι δυο τους.

ωραια ενημερωση.  :hi:

δυστυχως τα δυο 25αρια εχουν καταντησει μπουρδελα τηε σειρας.
ειδικα ο οροφος ας γινει ταβλαδικο.  :jerking:
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
εσυ φιλαρακι ολες κσλες τις βρισκεις. περιεργος εισαι.
αυτος για τη τζουλια απο φωκαιας 27 λεει καλα λογια τωρα.και ας μην την εχει δοκιμασει.οταν ηταν πριν λιγο καιρο στο φυλης 59 η κοπελα και την προτεινα εγω σε ενημερωση για δοκιμη αυτος εγραφε οτι δεν αξιζει και ξερει πολυ καλυτερες...και φυσικα μιλουσε για μπαζα απο τη φωκαιας
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
164
Κριτικές
10
Like
457
Πόντοι
311
Καλησπέρα μάγκες,
Πετυχα χτες σε απογευματινή βάρδια στο κωλονου 30 only greek στον όροφο 3 μουνια την μισελ άλλη μία που δεν θυμάμαι όνομα και ένα new την Σόνια, μελαχροινό ,τατουάζ στο κώλο , το μισό κεφάλι ξυρισμένο,και κωλαρα..αλβανιδα όπως μου δηλωσε.
Παρά πολύ δυνατό....
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
τυπε  δεν εχω ζητηματα διοτι  προσπαθω να μην χαλαω την διαθεση μου μελεταω παντα της ενημερωσεις των συναγωνιστων    και  κανω τα κουμαντα μου ειμαι παντα ευγενικος και καθαρος    γνωριζω και καλα αγγλικα  και προσπαθω παντα να  δω την καταλληλη  τανα  να γαμησω    εγω γαμαω  τα παντα εκτος απο μεγαλες  και χοντρες τανες    ξερω οτι  πρεπει να γαμαω καλα  και προσεχτικα εμενα με ενδιαφερει παντα  το σαλοναρισμα και παρακολουθο κινησεις κοπελας και τσατσας    αν δω ακτι που δεν  μου αρεσει φευγω   
γιωργο αν νμελετας για να γαμησειε στα μπουρδελα για να ρίξεις γκομενα τ πρέπει να κάνεις?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Συμβουλή στους νέους αλλά και στους παλιούς μύστες:αν πάτε σε κοπέλα που την έχετε στανταράκι και περνάτε καλά,μην καρφώνεστε στις κομπλεξικές,αγάμητες και καθυστερημένες τσατσάδες ότι μέσα γίνεται του... μουνιού το πανηγύρι,(εκτός αν τυχαίνει κοπέλα και τσατσά να δουλεύουν για αρκετόν καιρό μαζί και να έχουν καλές σχέσεις).Θα κάνουν ό, τι περνάει από το χέρι τους να σπάσουν τα νεύρα και σε μας και στην κοπέλα,δηλαδή θα τη φωνάξουν επιτακτικά να βγει από το δωμάτιο πριν τον τυπικό χρόνο,ή έστω και με ελαφριά υπέρβαση,κι ας μην έχει έξω κόσμο να περιμένει,όταν δε βγει θα την κατσαδιάσει,γενικά η κακία στάζει σαν δηλητήριο!Πρόσφατα παραδείγματα που έζησα,το πρώτο με τη Μαρία την "ξεματιάστρα" στο Δεληγιώργη 39,και το δεύτερο με τη Μαρία τη γεματούλα με τα σχιστά μάτια στο Ιάσονος 46 αριστερά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom